Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
306. Ani1982 (válaszként erre: 302. - St.Gabi)
2012. dec. 3. 22:34
Lehet, ezzel akar a párod "bíztatni", hogy csakazértis csináld meg! Az én férjem sem nagyon hitt benne, meg miért fogyózok, így is szép vagyok! De meggyőztem, hogy szeretném magam jobban érezni a bőrömben, és természetesen régi pompámban neki tetszeni! :-) Mostanra megszokta, szokta kérdezni, milyen napom van, mikor ehetünk-ihatunk együtt, sőt próbál nem előttem nassolni, illetve megkérdezi, nem baj-e, ha ő ilyet-olyat eszik! Sőt ő is örült, szerintem meglepte az eredmény, hozzáteszem ennyire én sem számítottam! Tőle ez a maximum, és igen, hát ezért (is) szeretjük őket! :-))) Ne keseredj el, had lepődjön meg, amikor Neked minden sikerül!
305. Ani1982
2012. dec. 3. 22:28

Dobpergés, kürtszó és ami még kell! 29. napon -3 kg, -3cm hasból, és combból, csípő -1 cm! Leírhatatlanul boldog vagyok! Köszönöm Nektek a segítséget, hogy együtt kitarthatunk, én most nagyobb lendületet kaptam! Így már bízom benne, hogy febr. 2-ig meglesz a - 6 kg!Tényleg nem tudom megmagyarázni az érzést, talán egyfajta nyugalom, hogy beválik, és megéri csinálni, megéri odafigyelni! Mégegyszer köszi Nektek!

Holnap egyszerű sült krumplival ünneplek! :-D

304. Katagi
2012. dec. 3. 18:53
Ezért szeretjük őket , nem? :-)
303. Vikyci (válaszként erre: 302. - St.Gabi)
2012. dec. 3. 13:48

Szia!

Nekem a párom mondogatja, hogy egyre csinibb vagyok, de azért jó lenne ha leadnék még pár kilót, errefel kajáláskor állandóan tukmál, miért nem eszek ezt vagy azt, miért nem reggelizek, egy kis hús nem árthat (zöldség napon) stb stb.

Ilyenkor a falra mászok :-D

302. St.Gabi
2012. dec. 3. 08:58

Sziasztok.Üdv nektek.Még én is vagyok,csak mostanába én se jutottam a géphez.Hát én elég sokat bünöztem a hétvégén.Az eredmény az lett,hogy most egy deka se ment le,de legalább nem is ment vissza,csak megálltam 82.5 nél.

Vikyci gratulálok az eredményedhez.Hadd pukkadozzanak a kollégák.

Én itthonrol a férjemtöl kapom a legkevesebb támogatást.Szerinte idöpocsékolás,mert amit leadok azt ugy is visszaszedem.meg ugy se birod ki,hogy ne egyél.meg efféléket mond.Na,de én akkor is lefogyok báris remélem.

301. Ani1982
2012. dec. 2. 18:13
A mai termésem:egy banán, egy alma - ezek délig, délután egy mandarin, egy körte, és pár szem aszalt szilva nasinak. Szót fogadtam, ittam több folyadékot, nem is szédelgek! Köszi Nektek! Akkor holnap reggel mérem magam! Szorítsatok! Szép estét!
300. Vikyci
2012. dec. 2. 12:36

Gyümi napom van ma nekem is, eddig egy banánt és egy narancsot ettem.

Nem is bánom a mai lazább kajálást, tegnap "túlteljesítettem" a szénhidrát napot, így jól esik a mai kímélő étrend.

299. Katagi
2012. dec. 2. 09:25

Kicsit sűrű napok voltak. Olvastam, csak nem írtam. Össze-vissza mászkálok és nehéz megoldani, hogy azt egyek, amit szabad. Azt meg nem szeretem, hogy majd este. Éhen halok addigra.

Egyetértek Vikycival, gyüm. nap után mérd magad! Viszont a következő nap ne!Nálam mindig emelkedik egy kicsit a súly!

298. Vikyci (válaszként erre: 296. - Ani1982)
2012. dec. 2. 09:20

Szia!

Ha megfogadod a tanácsom, ne vasárnap mérd magad, hanem majd hétfő reggel! Gyüminap utáni reggel, akkor tuti az eredmény!

297. Ani1982
2012. dec. 1. 20:13
Ki hogy bírja?! Igencsak megfogyatkoztunk!
296. Ani1982 (válaszként erre: 295. - Vikyci)
2012. dec. 1. 20:13
Gyüminapom lesz holnap! Azért gondoltam holnapra a mérlegelést! Köszönöm Nektek a támogatást! Ezek szerint nem csak nálunk vannak ilyen emberek! De lehet, tényleg, csak irigyek, holnap kiderül, van-e mire irigynek lenni!
295. Vikyci (válaszként erre: 292. - Ani1982)
2012. dec. 1. 13:01
Vasárnap milyen napod lesz?
294. Vikyci
2012. dec. 1. 13:00

Sajnos ilyen "okos" emberek nálunk is vannak a munkahelyen, szerintem nincs is olyan hely, ahol ne lennének. De egyre inkább úgy vagyok vele, hogy megpróbálok tudomást se venni róluk, csak akkor beszélek velük, ha a munka kapcsán muszáj, de inkább kizárom őket az életemből.

Szerencsére van pár ember, akikkel jól ki lehet jönni, a többi meg elmehet oda ahova akar :-D

293. Katagi
2012. dec. 1. 12:02
Ani! Megértelek. De úgy tapasztaltam, jobb hamarabb túlesni az első színvalláson és utána már nem újdonság.
292. Ani1982
2012. nov. 30. 22:37
Örülök, hogy ilyen jó tapasztalataid vannak Vikyci! Nekem sajnos ennyire nem jók! Én el sem akartam mondani a melóhelyen, mert mindenki olyan "okos"! De amikor a legnehezebb napokon is csak gyümölcsöt ettem, persze, feltűnő lett nekik. Végülis majdnem egy hónapig sikerült titkolnom! Nem szeretem hangoztatni, mert olyan rosszindulatúak az emberek, főleg, ha majd nem lesz olyan eredményes, akkor meg kárörvendenek! Egyelőre vasárnap mérlegelés, aztán remélem még nagyobb erőt ad a folytatáshoz! Hajrá Nekünk!
291. Vikyci
2012. nov. 30. 16:52

És tudjátok mi tűnt még fel? Egyre több kolléga is irigykedik, hogy mennyit fogytam, mennyi kitartásom van, ők nem tudnák megcsinálni, pedig szeretnének fogyni. És azt veszem észre, hogy amit felhoznak a diétázás és az életmódváltás ellen, az mind csak üres kifogás, és hiába mondom, hogy ennél a diétánál nem éhezik az ember, bármit ehetek, csak ki kell várni az adott napot, amelyikbe belefér, jobban esik nekik beszólogatni, amikor a húst salátával eszem, vagy a rizshez nem eszek húst, és kenyeret se eszek semmihez.

Az egyik kolléga közölte is, hogy a fehér kenyértől fogyni lehet, mert xy ismerőse rengeteg kenyeret eszik, és mégse hízik. Na ja, egye bátran, de aztán ne csodálkozzon, hogy szűk rá a blúz, vagy a nadrágból kibuggyan a felpuffadt hasa.

290. Vikyci (válaszként erre: 288. - Ani1982)
2012. nov. 30. 16:43

Hogy milyen 10 kilóval könnyebben az élet? Hát, azt kell mondjam, nagyon jó, nagyon sokan dicsérnek, a párom is csak ámuldozik, hogy egyre jobban nézek ki, és hogy mennyi kitartásom van :-D

Ez nagyon jól esik.

Egyre több régi ruhámba férek bele, van olyan felsőm is pl. amit csak megvettem, de végül szűknek bizonyult, és mostmár azokat is fel tudom venni.

Persze, hosszú még az út, de most azt tűztem ki magam elé, hogy március végére még 10 kilót leadok. Ebbe a tervbe még a karácsonyi esetleges lazább kajálás is belefér.

289. Vikyci (válaszként erre: 288. - Ani1982)
2012. nov. 30. 16:39

Sziasztok!

Én mostanában átálltam a teákra, pláne hogy meg is voltam fázva, de amúgy is télen jobban csúszik a tea, mint a víz. Csipkebogyó és gyümölcsteák a kedvenceim, fekete teát nagyon ritkán iszom, van hogy édesítővel-citrommal ízesítek, de van hogy üresen iszom.

Persze iszok mellé ásványvizet is, sajnos a csapvizet nem bírom meginni, mióta ebbe a városba költöztem, mindenhez szűrt vizet használok, de így is csak főzéshez-teához-kávéhoz használom, meginni még így se bírom.

288. Ani1982
2012. nov. 29. 23:09
Sziasztok! Háát, Vikyci, tényleg érdekesen hangzik a bundás kenyér lekvárral, de egy próbát megér (majd, amikor nincs diéta)! Köszönöm a válaszaitokat, lehet, hogy igazatok lesz! Gyüminapon is kb. annyi folyadékot szoktam inni, mint más napokon, ezek szerint az kevésnek bizonyul! Reggel egy tea, napközben meg víz! Ti mit isztok? Főleg gyüminapon? Holnap keményítőnapom lesz, lencsefőzeléket fogok enni, vacsira meg krumplilevest jó sok zöldséggel! Vikyci gratulálok a -10-edhez, ez egyszerűen elképesztő, még kimondani is! Gondolom ez már nagyon látványos is! Hogy érzed magad így 10 kg-val könnyebben, azon kívül, hogy gondolom boldog vagy! Nekem holnap lesz a 26. nap, vasárnap méreszkedni fogok! Szurkoljatok nekem! Hajrá mindenkinek!
287. Katagi (válaszként erre: 282. - Ani1982)
2012. nov. 29. 17:56
Ani! egyetértek Vikycivel, a megfelelő mennyiségű folyadék elengedhetetlen. Én még ilyenkor vagy reggel eszem a gyüm.salátában zabkorpát vagy napközben 2-3 korpás kekszet a szénhidrát miatt.Igyál teát akár egy kis mézzel! De nehogy elájulj!
286. Vikyci (válaszként erre: 282. - Ani1982)
2012. nov. 29. 09:40
Iszol elég folyadékot gyümi napon?
285. Vikyci
2012. nov. 29. 09:39

Ma vagyok a 101. napon, fehérje nap, így reggel megmértem magam, és mostanra ment le 10 kiló.

Hihetetlenül örülök, bár van még mit leadni, de ez a kerek szám most nagy erőt ad a folytatáshoz!

284. Vikyci (válaszként erre: 283. - Ani1982)
2012. nov. 29. 09:16

Szia!

Köszi, hogy leírtad! Érdekes lehet, talán kipróbálom egyszer.

Mindenkinek vannak szerintem olyan ételei, amiről más még nem is hallott, vagy elsőre furának tűnik.

Mi pl a bundás kenyeret lekvárral esszük :-D Bárkinek mesélek róla, fújjogással válaszol :-D

283. Ani1982 (válaszként erre: 271. - Vikyci)
2012. nov. 28. 21:43
Hosszú metélt tészta, mi úgy szoktuk itthon gyúrni, és cukrozott kakaót teszek a meleg tésztára, ráolvad, valakinek lehet, nem túl gusztusos, de szerintem nagyon finom. Mikor gyerekek voltunk, a tesóm nem ette meg a túrós tésztát, így anya hagyott ki üres tésztát, és arra rakta neki a cukrozott kakaót. Mi szeretjük! :-)
282. Ani1982
2012. nov. 28. 21:36
Sziasztok! Ma gyüminapom volt, alma, banán, körte, narancs, egy kis pisztácia volt a mai menü! Kicsit szédelgős voltam! Van valami ötletetek ellene? Karácsonytól félek én is, lehet, hogy három napig felfüggesztem a diétát, bár egyik napom szénhidrát. Úgy lesz, hogy keményítő-szénhidrát-gyümölcs, de a szentesti halacskát nem nagyon akaródzik kihagyni, meg hát ha sütök, csak meg kell kóstolnom. Próbálok fejben megerősödni, ígérem, de még céges kari-vacsi is lesz, nehéz így! Üdv köztünk Bora30, én a 24. napomnál tartok és majd az első hónap után fogok mérlegelni, mert félek a csalódástól! Összesen 6 kg-tól szeretnék megszabadulni, a 165 cm-emhez 71 kg vagyok (remélem csak voltam)! Kitartást Neked, és nekünk is, mindenkinek! Holnap virslit eszek majd, meg kockasajtot, mert már annyira kívánom! :-)
281. Vikyci
2012. nov. 28. 19:35

Ha jól számoltam, nekem 26-ra fog esni a gyüminap. Viszont nálunk nincs nagy rokon-járás, így azt és akkor eszek majd, amit és amikor akarok :-D

Szóval senki nem fog megsértődni, ha nem eszek vagy válogatok.

A sütiket nehéz lesz megállni, de majd igyekszem.

280. Letty80 (válaszként erre: 279. - Katagi)
2012. nov. 28. 13:13
Köszi, ez jó ötlet, akkor előtte is gyümi nap lesz.
279. Katagi
2012. nov. 28. 12:36
40 napja csinálom, 4 kg ment le, kisebb-nagyobb stagnálásokkal, néha bűnözéssel. Összesen 9 kg-tól megválnom, de már 40+ vagyok és ilyenkor ez lassabb. Szerintem úgy variálj egy kicsit, hogy előtte-utána legyen a gyüm.nap. Én így fogom csinálni. Persze, nem szabályos,de mégis teszek valamit a diétáért meg a családért. Ha nem eszem abból, amit főzök, az gyanús:-)
278. Letty80 (válaszként erre: 277. - Katagi)
2012. nov. 28. 12:04

Én nem eszem húst, így azok kilőve...pont úgy jönne ki, hogy 24-e szénhidrát, 25-e gyüminap...jaaj...26-a protein nap. Mindhárom napon családi összeröff van.:((

Azért gondoltam, hogy úgy variálok, hogy legyen két keményítő nap -és akkor nincs az, h nem tudok mit enni-,1 szénhidrát...süti!!:)) És utána büntiből megpróbálnék 2 gyüminapot. Bár gyüminapot olyan feszkós vagyok, h csak na!:))


Te mióta csinálod és mennyi ment le?

277. Katagi
2012. nov. 28. 11:38
Sziasztok! Végre valami megmozdult lefelé 2 heti stagnálás után!Gratulálok Letty, igazán szép eredmény! Valahogy nem tudsz fehérje napot is betenni karácsonyra (halászlé???), még ha a sorrend nem stimmel?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook