Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
336. Katagi
2012. dec. 18. 07:32
Ennyire elfogytatok? Én most a kísértéssel küzdök! Vasárnap karácsonyi vásárban voltunk és a lányomnak vettünk kürtős kalácsot. Hát, .... nehéz volt.
335. Katagi
2012. dec. 16. 19:37
Ani! Gratulálok a kitartásodért! Nagyon ügyes vagy!!!! Kicsit elgondolkodtam, hátha érdemes lenne beleugrani egybe!
334. Vikyci (válaszként erre: 332. - Ani1982)
2012. dec. 16. 18:59
Nagyon ügyes vagy!!!! És ez az 5 liter nem semmi!!!!
333. Vikyci (válaszként erre: 329. - Cselszton)
2012. dec. 16. 18:59

Gratulálok a 90 naphoz!

Azt megírod mennyi ment le?

Januárban várlak vissza, én itt leszek! :-)

332. Ani1982
2012. dec. 15. 23:09
Sziasztok! Túléltem! Megyek aludni, kb. 5 l folyadék elfogyasztása, és este óránkénti wc-re járás után! Este 8 körül elfogott egy kis szédülés, ittam rá 100 %-os narilét, lehet, nem szabályos, de így kibírtam! Köszi a támogatást, ezért jutalomból holnap falatozok egy kis hentes tokányt! :)) Jó éjt!
331. Ani1982
2012. dec. 15. 18:09

Sziasztok!

Még 6 óra van hátra a mai napból, kb. 4 l folyadékot megittam, főleg gyümiteát, még egy liter szerintem le fog csúszni! Ami érdekes, hogy nem is vagyok éhes! Délelőtt picit korgott a pocak, de azóta semmi! Ha ezt megcsinálom, holnap mérlegelek, kíváncsi vagyok, meg így talán látok is valami változást, az egy havi óta! 41. napom, tehát a 30. óta nagy változást nem várok, de hátha! További szép estét Nektek! Cselszton GRATULA!!! Vikyci köszi a tippet a víznaphoz, szerintem a tea dolog sokat segít! Hajrá Nekünk!

2012. dec. 15. 14:22
Ja, és amit nem írtam még szerintem, de nekem szerintem segített sokat, az az, hogy a diéta mellett párhuzamosan csináltam a lúgosítást. Ha vizet ittam, akkor az vagy citromos csapvíz volt, hogy lúgosított mentes ásványvíz (bár húzós az ára, ezért ezt már hanyagoltam), vagy ami legutoljára bevált, az a lúgosító teakeverék. Nem tudom, ismeritek-e, csak gyógynövényekből áll, kellemes savanykás az íze, és lúgosítja a szervezetet, ami elősegíti a zsírok bontását. Nekem a gyomorsavammal is gond szokott lenni, ez pedig ezt a problémát is orvosolja. Ha kedvet kaptok hozzá, és vesztek ilyen teakeveréket, akkor nem miszáj azt a herbáriásat vennetek, amin Joshi barát van lefotózva :) Az jóval drágább, és ugyanaz az összetétele, mint amit a Spárban lehet kapni, egy márka nélküli gyógyteakeverék, de arra is rá van írva, hogy lúgosító tea. Ez csak egy tanács, nekem bevált így ez a módszer, ha van kedvetek, próbáljátok ki.
2012. dec. 15. 14:14
Na ma vagyok 90 napos :) Bár egy kicsit sajnálom is, hogy vége van, olyan jó volt, hogy szinte napról napra látszott az eredmény. Persze voltak olyan időszakok, amikor nem történt változás, de így természetes. Úgy döntöttem, hogy most egy kicsit könnyített formában folytatom tovább, ami azt jelenti majd a terveim szerint, hogy néha elcsábulok olyan kajára, mit egyébként nem ehetnék, mint pl. rántott hal :) De ezt is csak úgy, hogy pl. nem krumplival, hanem egy kis zöld salátával, vagy csak magában. És előtte-utána legalább 1 órával már nem eszek semmit. Hát, ez a terv, majd kiderül, hogy mi lesz így. Most egymás mellé tettem két fotómat, ami akkor készült, amikor kezdtem, és ami a napokban készült, és mit mondjak, magáért beszél :) Úgyhogy kitartást nektek, megéri végig csinálni. Még így is van rajtam 10+, de bízom benne, hogy ha újabb 3 hónapot ráhúzok, akkor ez le fog menni. Januárig csinálom ezt a könnyített verziót, januártól pedig újra jön a szigor. Szerencsére nem vagyok nagy evő, édesszájú pláne nem, így nem lesz nehéz megállni, hogy ne zabáljam túl magam karácsonykor.
328. Vikyci (válaszként erre: 326. - Ani1982)
2012. dec. 14. 12:51

Nehogy úgy indulj neki a víznapnak, hogy nem fog sikerülni!!!

Ha van lehetőség a munkahelyeden, csinálj fincsi teákat, a meleg folyadék segít lenyugtatni a korgó pocakot.

Én most szabadságon vagyok péntek-szombat, ma ebédre palacsintát sütöttem, de nem tudom hogy alakul az este, lehet hogy megyünk karácsonyi vásárba, ott meg nehéz lesz ellenállni a finom falatoknak!

327. Vikyci (válaszként erre: 325. - Katagi)
2012. dec. 14. 12:44
Sajnos én alapból is "rossz ivó" vagyok, nagyon oda kell figyelnem, hogy igyak. Nyáron még csak-csak, de ilyenkor télen, nagyon nehéz.
326. Ani1982
2012. dec. 13. 19:15
Hááát, ahogy olvaslak benneteket, egyre jobban elhatalmasodik rajtam, hogy nem fog sikerülni! 2,5 l ??? Nekem sokszor a másfél liter sem szokott sikerülni! :-( Talán mivel éhes leszek több folyadék megy! Mindegy, holnap még egy jó kis gyüminap, aztán had szóljon! Majd jelentkezek én is közben! Hát igen, sütés-főzés, nálunk már a mézeskalács elkészült, tesóm csinált házias baileys-t, úgyhogy hajrá a karinak, nekünk meg kitartást! Én tuti, hogy tudatosan bűnözni fogok, célom, hogy minél kisebb mértékben tegyem ezt!
325. Katagi
2012. dec. 13. 16:55
Szerintem is szerény a 2,5 l. De csodálom a kitartásod, így inkább nem szólok egy szót sem! Jövő héten kezdünk sütni-főzni. Igazi kihívás!!
324. Vikyci (válaszként erre: 322. - Ani1982)
2012. dec. 12. 10:40
Hááát, ha mindent összeszámolok, szerintem olyan 2-2,5 l körül lehetett. Nem sok, lehetett volna többet is inni, csak már untam a wc-re szaladgálást.
323. Ani1982
2012. dec. 11. 22:00

Szia Mindenki! Holnap keményítőnapom lesz, ma sokáig dolgoztam, úgyhogy zöldséges rizs lesz a menüm, most babbal, meg kukoricával! Holnap már a 38. napom lesz, most egyelőre az éltet, nemsokára elérem a 45-öt, és az már a FELE! Hihetetlenül boldog vagyok, hogy ennyire bírom így a feszült meló, meg a két éves csörfi lányom mellett! :-D

Hajrá Nekünk!

322. Ani1982 (válaszként erre: 321. - Vikyci)
2012. dec. 11. 21:56
Szia! Felbátorodtam, szombaton tartok egy folyadéknapot! Bízom benne, hogy sikerül! 15-ig dolgozom, addig gyorsan megy az idő, kíváncsi leszek utána... Kb. hány liter folyadékot ittál meg aznap?
321. Vikyci (válaszként erre: 320. - Katagi)
2012. dec. 11. 14:30

Én is úgy voltam a folyadék nappal, hogy lesz ami lesz :-D

Ma gyümi napom van, kicsit éhes vagyok, és már csak egy mandarinom van, muszáj leszek kibírni valahogy míg hazaérek.

Holnapra csirkecombot fogok sütni, lilakáposztás-lilahagymás-almás salátával pont jó is lesz.

320. Katagi
2012. dec. 10. 16:33

Kicsit eltűntem, inkább olvastam mint írtam. Vikyci nagyon irigyellek a lénap miatt! Nekem nem volt kitartásom hozzá, délutánra átment "könnyített fehérjenapba" (sajt, csirkesonka, natur joghurt..).

A spenót, sóska szerintem is keményítőnap és étk. keményítővel készítsd. Persze tojás, virsli nélkül szabad enni :-((

319. Vikyci (válaszként erre: 318. - Ani1982)
2012. dec. 10. 09:46

Szia!

Szerintem attól függ, hogy készíted el.

Keményítő napba bele kellene férnie, csak az a kérdés, hogy tejjel-tojással-liszttel stb... készül.

318. Ani1982
2012. dec. 9. 18:56
Sziasztok! Sóska, spenót ehető valamelyik napon? Ezzel nem nagyon vagyok tisztában! :-( Köszi a választ!
317. Vikyci (válaszként erre: 316. - Ani1982)
2012. dec. 8. 19:26

Szia!

Nekem ez volt az első folyadéknapom. Egész jól bírtam, de hozzáteszem, segített, hogy a munkahelyen voltam. Itthon sokkal nehezebb lett volna.

Teát ittam (csipkebogyót és mézes-mandarinos ízű gyümiteát) és ásványvizet, talán lehetett volna többet is, mint ami lement, de így is egyfolytában a wc-re jártam. 2 kávét is megittam, kevés tejjel és édesítővel.

Estére kicsit éhes voltam, de meg bírtam állni.

Ma reggel is megmértem magam, és 1 kilóval könnyebb voltam, mint a folyadéknap reggelén, de gyanítom, hogy ez az 1 kiló csak a felesleges víz volt.

Amúgy nagyon jó érzés, hogy kibírtam, meg is jutalmaztam magam ma egy kis rántott hússal :-D

316. Ani1982 (válaszként erre: 315. - Vikyci)
2012. dec. 8. 18:26
Azta, nagyon ügyi vagy! Hogy bírtad? Mennyit és mit ittál? Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra, nekem még nem volt, de az egyik szombatra beütemezném, ha elviselhető! Tegnap bűnöztem, mert kari vacsi volt, céges, és a fehérje mellé egy pár szem krumpli is lecsúszott, meg egy kis somlói, a pezsgő mellé! Ma van a 34. napom, keményítő, paprikás krumpli volt a menü! Hajrá Nekünk!
315. Vikyci
2012. dec. 7. 20:59
Túléltem a folyadéknapot! :-D
314. Vikyci (válaszként erre: 313. - Cselszton)
2012. dec. 6. 18:46

Szia!

Nekem nov 18-án telt le a 90 nap, de folytattam tovább. 1 kiló ment le azóta, centiket nem mértem még. Nem sok ez az 1 kiló, de nem adom fel. Valószínű, hogy megint megállt egy kicsit a fogyás, úgy, mint a diéta elején az első hónap végén, de én bízok benne, hogy ismét beindul.

Holnap reggel fogok súlyt mérni, mert ma gyüminapom volt, sőt én holnapra beiktattam egy víz (ill. folyadék) napot, nagyon remélem hogy bírni fogom. A 90 nap alatt egyszer sem tartottam, de most megpróbálom.

2012. dec. 6. 15:11

Sziasztok,

nálam a végéhez közeledik a diéta, december 15-én jár le a 90 nap. Most a végefelé kicsit furcsán alakulnak a dolgok. Valahogy nagyon nem akarnak egyenletesen csökkenni a centik. A fenekem már lassan elfogy, a csípőmön sincs már "kapaszkodó", viszont a pocakom nem akar kisebb lenni. Vagyis kisebb lett az is látványosan, de aztán ez megállt, és azóta sehova. Persze folytatom tovább, nm adom fel, de most, hogy hamarosan lejár a 90 nap, nem tudom, mit tegyek. Szerintem már túlságosan hozzászokott a szervezetem, és beáll erre a táplálkozásra. Attól félek, hogy bár nőni nem fog a súlyom, de csökkenni sem. Van valakinek tapasztalata abban, hogy mi történik, ha folytatja a 90 nap után? Újra megindul a fogyás? Vagy próbáljak más diétát, és egy idő elteltével kezdjek újra bele? Mit gondoltok?

312. St.Gabi (válaszként erre: 310. - Loranti)
2012. dec. 6. 10:57
Sziasztok.Szia Loranti.Légy erös és meglásd sikerül leszokni a cigiröl.Nekem sikerült 3 éve elmult,hogy letettem,de nem volt könnyü,és aki azt mondja,hogy könnyü az hazudik.Az elején a legnehezebb,de ahogy mulik az idö egyre kevesebbet gondolsz majd a cigire.Sok sikert!Az egészségért mindent!
311. Katagi
2012. dec. 5. 19:39
Loranti! Sok erő és kitartás kell,de meg tudod csinálni! A gyerekek... Szóval, ránk számíthatsz.
310. loranti
2012. dec. 5. 13:46
Sziasztok!Meg volt a gyomortükrözés és az derült ki hogy refluxos vagyok!Nem veszélyes de érdemes odafigyelni rá!Kaptam gyógyszert is és nem lettem el tiltva a diétától!Sajnos dohányzom is ami nagyban hozzá segített a bajhoz!Úgy hogy ami cigim van azt ma el pöfékelem és befejeztem!Már ma nem is vettem cigit!Komolyan gondolom hogy életmódot változtatok mert 2 gyerekem számít rám :)))Úgyhogy hétfőtől újult erővel nekivágok a diétának!
309. Katagi
2012. dec. 5. 08:17
Ügyesek vagytok! Nekem fehérje nap: fűszeres csirkemell zöldsalátával. Reggeli: negyed pomelo és egy khaki/datolyaszilva/sharon/herpa (ennyiféle néven láttam, de nagyon finom)
308. St.Gabi (válaszként erre: 306. - Ani1982)
2012. dec. 4. 10:23

Gratulálok az eredményedhez,nagyon ügyes vagy.További kitartást és meglesz az eredmény.

Köszi a biztatást.Ki is tartok.86 rol kezdtem a diétát 23 nappal ez elött és 82.5 kg vagyok.csak sajnos nem látszik meg rajtam az eredmény,tul sok vot a kezdö sulyom.Remélem elsö nekifutásra lemegyek 74 kilora.Ennyit rolam.

307. Vikyci (válaszként erre: 305. - Ani1982)
2012. dec. 4. 09:46

Gratulálok! Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!

Látod, megy ez, mint a karikacsapás, csak hinni kell benne!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook