Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5-8 kiló felesleg fórum

5-8 kiló felesleg (beszélgetős fórum)


31. vigike (válaszként erre: 29. - Cb1f60d1e0)
2012. jan. 9. 11:40

Szia!


Én azért szeretem RR-t, mert inspirál a gyakorlatok közben, mindig mosolyog és jó a zene is a torna alatt. Béres Alexandrának is biztosan jók a gyakorlatai ezt nem vitatom, csak nekem sajnos unalmas az egész. Sok sikert kívánok neked is! :)

30. vigike (válaszként erre: 25. - Habospite)
2012. jan. 9. 11:39

Czanik Balázsra én is tornáztam talán kétszer. A bemelegítés még ment. Nekem az nem tetszik benne, hogy túl gyorsak a gyakorlatai, nem tudom követni.


Van egy ismerősöm a hoxán, ő Tatarek Rezsőre esküszik. Meg fogom nézni én is! Ja és én még kipróbáltam egy másik hoxás ismerősöm által javasolt mozgást, Tiffany Rohde vagy nem tudom hogy írják. Na neki van fent az Interneten egy 10 perces csípő gyakorlata. Lényegében az egész felső testet megmozgatja csak azzal, hogy riszál az ember meg hajlong. Az ember azt gondolja első alkalommal, hogy ugyan már, mi ez? Na de másnap... Ettől a 10 perctől alig bírtam moccanni!

2012. jan. 9. 11:35

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, tudom, h ez nem klub, de akár még együtt is fogyhatunk!

Én tavaly nyáron kezdetem el fogyizni Dukan-diétával, ami tarthatatlan, annak volt jó h beindítsa a megfelelő anyegcsere működést, utána csak odafigyeltem, kerültem a szénhidrátot, sok húst, tejterméket, zöldséget, gyümölcsöt ettem és mellette mozogtam! na nem mindennap, de azért elég sűrűn,bicikliztem és Norbiztam, Rékáztam! Így sikerült leadnom, kb 8 kilót, amit mostanra szép lassan vissza is szedtem, mert nem igazán figyeltem oda és leálltam a mozgással, valószínű a tél beállta miatt... szeretnék újra belevágni, én úgy gondolom, hogy a mozgás a legfontosabb, anélkül nem fog menni! Úgyhogy hajrá csajok!!!

Azt hallottam h Béres Alexandra sokkal jobb Rékánál, akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, legyen kedves ossza meg velünk! :)

28. vigike (válaszként erre: 27. - Omaja)
2012. jan. 9. 11:35
Mondjuk én semmilyen diétát nem csinálok és nem is szeretnék. Szerintem az életmódváltás az amit mindenki meg tud tartani egy életre és nem is olyan nehéz. Csak eleinte. Eleinte én is szenvedtem... Ki volt tágulva a gyomrom persze, hogy éhes voltam este. De 1-2 hónap után vagy még hamarabb szépen megszokja az ember. Én este 6 óra után már nem eszem, a napi háromszori étkezésemet így osztom be. Most inkább a vacsorán van szerintem a hangsúly nálam, azzal kéne valamit kezdenem. Reggelire átszoktam a zabpehelyre, ebédre rendes kaját eszem odafigyelve persze az adagra (bár ha már visszaszűkül az ember gyomra, akkor sem tud sokat enni ha szeretne), vacsorára pedig valami olyan kaját kéne kitalálnom amitől eltelítődök de még sem hízlal. Ja és a pékárukat a lehető legkevesebbet eszem. Reggelire ugye nem, ebédre megint csak nem, eddig pont vacsorára ettem, mert nem tudtam mit kitalálni. Na ezen kell változtatnom még.
27. omaja (válaszként erre: 18. - Vigike)
2012. jan. 9. 11:23
megértelek! és kívánok Neked kitartást! mindig csodáltam azokat, akik végig tudnak csinálni egy fogyókúrát! nekem sosem sikerült:( amikor lefogytam 1 kilót, visszahíztam 2-t. Nekem annyi "szerencsém" volt, hogy amikor a lelkem nincs rendben, enni sem tudok...így sikerült leadnom 20 kg.-ot, és ezt tartom is már kb. 3 1/2 - 4 éve. Még mondjuk 2-3 nem ártana..:)
26. nyna85
2012. jan. 9. 11:22
Rubint Réka 20 perces gyakorlatait szeretem én is, mert arra mindig jut időm, emelett Leg Magic-ezek, és tavasztól-őszig futni szoktam :)
25. Habospite (válaszként erre: 23. - Vigike)
2012. jan. 9. 11:18
Szoktam azokra edzeni, de 10 percnél többet nem tudok megcsinálni:( Bár ez is egész jó, mert kezdetben néhány perc ment csak. Czanik Balázsnak töltöttem le az egy órás hasburning edzését, az is nagyon jó, igaz eddig csak 1x csináltam, de erre a hétre beiktatom szerintem.:)
2012. jan. 9. 11:18
Napi 3-4 liter ásványvíz, napi ötszöri étkezés, heti 3-5 napon egy 40-50 perces torna, rendszeres testmozgás, étkezéseknél mennyiségre odafigyelés, kevesebb zsíros kaja, több zöldség-gyümölcs és menni fog! :)
23. vigike (válaszként erre: 19. - Habospite)
2012. jan. 9. 11:15
Én szeretem RR hasizomerősítő gyakorlatait. 20 perc az egész. Mondjuk egész végig csak felülsz, kemény, de megéri! Jó neked, hogy már csak ennyit kell fogynod! :) A torna szerintem sokak nehezére esik, nem csodálom! :)
22. vigike
2012. jan. 9. 11:14
Na látom többen Rubint Rékáztok! Én is szeretem! Én a Napi 20 perc önmagadért CD-re szoktam tornázni, abból is inkább a hasizomerősítést és a popsi- és csípőformálási gyakorlatokat. A hasizomerősítő gyakorlatoknál a végén van egy gyakorlat amikor a térdet és a hasat kell egymáshoz közelíteni. Na ez az a gyakorlat amit sokat kéne csinálni, mert ez égeti az alhasról a zsírt. Persze ebből van a legkevesebb gyakorlat, az is a végén. :S A has az mindenkinél problémás. Szerintem nekem is ott van a többi felesleg, mert lehet, hogy alkatilag nem is kéne fogynom, csak formásodnom.
21. Habospite (válaszként erre: 17. - 4050456d78)
2012. jan. 9. 11:12
Ezzel én is így vagyok :D A hasam a probléma :(
20. 4050456d78 (válaszként erre: 18. - Vigike)
2012. jan. 9. 11:11
Hát az tuti hogy hamarabb visszamennek a kilók. D. És olyan nehéz megszabadulni tőlük.
2012. jan. 9. 11:10
Az a baj, hogy a mozgás 20-30%-ban játszik szerepet, többi a táplálkozás. Nekem kb. 1,5 kilót kéne még leadni, de most én is stagnálok. Mondjuk már ezt a súlyt is elfogadnám, csak szeretnék izmosabb, laposabb hasat, de a hasizom gyakorlatok nem az erősségem:(
18. vigike (válaszként erre: 13. - Omaja)
2012. jan. 9. 11:10
Köszönöm szépen! Nem adom fel, csak most kicsit elkeseredtem azért, mert ünnepek előtt már majdnem a 46-os tartományban voltam és meglett volna nyárra az álomsúlyom. Ünnepek alatt felszedtem 2 kg-ot amiből már 1 kg lement, de most nagyon stagnálok. Elkeserítő az, hogy nehezen leadom a felesleget aztán pikk-pakk visszamegy az emberre aztán megint csak szenved mire lemegy. Most marhára belehúzok! Csak el vagyok keseredve! Tudom, hogy vannak stagnálási időszakok, de most mégis valahogy nehezebb elfogadnom. Talán azért, mert már közel voltam a célomhoz és most megint feljött rám a felesleg. Na mindegy, folytatom tovább. Talán tavasszal még jobban bele tudok húzni, mert kezdenek jönni a friss zöldségek olcsóbban.
17. 4050456d78 (válaszként erre: 15. - Nyna85)
2012. jan. 9. 11:09

nekem is a hasam ami zavaró. Szerintem az összes 5 kiló feleslegem ott van. D

Páromnál is úgy volt hogy egy időbe megállt a fogyásba, de nem adta fel és szépen leadta

16. 4050456d78 (válaszként erre: 14. - CarNicol88)
2012. jan. 9. 11:08
Kettest csinálom. popsi, belső comb és has. De szeretnék többféle Rubint réka tornát kipróbálni.
15. nyna85 (válaszként erre: 11. - Vigike)
2012. jan. 9. 11:07
Ez a tapasztalatom nekem is, hogy nagyon nehezen indúlnak le a kilók! Én szinte egész évben heti rendszerességgel mozgok, tornázok és mégis 3-5 kiló sehogy sem akar lemenni...főleg a hasi rész a problémás
14. CarNicol88 (válaszként erre: 8. - 4050456d78)
2012. jan. 9. 11:06
És melyiket csináld ? A hámas edzésprogramot?? amiben külön van a has , popsi meg a kar?
13. omaja (válaszként erre: 11. - Vigike)
2012. jan. 9. 11:05
ne add fel! vannak stagnálós időszakok, de ha folytatod újra indul a fogyás... a legnagyobb probléma, hogy ilyenkor sokan elkedvetlenednek, nem szabad! a kitartás a legfontosabb, meg az, hogy lekösd valamivel a szabadidődet, ne jusson eszedbe mindig h éhes vagy, és enni kellene vmit! sok sikert és kitartást!!
12. vigike (válaszként erre: 9. - Nik84)
2012. jan. 9. 11:04
Én is így voltam a mozgással! :)) Nekem tudod mi vált be (egyelőre)? Két napot tornázom 30-40 perceket, két napot pihenek. Persze abban a két napban úgy tornázom, hogy egyik nap kar, csípő, másik nap pedig popsi, has az amit megmozgatok, erősítek. Így az izmaim is pihennek és megvan a rendszeres testmozgás. A mindennapi tornára egyelőre én sem tudnám rávenni magamat mert hamar feladnám. De így bevált. :)
11. vigike
2012. jan. 9. 11:02
Sziasztok! Na én pont most panaszkodtam a naplómba, hogy nagyon stagnálok! Én nyár óta váltottam életmódot úgy, hogy odafigyelek a kaja mennyiségére, napi háromszor étkezem. Én is kb. 8 kg-tól szeretnék megszabadulni. 62 kg-ról indultam, most vagyok az 58-as tartományban. Nagyon nehezen megy, mert az utolsó pár kilótól a legnehezebb megszabadulni. Jó, hogy indult ez a fórum, így legalább én is látom, hogy kinek mi vált be. Sokaknak több a súlyfeleslegük és más diétákat folytatnak. Nekik még könnyebben lemennek a kilók, de nekem már nem. Minél közelebb a cél, annál nehezebb. Hát mindenkinek sok sikert kívánok a fogyáshoz!
10. 4050456d78 (válaszként erre: 7. - Nyna85)
2012. jan. 9. 11:02
Én január 2-tól kezdtem el, sajnos mindig gyenge voltam és hamar feladtam. De idén kitartó leszek az biztos. D
2012. jan. 9. 11:00
nekem is ennyit kéne, mozgás, plusz fehér liszt, cukor elhagyása tuti beválik. csak én pl a mozgásra nem tudom rászánni magam. kéne vki aki rugdos :D
8. 4050456d78 (válaszként erre: 6. - Szöszi71)
2012. jan. 9. 11:00
Szia. Rubint Rékára és Bíró Icára. Meg van egy leg-tonerem.
7. nyna85 (válaszként erre: 5. - 4050456d78)
2012. jan. 9. 10:58
Én a mai naptól kezdek jobban odafigyelni,tornázni, minnél több folyadékot inni és kerülni az esti nassolást :)
6. szöszi71 (válaszként erre: 5. - 4050456d78)
2012. jan. 9. 10:56

Szia!


Sztem tökéletes:) Kitartással eléred amit szeretnél:)Mit tornázol?

5. 4050456d78 (válaszként erre: 1. - Nyna85)
2012. jan. 9. 10:55

Szia. Én is kb. öt kg-ot szeretnék lepasszolni.

Nekiálltam tornázni (ha tehetem minden nap), étkezésre odafigyelek, kerülöm a tésztát és a kenyeret. Iszom az almaecetet és zöld teát. És persze kitartó leszek. Párom így adott le 16 kg-ot.

2012. jan. 9. 10:54
én is! :)
2012. jan. 9. 10:53

Szia!


Semmi más titka nincs, csak a rendszeres testmozgás és odafigyelés az étkezésre. Érdemes rendesen reggelizni, ebédelni, később pedig csak fehérjét enni. Sok ásványvíz, vagy zöld tea. Semmi önsanyargatás:) Nekem ez vált be:)

2012. jan. 9. 10:52
Én is :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook