Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta indul! 2012.03.12. fórum

90 napos diéta indul! 2012.03.12. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jún. 4. 07:06
Megtaláltam :D
2012. jún. 4. 07:06

Szia!


Ha belinkeled melyik az a csopot, szívesen. :)

681. Katagi (válaszként erre: 680. - Hullahop)
2012. jún. 3. 20:56
Szia hullahop! Nem akarsz átjönni a 05.26-án indult csoporthoz? Ott vannak hozzászólások! És kapsz bíztatást!
2012. jún. 3. 15:58

Sziasztok!


Csatlakoznék én is a diétázók táborához.

4. napnál tartok azaz ma gyümölcsnapom van.


Szeretnék lelkesítő bejegyzésket látni. :)

679. Katagi
2012. máj. 28. 13:32

Mi a helyzet lányok, kifogyott az energia? Pedig ilyen szomorkás időben azt hittem írtok valamit? Nekem tegnap keményítő napom volt, és mivel rántott hús volt a családnak, így a köret teljesen megfelelt a számomra. Szerintetek van annak jelentősége, hogy a tészta nélküli levest ebéd előtt vagy után iszom meg? ( A leírás mindig azt írja, "utána")

Ma szénhidrát napom van. Úgy volt, hogy csavarogni megyünk és majd eszem valahol valami tésztát. Erre nem mentünk sehova, most találhatok valamii megoldást. A családnak van székelykáposzta, én meg főzök ki tésztát és teszek rá a káposzta levéből... Mégis az íze...

678. turkkati (válaszként erre: 677. - Mofly7013)
2012. máj. 27. 10:31

Hidd el!

Az elején tényleg jelentős a fogyás, aztán lelassul, néha stagnál, de ha kitartasz, eredményes lesz:)

2012. máj. 27. 10:01

Sziasztok!

Túl vagyok az első gyümölcsnapomon,jól sikerült,be tartottam mindent.Tegnap mérlegeltem és -5,1 kg-val mutat kevesebbet a mérleg.Én nem akarom elhinni,szerintem nem jó a mérleg.Szerintetek ez létezik? Mondjuk nagy súlyról indulok,van miből fogyni,meg tudom,hogy előbb a víz megy el,de akkor is.

676. Zsn5
2012. máj. 26. 10:52

Én tegnap nagyon rossz voltam... ugye gyümölcs napom volt, de estére már nem bírtam és bűnöztem...aminek meg is volt az eredménye mert úgy görcsölt a gyomrom hogy hajjajj :D

Nekem az a bajom hogy egész nap elvagyok kaja nélkül is, nem érzem magam éhesnek, este meg mindent megennék :( Ezen muszáj lesz változtatnom :D

2012. máj. 26. 07:57

Sziasztok!

Kitartást lányok, működik a dolog, ne adjátok fel.

Már 3 hete abbahagytam, heti 1 gyümölcsnappal, egyébként mindent evéssel folytatom, és tartom a súlyom.

Reggel 1 citrom levével kezdek, ha itthon vagyok a második citromot másfél liter ásványvízbe csavarom, délelőtt gyümölcs és a citromos víz, délben bármi, este szintén, + 1 szelet csoki:D

674. Zsn5 (válaszként erre: 673. - Gereva)
2012. máj. 25. 16:35
Köszi :)
673. gereva (válaszként erre: 666. - Zsn5)
2012. máj. 25. 14:10
Gratulálok!!!!Ügyi vagy:))
2012. máj. 25. 09:55

Sziasztok!

Gyüminapom van! Az első,de szerencsém van,mert imádom a gyümölcsöket.Reggelim málna volt,igaz nem friss,hanem még tavalyi fagyasztott,de nagyon jól esett,egyik kedvenc gyümim.A családnak tegnapról maradt bableves meg grízes tészta,úgy hogy ma nem kell főznöm. Picur ma korán kelt és visszaaludt,én meg vasalok mindjárt.Aztán kertészkedés.

671. Zsn5
2012. máj. 25. 09:39

Sziasztok! Üdv mofly7013! Sok sikert kívánok és kitartást!


Turkkati köszönöm a gratulációt :)


Ma nekem is gyümölcsnapom van, de képzeljétek, tegnap a nagypapám hozott haza a hegyről egy rekesz epret, úgyhogy ma lesz mit ennem :) Van itthon még banán és narancs is, lehet hogy majd turmixot csinálok.


Kinek milyen napja van?

2012. máj. 25. 06:41

Jó reggelt!

Sok sikert a mai gyümölcsnaphoz!

669. Katagi
2012. máj. 24. 21:47

Sziasztok! Bocs, de a szgépem szabotálta a munkát! Köszönöm a tanácsokat. A müzlit sajnálom, mert szeretem, de a szabály az szabály!

Egyébként ma vagyok "3 hetes" és 68,7 kg. Vagyis -4 kg!!! És már volt akinek feltűnt!

Abban biztos vagyok, hogy nagy elszántsággal kell csinálni! Tényleg praktikus benézni ide, mert mindig lehet erőt meríteni a többiek tanácsaiból, eredményeiből. Például nekem a lenmag volt ilyen tanács... Valóban hasznos.A másik, hogy látom, néha leáll a fogyás, néha tanácstalan más is. És emellett más hasznos dolgokról is véleményt cserélhetünk. Pl. kinek hogy áll a fogyáshoz a családja? Ja és még a vérnyomásom is kezd rendeződni...

Szóval hajrá mindenkinek!

2012. máj. 24. 10:36

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni.Végig olvastam a fórumot,tetszik.

Én 42 éves vagyok,160cm magas,114 kg,a 100 felettiek táborát erősítem :-)

Van egy 15 hónapos kislányom,a terhesség alatt nem sok kiló jött fel,mindig is kövér voltam,de nem zavart,elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok.Cukor beteg vagyok és sajnos a vérnyomásom is magas,ezért döntöttem úgy,hogy fogyni szeretnék.Kedden kezdtük a nagyobbik lányommal a 9o napos diétát.Ő 16 éves,azután hízott meg,hogy abba hagyta a néptáncot és a kézilabdát.Ma szénhidrát napunk van.Reggelire epret és kivit ettem,ebédre pedig grízes tészta lesz,vacsora sörkifli.

Röviden ennyit magamról.Szeretném,majd a tanácsaitokat kérni,ha valamiben elakadok.

667. turkkati (válaszként erre: 666. - Zsn5)
2012. máj. 24. 08:01
Gratulálok:)
666. Zsn5
2012. máj. 23. 22:13

Hát igen ez igaz. Majd mi elbeszélgetünk akkor :)


Ma voltam bizonyítvány osztáson, és képzeld el/képzeljétek el, 5ösre vizsgáztam :) Mától végzett/képzett kozmetikus vagyok :)

665. gereva (válaszként erre: 664. - Zsn5)
2012. máj. 23. 14:38

Jön a jó idő, a nyár, már senki sem ér rá annyit gép előtt ülni,mint télen:(

Na, majd én aktivizálom magam!!!:)Addig sem a kaján jár az eszem, míg itt beszélgetünk:)

664. Zsn5 (válaszként erre: 663. - Gereva)
2012. máj. 23. 13:40
Helyes-helyes, csak kár hogy mostanában olyan kevesen vagyunk aktívak.
663. gereva (válaszként erre: 662. - Zsn5)
2012. máj. 23. 13:09
Köszi,aranyos vagy,gyakrabban kell ide jönnöm,hogy erőt kapjak:)
662. Zsn5 (válaszként erre: 661. - Gereva)
2012. máj. 23. 13:06

Szalámit is ehet(sonka,csirkemellsonka), de igen csak fehér, sovány húsok lehetnek. Ha nem akarsz húst enni ehetsz tojást is, vagy sajtokat. Abonettből vagy kétszersültből szendvics, szalámival vagy sajttal, meg sok zöldséggel :)


A borsópöri jó is, egy kis paradicsompürét szoktam bele tenni, kicsit több lére engedem és igy olyan jó szaftos. Rizzsel nagyon finom :)

661. gereva (válaszként erre: 660. - Zsn5)
2012. máj. 23. 12:59

Igen,állandóan éhes vagyok...terhességem alatt sem voltam ilyen kívánós...próbálok nem gondolni rá,de a családnak muszály főznöm :(

Borsópörkölt,na az egy jó ötlet és fincsi is!!Be írom következő keményítős napomra!!!!


Lányok fehérjenapon a husi az csak csirke,és pulyka lehet????

660. Zsn5
2012. máj. 23. 12:24

Ne add fel!! Ne is gondolj rá!! :) Nem szabad :)

Miért vagy kiakadva? Éhes vagy? Vagy mi baj?


Nekem keményítő napom van, ezért borsópörkölt lesz, már rotyog :)

659. gereva
2012. máj. 23. 12:09

Lányok!!!

10.nap....úúúgy kivagyok,hogy csak na....de nem adom ám fel!!!!:)

Ma keményítő napom van...krumli+sali lesz az ebéd....

Nálatok???

658. turkkati (válaszként erre: 656. - Katagi)
2012. máj. 23. 07:23

Szia!

Szerintem a müzli nemigen sorolható be sehová, ha aszalt gyümölcsök és olajos magvak lennének benne, akkor gyümölcsnapon keveset, de ha gabonapelyhek is, akkor meg ch?

Szerintem az a biztos, ha 90 napig elfelejted, mint a tejberizst.



Én tartottam víznapot, a 4. hét végén, nem ittam teát, de azt egyébként sem szoktam, csak mentes vizet.

Másfél kg mínuszt jelentett, aztán a húsvét miatt megismételtem hamar, az már csalódás volt. Nem érdemes 4 hétnél gyakrabban tartani, nem gyorsítja meg a fogyást.

Nekem 8 hét alatt lement 6,5 kg. Harmadik hete hagytam abba, hetente tartok 1 gyümölcsnapot, és tartom a súlyomat:), 20-30 deka cirkulál le-fel, de eszem mindent, csokit is:D

657. Zsn5 (válaszként erre: 656. - Katagi)
2012. máj. 22. 21:54

Ezt így is kell csinálni, nem halogatni hogy majd egy hét múlva meg egy hónap múlva mert általában abból nem lesz semmi.


A müzlit nem tudom mikor lehet enni, talán keményítő napon? Fogalmam sincs, de talán úgy tudsz utána járni hogy az alapanyagok csomagolásán megnézed a besorolását és az alapján eldöntöd hogy melyik kategóriába lehetne besorolni.


Víznapot én személy szerint még nem tartottam, de havi egyszer gyümölcsnap után kellene. És nem csak vizet ihatsz, hanem pl teát is, természetesen cukor nélkül.

656. Katagi
2012. máj. 22. 16:03

Köszönöm az üdvözlést.

Az eredményről holnap tudok beszámolni, mert csak egyszer mérem magam hetente. :-)

Egyszer csak úgy döntöttem, másnaptól 90 napos. És ez egy csütörtöki nap lett. De most kivételesen szerdán megméretkezem.

Szerintetek mikor lehet házilag kevert müzlit enni?

Ti mikor tartotok víznapot?

655. Zsn5 (válaszként erre: 654. - Katagi)
2012. máj. 22. 14:46

Üdv a klubban :)

Remélem hogy kitartó munkád meghozza majd a várt gyümölcsét :)


Eddig hogy megy? A három hét alatt mennyit sikerült már fogynod?

654. Katagi
2012. máj. 22. 14:17
Sziasztok! Újként csatlakozom, de már 3. hete csinálom a 90 napost. Azért csak most, mert vártam, meddig van kitartásom. Amikor 4 éve elkezdtem, egy baleset miatt abba kellett hagynom. Aztán a télen ismét elkezdtem, de az "ez még belefér" bűnözések miatt 10 nap után abbahagytam. Most talán jobban megy, mert sok a gyümölcs, meg sok jó tanácsot és hasonszőrű "szenvedő alanyt" találok itt. Adataim induláskor: 160 cm, 72,9 kg (!)(ennyivel szültem...) cél:63 kg. Mivel 46 éves vagyok, ez az eredmény tökéletesen örömmel töltene el. Sajnos, a kor is hozzájárul a diéta sikerességéhez, ezzel tisztában vagyok. Ennyit bemutatkozásként.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook