Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kíváncsi vagy milyen a nyugati-kínai horoszkópod? fórum

Kíváncsi vagy milyen a nyugati-kínai horoszkópod? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. máj. 17. 18:29
Nem jár errefelé senki?
2008. okt. 10. 18:05
Kár hogy ez a fórum is meghalt. Pedig én is kíváncsi lettem volna.
2008. szept. 26. 08:07

az enyém:1957.január 24

a férjemé:1955.junius 20

a lányom:l998.10.03 9ó50p

2008. aug. 20. 14:38

Enyém:1968.11.19

Párom:1976.05.24.

Előre is köszike

2008. aug. 19. 20:44

én:1984 május 21

lányom: 2005 aug. 18

párom:1978 szept. 28

köszönöm elöre is

72. andix
2008. febr. 14. 19:27

Az enyém 1976.08.29,a párom 1976.09.08,a nagyobb fiam 2003.09.22,a kisebb 2005.06.11

Ha válaszolsz megköszönöm.Szia

71. Donyta
2007. dec. 1. 10:57
??
2007. nov. 13. 20:18
Most visszalapoztam a mérlegre - hát van benne valami. A művészet is stimmel, az érzékenység. a többit rejtsük jótékony talány mögé :-)
2007. nov. 13. 20:16

Hát persze, 1950.10.04.

04hcca30'

Van egy kínai utalásom, amiben tigris vagyok. Eléggé emberi :-)

68. mamim
2007. nov. 13. 20:13
Szia Selly!én 1951.01.18,apárom 1950.10.31,lányom1970.10.28,fiam 1975.12.10.Köszi!
2007. okt. 30. 19:29

szia

én :1968 04 04

párom: 1969 04 14

köszönöm ha válaszolsz!!

2007. okt. 20. 19:22
Szervusztok! :) Én Bika vagyok. Kiváncsi lennék én is a horószkopra :)
2007. okt. 20. 19:15
Sziasztok én iker vagyok. Kell a születési év ho nap?
64. ba80
2007. okt. 20. 18:59

1980 8 30

Ez az enyém nagyon várom köszi

63. Pannita (válaszként erre: 53. - Selly)
2007. okt. 20. 18:53

Szia selly!


Köszönöm szépen.Nagyon sok jellemző igaz rám.


Anita

2007. okt. 19. 11:36
1958 03 28 Légyszi írd
61. Asra
2007. okt. 19. 10:53

szia:) beállok a sorba.

67.07.23

köszönöm:)

60. a820912c87 (válaszként erre: 55. - Selly)
2007. okt. 19. 08:11
Köszönöm!!! :)
2007. okt. 19. 07:59
Koszi, selly! Amit rolam irtal, majdnem tokeletesen eltalaltad, kiveve a hutlenseges dolgot, mert az nagyon nem en vagyok. A parom viszont nagyon eltevedhetett, mert egy sor se illik ra! Biztos aszcendens vagy hasonlo miatt. Koszi szepen!
58. Shally (válaszként erre: 56. - Selly)
2007. okt. 19. 07:22

Köszi selly!


Nagyon igaz volt! Esetleg a páromét is leírnád? 82.04.04


Köszi

57. selly
2007. okt. 18. 23:18

Alexa77


Te


OROSZLÁN - KÍGYÓ


Mint minden Oroszlán, Te is vonzó és megnyerő vagy. De ebben a felállásban ez még hangsúlyosabb. Csak kevés ember boldogul ilyen könnyen az életben, és köt új ismeretségeket, szerez új barátokat.



A barátság és a társasági élet fontos része a mindennapjaidnak. Nem viseled el, ha nem szeretnek, és addig hajtasz, amíg meg nem kedvelteted magad.


Nagyon jó az ízlésed, kiváló az esztétikai érzéked, nagyon illenek hozzád azok a művészeti ágak, vagy foglalkozások, melyek a szépséggel kapcsolatosak. De jól megállnád a helyed a táncban, show-businessben, a filmezésben is. Minden jól illik hozzád, ami a luxussal, PR-rel és szabadidős tevékenységekkel kapcsolatos. A szerelem, de még a házasság is segítségedre lehet szakmai sikereidben.


A szerelemben inkább te vagy az, aki igényli a szeretetet. Óvakodj az elsietett házasságkötéstől, vagy a túl korai elkötelezettségtől. A kellő időben kötött házasság minden velejárójával viszont meghozza számodra a boldogságot, tehát jól kell választanod. Hűséged nem teljesen szilárd, de mindig megbocsátanak neked, mert esküdözésed mindig őszintének tűnik!


Párod


SKORPIÓ - KECSKE


Csak a saját elképzeléseiddel tudsz létezni, logikának és érveknek nincs helye az életedben! Ez azért van, mert fizikális természet vagy, nagyon intuitív, sőt néha médiumszerű. Csak az ösztöneidre hallgatsz, a hatodik érzékedre, érzelmeid gyakran félrevezetik gondolkodásodat.


Folyamatosan elégedetlen vagy ezzel a világgal, ami miatt mások szemében alkalmatlannak, kívülállónak, nomádnak, csavargónak tűnhetsz, persze gondolatilag és nem a valóságban, s ez hajlamossá tehet akár a kábítószer-függőségre, alkoholizmusra, önpusztításra is, vagy éppen ellenkezőleg jótékony és humanitárius tevékenységre ösztönöz. Óvakodj viszont az okkult dolgoktól, továbbá vigyázz a látókkal és a gurukkal, függőségbe kerülhetsz.


Nem igazán vagy tehetséges a gyakorlati dolgokban, de megérzéseid és ösztöneid hasznosak lehetnek, s gyakran a szerencse is melléd szegődik. Ha van inspirációd, a képességeidet legjobban a művészetek és a képzelőerőt igénylő tevékenységekben tudod kamatoztatni. A külső segítség vagy az önként vállalt fegyelem nélkülözhetetlenek a sikeredhez.


Szerelmi téren fiatal korodban igencsak gátlásos és félénk vagy. Teljesen odaadod magad, vagy rajongsz a szeretett partnerért egy kapcsolatban. Csak akkor leszel boldog, ha a teljes szabadság keretei között érzelmi és szexuális megértésre találsz. Ellenkező esetben egy szerelmes, de zavart ember maradsz.

56. selly
2007. okt. 18. 23:15

Shally


RÁK - MAJOM


Gyakran összefüggéstelenül viselkedsz, hacsak nem találsz megoldást a benned rejlő ellentmondások mérséklésére. Nem tűröd a kényszert, mégis szükséged van az irányításra. Független szeretnél lenni, de gyakran nem vagy képes önálló döntéseket hozni. Kicsit több akaraterőre lenne szükséged.


Nehezen szakadsz el a gyerekkortól, felnőttként is sokáig naiv és hiszékeny maradsz. Csak a korral válsz egyre érettebbé. A családi és az emberi, baráti kapcsolatok nagy hatással vannak sorsod alakulására; a házasságod is baráti indíttatásból alakul ki.


A munka területén könnyen bonyolódsz tisztátalan, vagy rosszul előkészített ügyletekbe, és emiatt gyakran hátrányba kerülhetsz, vagy más helyett kell fizetned. A megérzéseidből előnyt tudsz kovácsolni, de csak ha képes vagy meghúzni magad számára a realitás és az illúzió közti vékonyka határvonalat.


A barátság sokkal erősebb szerepet játszik érzelmi életedben, mint a szerelem. Ábrándozásaid komoly érzelmi zavarokat gerjeszthetnek, és kényelmetlen helyzetekbe sodorhatnak téged. Tulajdonképpen a partneredben egy szülő gondoskodását és egy barát megértését keresed. Éppen ezért gyakrabban vagy csalódott, mint elégedett!

55. selly
2007. okt. 18. 23:13
Engleranita a tiéd az előző nem írtam oda bocsi:)
54. selly
2007. okt. 18. 23:12

Te


IKREK - DISZNÓ


Általában nehezen rázódsz bele az életbe, felnőtté válásod hosszas és fájdalmas, évekbe telik, mire személyiséged kiforr. Gyakran már a kezdeti évektől családi problémák is kísérik életed. Nem csoda, hogy nehezen zárod le a gyerekkort és még hosszú ideig egy „nagy csecsemő” maradsz. Éppen ezért gyakran zavarodott vagy, nehezen ismerkedsz, és nem szívesen lépsz ki az ismert családi körből.


Jó a képzelőerőd és kreatív tehetséggel is rendelkezel. De külső segítség, vagy fegyelem nélkül fennáll annak a veszélye, hogy elvesztegeted a tehetséged, döntésképtelenné és bizonytalanná válsz. De megkímélheted magad a szenvedéstől, ha elfogadod átlagosságod, középszerűséged.


A karrier területén jó megérzéseidnek köszönhetően mindig tudod, mire vágyik a nagyközönség. Az esélyeid, lehetőségeid családi körből, vagy szimpatizánsok révén alakulnak ki. Nehezen tudsz nemet mondani azoknak, akik kérnek valamit tőled.


A szerelemben könnyen elragad a képzeleted és túláradó érzelmeid. Bár alapvetően inkább egy védelmező, biztató és érzelmileg stabil kapcsolatra van szükséged, mintsem szenvedélyre. Nagyon fejlett a családszereteted, és az otthonod jelenti számodra a teljes világegyetemet.


Lányod


HALAK - MAJOM



Inkább a tudatalattid irányít, semmint akaratod. Nagyon érzékeny vagy, már-már képzelgő, olyan dolgok is vonzanak, amelyek átlagemberek számára láthatatlanok vagy megmagyarázhatatlanok. Inkább a képzeleted dominál, semmint gyakorlati érzéked. Boldogabb vagy, ha adhatsz, mint ha kaphatsz. De nem lehet téged kihasználni.


Életedben sok hirtelen, váratlan változás következik be, sokat kell erőlködnöd, és sok ellenségeskedés ér, amit nem igazán értesz. És mégis sokan fogékonyak természetes vonzerődre. Néha elkap a vak buzgalom, ami lehet szerelmi indíttatású, vallásos, vagy misztikus.


Nagyon érdekel az ezotéria, a misztika, az alkímia, a vallások, a paranormális vagy a szimbolikus világ. Ezeken a területeken könnyen sikereket érhetsz el. Alapvető lustaságod ellenére sok lehetőséget kapsz a barátaidtól, ismerőseidtől. A rázósabb anyagi helyzetekben általában melléd áll a szerencse.


A szerelmi ügyeidben mindig jelen kell lennie valami különlegesnek, a megszokottól eltérőnek. Hogy a kapcsolatod működőképes legyen, barátságra és hasonló ízlésre, érdeklődésre kell épülnie. Bár nem vagy házasságpárti, néha nagyon hirtelen elkötelezed magad.


Férjed


SZŰZ - KECSKE


Szolid ellentmondások rejtőznek benned - egy időben vagy módszeres és ötletes, realista és álmodozó, ragaszkodsz a biztonsághoz, ugyanakkor képes vagy elrugaszkodni a valóságtól, egyszerre vagy egoista és önzetlen. Folyamatosan az egyik végletből a másikba esel, mégsem okozol ezzel drámát, vagy katasztrófát.



Sőt, egyáltalán nem nehéz együtt élni veled. De hajlamos vagy túlságosan is feláldozni önmagad, ha a boldogságod nyitja az, hogy különböző engedményeket kell tenned. Sokat aggódsz, olyasvalakire, vagy egy olyan közösségre van szükséged, akikre számíthatsz, támaszkodhatsz.


Nem igazán vagy tehetséges a gyakorlati érzéket követelő dolgokban, és nem szeretsz kockázatot vállalni. Tétovázásod árthat karrierednek, vagy lassíthatja előrejutásodat a társadalmi ranglétrán. Gyakran megelégszel az alárendelt, vagy a bizonytalan helyzettel is. Kiemelkedő tehetséged van az idegen nyelvekhez. A művészetekben, a zenében, vagy a költészetben nagyobb esélyed van az önmegvalósításra.


A szerelemben nincsenek különösebb elvárásaid. Szereted, ha partnered kedves, és tapasztalt. Viszonzásul szolid érzelmeket és kifogyhatatlan ragaszkodást kínálsz.

53. selly
2007. okt. 18. 22:59

Pannita


MÉRLEG - DISZNÓ


Egy örökös kamasz vagy, a szó jó értelmében. Mindegy, hány éves vagy, a lelked mindig tiszta, friss és vonzó, állandóan képes vagy megújulni. Rosszindulatnak vagy gonoszságnak nyoma sincs benned. Nyitott könyv vagy mindenki számára - rendkívül őszinte, melegszívű és nagylelkű.


A családi és az érzelmi kötelékek nagy hatással vannak sorsod alakulására. A gyerekkorodhoz való ragaszkodásod olyan erős, hogy gyakran akadályoz a felnőtté válásban. Nagyon jó a képzelőtehetséged, kimondottan romantikus és álmodozó természet vagy, ami gyakran a csalódás kockázatát hordozza magában. Gyengeséged miatt olyan foglalkozásra vagy szociális tevékenységre van szükséged, ami hasznos másoknak, amiben te is hasznosnak érzed magad, de elkerül az önelégültség érzése. Tudatosan vissza kell fognod agresszivitásod, és növelned hiányos ellenálló képességed.


Munkahelyi tevékenységed gyakran csak időszakos vagy rövid időtartamú, mert eléggé dilettáns vagy. De mindig találsz valakit, akire támaszkodhatsz, és aki kisegít. Viszont jó eredményeket érhetsz el a művészetek, a show-business vagy a gasztronómia területén.


A gyengédség, a fantázia és a szeszélyesség jellemzik szerelmi életedet. Nagyon érzékeny vagy, néha úgy viselkedsz, mint egy elkényeztetett gyerek. Nagyon nehezen állsz ellen az érzelmi megpróbáltatásoknak. Csak egy nálad idősebb, érettebb és tapasztaltabb partner mellett találod meg a biztonságot és a lelki békét.

2007. okt. 18. 19:33

Szia!

Kivancsiva tettel! Az en adataim: 1977.08.07., a parome:1967. 11. 10. Koszi!

51. ági82 (válaszként erre: 28. - Selly)
2007. okt. 18. 19:30
Köszönöm szépen!
50. swordgirl (válaszként erre: 46. - Selly)
2007. okt. 18. 18:46

Szia, ok, köszi, kipróbálom! :-))


Mindeen jót:-)


üdv

s.

49. Shally
2007. okt. 18. 17:02

Szia Selly!


80.07.15 :)) Várom írásod!!

2007. okt. 18. 15:21

Szia!


Engem is érdekelne...


Én: 1983.06.15

LÁnyom: 2004.03.12

Férjem: 1979.09.11


Előre is Köszi!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook