Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta indul! 2012.03.12. fórum

90 napos diéta indul! 2012.03.12. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
383. sunca27 (válaszként erre: 376. - Turkkati)
2012. márc. 29. 19:41
Nagyon ügyi vagy! Már nincs messze a cél!:)
382. sunca27
2012. márc. 29. 19:41

Sziasztok! végre megérkeztem:) Vége az oktatásnak. És a gyümi nap is egész jól ment. Igaz ebédszünetben, mikor a finomabbnál finomabb szendvicseket hozták, elég furán néztek rám mikor elővettem a táskámból a kis ételesem, amibe gyümölcs salit készítettem még este. De fincsi volt. Most meg vacsira megleptem magam. Vettem egy pár szem epret és turmixot csináltam belőle, meg külön 2 banánból is. Nagyon jó így turmixolva.

Nagyon köszönöm a narancslé ötletet. Én csak megpucoltam és azt is összeturmixoltam, plusz kis víz és folyékony édeske. Most csinálom a holnapi kajcsit, tarja lesz egy kis sajttal.

381. lolita13 (válaszként erre: 380. - Turkkati)
2012. márc. 29. 10:36

Dehogy okoskodtál! Igazad van! Sokszor össze-vissza írnak mindent...csak jól összezavarják az embert!


Fél 11 és nagyon éhes vagyok,fáj a gyomrom...szerintem előbb ebédelek!....most jött ki rajtam a 2 napos koplalás!

2012. márc. 29. 10:13

Gyümölcsnapon én is fázom, szerintem nincs elég energia, ami fűtsön, hiszen nem eszünk egyáltalán szénhidrátot.

Én mikor vérszegény voltam, akkor fáztam mindig, mára ez elmúlt, de 4 naponta én is észreveszem, hogy fagy le kezem-lábam.


Most olvastam a szakácskönyvet, tényleg nagyon jó receptek vannak benne, csak nekem az nem tetszik, hogy a gombát keveri mindennel. A gomba az fehérje, hússal, tojással párosítható és a a rizs keményítő. A lisztből készült dolgok a szénhidrátok, a rizs nem.


Szerintem a mindmegettén lévő leírás hasonlít az eredeti,kb. 10 évvel ezelőtti diéta leíráshoz és a testkontrollhoz.

Szerintem azóta minél többen szeretnének pénzt csinálni a nők hiúságából, és egyre több nem teljesen jó szakácskönyv kerül forgalomba.


Azért ez a könyv nem rossz, tetszik nekem is, de gombát ezután is csak fehérjenapon, és rizst keményítőnapon eszem. Sőt a brokkolit, karfiolt is meghagyom a zöldségnapra:)


Megint túlokoskodtam magam, osztottam az észt, pedig csak ritkán szoktam:), bocsássatok meg érte:!

379. Szmirma (válaszként erre: 376. - Turkkati)
2012. márc. 29. 10:05
A 3,5 kg szerintem sem rossz, nyílván a kevesebből nehezebb fogyni mint a többől.
378. Szmirma
2012. márc. 29. 10:03
Azt hiszem jó napom lesz ma, semmihez semmi kedvem,pedig főzni is kell, már 8 óra óta készülök neki fogni,de eddig még nem jött össze, ez a gyümi nap átka nálam ilyenkor mindig rossz kedvű vagyok és minden apróságtól ideg bajt tudnék kapni, ráadásul sokszor fázok is, nem tudom mitől van ,hogy a gyümi napokon fázósabb vagyok.
377. lolita13 (válaszként erre: 376. - Turkkati)
2012. márc. 29. 08:25

Az jó eredménynek számít...te nem 100 ról indultál...csak így tovább! Te már rég eléred az álomsúlyt én még mindíg fogyózni fogok! :)

Nagyon nem örülök arossz időnek! Mi állatkertbe is akarunk menni!

Kellene valami varázsige! Meg is nézem a google ben! :)

2012. márc. 29. 08:16

65,5-ről indultam, 1 hónap alatt ment le 3,5 kg, még kell 1 hónap:( Most vagyok a felénél.


Igen, sajnos borús időt jósolnak a hétvégére, húsvétra meg hideget is:(

375. lolita13 (válaszként erre: 373. - Szmirma)
2012. márc. 29. 08:14

Szia!

Akkor most kapóra jött ez a biciklizés...csak úgy égetted a kalóriákat! :)


Basszus akkor vennem kell még!

374. lolita13 (válaszként erre: 372. - Turkkati)
2012. márc. 29. 08:10

De jó neked!

Az a 3-4 kg hipp-hopp meglesz!

Nem nagy evők a vendégek...mármint,sok a nő..ők ugyebár vigyáznak az alakukra..a maradék pasi meg átlagos...

Na mindegy meglátom...

Most egy kicsit elkeseredtem,hogy nem lesz valami jó idő...és húsvétkor sem...ez az én formám!

Mindíg ez van!...

373. Szmirma (válaszként erre: 371. - Lolita13)
2012. márc. 29. 08:06

Szia.

Gratulálok ügyes vagy, én is beiktatok majd egy víznapot szerintem valamikor a jövő héten.

Szerintem 12 embernek vehetsz még vay 2 kg húst, de hát ez attól is függ,hogy ki mennyire szeret enni, nálunk egyszer a párom kollégái voltak 10 ember, megfőztünk 5 kg húst bográcsban meg mellé mi is csináltunk tésztát, éppen , hogy annyi maradt belőle, hogy másnap nekünk elég volt ebédre.


Ma egyébként gyümi nap, tegnap minden oké volt a tegnapelőtti mindent összeevés után.Tegnap meg volt a torna is, a nagyobbik fiam tanult biciklizni pótkeréknélkül és egész délután utánna szaladgáltam, hogy el ne essen, de a végére egész ügyes lett ahoz képest,hogy csak tegnap kezdtük gyakorolni elbiciklizett vagy 10 métert anélkül,hogy elesett volna csak éppen a megállással vannak problémák, de majd csak belejön.

372. turkkati (válaszként erre: 371. - Lolita13)
2012. márc. 29. 08:01

Ügyes vagy:)

A tegnapi gyümölcsnap után, én is elértem a 62 kg-t Még 3-4 kiló és megvan a cél. Igazából 58-60 kiló szoktam lenni, jó lenne az 58-at elérni, mert akkor van 1 kis ingadozásra lehetőség, 1-1 gyümölcsnappal le lehet adni azt a fél- 1 kilót, ami feljön.


Nem biztos, hogy felfelé megy a mai evéssel a súlyod, legalábbis nálam a fehérje nap uzán van nagyobb tisztulás, és vagy kevesebb, vagy ugyanannyi a súlyom, mint előtte.


Azt te tudod, hogy a vendégeid mennyire jó étvágyúak, ha kevésnek találod, inkább vegyél még, mint izgulnod kelljen.

Az én uram szívesen megeszi a maradék bográcspörköltöt másnap is.


Ma én is tojást eszem, jó kis hagymás, gombás rántottát, paradicsomsalátával:) Nyami.....

2012. márc. 29. 07:33

Jó reggelt csajok!

Túléltem a 2 napos éhezést! Ma reggel meg is indult a tisztulás... :)))

Egész jól bírtam,meglepően jól!..nem kapartam le a tapétát! :)

106,6 kg de gondolom ha ma eszek megint felfelé fog menni..

Mivel be vagyok már táblázva a héten ezért hétfőn kezdem a kondizást..már nagyon várom! Legalább 2x kéne menni minden héten...de persze az sem lenne baj,ha 3x..majd meglátjuk.

Ma fehérje nap...igazából nincs kedvem nagyon főzicskézni,szerintem tojást eszek.

Már készülök a szombatra..megvettem a marhahúst a bográcspörihez...de most aggódom,mert lehet,hogy kevés lesz? 3 kg,20dkg...kb 12 fognak enni...de tésztát is főzök ki mellé köretnek..szerintetek vennem kéne még?

370. sunca27
2012. márc. 28. 21:36
Holnap gyümi nap. Hát remélem nem lesz gond. Annyi a szerencsém, hogy oktatásra kell mennem. Ott alig vannak szünetek, remélem az estével sem lesz gond. Addig is mindenikek sok sok mínusz kilót:))
369. sunca27
2012. márc. 28. 21:34
Ügyi vagy a 2 literrel!:)De jó, hogy együtt mentek kondiba, sok sok sikert! És jó barnulást4 Hát igen, de ellene állok a kísértéseknek. A rossz szokásokat meg próbálom elhagyni.
2012. márc. 28. 20:31

Igen 43 kg és volt 39 kg is! Na akkor nagyon csúnya volt,de ha meglátogat én mindíg megetetem! :)))

Ma is beletömtem egy tányér paprikás krumplit! :)

Igazi fogyi mániás a csaj! Na de kis törpe..kb.150 cm :)


És megvan a mai 2 liter!!

367. Kata 1977 (válaszként erre: 364. - Lolita13)
2012. márc. 28. 18:20

Na már én sem vagyok konyhamalac, ha marad fél túró rúdi vagy csoki elcsomagolom,majd megeszi később!


43kiló úristen!!!!!:-)))

Nekem a csontjaim is többet nyomnak!!

Együtt tuti könnyebb én is mennék ha lenne kivel,hová és miből:-(((

Még szolizhatsz is,nem elég hogy karcsú leszel de még szép barna is,de jó valakinek:-)

Párod csak segít,cserébe kap egy szép,karcsú anyucit:-))

366. Kata 1977 (válaszként erre: 363. - Sunca27)
2012. márc. 28. 18:16

Na ne is mond ugyan ez volt nálunk is.

A párom olyan ,hogy dél-2ig eszébe sem jut enni, mondjuk későn is kel és volt, hogy délután 5-kor álltam neki főzni evés aztán lefekvés,tök jó!!

A rossz szokás gyorsan átragad!

365. Kata 1977 (válaszként erre: 362. - Sunca27)
2012. márc. 28. 18:15

Hú ha ilyen csudák vannak szemben az is nagy csábítás:-))

DE szerintem akkor is könnyebb én sokáig dolgoztam hamburgeresnél,büfében és fogytam közeben:-))

2012. márc. 28. 17:51

Na ez nálunk is így van..mindíg anya vagy apa konyhamalac,de most már nem csinálom ezt. Ma is meghagyta a piskótáját is és becsomagoltam..eltettem...


Ma meglátogatott az egyik barátnőm és megbeszéltük,hogy eljárunk együtt konditerembe! Ő 43 kg...ő csak formában szeretné tartani magát,de azért ez jó,mert egyedül nem bírom rávenni magam..pedig ingyen van...a cégem fizeti és még szolizhatok is! :)

A gyerekmegőrzés a problémás...csak az apja tud rá vigyázni...nincs más segítségem...de megoldjuk! :)

Most ennek tökre örülök!

363. sunca27
2012. márc. 28. 17:11
Amíg nem kezdtem el a diétát a lehető legrosszabbul étkeztem. Nem volt reggeli, sem ebéd csak nagyon ritkán, munka után 6-7 körül főzés és utána vacsi. Tudom, hogy ez nagyon rossz. Most meg alig várom, hogy ebédelhessek.
362. sunca27 (válaszként erre: 361. - Kata 1977)
2012. márc. 28. 17:06
Ebben sok igazság van, tipikus nem baj, anya megeszi, barátnőm is így szokta, mert ételt kidobni nem szeretünk. A munka mellett talán könnyebb, de vannak nehéz időszakok. Főleg nálunk az irodával szemben, pékség, cukrászda van és ilyenkor már kint ülnek az emberek, és az illatok. De az is igaz, hogy azért bent könnyebben megy, főleg ha el vagyok havazva, mert eszembe sem jut.
2012. márc. 28. 14:59

Mennyivel egyszerűbb betartani annak a diétát aki dolgozik!

Legalábbis nekem ez a tapasztalom.Mikor melóztam és úgy diétáztam, csak úgy repültek a kilók,nem volt csábulás mint most hogyha a csöpp nem eszik meg valamit,bekapjuk vagy a túró rúdi felét ette meg, na nem baj a másik fele anyáé!!!:-)))

360. sunca27 (válaszként erre: 359. - Lolita13)
2012. márc. 28. 14:50
Igen az volt:) Igen, szerintem is ezért nagyon jó ez a fórum.:) Remélem mostanra már legalább dupláját megittad:) De ez is ügyes már. Egyébként tapasztalat, az a jó ha délután 4 ig, azért már célközelben vagy, mert akkor este is nagyon sokat kell wc-re járni, akár éjszaka is. Én úgy csinálom, hogy délelőtt a legtöbbet, de igazából utánna is elég sokat iszom, biztos béka van a hasomban:)
2012. márc. 28. 13:13

Hú de fincsiket ettetek! :)))

Én eddig 4 dl folyadéknál tartok!


Köszi a bíztatást...már jobban vagyok! :)

Ezért kell ez a fórum! :))

358. sunca27
2012. márc. 28. 13:11
Hát igen 2 nap után gondolom, hogy nagyon jól esett. Én is most fejeztem be. Bazsalikomos paradicsomszószt ettem penne tésztával. Jól esett. Igaz bírtam volna még enni belőle, szerencse, hogy már nincs.
357. zsinike
2012. márc. 28. 13:08

Végre rendesen kajáltam!!! Megettem egy közepes darab fasírtot, meg egy paradicsomot hozzá. Egy víz meg egy gyümölcs nap után ez maga volt a megváltás! Lolita te meg ne keseredj el, fogd fel úgy az egészet, hogy megtisztítod a szervezetedet, javítod az emésztésedet és ha ledobsz vele néhány kilót az maga az ajándék :-))

Délutánra már be van készítve a kefír, meg az a pár szív amit a bablevesből kihorgásztam :-))

2012. márc. 28. 13:05

...na én úgy vagyok vele,hogy jó,hogyha odafigyel az ember,de ha tudunk mértéket tartani akkor nagy baj nem lehet! Ha olyan káros lenne akkor nem lenne benne majdnem minden üdítőbe!

A nagyon bio és egészséges élelmiszerek sajnos megfizethetetlenek...

Nem hiszem,hogy ez fog a sírba vinni...

355. sunca27
2012. márc. 28. 12:53
Köszi, nagyon aranyos vagy. Ez a legjobb ebben a világban, hogy mindenki csak nyereséget akar, és támadják mindennel egymást. Aztán a halandó ember meg próbálja meg eldönteni mi a jó. Majd azért próbálok figyelni.
2012. márc. 28. 12:39

Még ezt találtam!


Egy 2 dl-es üdítő 120 mg aszpartámot tartalmaz, egy liter pedig 600mg-ot. Az USA-ban az átlag fogyasztók naponta 200mg aszpartámot fogyasztanak el. Egy 75 kg-os felnőtt számára kb 21 üveg üdítőt kellene elfogyasztania, hogy elérje az FDA által támasztott 50mg/kg-os határértéket, ami esetében 3750 mg lenne. Az aszpartám fogyasztását célzó kutatások szerint még a nagy üdítőfogyasztók is bőven a határérték alatt maradnak. Az Európai Únió Élelmiszerek Tudományos Bizottsága 2002-ben arra a következtetésre jutott ,hogy bár nagyon magas dózisban okozhat kisebb egészségügyi problémákat, a normál mértékű fogyasztás mellett az aszpartám nem okoz egészségkárosodást.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook