Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2012. január 1-től fórum

90 napos diéta 2012. január 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯
309. Dorkinc (válaszként erre: 302. - Susi)
2012. jan. 9. 11:26

nekem is itthon-ülős napom van egyelőre, az adat táblák foglalkoztatnak leginkább illetve az e-mail várása, amiben még több adatot kapok a beadandóhoz... :)


remélem most mindannyiunknak sikerül elérnie a célját! :)

308. Dorkinc (válaszként erre: 301. - Eveb80)
2012. jan. 9. 11:23
ha főzeléket akarsz csinálni azt csak keményítő napon lehet enni! nyersen egyébként eheted a husi mellé :)
307. eveb80 (válaszként erre: 302. - Susi)
2012. jan. 9. 11:22
Én is idegi alapon fogytam kb 10-15 kg-t de nem szeretnék mégegyszer úgy fogyni!
306. eveb80 (válaszként erre: 303. - Pöttyespanka)
2012. jan. 9. 10:50

Köszi, igazad van.

Legalább holnap nem kell gondolkodnom!

305. Flex76
2012. jan. 9. 10:48

Feherje napom van ma. szerintetek ehetek turos gombocot?

Mertem magam reggel 71 kg ismet lement -0,5 kg.

2012. jan. 9. 10:47

Sziasztok!


Nekem is megvolt az első mérlegelésem. 2 kg mínusszal zártam az első hetet.:)

Valaki kérdezte itt, hogy csak délelőtt eszünk-e gyümit. Sajna én nem csak akkor, hanem este is. A kisebbik fiam most éjszakázós korszakában van, így nem nagyon tudok hajnali 1-nél előbb ágyba jutni (amúgy sem nagyon szoktam előbb lefeküdni). Sajna előfordult már, hogy este 10-kor annyira éhes voltam, hogy megettem 1 (vagy 2) mandarint, mert tudtam, hogy még pár óráig úgyis fenn leszek. Asszem kegyes leszek magamhoz és megengedek ennyi bűnözést.:)


Sok sikert mindenkinek!

303. pöttyespanka (válaszként erre: 301. - Eveb80)
2012. jan. 9. 10:36
Nem ehetsz ma, de csináld meg, eszik a család belőle ma, te meg holnap megeheted és megvan a következő napod is!
302. susi (válaszként erre: 300. - Dorkinc)
2012. jan. 9. 10:06

Próbálgattam már többszőr is. Megpróbáltam megvonni magamtól a cukrot, a tésztaféléket, de sajna 1-2 hét után mindig feladtam. Ezért aztán a sikerélmény is elmaradt. Itt nézelődtem a hoxán mikor megakadt a szemem ezen a fórumon. Vissza olvasgattam a hozzászólásokat és nagyon felcsigázott a sok pozitív tapasztalat, meg úgy érzem szerintem ez a diéta nem olyan drasztikus. Ma nekem is egy kicsit lazább napom van. Tegnap elláttam a családot, ugyhogy a hütő te van, én meg ugye gyümizek. A kiscsajomhoz se jön ma senki fejlesztő, a párom is dolgozik csak este 6-kor jön haza, nagyok suliba én itt vagyok persze azért csinálgatom ám közbe a dolgomat csak néha idenézek közbe és írogatok.

Jajjjjj a vizsgaidőszak nem irigyellek. Az idegeskedéssel is sokat lehet fogyni de ezt nem kíván még a legrosszabb elenségemnek se. Ez tapasztalat, 7 évvel ezelőtt mikor a kislányom 7 hétig intenzíven volt sikerűlt leadnom 11-12 kgt de az maga volt a pokol. Volt minden gyomorfájás , hányinger, hányás stb. Nincs kronkrét célom, nekem minden - kiló siker. Tudom , hogy soha se leszek olyan mint 17- 18 éves koromban. Akkoriban bizony én is még csak 48-50kg között mozogtam.

301. eveb80
2012. jan. 9. 09:25

Sziasztok!

Lehet ma enni kelkáposztát???

Csirkét sütök és gondoltam csinálok hozzá főzeléket. Ha nem ,akkor marad a husi magába.

300. Dorkinc (válaszként erre: 299. - Susi)
2012. jan. 9. 09:16

óó nem, nekem nincsenek, tulajdonképpen én magam még gyerkőc vagyok :) májusban leszek 22 :) egyetemre járok és éppen vizsgaidőszak van, beadandót írok, azért vagyok gépnél!

Együtt biztos menni fog! Itt mindenki segít! Korábban próbáltál más diétákat is? miért épp a 90 napos mellett döntöttél? mennyit szeretnél lefogyni?

299. susi (válaszként erre: 298. - Dorkinc)
2012. jan. 9. 08:56
Köszi! Én is szurkolok mindenkinek! A nagylány 15, de van egy 17 éves fiam és egy 9 éves lányom is, ő sajnos halmozottan sérűlt. Ezért is kéne egypár kilótól megszabadúlnom mert sajnos ilyen súlytöbblettel egyre nehezebben tudom ellátni, sokkal előbb kifáradok. Neked vannak gyerkőceid?
298. Dorkinc (válaszként erre: 297. - Susi)
2012. jan. 9. 08:47
Hajrá! én nagyon szurkolok neked, a szép ruhák engem is nagyon motiválnak! :) mennyi idős a nagylányod? :)
297. susi (válaszként erre: 296. - Dorkinc)
2012. jan. 9. 08:09
Hát nem is tudom, talán a proteinnap. Nagyon nem vagyok egy husos egyén. A halat se tudom megenni semilyen formában se. De persze a sikerért mindent. Én most nagyon eltökélt vagyok. Hétvégén shoppingolni voltam a nagylányommal és olyan jó rucikat láttam, hogy azt mondtam ha törik ha szakad akkor is le kell fogynom mert nekem az a ruci kell. Sajna ilyen alakra semmi normálisat nem lehet kapni. Elég alacsony vagyok, a súlyom meg egyenesen katasztrofális. 158cm. 95kg. Bőven van mit letornáznom.
296. Dorkinc (válaszként erre: 294. - Susi)
2012. jan. 9. 07:52
hajrá, akkor te ma élvezkedsz! :) melyik napot szereted a legkevésbé. egyébként nekem a fehérje a kedvencem :) a gyüminapokat jól bírom, nekem inkább a keményítő határeset de nézek jó recepteket és akkor jó lesz :) csinálok tócsnit! :)
295. Dorkinc (válaszként erre: 292. - SURA83)
2012. jan. 9. 07:51
én az előbb keltem kb n8kor, mert sok ma a tenni és tanulni való, jobb lett volna ha 10kor nyitom ki a szemem, több idő elment volna a napból. egyelőre nem vagyok éhes, tekintve h tegnap nem ettem túl sokat. ha megéhezek első körben jöhet a gyümölcstea! addig meg vizet fogok iszogatni! szurkoljatok én is szurkolok nektek! :)
294. susi
2012. jan. 9. 07:44
Sziasztok! Nálam is ma gyüminap van. Eddig egész jól bírom a napokat. Nekem a mai nap lesz a csúcs, ugyanis imádom a gyümiket. Én még nem mértem magam, mert novemberben bedöglött a mérlegem de azt hiszem gyorsan beszerzek egyet. Kiváncsi lennék fogytam e már valaennyit.
2012. jan. 9. 07:04

Jó reggelt mindenkinek! Nálam ma gyüminap, indulok edzeni, szakdogaírás, este szauna, holnap méredzkedés!!!!, ÉS MA NEM BŰNÖZÖK! :) kíváncsi leszek...

Kitartást mindenkinek! :) Szép napot! :)

292. SURA83 (válaszként erre: 291. - Dorkinc)
2012. jan. 8. 22:13
Max 0,5kg jött vissza. Az első víz nap brutál szar volt mivel már reggel éhesen keltem és este is korgó hassal feküdtem le. Ilyenkor jó lenne átaludni a napot:-) Kitartás, sikerülni fog
291. Dorkinc (válaszként erre: 289. - SURA83)
2012. jan. 8. 22:00
de az a -1,5 kg fehérje napon visszajött, nem? vagy legalábbis egy része. remélem menni fog holnap. max gyümölcs nap lesz belőle ha nagyon nem bírom, de menni fog, szurkoljatok!!! meleg tea és víz!!
290. Dorkinc (válaszként erre: 288. - SURA83)
2012. jan. 8. 21:59
én csak délelőtt szoktam gyümölcsöt de tegnap ch napon délután ettem mandarint és grapefruitot is. a banánnal az a baj h nagyon sok benne a kalória, azért gondoltam h lemondok róla.
289. SURA83 (válaszként erre: 282. - B235ac96d5)
2012. jan. 8. 21:33
Egy hét alatt 2kg szerintem nagyon szuper. Egyszer egy doki nekem azt mondta, az a jó fogyókúra, ha hetente 1kg-ot fogy az ember. Nem pár hét alatt kell megváltani a világot és ha minden héten tegyük fel csak 1kg-ot fogyunk, az 12hét alatt 12kg. :-) Én pl anno víz nap után mindig 1,5kg-mal voltam kevesebb.
288. SURA83 (válaszként erre: 283. - Dorkinc)
2012. jan. 8. 21:28

Az első 90naposnál én szinte végig banánt ettem reggelire és teljesen jól működött. Most is azt eszem, illetve mandarint vagy narancsot. Szóval bátran a banánnal?

Ti szoktatok este vagy délután gyümit enni, vagy csak kizárólag délelőtt?

287. Dorkinc (válaszként erre: 284. - Ecus)
2012. jan. 8. 21:10
tegnapelőtt én is -1nél tartottam. szerintem ez teljesen jó.
286. ecus (válaszként erre: 283. - Dorkinc)
2012. jan. 8. 21:00
A banánt is eheted nyugottan gyüminapon :-)
285. ecus (válaszként erre: 273. - Hiszti1031)
2012. jan. 8. 20:59

Nem még nem próbáltam ilyeneket tornázni szeretnék de most begyulladt a derekam alig bírok moccanni gyógyszereket szedek rá de ha elmúlik jön a torna :-)Amúgy cefamadar tablettát szedek homeopátiás és nagyon jó mert csillapítja az éhségérzetet mindenkinek tudom ajánlani mert nekem az volt a gondom hogy éhségrohamok jöttek rám

kitartást neked :-)



Tényleg nem tudja valaki meddig tarthat egy ilyen gyulladás úgy fáj a derekam hogy csillagokat látok már nagyon unom valamelyik reggel sírtam mert nem bírtam kivenni az kiságyból a kislányomat :-(

284. ecus (válaszként erre: 271. - Dika-84)
2012. jan. 8. 20:55
én a 7.napnál tartok tegnapelött mértem magam csak 1 kg ment le de holnap mérem megint soha többet nem mérem magam 2-szer 1 héten :-(
283. Dorkinc
2012. jan. 8. 20:54

Nekem ma volt gyüminapom, ami magában nem jelentene semmi rosszat, csak a páromnak ma ünnepeltük a szülinapját, torta, kukorica krémleves, mindenféle fasírtok stb. én meg ittam a chia magos smoothie-mat. inkább oda sem ültem az asztalhoz. nem akartam ott bámészkodni. a tortát viszont végig ültem. ez van, majd ha 50kg leszek ehetek tortát. egyébként egyáltalán nem voltam ma éhes, ettem egy kis mogyorót meg mandulát. másrészről pedig holnap víznapot tartok tutira nem akar senki csatlakozni? :) gratulálok mindenkinek a fogyásához, ez a búzafűlé felkeltette az érdeklődésemet!


a 7 után nem evést meg jó lenne betartani. ez mondjuk ma összejött :) összességében szerintem jó volt a mai nap, amit ettem: 2 körte, 3/4 alma, 2kiwi és egy banán, meg a mandula és a félmarék mogyoró. ez igy rendben van nem? a banánról viszont sztem le kéne szoknom :( holnap mérek! meg holnapután is!! :) majd beszámolok :)

282. b235ac96d5 (válaszként erre: 254. - SURA83)
2012. jan. 8. 20:31

Nagyon igazad van! Valóságos háború ez! A zsírok ellen:DDD

Na, ma reggel mérlegre álltam, az eredmény:-2kg január 1-óta:)

Én 2010.február 17-én kezdtem az első 90 napost. Azóta összesen a mostani napig 13kg ment le. Induláskor 92.4kg voltam. Szépen, lassan fogyogatok:), bár néha jó lenne gyorsabban, de így alakul és elfogadom, megteszem, ami kiteli tőlem, hogy folyamatos legyen:)Az első célom 81kg volt. Azért ez, mert a BMI-ben itt léptem kategóriát. Elhízottból a túlsúlyosba:) Most a küvetkező célom a 70kg elérése, mert az meg már a normál kategória:D Kitartás!!! Menni fog!!!

281. Muna (válaszként erre: 277. - Pancsi90)
2012. jan. 8. 20:28
Ügyi vagy!Gratula!
2012. jan. 8. 20:06
köszi :) ideje akkor így a második héttől erre is figyelni, hogy keveset :)
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook