Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
501. b585f2bb7e (válaszként erre: 498. - 3072739292)
2010. jan. 30. 12:02

Dii a kajára írtam hogy ch napon nem eszel semmi rendes cukrosat csak updateset. Erre írtam hogy ne vidd túlzásba.

A lénappal kapcsolatban mikor ennyi idős voltam mint te úgy csináltam mint te. minden 5. napom lénap volt. :) akkor nagyon jól bírtam. most nem tudom. bár ma reggel így ébredtem. nagy elhatározás. te miket szoktál inni? Leírnád?

A rágót én is bevetettem:D

Ja és az álmod:D jót nevettem.. nekem is volt már hasonló.

2010. jan. 30. 11:53

...ez csak álom volt...de miután megettem álmomban,pánikba estem,hogy úristen...ezért küzdöttem,hogy most egy kis finomságért feladjam..

huh..rögtön felébredtem...ki is ugrottam az ágybólxD

2010. jan. 30. 11:50
Egy születésnap.csokitorta,többiek ettek...Ellenkeztem,de megadtam magam..Egy szeletnek magam először...Maradt 2 szelet,azokat még a végén.Megettem...de...
2010. jan. 30. 11:02
SaBrina!Meglátod a lénap nem is olyan szörnyű:)Kicsit rémisztő,hogy nem eszünk semmit.De én kimondottam szeretem:)Jó előtte para van.egy pici..de hamar elszáll a nap:)Vagy vegyél egy csomag rágót (ha nem szoktál rágózni)avval tuti kibírod..:)én van,mikor megütöm a 4 l-t ishöh..:]
2010. jan. 30. 11:00

jah.Sabrina,jah tornára értetted.ugye?

Bocsi.

Csajok,próbáltátk már a Pilates-t?Hétfőtől ki akarom próbálni.Tényleg ennyire formál e..

2010. jan. 30. 10:36
:)Szia!Sabrina!Szerinted mit viszek túlzásba?Sokat eszem?
2010. jan. 30. 10:32
Dii én értem a kérdésedet:) szerintem a te reformváltozatodba belefér. pláne hogy cukormentes:) csak ne vidd ennyire túlzásba. Hétfőn lénapom lesz. az első. Ha jól sikerül lehet úgy folytatom mint Dii, és minden 5. napom lénap lesz:)
2010. jan. 30. 10:02

sziasztok.Köszönöm a válaszokat:]Hétfőtől így csinálom:)(vagyis hogy reggel is torna)Végre,szünet van.Egy hét:]juppííí:]Ma gyümi napom van,2 körte,1 narancs és jósok alma:](abból is vegyesen(savanykás-édes)).Már kérdezni akartam(ismét),hogy CH napom,én szoktam enni U1 desszerteket is a péksütik mellett: somlói galuskát,aranygaluskát,tiramisut,csoki tortát,túró tortát vagy gyümölcs tortát.(ez a választék.Ezeket szabad enni?Mert hát CH,de van benne tej,de olvastam valamelyikőtök írta,hogy a sütikbe a fehérje(tej,tojást stb.)Nem úgy viselkedik,mint úgy,ha símán innkánk tejet..stb.

Huh..remélem azért érthető volt.Bocsi,hogy így fogalmaztam:SDe ezt jobban nem tudtam megkérdezni.

Bűnözés mentes hétvégét kívánok,pihenjetek:]

2010. jan. 30. 01:53

Vecy szerintem én romokban lennék ha iylen kajákat kéne ennem. Ilyeet kb uzsira ennék:D meg tízóraira. Ráadásul nagy butaság ilyen idős korban felhagyni a húsevéssel ilyen szinten.. Klimax.. + az öregedés ami fokozza a csontritkulást. na mind1.

Dii a reggeli intenzív 20 perc aaminek a rubint Réka megfelel is tökéletes. és ha van időd délután is 20 perc. Reggel valamennyivel kevesebb kell ahhoz hogy pörögj. ersze ha van időd a 30 perc még jobb. :) És igen 4x kardio 1x erősítés azaz 4x Rubint Réka/Norbi 1x Ba vagy brmiylen erősítő. és pihenni minimum 2 napot. úgyhogy 3 nap torna aztán pihentesd.

492. Vecy
2010. jan. 29. 16:02
A futás nagyon jó, amint az időjárás engedi, én is fogok.
2010. jan. 29. 14:27

sziasztok:)

Akkor ha jól értem,4szer Norbizzak és egyszer Alexandrázzak?Mert ugye először fogynom kellene, utána pedig majd ha szépen lefogytam,akkor erősítést picit emelni.És ha reggel pl.20 perc Rubint Rékáznék?Az még kevés?30 percnek kellene lennie?De alig várom már a tavaszt:]akkor legalább kezdem a futást:]Mert télen így is sokat vagyok beteg..Tavasszal reggelente megyek futok egy 20 percet majd:]

490. Vecy (válaszként erre: 488. - B585f2bb7e)
2010. jan. 29. 12:19

Na igen, azért azon én is kiakadtam. Nem volt őszinte szerintem az a "nagyon jól érzem magam"... mondjuk, lehet hogy megéri neki.

Bár én inkább maradjak ilyen mint most, de egyek is néha valami finomat. :)

489. Vecy
2010. jan. 29. 12:15

Fuuuuuuuuuj nagyon gáz a Lidl-is mikrós rizs :D

Nehogy vegyetek... blöehhh (nem vártam nagy csodát, de azért ennél kicsit jobbnak gondoltam.

488. b585f2bb7e (válaszként erre: 484. - 3072739292)
2010. jan. 29. 11:00
Ja amúgy én is láttam azta nőcit. ügyes ügyes.. de hát istenem ait ott evett a tvben. 1 csészealátét tökpürét sárgarépával.. így nem lehet élni^^
487. b585f2bb7e (válaszként erre: 479. - 3072739292)
2010. jan. 29. 10:58

Dii.

Alexandrának inkább erősítő jellegű tornái vannak míg a Norbis kardio. azzal töbebt fogyhatsz. viszont egyben jobb megcsinálni az egészet. Azért jobb ha reggel tornázol mert akkor alig van valami ia szénhidráttartalékokban, így hamarabb kezded el égetni a zsírt. valamint ha reggel mozogsz akkor az aznapi kcal/óra égetése magasabb lesz a szervezetedben, gyorsabban pörög:) Remélem érthető. Váltogatni kell a tornákat többször is hogy más izomcsoportokat is megmozgass. heti 4x kardio, heti 1x erősítő. :)

486. Vecy
2010. jan. 29. 07:25
Fogalmazásból mára megérdemlek egy gyenge kettest :D
485. Vecy
2010. jan. 29. 07:24
Dii, az elszántságodból ne is adj alább, hiszen ez a legfontosabb, de azért ne hajtsd agyon magad, hogy már reggel is lefárasztod magad, meg délután is. Csak óvatosan, nehogy véletlen túlságosan megterheld hirtelen a szervezeted azzal, hogy hirtelen akarsz fogyni sokat.
2010. jan. 29. 04:56

sziasztok!:]Én nem láttam,de hallottam a hölgyről,tán egy kerti növény segítségével..hát kiváncsi lennék hogy melyik az:D:]de talán ő is kiad valami "könyvet"vagy vmit,amiből megtudhatjuk:)

Vecy,igazad lehet,hogy már kezdek átesni a ló másik oldalára...csak hát..én nagyon akarom..és sikerülni fog..mert elhatároztam magam..Ha nem lennék ilyen,akkor pedig a súly menne az egészségemre..Bevallom,én nem szeretek a tornák között pihi napot tartani,mert ha kihagyok egy napot is,akkor már nehézkesnek érzem...Meg nekem suli után az totál kikapcsolódás..

Ma CH nap.Norbi...:]

483. Vecy
2010. jan. 28. 20:46

Napi kaja: reggel 1 banán, 1 narancs

tízórai: 1 narancs

délben: hagymás tojásrántotta

délután: fél liter ivójoghurt.


Vettem a Lidl-ben mikróban elkészíthető előfőzött rizst. Kíváncsi leszek, hogy milyen. Remélem nem lesz borzalmas.

482. Vecy
2010. jan. 28. 20:27
Remélem láttátok az RTL-en azt az idősebb hölgyet, aki rengeteget fogyott! Meg lehet csinálni!
481. gyöngyike11 (válaszként erre: 478. - B585f2bb7e)
2010. jan. 28. 10:45

Sabrina!Köszi a segítséget!Amit ajánlottál terméket,nem ismerem még.Hol lehet kapni?(DM?)Kb mennyibe kerül?Túl sokat nem akarok az ilyenekre kiadni,mert már jártam meg ilyenekkel.

Szép napot!

480. Vecy
2010. jan. 28. 06:36

Dii, tök mind1 mit mozogsz, csak mozogj.

Kezdesz kicsit átesni a ló túloldalára :D Nehogy az egészséged rovására menjen a gyors fogyás. Ne feledd, a csapból is ez folyik: a lassú, de hosszú fogyás marad tartós.

2010. jan. 28. 05:33

sziasztok:]köszi,hát lekopogom,de 16án már remélhetőleg tényleg 7-est látok majd:)Pont a szülinapomon lesz majd mérlegelés:]:)szóval így tök jól jött ki:)

Ma zöldség nap.lilakáposzta.paradicsom.paprika és még veszek du.karfiolt vagy karalábot:)és megfőzöm:)

Tényleg,mit gondoltok,a nap 2-szeri testmozgáshoz?(úgy értve,hogy pl.reggel is 45 perc és du-estefele is)?Szerintetek hatásosabb lenne?vagy rosszabb?Egyben próbáljam meg?

Valaki tornázott már Norbi Kiképzésére?Még lenne kérdésem(bocsi)Most rátértem Norbi Kiképzésére,most az 5 naposban erre tornázok,megnézem,hogy melyik a hatásosabb,BA-Legjobb formád vagy ez.De az nem baj,hogy mozgás DVD-t váltottam?(bocsi,lehet,hogy ez kis semmiség.csak nem tudom)Mind1,hogy milyen mozgásformát végez az ember?Jó ha váltunk egy kicsit?

Huh.mennyi kérdés:(Bocsi:)Holnap jövök:)Puszillak titeket,kitartás:]

2010. jan. 27. 23:42

Dii nagyon ügyes vagy! Nemsokára 7-essel kezdődsz!! De szupii!!!

VEcy te is ügyes vagy amozgással. Én ha meggyógyulok úgy tervezem hogy napi 1 órát sétálunk itt a lejtőkön párommal:) kezdésnek nem rossz.

Gyöngyike az avonos narancsbőr elleni krémek tök jók, de ami a legjobb az a Bionsen. kék színű a flakonja, olyan mint egy tusfürdő és kis gyöngyök vannak rajta, vagy ilyen kis buborékok. És ezt a flakont fel tudod húzni a kezedre és ezt bemasszírozni a combba fenékbe. eszméletlenül jó!

477. Vecy
2010. jan. 27. 18:06
Mai mozgás két óra aktív sétálásban letudva.
2010. jan. 27. 10:32

Sziasztok!

Látom,mindenki szépen halad a diétával.Kitartást mindenkinek!Most járok a 23.napnál,ráadásul gyümi nap van :S Ilyenkor szoktatok különböző szószokat enni? (pl. meggy szósz)

V.ki esetleg használ a diéta mellett v.mi feszesítő, narancsbőr elleni krémet?Ha igen, milyet és mi a tapasztalat?

Szép napot!

2010. jan. 27. 05:17

sziasztok:]köszönöm,igyekszek kijönni belőle:]

Megvolt a mérlegelés:]81,3 kg:) -0,8 kg.boldog vagyok ismét:)

474. b585f2bb7e (válaszként erre: 472. - 3072739292)
2010. jan. 27. 01:00

Dii gyógyulj meg!

Én is betegecske vagyok. valahogy visszaesem mindig. most már taknyos is vagyok:S Blöehh.

Kitartás az elkeseredetteknek. És nem kell foglalkozni a gonoszokkal. Húh az elején én is felkaptam a vizet ezeken.. 2 évig csak ezt hallgattam.. és már azt sem mondom nekik hogy kösz.. épp fogyozóm. ezek az emberek csak azért mutatnak rá a hibádra h a sajátjukat könnyebben palástolják.

Nem kell velük foglalkozni. Viszont abba a hibába sem szabad esne ha fordulna a kocka és szerepcsere történik.. Én amikor lefogytam régen nem nevettem együtt a barátaimmal amikor kicsúfoltak valakit. Persze néha én is szeretek magamban ítélkezni, mert vannak vicces emberek, de hát ki nem? de ezeket nem muszáj kimondani:)

jóéjt.

473. Vecy
2010. jan. 26. 21:55
Dii, lehet meg kéne próbálnod kifeküdni a nyavalyádat. Nekem a lefekvős-kiizzadós módszer általában max két nap. Utána teljesen rendbejövök. Persze lehet másnál nem ennyire hatékony...
2010. jan. 26. 19:17

sziasztok csajok:]Megvolt a víznap ismét:]holnap mérlegelek..hozom az adatokat.

Vettem holnapra sajtot,joghurtot,pulykasonkát,tejet,túrót,és még beszerzek 2-3 norbi rudit:]nyámiiii: )

Nagyon beteg vagyok:(Halál volt a mai suli..csak feküdtem a padon,persze nem tudtam figyelni:(De hát már csak 3 nap..kibírom:(remélhetőleg...

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook