Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
366. Vikyci
2013. jan. 2. 15:06

Sziasztok!

Katagi! elkezdted végülis ma?


Nekem mai menü délelőtt 1 mandarin (kevés-kevés, de nem jutott többre idő), ebéd a szilveszteri malacsült maradéka + virsli, és savanyúság, vacsi pedig kocsonya lesz, szintén savanyúsággal.

365. amiraanyu (válaszként erre: 364. - Katagi)
2013. jan. 2. 14:20

Köszi!

Így van, új év/új fogyókúra! :)

364. Katagi
2013. jan. 2. 14:13

Sziasztok! Új év - új élet/fogyókúra? Nem kell engedélyt kérni... Mindenki elismerést érdemel, ha elszánta magát erre a lépésre. A támogatás valóban jó és hasznos. Meg rengeteg ötletet lehet kapni.

Akkor hajrá mindenkinek!!

363. ferka
2013. jan. 2. 13:59

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni! Lehet jönni?

2013. jan. 2. 13:39

Sziasztok! Jöhetek én is? Tegnap kezdtem, jól jönne a támogatás! :)

Induló súly: 71,6

Minden egyes -kilónak örülök, amitől megszabadulok! :D

2013. jan. 2. 11:14

Sziasztok!

Én már tegnap elkezdtem, és nagyon elszánt vagyok!

Induló súly 79,9 :-((((((

Ideális súly (amivel jól éreztem magam): kb. 65 kg.

Szóval van miből leadni....

Mai reggeli banán, délelőtt sok víz, ebéd és vacsi lencsefőzi...

Szép napot és B.Ú.É.K. mindenkinek!!!!

360. Katagi
2013. jan. 1. 15:49

Sziasztok!

BÚÉK mindenkinek! Igen, az ünnepek megtették áldádos hatásukat, így ismétlésre kerül sor. Én még a holnap és a hétfő között ingadozom.

359. Vikyci
2013. jan. 1. 10:59

Sziasztok!

Itt vagytok?

Holnap újult erővel nekivágok ismét, újra kezdem a 90 nap számolását is. Sajnos az ünnepek alatt nem igazán figyeltem oda, és mindent ettem mindennel. Holnap reggel súlymérés, és indulhat újra a 3 hónap!

Boldog új évet mindenkinek!

358. Ani1982
2012. dec. 31. 19:36
Boldog Új Évet Kívánok minden sorstársunknak! Hajrá nekünk 2013-ban is! :)))
357. Katagi
2012. dec. 28. 20:24
Bármilyen furcsa, nem szabad figyelmen kivül hagyni, hogy növő hold volt, ma meg holdtölte, ilyenkor az ember jobban eszik és emelkedik a vízvisszatartása is. Ani ügyes vagy. Szerintem, ha nagyon kemény leszel, de figyelsz arra, hogy elég kalóriát vigyél be, akkor eléred a célod!
356. Ani1982
2012. dec. 28. 17:18
Sziasztok! Én a gyümi reggeliket betartottam, meg 26-án szénhidrát napom volt, úgyhogy az könnyen ment. 24-én, meg 25-én ettem a husihoz köretet, meg a körethez is husit! :-) :-(( Tegnap gyüminapom volt, kemény voltam magammal, ma meg fehérjenapom van, szilveszterig asszem működni is fog! Aztán két nap bűnözés ismét! 54. napnál tartok (leírni is csodás), szerintetek azért még három kiló lemegy febr. 2-ig?? Nagyon szeretném! Januárra már két folyadéknapot is beterveztem két hét különbséggel, és ott már nem lesz bűnözés sem! 68 kg vagyok, mint mikor a 30. napomkor mértem magam! Nem igazán akar újból megindulni a fogyás, de még kitartok! Hajrá nekünk!
355. Vikyci (válaszként erre: 354. - Katagi)
2012. dec. 28. 08:14
Töltött káposzta?? Nyami, imádom! Nálunk most nem volt, pedig van a fagyóban, de nem főztük meg.
354. Katagi
2012. dec. 27. 17:12
Sziasztok! Én sem dicsekszem. Lányom süteményeit csak meg kellett kóstolni, meg a jó kis káposzta, legalább kenyér nélkül.Inkább a mértékre próbáltam figyelni, így "csak" 40 dkg plusz. Holnap-holnapután 2-2 óra aerobic... Ez a bosszúm!
353. Vikyci
2012. dec. 27. 14:47

Sziasztok!

Hogy vagytok? Hogy sikerült tartani a diétát?

Sajnos nekem sehogy :-( Bevallom töredelmesen :-(

Ehhez nagyban hozzájárult a szédülésem, szombat óta kínoz, és nem tudom mitől, de nagyon rossz, és muszáj volt ennem. Viszont az evés ellenére is szédültem.

Na meg nem is bírtam ellenállni a finomságoknak.


Ezért ma gyüminapot tartok, amúgy is ez jött volna, de most megint érzem a szédülést, szóval nem tudom mi lesz még a mai napomból. De igyekszem sokat inni, és több gyümit is ettem eddig, mint általában szoktam, hátha kibírom.

352. Katagi
2012. dec. 23. 22:29

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Akinek van ideje, az írja le a tapasztalatokat, akinek nincs, az majd utána. Érezzétek azért jól magatokat!

351. Vikyci
2012. dec. 23. 19:30
Én is szeretnék boldog karácsonyt kívánni mindenkinek! Örülök, hogy így összejött ez a kis csapat, és segítjük egymást!
350. Vikyci (válaszként erre: 348. - Ani1982)
2012. dec. 23. 19:29

Nem bírtam tartani a mai gyümi napot, kicsit még kóválygott a fejem, és égett a gyomrom is, így bekaptam délelőtt 2 szem fasírtot, ebédre pedig csirkemájas rizottót ettem. Délután pedig süti is lecsúszott. Ez van.

Úgy vagyok vele, hogy a karácsonyi diéta nem az én világom, de 27-én már dolgozni fogok, és akkor jöhet a gyümi nap, bent könnyebb kibírni.

349. Vikyci (válaszként erre: 347. - Katagi)
2012. dec. 23. 19:26
Sajna hozzászoktam a korán keléshez, és amikor nem kell mennem dolgozni, akkor is felébredek. Ilyenkor viszont délután mindig lustizok kicsit, és ennek rendszerint alvás a vége :-D
348. Ani1982
2012. dec. 23. 16:14

Vikyci! Vigyázz magadra, lazíts szerintem akkor a napokon, nem ám most meg valami baj lesz az ünnepekre! Katagi! Jó ötlet ez a méreszkedés, én biztos, hogy nem fogom tudni tartani a napjaimat, de igyekszem odafigyelni. A reggeli gyümi tényleg tartható, úgy fogom csinálni ahogy írtad, kicsikét mindenből! Aztán meglátjuk!

Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok Nektek, és hogy ügyesek legyünk! :-)

347. Katagi
2012. dec. 23. 08:38
Vikyci! Ilyen korán fent vagy ? Miért nem pihentél még egy kicsit? Én ma tartok gyümi napot. Kicsit elteltem a kaja illattal, úgyhogy nem is bánom!Viszont megmérem magam 24-én és 27-én. Csakhogy legyen motiváció utána még nagyobb elhatározással folytatni. Mindenkinek jó készülődést.
346. Vikyci
2012. dec. 23. 06:10

Sziasztok!

Tegnap valahogy nem voltam túl jól, egész délután szédültem, és csak feküdni bírtam.

Pedig még csak nem is éheztem, hiszen szénhidrát napom volt, és grízestészta volt a menü.

Nem tudom, hogy a mai gyümi napot ezek után hogy fogom bírni.

345. ancsapancsa35 (válaszként erre: 344. - Katagi)
2012. dec. 21. 19:03
Valószínűleg igazad lehet :-)
344. Katagi
2012. dec. 21. 17:52

Gabi!


Az nem rossz eredmény. Mindenkivel előfordul, hogy valami nem úgy alakul. Majd januártól itt a közösségben menni fog, csak akarni kell! Ancsa! Szerintem kezd jan. 2-án. Azon már nem múlik!

343. St.Gabi
2012. dec. 21. 13:14

Sziasztok.Mostanában nagyon nem értem rá,hogy felétek nézzek.A diétával se haladtam sehogy se.Nem volt idöm külön fözöcskézni se.Probáltam kb ugy enni,ahogy kell,de nem igazán sikerült.Na,majd az ünnepek után folytatom teljes erö bevetéssel,addig meg probálok vigyázni.

Szerencsére még igy is fogytam egy kilot igy 40 nap után 4.5 kiloval vagyok kevesebb.

2012. dec. 21. 06:42

Sziasztok!


Én 2013. január 1-én szeretném elkezdeni a 90 napost. Extra nehéz kezdés lesz, mert aznap lesz a kislányom első névnapja:Fruzsina :-)


Most receptgyűjtési fázisban vagyok, muszáj rendesen felkészülni, különben belebukok :-(

341. Katagi
2012. dec. 20. 21:11

Tegnap karácsonyi vacsorán voltam. Ettem egy kis sült húst. Hidegsült. Csak én kb. 15 éve nem ettem zsírban sültet... Hát a mai napom majdnem lénap lett... Nem hittem, hogy ennyire megvisel. Salátát ettem hozzá meg két harapás kenyeret.

Már sütögetek itthon, de nem fogott el az evési roham. A mennyiségre nagyon kell vigyázni, ha már "csalunk". Meg hogy nagyon lassan szabad enni, megfontoltan, megrágva. A délelőtti gyümölcs az teljesen jól tud működni.A többi meg apró kóstolgatás lesz.

340. Vikyci (válaszként erre: 339. - Ani1982)
2012. dec. 19. 09:17

Szia!

Én is gondolkodtam már ezen a kérdésen.

Azt mindenképpen igyekszem betartani, hogy délelőtt csak gyümölcs. De a továbbiakra nincs tervem. Nagyon valószínű, hogy szünetet fogok tartani, mert pl baromira kívánom a majonézes salátákat, kukorica és francia salátát tutira fogok csinálni, és ugye a sütik, a beigli, mivel évente csak 1x van ilyen alkalom, hogy beiglit egyek, tuti hogy nem fogom kihagyni.

Nekem 23-án (pont a névnapomon) és 27-én lesz gyümi napom, ezeket is igyekszem megcsinálni, és az ünnep alatt pedig lightosan ugyan, de megeszem amit megkívánok.

339. Ani1982
2012. dec. 18. 22:41
Sziasztok! Ma szénhidrát napom volt, a munkahelyre meg sütiket lehetett vinni így a kari közeledtével! Kolléganőim hoztak mézeskalácsot, mindegyiket megkóstoltam! :-) Meg egy kis szaloncukor! Holnap persze a szokásos gyüminap! Nekem még nem nagy a kísértés, én attól a 3 naptól félek igazán, mert még fejben mindig ott tartok, hogy bűnözni fogok, és ez nem biztos, hogy jó hozzáállás! :-( Próbálok így előtte mindent betartani, meg picit kevesebbet is enni, de szerintem nem tudom megállni majd, hogy pl. sütit csak 26-án egyek! Nincs valami pszicho ötletetek?! Ti hogy gondolkodtok?
338. Vikyci
2012. dec. 18. 08:36

Amúgy azt vettem észre, most hogy már korán sötétedik, munka után már csak bent ülök a házban, az udvarra se szívesen megyek ki ebben a sötét-hideg időben, nagyon nehéz megállni, hogy ne nassoljak valamit.

Mert korábban lekötöttem magam, kutyáztam, kerti munka is várt stb stb, így eszembe se jutott enni.

Most meg...

337. Vikyci (válaszként erre: 336. - Katagi)
2012. dec. 18. 08:34

Szia!

Mi pénteken voltunk karácsonyi vásárba, szerencsére pont szénhidrát napom volt, így ehettem kürtős kalácsot (nagyon-nagyon finom volt, amiket eddig ettem meg se közelítették ezt), és sima lángost.

Másnap gyümi napon meg "böjtöltem" :-D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook