Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
426. Vikyci
2013. jan. 23. 08:59

Sziasztok!

Túlvagyok a folyadéknapon, meglepően jól bírtam. Kb 4 liternyit ittam, teákat, vizet, és kevés gyümi levet.

1 kiló le is ment, de nem tudom mennyire lesz tartós.

425. Vikyci
2013. jan. 22. 12:10

Sziasztok!

Folyadéknapom egész jól megy, eddig túlvagyok 1 liter teán és 1 liter vizen, plusz 1 hosszú kávé kevés tejjel, és 2 dl light gyümölcslé.

Délutánra főzők még teát, este lesz nehéz, otthon, főznöm kell a holnapi ebédet is, szóval attól félek egy kicsit.

2013. jan. 22. 11:54

Sziasztok, gyüminapom van, és most valamiért rettenet nehezen bírom.

Kávé: Kevés kávé, valamivel több vízzel felöntve, iható, nem keserű.

423. Ani1982 (válaszként erre: 422. - Vikyci)
2013. jan. 21. 18:44
Szia Vikyci! Én nagyon ritkán kávézom, csak ha nagyon fáradt vagyok, vagy a fejem fáj! Ha kávéznék biztos ittam volna, az is jó vízhajtó hatású!
422. Vikyci
2013. jan. 21. 14:19

Sziasztok!

Gyüminapom van ma, holnapra pedig folyadéknapot iktatok be.

Ani!

Te ittál kávét folyadéknapon?

2013. jan. 20. 14:51

Sziasztok! Újabb kilóktól szabadultam meg az elmúlt napokban! Kicsit félek, hogy ha most lelassul a fogyás, ami tuti, elmegy a kedvem az egésztől. Igaz, magam is csodálkozom, hogy ilyen jól bírom. Eddig a leghosszabb diéta 10 napig tartott nálam, már a duplájánál tartok. :D

Hogy vagytok? Hogy bírjátok?

420. Juli-anya (válaszként erre: 419. - Ani1982)
2013. jan. 18. 20:13

Nagyon szépen köszönöm a választ Ani! :) Minden elismerésem, hogy ilyen hosszú ideig kitudtál tartani! Őszinte leszek, nagyon igyekszem, de félek nem leszek ilyen kitartó, nem tudok az lenni :(

A folyadéknapot meg valószínű majd 1 hónap után iktatom be. Talán könnyebb lesz :)

Köszönöm a biztató szavakat! És viszont kívánom, hogy kitudj tartani, hisz Te már visszafelé számolsz :))) Sok sikert!!! :)

419. Ani1982 (válaszként erre: 417. - Juli-anya)
2013. jan. 18. 18:07
Szia Juli! Én már kétszer megcsináltam a víznapot, bár én inkább folyadéknapnak nevezném, mert a víznél több volt inkább a gyümölcsös tea. 4,5 l folyadékot ittam meg, általában akkor csináltam, mikor péntek volt gyüminap, és így szombat nem volt annyira megterhelő. Mindkét esetben du. 5 óra felé kezdtem kicsit gyengülni, de olyankor én megengedtem magamnak 100%-os gyümölcslevet, és utána jobb lett. Nekem inkább mindig a másnap délelőtt volt kellemetlenebb, mert ugye akkor még csak gyümit eszünk. Nekem még 16 napom van hátra, lesz még egy víznapom jövő szombaton. Én is havonta egyszer szoktam mérlegelni, mert mindig féltem attól, hogy esetleg stagnálok! Nekem -6 kg volt a kitűzött cél, két hónap után -4,5-nél tartottam. Most a vége egyre nehezebb, pszichésen, de akkor is kibírom! Hajrá Neked, és Nekünk mindannyiunknak!
418. Vikyci
2013. jan. 18. 15:07

Sziasztok!

Nem tudom hogyan fogom betartani a holnapi keményítő napomat, már előre tudom, hogy bűnözés lesz a vége, mert böllérversenyre megyek, ott meg nem hiszem hogy találok megfelelő kaját.

De arra gondoltam, hogy utána hétfőn gyüminap, és kedden tartok majd egy víznapot büntetésből.

2013. jan. 18. 15:07

Sziasztok :)

Csatlakozhatom?

Január 6. óta csinálom én is ezt a diétát. Az induló súlyom nagyon sok 90kg, és a terv a minusz 15-20 kg.

Visszaolvastam itt a véleményeket, hozzá szólásokat, és látom, hogy mindenkinek vagyis aki mérlegel, mennek a kilók lefelé. Én nem merek méretkezni, a dátum az a február 6, akkor lesz meg az 1 hónap, arra a dátumra tettem a mérlegelést.

A víz napot látom tervezik itt, és meg is birták csinálni? Ha valaki megcsinálta, kérem meséljen róla, mennyire viseli meg az embert?

Nekem ma gyümölcs napom van, de ez is eléggé meredek volt, főleg hogy a családnak palacsinta volt, mogyorókrémmel... De kibírtam, amire nagyon is büszke vagyok :)

Mindenkinek kitartást a továbbiakban is :)

416. amiraanyu (válaszként erre: 412. - Katagi)
2013. jan. 17. 22:47
Köszönöm! Valahogy átvészelem a holnapot, majd lefoglalom magam és iszok, sokat.
415. Vikyci
2013. jan. 17. 19:27

Gyümi napom volt ma, salátát csináltam: alma, narancs, mandarin, ananász és egy kis befőtt meggy.

Ezen kívül is ettem még egy almát és egy mandarint, este pedig sós mogyit. Mostmár kibírom holnap délig :-)

Kiszámoltam ma netes kalkulátorral, hogy a napi 2x40 perces gyaloglással kb 500-600 kalóriát égetek el. Ez is jobb, mint a semmi.

414. Vikyci (válaszként erre: 413. - Gabriellaxp)
2013. jan. 17. 19:17

Üdv köztünk!

Most csinálod először?

Valóban könnyebb így "közösen", hiszen egy a célunk, és segítjük egymást!

2013. jan. 17. 18:37
Sziasztok Lányok! Ma kezdtem a diétát. Túl vagyok a protein napon. A holnapi naphoz már találtam is itt ötletet. A burgonyával való sűrítést. Nagyon szeretném végig csinálni. Sok lefogyni valóm van. Talán így könnyebb lesz, hogy titeket olvaslak. Nem érzem magam egyedül.
412. Katagi
2013. jan. 17. 15:11
Amiraanyu! Gratulálok!! Visszanéztem a kezdősúlyod! Sok sikert a víznaphoz. Nekem gyüm. lesz holnap, utána mérek. Remélem, most jobb lesz az eredmény...
2013. jan. 17. 14:39
Sziasztok! Nem volt netem a költözés miatt. Jól bírom a diétát, na , azért néha korog a gyomrom! Mértem! :D :D :D 66 kg! :D :D :D Holnap első "víznap"! :(
410. Katagi
2013. jan. 16. 12:53

Szia!

Én szeretem a joghurtot, natúr joghurt édesítővel, vagy egy kis túró ízesítve, vagy sajt (zsírszegény).

409. Vikyci
2013. jan. 16. 12:50

Én itt vagyok :-D

Ma szénhidrát nap, tarhonya volt az ebéd és a vacsi is az lesz, plusz beszereztem még egy lekváros buktát, ha nagyon éhen akarnék halni délután.


Nincs valami ötleted, hogy fehérje napon mit lehet nasizni? Néha rámjön, főleg ha keveset eszek vacsira, és sajnos olyankor szokott bukni a nap :-(

408. Katagi
2013. jan. 16. 07:54

???? Éhen haltatok? :-) Remélem, kitartotok, csak mindenkinek sok a munka meg az egyéb és nincs ideje írni.

A második 4 napban nem ment le semmi, az első az nagyon eredményes volt. Ilyenkor kell erősnek lenni és nem feladni. Ilyenkor jó visszaolvasni mások nagyon jó eredményeit, és abból erőt meríteni.

407. Vikyci (válaszként erre: 405. - Ani1982)
2013. jan. 14. 08:31

Szia!

Kitartás, kezdheted vágni a centit :-D

Tényleg nehéz a vége, de már közel a cél, abból meríts erőt, hogy eddig kibírtad, és a leadott kilók száma is tükrözi a kitartásod!


Nekem most egész jól megy az újrakezdés, bár az az igazság, hogy télen nem szeretem csinálni ezt a diétát, mert a téli gyümölcsöket annyira nagyon nem szeretem, és a zöldségek száma is erősen korlátozott, szóval nem tudok olyan változatosan enni, mint nyáron. Persze a boltokban minden kapható, de az nem olyan, mint a saját kertben termett.

406. Katagi
2013. jan. 13. 19:48

Szia Ani!


Fel a fejjel! Több van mögötted, mint előtted!!!

Nekem most jobban megy. Nagy a motiváció, február végén orvosi ellenőrzésre kell mennem, és nem akarok gyógyszeres kezelést, igyekszem inkább lefogyni. Meg most lelkileg is jobban vagyok mint ősszel (haláleset, súlyos betegségek a környezetemben).

405. Ani1982
2013. jan. 13. 19:44

Sziasztok!

Én ma tartok a 70. napnál! Senkit nem akarok elkeseríteni, de azt hittem a vége könnyebb lesz... :-( Már nagyon várom a febr. 3-at, és így sokkal nehezebb, szerintem! Ma gyümi napom van, holnap fehérje napon aszalt szilvás csirkemellet fogok enni ebédre, azt már nagyon várom. Én csak havonta mérlegelek, úgyhogy már csak a végén, most picit gyengébb vagyok pszichésen, de kibírom ám, mert ki kell bírnom, ki akarom bírni! Katagi,Vikyci hogy megy így újrakezdve?

404. Katagi
2013. jan. 12. 17:34
Hol tartotok? Ne szűnjünk meg!!!!!
403. Vikyci (válaszként erre: 402. - Katagi)
2013. jan. 11. 17:39
Én van, amikor a rizst pirítom le, és épp csak annyi vízzel öntöm fel, amit felszív, és egyben főzöm vele a zöldségeket (fagyasztott cucc), de van hogy a zöldségeket pirítom meg vajon, só-bors-petrezselyem és ma tettem még rá kurkumát is, és így szép sárga lett amikor összekevertem a főtt rizzsel.
402. Katagi
2013. jan. 11. 16:46
Bevallom, még sohasem csináltam zöldséges rizst, csak rizi-bizit. De most már kipróbálom, mert szeretem a pirított zöldeket...
401. Vikyci (válaszként erre: 400. - Katagi)
2013. jan. 11. 16:11

Gratula! Ügyes vagy!


Nekem ma keményítő napom volt, szabadságon voltam, és egész délelőtt ügyeket intéztem, így a reggeli sajnos kimaradt. 11-kor értem haza, és úgy döntöttem, hogy akkor már inkább ebédelek, egy kevés krumpli levest ettem és kelkáposzta főzeléket.

Vacsorára nem maradt a főzelékből, így zöldséges rizset főztem, nagyon fincsi lett, a zöldségeket lepirítottam fűszeres vajban.

400. Katagi
2013. jan. 11. 10:52

Sziasztok!

5. nap (gyümi nap után) -1,2 kg! Ez kellő motiváció arra, hogy érdemes odafigyelni a szabályokra.Hogy álltok?

399. Katagi
2013. jan. 10. 21:34

Ha felkelni nem tudsz, akkor a kajáért sem tdsz odamenni! Már megérte! (Bocs...)

Várjuk az eredményt!Lehetőleg napot is írjál, hogy hol tartasz, mert nem tudom fejben tartani másokét! :-))

2013. jan. 10. 21:23
Ma kerékpároztam, kb. 10 km-t. Lehet, hogy holnap nem bírok kikelni az ágyból. Jól megy a diéta, hétfőn méretkezés, várom, kíváncsi vagyok :)
397. Katagi
2013. jan. 10. 17:15
Vikyci gratula! Ez nagyon szép eredmény! És ez most a mozgásnak is köszönhető. Nekem ma gyümi nap volt, holnap mérlegelek. Remélem, pozitív hír lesz.(az eredmény meg negatív!)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook