Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2010. jan. 21. 05:11

sziasztok:]Huh.Sabrina,jobbulást:)

Ne tudjátok meg,milyen fáradt vagyok,áááh..11ig tanultam:S de úgy néz ki,holnap itthon maradok:]

Kitartást a víznaphoz:]Nekem is ma az van:)Ma rengeteg dolgom van,így nagyon hamar el fog telni:]Ajándékokat szerzek be,patika,posta és persze a suliban az idegeskedés,hogy mindjárt doga:S..

szóval 4re talán hazaérek,onnantól meg már nincs gond:]így,hogy nem kell tanulni holnapra,könnyebb lesz.Pihenhetek.Végre.

Lehet,hogy csak holnap reggel jövök már,de akkor a mérlegadataimmal:]

440. b585f2bb7e (válaszként erre: 439. - 236327ef87)
2010. jan. 20. 23:36

Szia liv! Bizti sokat fogytál mert én el vagyok képedve magamon:) nagyon jól állok, és bizti te is de ezt majd láthatod a kövi mérlegelésen:)

A lénapot ha valaki nem bírja persze hogy ihat 100% leveket. a legjobb persze amit te facsarsz ki és a rostok nélkül iszod meg:) de jó egy liter hohes c pl.

tea és víz.

Én meg úgy néz ki nem gyógyultam meg.. most megint kijött rajtam a torokfájás:S:S

veszek egy forró fürdőt.

2010. jan. 20. 21:32

Sziasztok. Tegnap mérlegeltem, de nem tudtam géphez ülni. Gy. nap után voltam és 72,8. Nem is olyan szörnyű...bár tudnám, hogy mennyiről kezdtem.


Én almát mindig mikrózva és egy kis fahéjjal eszek. Mostanában meg pár szem diót is darálok rá. Egészen délig semmi bajom. :)


látom nem mindenki csak vizet iszik lénapon. Ihatok 100%-os gyümölcslevet is? Mert akkor nekiugrom. Eddig nem mertem kipróbálni, mert nagyon instabil a szervezetem és egyből migrénem lesz, amit ha lehet, akkor kihagyok. Az utolsó dec. 20-án volt és majdnem odahaltam. Szóval, akkor mit lehet inni?

438. Vecy (válaszként erre: 436. - D441802019)
2010. jan. 20. 21:26
Előre rettegek... de azért majd próbálom. A teából egész sokat meg tudok inni egy nap, úgyhogy majd arra fogok koncentrálni.
437. Vecy (válaszként erre: 436. - D441802019)
2010. jan. 20. 21:25
Nincs olyan diéta, amiről nincsenek rossz vélemények. Innentől kezdve nem foglalkozom velük.
2010. jan. 20. 19:13

Hahó!


A víz nap (nálam lénap, mert nem csak vizet iszok) tényleg sokkal könnyebben eltelik, mint a gyümölcsnap! Nem hittem volna! :-)


Viszont: rengeteg sok kellemetlenséget olvastam a 90 naposról... :-(

Biztosan ti is olvastátok. Mit szóltok ezekhez az ellenérvekhez?

2010. jan. 20. 19:10

Dii nagyon ügyes vagy. Az alma nagyon jó:) a legalacsonyabb kalóriatartalmú gyümink:)

És igen ez a 16 nap úgy elrepült:) alig tűnt fel. te meg ugyebár előrébb jársz.:)

2010. jan. 20. 15:13
csak saját magunk vagyunk képesek arra,hogy megváltoztassuk életünket:)Egészségesebbek,szebbek(nem mintha most nem lennénk azok:P),csinosabbak leszünk:];)és ebből a 90 napból már mennyi eltelt:]huhúúú...észre se vesszük:]
2010. jan. 20. 15:12
ügyes vagy Sabrina:]gratulálok az eredményhez:);)Csak így tovább:)
2010. jan. 20. 15:11

sziasztok:]

Huh.köszönöm,nagyon jól esik,hát remélem kémia TZre 3ast össze bírok szedni:]

Ma gyümi nap volt..Sok-sok alma 3 kiwi 1 narancs:]szóval az alma volt nagyon hangsúlyban..alma mérgesét kapokxDááh.Holnap víznap hát ott nem lesz gondom,hogy mit egyek:P:Dpéntek reggel pedig megyek a mérlegbarátnőmhöz:]

431. b585f2bb7e (válaszként erre: 430. - 3072739292)
2010. jan. 20. 09:52

Dii szorítunk neked:) nemsokára túl leszel az egészen :) Én is pint ezekből voltam parázós meg hülye:D

Na gyerekek -3,7 kg 16 nap alatt. zsíííír:D

2010. jan. 20. 05:21

sziasztok:)

Örülök,hogy Sabrina így gondolod:)Remélem a jövőben is sikerül:);)

Ma gyümi nap,alma-körte-mandarin:]nyámi:)Du. lehet,hogy csinálok egy kis alma levest:)Jól éreztem én,tényleg megjött.De úgy döntöttem,pénteken csak ráállok.lesz ami lesz:]Úgyis "csak" víz:)

Azt olvastam most a horoszkópomban,hogy ebben a hónapban(vagyis a vízöntő havában)Energikusabb leszek,hisz hamarosan (feb.16)itt a szülinapom.Amit most kitűzök célul,az sikerül:]Hát..én mindig azon vagyok:]Szóval nem szabad feladni:)Megy ez,mint a ....:P

Azt hiszem,már csak holnap nézek be,mert hnap kémia TZ:Sááá:Sszörnyű..de a péntekem se lesz piskóta...töri(amiből hülye vagyok:|tanulok,de nem tudom megjegyezni)-föci-angol doga:Spompás:|Persze és ha még nem mondtam,én ilyenekbe parázós vagyok:S

429. Vecy
2010. jan. 19. 22:10
Én meg majd péntekre sütöm a muffin-t, mert imádom :)
2010. jan. 19. 21:58

halihó!

Dii annyira imádom az írásaid:) Mindig erővel töltenek meg.. sőt ilyen lelkes rég voltam már egy diétában. nagyon jól érzem magam. kivéve ma, de ezt betudom a frontnak:)

Reggel csak úgy ráálltam a mérlegre, és nagyon sokkal kevesebbet mutatott pedig ch nap után volta:P szóval nagyon happy vagyok. kíváncsi vagyok a holnapi eredményre.

Vecy holnapra én is pörit csináltam csak csirkéből. Meg ma sütöttem muffint is a páromnak. jól elvoltam gyüminapon:D

427. Vecy
2010. jan. 19. 19:47

Sziasztok!

4. gyüminap legyűrve. A mogyoró életet ment délután :)

Holnap pulykahusiból pöri lesz sok sok sok savanyúsággal.

2010. jan. 19. 18:40
sziasztok:]_Sziszu_!:]Nekem minden 5. nap víznap:]én ilyenkor csak vizet vagy zöld teát iszom nah jó..van néha mikor nem bírom ki és reggel korán egy kávé..De én nagyon jól bírom:]kimondottan szeretem:]Én már aznap elkezdek gondolkozni azon,hogy holnap mit fogok enni:P:]Szóval,nekem csak pozitív élményeim vannak vele kapcsolatban:];)Hidd el,attól mert nem eszel,nem leszel éhes:)Vagyis én nem szoktam az lenni:)De lehet,hogy ez emberfüggő:]
2010. jan. 19. 17:36

Hahó lányok!


Le vagyok maradva megint, mint a borravaló... vissza kell olvasnom.

Holnap víznapozok, vagyis: lé-böjtözök. Ki az aki már túl van rajta és milyen élményekkel gazdagodott általa? :-)

2010. jan. 19. 12:40
Ja, ma este mérlegelek...szorítsatok. :)
2010. jan. 19. 12:40

Arik vagytok, de nem tudok leszokni a mérlegelésről. Nem értem, hogy miért olyan nehéz most ez...

Mikor Norbiztam, akkor nem volt semmi bajom. Lehet, hogy az időhöz kötöttséget nem bírom.

Irigyellek titeket, hogy ilyen jól bírjátok. :)

422. Vecy (válaszként erre: 420. - Fandiné)
2010. jan. 19. 07:17

Ezt nagyon jól látod.

Én épp ezért nem is nagyon mérem magam, mert csak idegesítene. Szépen lassan betartom a diétát amennyire csak tudom, de már érzem a változást, és biztatom magam, hogy attól, hogy nem látom a mérlegen a mínuszokat, fogyok.

:)

421. b585f2bb7e (válaszként erre: 418. - Fandiné)
2010. jan. 18. 23:17

Fandiné éna mályvateát nem ajánlom. Nem is értem az embereket miért isszák ezt:(

1. az íze fertelmes

2. kivisz belőled mindent! lehet hogy a "sz..rt" is kimossa belőled de vele együtt a vitaminokat, ásványi anyagokat, és a hasznos kis bélflórákat. :S A gyomorgörcsökről nem is beszélve.

:S

nem akartalak emgbántani csak eza véleményem majdnem az összes ilyen fogyi teáról.:S

2010. jan. 18. 21:42

Mérleg


A digitális mérleg nagy előnye, hogy kijelzi a dekákat is. Tehát, ha azt látom, hogy 97.6 vagyok este, reggel pedig 97.1, akkor az fogyás, ami sokszor nem látszik az analóg mérlegen, mert a 97 az 97. Ne felejtsük el, az emberek DEKÁNKÉNT HÍZNAK EL, DE KILÓNKÉNT AKARNAK FOGYNI.Őrület.

419. fandiné (válaszként erre: 414. - 236327ef87)
2010. jan. 18. 21:38

Főiskolán nagyon megtanultam egy mondatot. Egy idős tanár mondta nekem. Azt mondta, hogy a sikeres embereket a sikertelenektől egy dolog választja el, az, hogy a sikeresek MEGCSINÁLJÁK A DOLGOKAT. Milyen egyszerű. Minden komolyabb emberi siker mögött kemény munka és kitartás van. Aki feladja, annak büntetés jár, ami jelen esetben lustulás, hízás, narancsbőr , önútálat, no strand, emberi konfliktusok. Most őszintén tedd fel a kérdést, NEKED ERRE VAN SZÜKSÉGED????

Ha a válaszod nem, akkor szépen térj vissza a nehezen rátalált útra.Indulás.

2010. jan. 18. 21:30

HELLO LÁNYOK


-5 KILÓNÁL KICSIT MEGÁLLT A DOLOG, DE NEM GOND, KITARTÓ VAGYOK. A MÁJVATEÁT AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK, RENDET CSINÁL BELÜL. KITARTÁS, INKÁBB AKTÍV RÉSZTVEVŐI LEGYETEK ENNEK A FÓRUMNAK 2 HÓNAP MÚLVA IS, MINT CSAK IRIGY OLVASÓI :-))))))))))99

417. Vecy (válaszként erre: 414. - 236327ef87)
2010. jan. 18. 20:02

Nem szabad feladni!!!

Tessék szépen kitartani, és pikk-pakk eltűnik az a felesleg. És viszi magával a többi kilót is!

416. b585f2bb7e (válaszként erre: 414. - 236327ef87)
2010. jan. 18. 19:31

liv nem mész te sehova:)

Jaj kis butám, már ha nevezhetlek így. Mindenféleképp csal amérleg, bármilyenre is állnál rá:) komolyan mindegyik mást mutat:) Jaj te! Én nagyon örültem amikor pár éve megvettem a digitális mérleget. akkro is dagi voltam:D és többet mutatott mint az előző, de nem bántam mert ez legalább pontosan mér. Innentől csak ezzel mérd magad, és csak gyüminap után. És ne add fel! ez egy nagyon jó diéta csak addig kell kitartani mellette míg megindul a fogyás.


A level diéta melletti ellenérveim: gyors súlyvesztést érsz el vele, aztán gyors dupla annyi felszedést. sőt 5 napnál tovább nem lehet bírni mert nagyon kívánós leszel.


90 nap hosszú idő, de tartós lesz:) ne add fel. én is szeretnék minél gyorsabban lefogyni de nem akarom h fonnyadt legyen a bőröm, aztán meg újra belehízzak csak mert éheztettem magam.

Olyasmi fázisban lehetsz msot, hogy pár hét után semmi jó eredmény akkor ki kell próbálnom egy új diétát, abban is csalódni fogsz és minél erőteljesebb, minél nagyobb slyveszteséggel járó diétákat keresel, míg nem a sok éheztetéstől és szomorú kajálástól ott van rajtad még + 5 kg. Aztán visszatérsz a nyugodt és komotós 90 napos lassú tartós fogyáshoz de + 5 kg-mal többel. mi lenne ha kihagynánk ezt a részt?:)

És ne vedd nagyon magadra, általánosságban beszéltem:)

2010. jan. 18. 18:57

liv2000:]Ne aggódj,látom te is a mérleg rabja vagy?!Mint ahogy én.Ne engedd meg magadnak,hogy más napon is ráállj.Mondom én.de most én is azon vagyok,hogy nem szabad ráállni,mert tényleg,csak bestresszelsz!Ne aggódj:)Akkor CH napod volt nem?Hát akkor pont többet fog mutatni a mérleg!Nekem is úgy volt,hogy mikor ráálltam pl ch napon és sokkal többet mutatott!Szóval ne aggódj:)

Am.sziasztok:]Huh azon vitatkoztam ma tesómmal,és nem jutottunk dűlőre,hogy ma gyógytesim volt(ismét hasaztunk és popsit-combot formáltunk,-hasprés,lábemelés(4kézláb) stb.)Hogy ez az 1 órás gyógytesi,kiváltja az itthoni tornát?Ugyanolyan hatékony?(Mellé persze,még megvolt a 30 perc bicó is.Én úgy gondolom,hogy ez a gyógytesi+bicó ez a pihenő napom.vagy ez ugyanolyan torna?

Ma zöldség napom volt..hát nem sokat ettem,reggel ettem kis céklát+paradicsomot plusz hagymás gombát zsúfolt volt a napom,így 5 órakor ettem ismét hagymás gombát..Ma képzeljétek vettem ismét BIO CLA+T-t most 30 %os kedvezmény volt:]Jóhogy nem hagyhattam ki:)Így így úgy is kellett volna 1 hónap múlva venni:]Holnap CH nap,ma meglátogattam a norbi pékséget,gondolhatjátok,sok sok finom pékáru...:]

2010. jan. 18. 18:00
Asszem átpártolok a Level-diétára :(
2010. jan. 18. 17:59
Mondjuk az is igaz, hogy holnap lesz gy. napom és este szoktam mérni, de akkor is...
2010. jan. 18. 17:59

Sziasztok!

A sírás küszöbén állok :(

Képzeljétek el, vettem egy digitális mérleget és rááltam...mondván, hogy a hagyományos nem jól mér...háááát, nem. 74,5 kg. :((((((((((((((((

Pedig tegnap a régin csak 72-t mértem...

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook