Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta -2012.08.18-tól fórum

90 napos diéta -2012.08.18-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
456. Katagi
2013. febr. 2. 12:12
Ani!Gratulálok! Egyrészt irigyellek, mert már a végén tartasz, viszont amit végigcsináltál (ami még rám vár) azért nem!!
455. Ani1982
2013. febr. 2. 09:11
Sziasztok! Ma lenne a 90. napom, de mivel ez szénhidrát nap, úgy gondoltam, egy holnapi gyümi nappal megspékelem! Hétfőn méreszkedek, és leírom a végeredményt! Most az utolsó hét könnyebb volt, mint az előző két hét, amikor már a végét vártam. Most feltűnően pozitív voltam, és újra lelkes, természetesen nem bánom, hogy vége, de azért nem hagylak ám itt csak úgy benneteket! ;-) Hajrá nekünk!!!
454. Vikyci (válaszként erre: 453. - Katagi)
2013. jan. 31. 20:28

Jah, így már értem, és nem is csodálkozom rajta, nagyon nehéz lehet úgy, hogy kaja vesz körül!

Nekem is az a legnehezebb, hogy este meg kell főznöm a másnapi ebédem.

Amúgy most már 2 napja nem bírom abbahagyni az esti evést (méghozzá nem odaillő kajákkal), de asszem ez a mensimmel van összefüggésben :-(

453. Katagi
2013. jan. 31. 15:32
Vikyci! A szenvedés a tudattól volt... Nem fájt semmim (a torkom, de az más). Attól szenvedtem, hogy paprikás krumplit főztem kolbásszal a családnak, és csak szagoltam. Meg apósom hozott lekváros buktát. Szerintem a foly. mennyiség rendben volt, és igazából, hogy a teát melegítettem, nagyon laktatónak tűnt. Persze egy hónap múlva azért tartok megint egy víznapot...
452. Vikyci (válaszként erre: 451. - Katagi)
2013. jan. 31. 10:05

Mennyi folyadékot ittál meg?

A szenvedés az éhség miatt volt?

451. Katagi
2013. jan. 31. 08:27
Nekem csalódást jelentett a víznap. Szenvedtem, és 20 dkg mínusz. Inkább tartok két gyüm napot... Na mindegy, kipróbáltam.
450. Katagi
2013. jan. 30. 18:48
A meleg tea jó ötlet volt. Sokkal jobban esik, mint ami már kihűlt!! Még tartom magam!
449. Katagi
2013. jan. 30. 15:21
Még bírom a folyadéknapot! Már nincs sok vissza! Csak most már itthon vagyok és nagy a kísértés. Persze beletemetkezem a munkába, és akkor nem érdekel az éhség.
2013. jan. 30. 11:07
30. nap! :) Repül a idő, a kilók azonban gonoszul megálltak. Ma megint gyümölcsnap van, ezt utálom a legjobban.
447. Ani1982 (válaszként erre: 446. - Katagi)
2013. jan. 29. 21:00
Te is túl fogod élni, hidd el! Hajrá!!! Fogadd meg Vikyci tanácsát, igyál sok meleg teát, az nyugtatja a pocakot (ha lesz rá lehetőséged)! Túléltük, Te is túl fogod!!! Csak keményen! ;-)
446. Katagi
2013. jan. 29. 17:09

Gyüm napom vége felé járok. Igyekeztem napközben elkerülni a mogyorót meg az ilyesmit. Igaz ettem 3 db banánt... Meg mirelit meggyet, epret, málnát, 3 picike almát (ilyet lehet kapni normális áron), meg kb. 6-8 szem aszalt sárgabarackot, nem cukrozott.

Holnap megpróbálom a folyadéknapot, aztán majd kiderül, bírom-e. Láttam, hogy mások túlélték, talán van esélyem. :-)

445. Vikyci (válaszként erre: 444. - Ani1982)
2013. jan. 28. 19:58

Gratula! Ügyes vagy!

Majd írd meg a végső eredményeket ám!:-)

444. Ani1982
2013. jan. 28. 19:22

Sziasztok!

A 85. !!! napnál tartok, és nagyon örülök, hogy a héten vége lesz. 91 napig fog tartani, hogy gyüminappal zárjak, és hétfőn reggel méreszkedés lesz! Ma keményítőnapon zöldséges rizs volt a menü, ebéd, vacsi egyaránt, holnap pörkölt szaftos tésztát eszek majd ebédre, a többit meg majd még meglátom. De már mindegy is melyik nap, mit eszek, mert végre végigcsinálom! Szombaton tartottam egy utsó víznapot, nagyon keserves volt, szenvedtem, és nem az éhségtől, hanem, mert úgy ettem volna valamit! De leküzdöttem! Úgyhogy hajrá mindenkinek!

443. Vikyci
2013. jan. 28. 15:21

Nekem ma keményítő napom van, kipróbáltam egy új receptet, zöldséges ragu (eredetileg pulykamellel, de persze azt kihagytam)

Nagyon finom lett. Krumplipürét ettem hozzá.


Holnapra grízes tésztát gondoltam ki, azt már úgyis régen ettem.

442. Vikyci (válaszként erre: 441. - Katagi)
2013. jan. 28. 15:16

Szerintem indulj úgy vele, hogy víznap (azaz folyadéknap lesz), és majd dél felé meglátod, hogy bírod-e tovább.

Az a lényeg, hogy sokat igyál, telíti a pocakot, pláne ha meleg teát tudsz inni, az nagyon le tudja nyugtatni a korgó gyomrot.

441. Katagi
2013. jan. 28. 15:09

Most gondolkodom, hogy a holnapi gyüm nap után legyen-e víznap... Tartok tőle, bár több felé megyek, kisebb lesz a kísértés, mintha itthon dolgoznék.

Ma szénhidrát napom van és reform palacsintát csináltam zab és búzakorpából és teljes kiőrlésű lisztből. Tegnap palacsinta volt a családnak desszertként és úgy megkívántam. Talán egészségesebb mint a normál lisztes verzió.

2013. jan. 27. 22:03
Még eszembe jutott, hogy ajánljam a Pu Erh teát, iszonyatosan rossz az íze, de eddig még mindig segített, amikor fogyóztam.
2013. jan. 27. 21:51
Tegnap elég rossz passzban voltam, de így is ment le majdnem fél kiló. Csak attól féltem, hogy hízni fogok, mert akkor végképp kedvem veszítettem volna. Most ez a -40dkg adott egy löketet pár napra. Igaz, ma se sokat ettem, délelőtt 2 alma, 1kor 5virsli, 1 szelet kenyér, saláta, délután csórtam a gyerektől pár kukit. Vacsi nem volt.
438. amiraanyu (válaszként erre: 435. - Katagi)
2013. jan. 27. 21:44
:( Csak nyafognom kellett egy kicsit! Mondjuk, én is lassabb fogyásra számítottam. Biztos a költözés, az ideg is segített. Jobb lett volna lassabban, főleg a bőröm miatt. A két terhesség nyoma mélyen meglátszik a hasamon, csípőmön, combomon, mellemen. :( Nem akartam, hogy még rosszabb legyen a helyzet, de sajnos romlott. Nem is iszom eleget, ez is baj. És gyengültem is, eddig felkaptam a 23 kilós lányomat, tegnap meg sem tudtam mozdítani, igaz, nem is erőlködtem, de észrevettem, hogy gyengültem. Szép lassan ráveszem magam a tornázásra. Egyáltalán nem akartam, de muszáj lesz.
437. Katagi
2013. jan. 27. 14:25

Vikyci! Ez nagyon szép! Végül is a centit érdemes nézni!!! Nagyon klassz. A kg sem rossz.

Gratulálok!

436. Vikyci
2013. jan. 27. 12:42

Sziasztok!

Tegnapi gyüminap után ma reggel mértem, eddig összességében augusztusi kezdés óta 12 kiló ment le. Nem túl sok, de én ennek is nagyon örülök.

Centiket is mértem, ezt is a kezdéshez viszonyítom, mell -9 centi :-(, derék -12 centi, csípő -8 centi, comb -7 centi.

A centiket nézve hatalmas a változás, és ez erőt ad a folytatáshoz!

435. Katagi
2013. jan. 26. 17:46
Amiraanyu! nem egész egy hónap alatt fogytál 9,6 kg-ot és elégedetlenkedsz??!! Én összesen szeretnék ennyit fogyni!!!! 17 nap alatt 1,8 kg mínusz. Hát ez nem dicsekedni való.
2013. jan. 26. 17:08

Megint gyümölcsnap, megint nem bírtam ki, hogy ne egyek :( Délig még elvoltam egy banánnal és két almával, de aztán belekóstoltam, tényleg csak kóstoltam a krumplipaprikásba, meg bekaptam egy marék tucsznekket is. Majd iszok két bögre vörös teát estig, hátha segít valamit! :(

Napok óta nem fogytam, 62 kg vagyok. Összességében jó, 71,6-ról indultam 26 napja. Gondoltam, hogy meg fog állni valamikor a gyors fogyás, de nehéz elfogadni. Legalább 60ig lement volna gyorsan, na, de nem adom fel. Egy kis tuctuc meg, belefér! :)

433. Ani1982
2013. jan. 25. 22:03
Ejejeejj! Nem vagyunk túl jó passzban úgy látom! Kellene valaki, aki segít túljutni ezen a "hóbuckán" minket! Hahó újabbak, valakinek, sikerélmény?!?
432. Vikyci
2013. jan. 25. 20:52

De azért kitartok, és végigcsinálom!

Egyszer majdcsak ideér a tavasz, és jobb lesz!

431. Vikyci (válaszként erre: 430. - Katagi)
2013. jan. 25. 20:50

Szia!

Sajnos nekem sem megy úgy ez a 2. forduló, mint az első, én arra fogom, hogy tél van, nehezebb be is tartani ilyenkor a diétát, nem jut az ember szervezete annyi vitaminhoz, mint a nyári hónapokban, kevesebbet is mozgunk...

Nekem a január amúgy is mumus, ilyenkor szokott észrevétlenül felkúszni jó pár kiló, szóval most az is eredmény, hogy legalább nem hízok.

Az utóbbi hetekben én is magam alatt vagyok, sajnos itthoni gondok nálam is vannak, és nem tudom mi lenne a megoldás, így csak emésztem magam, ami nagyon nem jó.

430. Katagi
2013. jan. 25. 19:37
Sziasztok, itt vagyok, csak olyan nehézkes minden. Lassan haladok a fogyással, nincs sikerélményem, csak irigykedem a fogyókra... Itthon mindenféle gondok vannak, az sem segít.Ügyesek vagytok. Most gondolkodom egy víznapon... hátha lendületet ad..
429. Vikyci (válaszként erre: 428. - Ani1982)
2013. jan. 25. 19:28

Szia!

Nagyon ügyes vagy, hogy végigcsináltad, ez a pár nap már semmiség lesz!

Nekem a víznap alatt lement 1 kiló, aztán a rákövetkező húsnapon is lement 1 kiló (sajnos hasmenéssel, asszem megerőltettem a pocim a 2 napos "böjt" után), szóval most kíváncsi leszek hogy a vasárnapi mérlegelés mit fog mutatni.

428. Ani1982
2013. jan. 25. 17:24
Szia Vikyci! Nagyon ügyi vagy! Én holnap tartom az utolsó víznapomat, jövő héten pedig az utolsó hetem lesz! Már nagyon várom a végeredményt!Hogy alakul az újrakezdés óta a fogyásod?
427. Vikyci
2013. jan. 24. 15:11

Hahó!

Nagyon eltűnt mindenki!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook