Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2010. jan. 26. 10:59
Sziasztok! Én ma vagyok a 26. napon. Kitartok, bár a mérleg nem mozdul, ami eléggé elveszi a kedvem. De legalább mérgemben tegnap felmentem a konditerembe és kínoztam magam 1 órán át. Remélem lesz más eredménye is, mint az izomláz. Én havi 1 víznapot tartok. Most pénteken lesz az első. Eddig 5 kilót fogytam, amivel elégedett vagyok. Ha a következő 2 hónapbanm is lemegy 5-5 kg, akkor már boldog leszek, nagyon!
470. Vecy (válaszként erre: 469. - 3072739292)
2010. jan. 26. 06:15
Nekem a 23-ik nap. Egy hét múlva már én is túl leszek az 1 hónapon. :)
2010. jan. 26. 05:12

szia Vecy!az eredeti diétába én úgy tudom,hogy havi 1 víznap.

Nos elérkeztem a 30 naphoz:]juhéééé:]

468. Vecy
2010. jan. 25. 19:58

Kérdésem van: milyen sűrűn iktathatok be a hagyományos diétába víznapot?

Lehet, hogy relatív rövid időn belül kell majd eszközölnöm kettőt, hogy ne forduljon elő még egyszer, hogy gyümölcsnapon családi banzáj van.

467. Vecy (válaszként erre: 464. - Jutika1)
2010. jan. 25. 19:57

Az nem baj, ha még nem mozdult. De ha megmozdul, meglódul :)

Depisnek lenni meg végképp nem szabad. Hisz az élet eddig is ment valahogy, és ezek után napról napra csak jobb lehet majd. Csak hinni kell benne. Sokminden fejben dől el.

466. Vecy (válaszként erre: 463. - 236327ef87)
2010. jan. 25. 19:56
Nem szabad az ilyeneket meghallani. Vagy csak annyira, hogy erőt meríts belőle, és megmutasd neki, hogy lássa, KÉPES VAGY RÁ!
2010. jan. 25. 19:47

jutika1:)Ne add fel:)Menni fog:)Figyeld meg szépen el fog indulni:)

Liv2000!Ne foglalkozz ezekkel a "kritikákkal"teszel azért,hogy megváltozz..igaz ez idő..de akkor is:);)a változás rögös útján már elindultunk:)(én már holnap vagyok a 30.napnál.vagyis 1/3 teljesítve:])

464. jutika1
2010. jan. 25. 19:22

sziasztok csajok!

ma egy kicsit rosszkedvű vagyok!

a szokásos depi,csunya kövér vagyok!!!

ma fehérje napom van,nagyon elszánt vagyok még!de a mérleg nem mozdul!

2010. jan. 25. 19:04
Ja, hozzáteszem, hogy az elmúlt napokban meghaptam megint, hogy mennyire megnőtt a hátsóm és hogy soványabb voltam... :(
2010. jan. 25. 19:01

Sziasztok!


71,5 kg 170 cm :)

2010. jan. 25. 18:51

hali:)

Igazad van Sabrina,megértettem:)

Ma gyümi napom volt.holnap víznap..előző nap mindig picit parázok tőle,de mikor már a felén túl vagyok,akkor jó:]és hajtom előre magam,hogy másnak mérlegelés:]:)Kíváncsi leszek rá:)

Még mindig beteg vagyok,nem voltam dokinál,nem volt..holnap lenne,de de.én pedig suliban,ezt a 4 napot már féllábon is kibírom:]remélhetőleg:)és végre 1 hét szünet:)Holnap szerintem sajna nem tudok feljönni,de szerda reggel jövök az eredménnyel:]

460. fanny69 (válaszként erre: 459. - Vecy)
2010. jan. 25. 15:20

Szia Mindenkinek!

VECY utólag is nagyon boldog szülinapot Neked! :)


Hasonlóan Hozzád, engem is az lelkesít, hogy olyan ruhák jönnek rám, amiket már majdnem kiselejteztem... :) Mennyit szeretnél leadni?


Kitartás nekünk!!!!

459. Vecy
2010. jan. 24. 14:56

Sziasztok csajok!

Nekem a tegnapi gyüminap az "kudarcba fulladt", de hát a saját szülinapomon nem bírtam ki :D


De nem bánom. Mától minden megy tovább a régi kerékvágásban.

Ráadásul rámjött egy régebbi farmerom. Még egy kicsit kell fogyni ahhoz, hogy derékba se szorítson, de felvettem, be is bírtam gombolni, úgyhogy teljes az öröm.

2010. jan. 24. 14:36

Dii !

Ne haragudj de lecseszlek. amikor beteg vagy ne tornázz pls!!! Komolyan.. a szívedre is rámehet. nem szabad. Tudom fiatalság azt hiszed bármit tehetsz a testeddel úgy is kibírja. Pihennie is kell a szervezetnek hogy fogyni tudjon. adj neki időt. a gyüminapod bőven jó:) szerintem még kevés is.

2010. jan. 24. 12:24

sziasztok:]ma ch nap:]norbi süti,keksz,puf búzta,ext.kenyér(pici margarinnal megkenve):](és ezt mind C**P jó nekem,és norbi U1:]De szerinte túl sokat ettem: |...szóval köv 5 nap kicsit megszórítva..

Holnap gyümi nap..vettem eddig 4 almát pici mandarinokat-8 db nem volt 30 dkg),és egy körtét:]még vacsira veszek valamit:](kb két almát.)Szerintetek ez sok?vagy ti hogy döntitek el,hogy mennyit "szabad"?:$A ch napommal nem vagyok megelégedve..tenni is fogok érte,máskor nem így csinálom...De ma azt hittem eddig,hogy éhes vagyok ennyire..de nem..inkább szomjas...elég ramatyul vagyok:(már megint..fáj a torkom,a fejem meg akkora,hogy ááh:|füleim:(:Sfáradt vagyok..hát.holnap szerintem doki suli után.de ezt az 5 napot már kibírom(utána szünet)

Ma BA,30 perc bicó és amiért sokat ettem,még rányomok 20 perc Less Mills és 20 perc RR popsi

2010. jan. 23. 22:40

Dii a margarin növényi zsiradék. akárcsak az olaj. bármikor fogyaszthatod:) csak kis mennyiségben, tudod alap diétázunk és nem eszünk zsírosan:)

A vaj az ami mást tészta mert az tejszínből van:)

2010. jan. 23. 16:07

sziasztok:]Ma nekem zöldség napom van.Holnap ch.és kérdeznék egy dolgot,a margarinos puffasztott búza,vagy az abonett kenyér az jó?vagyis itt az a kérdés,hogy margarint mikor lehet enni?(tudom h puf.búza és az abonett ch nap)

megyek lassan tornázni,ma még ettem sütőtököt:]nyámiii

2010. jan. 23. 13:16

azám!

Én már eszem is a levesem. megygből ananászból banánból + egy kicsi konzervbarackból készült.

453. Vecy
2010. jan. 23. 09:59
Gyüminap, ollé! :)
452. b585f2bb7e (válaszként erre: 451. - 3072739292)
2010. jan. 23. 00:34

Dii el is felejtettem válaszolni neked az activiára. nem nagyon illeszthető be:S

Olyan joghurtot lehetne enni ami cukormentes. asszem volt valami 0 % cukor activiűban nem tudom van e még. vagy anorbis joghurtok.


A kritikák engem se érdekelnek. mindennek van hátulütője:)

2010. jan. 22. 19:21

sziasztok.Őszintén,én már nem is olvasok a diéták után,mert majdnem mindig rosszat olvasok róluk.De például,ha valaki még nem csinálta(akármelyik diétát)akkor honnan tudhatná,hogy rossz?!A diéták lényege,hogy egészséges kajákat együnk,EGÉSZSÉGES kajákat..szóval..ne hagyjuk magunkat:]erősebbek vagyunk:);)

Ma megvolt a fehérje nap is,hát...fájt a pocim..szerintem túl sokat ettem...összeszűkülhetett..de a torna kimondottan jót tett:]

Holnap zöldség nap..megyünk mamámhoz vendégségbe.de viszem a jó kis hagymás gombámat:]reggeli az pedig cékla lesz(az a csomagolt)De édesítőszeres és energia csökkentett:]vacsira még 1 db paprikám van..:Dde majd még szerintem veszek hozzá egy ubit,vagy karfiolt,vagy pár szem paradicsomot:]

450. Heny1982 (válaszként erre: 447. - Vecy)
2010. jan. 22. 18:32
Szia Vecy! Én is láttam tegnap a műsort. Megnéztem, aztán azt gondoltam, hogy nem érdekel, nem hagyom, hogy elvegyék a kedvem. Jan 1-jén kezdtem a 90 napot és azóta 5 kilót fogytam. Nem érdekel a véleményük! Lefogyok és meg is fogom tartani a súlyom. Egyedül abban értettem egyet, hogy az 5 nap alatt 10 kiló meg stb az tényleg baromság. Amúgy meg inkább ne Falusi Mariann oktassa amit a fogyásról tudni kell!
2010. jan. 22. 11:04

Halihó!

Dii nem hinném hogy a diéta legyengített. Pont amiatt nem leszek betegebb. a sok gyümölcs meg zöldség nagyon jót tesz. Ugye már múltkor elkezdett fájni a torkom, aztán elmúlt, tegnap tornáztam 10 percet és éreztem, hogy valami nem jó. az nem tett jót neki és megint elkezdett fájni csak lejjebb . nem a mandulámnál, hanem a torkomnál,nyakamnál.

Gratula a mínuszhoz! Nagyon ügyes helyes lány vagy. Nemcsak a fogyiban hanem ahogy látom a családi életben is. Apukád bizti büszke rád, ha nem haragszol meg emiatt:)

Vecy az fincsi amit csináltál. Én is szoktam hasonlót. Én tegnap nagyon vicces dolgot ettem:D kb télleg amit találtam. rizst zöldbabot zöldborsós_ rá szójaszósz, Worcester szósz vagy hogy írják xD és kis bors. finivolt:D

2010. jan. 22. 06:38
jóóóó reggelt:]Megvolt a mérlegelés:]-90 dkg:]82,1 kg vagyok:]huhúúúú: )Nagyon boldog vagyok,szerintem nagyon jó eredmény ismét:)Látjátok lányok,NEM SZABAD FELADNI:)Megy ez:):):)Csak pozitívan:]ma fehérje nap:)
447. Vecy
2010. jan. 21. 20:31

RTL-en épp a diétákról volt szó. Egyetlen pozitív hozzáállás volt, hogy talán a hosszú diéták hatékonyabbak, mint a rövid idő alatt, gyors fogyással kecsegtetők.

Na meg a mozgás. Mindegy milyen, csak valami addig nem végzett plusz mozgás.

446. Vecy
2010. jan. 21. 19:47
Fohh kisütöttem magam mára... holnapi sütikék megsütve :)
445. Vecy
2010. jan. 21. 15:28

Ú én most olyan büszke vagyok magamra, mert állati kaját csináltam keményítő napra.

mirelit wok zöldséget megároltam a wokban, majd rázúdítottam némi kínai alapot, megrottyant, és párolt rizzsel tálaltam. Fohh, kegyetlen fincsi lett, nem is gondoltam, hogy ennyire ízleni fog.

2010. jan. 21. 15:13
csajok!lenne egy kérdésem:]gyümölcsös (pl activia) joghurtot mikor lehet enni?vagy egyáltalán lehet enni?mert ugye az fehérje,de CH tartalma magas!
2010. jan. 21. 15:10

sziasztok:)hát miért nincs suli..hát suli az van...csak én...khm..:|Anyának és mamámnak van ma a névnapja,és hát szombaton családi banzáj lesz.és segítek.(itthon én szoktam főzni,sütni és anyának segítek a takarításban,amióta apum meghalt.Több mint két éve..)

Hát én is kíváncsi leszek az eredményre:]Nagyon jól bírom a víznapot!:)

Neked pedig jobbulást csajszii!!:);)Lehet,hogy neked is a diéta kicsit legyöngítette a szervezetedet.nem?

Vettem holnapra sajtot,2 norbi rudit:]reggelire:]...meg van itthon egy natúr joghurt...

2010. jan. 21. 10:32

Dii hogyhogy nincs sulid?:P

Az ajándékokat kinek veszed?:)

Remélem jó eredményeket hozol te is a mérlegedtől.

Én jelentem nem vagyok jobban a tegnapinál.:(

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook