Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5-8 kiló felesleg fórum

5-8 kiló felesleg (beszélgetős fórum)


91. vigike (válaszként erre: 77. - Szeszil74)
2012. jan. 10. 12:29
Ez a kilófaló liszt mennyibe kerül és hol lehet kapni? Egyébként ez a neve? :)
90. nyna85 (válaszként erre: 88. - Vigike)
2012. jan. 10. 12:29
hosszútávon egészen biztos hatásos csak kitartónak kell lennem...köszi a linket :)
89. vigike (válaszként erre: 73. - Ministry)
2012. jan. 10. 12:26
Látom ti is pont vacsira eszitek a pékárut. Én most pont ezt akarom megváltoztatni és leszoktatni magam erről. A gyümölcsöt pedig nem jó este enni, mert nem dolgozza fel a gyomor és csak rothad a belekben. :)
88. vigike (válaszként erre: 71. - Nyna85)
2012. jan. 10. 12:22
nyna85 komolyan? Na ugye???? Mondtam én, hogy hatásos az a 10 perc is! :)
87. vigike (válaszként erre: 70. - Szöszi71)
2012. jan. 10. 12:21

Kedves szöszi71!


:DDDDD Nem a naplómban kellene válaszolni a 33. bejegyzésemre, hanem itt a fórumon a 33. bejegyzésemre. :DDDDD De azért köszi, megnézem, hogy mi volt a naplómban a 33. bejegyzésem. :DDDD

86. szöszi71 (válaszként erre: 84. - Nyna85)
2012. jan. 10. 11:15

Nagyon ügyi vagy!:)

Nekem otthon nincs gépem és azért gondoltam letölteni. Na, mindjárt megpróbálkozom:)

Elküldöm a linket az egyik kollegámnak, ő tudja honnan lehet az ilyeneket letölteni:) Remélem sikerül, mert nagyon jó, most néztem végig:)

Napi szinten ha ezt megcsinálja valaki tuti dereka és hasizma lesz:)

2012. jan. 10. 11:07

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!pont ennyi kilótól szeretnék megszabadulni!én méregtelenítéssel, cukor és szénhidrát visszasziorításával szeretném ezt elérni!

84. nyna85 (válaszként erre: 83. - Szöszi71)
2012. jan. 10. 10:53

Én éppen most csináltam meg a 10 percet + Rubint Réka 20 perces hasizom gyakorlatát!

Hogy le lehet-e tölteni nem tudom, nem is gondoltam erre, nekem megfelel így a netről online indítani!

83. szöszi71 (válaszként erre: 75. - Nyna85)
2012. jan. 10. 10:50

Szia!


Köszi a linket!:)

Meg is néztem, nagyon tetszik amit a lányok csinálnak!:) Szerinted le lehet tölteni DVD-re?

82. nyna85 (válaszként erre: 80. - Szeszil74)
2012. jan. 10. 10:06
köszi, utánna nézek :)
2012. jan. 10. 10:05
Ja, és ha az ember megveszi a hozzávalókat, otthon be lehet keverni. Eddig csak ez volt, de akkora igény volt rá, hogy készen is kapható legyen, hogy elkezdték gyártatni.
80. szeszil74 (válaszként erre: 78. - Nyna85)
2012. jan. 10. 10:04

Szénhidrátcsökkentett, rostdús lisztkeverék diétázóknak, cukorbetegeknek, életmódot váltóknak.

Az összes könyvében benne van az összetétel, amit viszont máshol nem szabad "reklámozni". "Kilófaló" sorozat.


Miután nemrég dobta piacra a "szerző" a lisztet, túl sok helyen még nem kapható, de egyre bővül a boltok listája. Állítólag Herbáriában, bioboltokban, és néhány Auchanban már kapható.

a vévévé pont szoojudit pont hu honlapon minden infó megvan.

2012. jan. 10. 10:03

Sziasztok. Hű de sokat írtatok tegnap óta.

Engem is érdekelne ez a lisztkeverék.

Na meg Czanik Balázsnak is utánanézek mert ez a hasburning érdekel nagyon.

78. nyna85 (válaszként erre: 77. - Szeszil74)
2012. jan. 10. 09:59
Milyen ez a lisztkeverék és hol lehet beszerezni?
2012. jan. 10. 09:55

Sziasztok!


Én is "csatlakoznék", ha még nincs teltház :)


Én 2,5 éve - második lányom szoptatását befejezvén - utáltam meg magam, akkor 75 kiló voltam. Elkezdtem tornázgatni, hisz otthon voltam, majd belevágtam az Update módszerbe.

Végeredmény, 1,5 év után 15 kiló mínusz.

Az Update-t ne úgy képzeljétek, hogy az összes Norbi terméket megvettem, mert bizony minket sem vet fel a pénz.

Kiiktattam a cukrot, finomlisztet. Folyékony édesítőt és Xilitet használok. Utóbbi természetes édesítő, semmi mellékíze nincs. Csak kicsit drága, de hát valamit valamiért.

Aztán 2010 év végén akadtam rá a Kilófaló könyvekre, valamint a szerzőjének a honlapjára.

Lényegében ez is egy életmódváltás. Hogy Kékirisz-nek válaszoljak, ez nem egy diéta, amit ha abbahagysz, visszajönnek a kilók, hanem egy olyan dolog, amit élete végéig követhet az ember.

Van egy lisztkeverék, hasonló a Norbiéhoz, csak lényegesen olcsóbb.

Mióta ezzel sütök-főzök, nem hízom. Igaz, nekem is kellene még 3-4 kilót leadni, szóval csak egy kis "bekeményítés" kellene, és menne.


Torna: nagyon szeretem Rubint Rékát, Norbit. Néha Czanik Balázst is előveszem, nagyon jó a Capoeira Aerobic-ja, és a Hasburning-je.


A folyadékfogyasztás nálam is nagy gond. Ha már 2 liter lemegy egy nap, megpaskolom a vállam, mert ügyes kislány voltam. Valószínű, hogy az anyagcserém is a kevés folyadék miatt lassú, ami ugye a fogyást gátolja.


A felsőtestemen már nincs felesleg, ebbe sajnos a mellem is beletartozik, onnan is fogytam :(

Kisebb pocak-problémám van, és a vastagabb combjaim és vádlijaim azok, amiket utálok, de nagyon!!!!


Szóval hajrá mindenki, próbáljuk meg ledolgozni az utolsó, ámde legnehezebben leadható kilókat!


Üdv. Szilvi

76. nyna85 (válaszként erre: 73. - Ministry)
2012. jan. 10. 09:53

Szerintem is hatásosabb ha folyamatosan váltunk át az új dolgokra, nem pedig hirtelen vonjuk meg a szervezettől az eddigi megszokott ételeket, mert akkor válaszul újabb falankságba torkollik az önsanyargató fogyókúra, aminek olykor több plusz kiló az eredménye mint amiről indúltunk!

További kitartást kívánok, hosszú távon az ilyen életmódváltás biztosan meghozza az eredményt! Viszont bíztatnálak heti 1-2 alkalom testmozgásra!

75. nyna85 (válaszként erre: 72. - Szöszi71)
2012. jan. 10. 09:46

Tiffany Rothe


[link]



Tegnap csináltam elősször, mára már érezni a hatását, 10 perc az egész, ennyire mindig lehet időt szakítani :)

74. szöszi71 (válaszként erre: 73. - Ministry)
2012. jan. 10. 09:39

Szia!


Csak dícsérni tudlak a nagy elhatározáshoz és kitartáshoz. Ha ezt folytatjátok akkor biztos, hogy visszanyeritek azt a súlyt amit szeretnétek. A mozgás jó hatással lenne még rátok, de egyszer hátha rátudjátok venni magatokat:)

Csak így tovább és kitartás!:)

2012. jan. 10. 09:36

Sziasztok! Eddig csak olvastalak benneteket, most leírom a saját tapasztalataimat.

Nagyon édes szájú vagyok, imádom a sütiket. Férjemnek is, nekem is megvan az esélyünk a cukorbetegségre, a családban szinte mindenki az.

Ehhez jöttek az összeköltözés utáni plusz kilók, amik mindkettőnknél túllépték a +10-et :S.


Nekiálltam diétázni, de nem nagyon sikerült. Amit hónapok alatt keservesen leadtam, azt pillanatok alatt visszaszedtem. És így ment ez újra és újra.

Elkezdtem az egészséges életmódnak utána olvasni. Aztán rájöttem, erre nincs pénzem :)


De ügyes trükkökkel sokat lehet tenni. Cukrot minimálisat használok, inkább mézzel édesítem a teát, süteményt. Nem a legolcsóbb, de egészséges, és segített leszokni a nagyon édes süteményről, mert sajnáltam rá a pénzt. Így inkább gyümölcsöt eszünk.

Az olaj és a zsír helyett vajat és olívaolajat kezdtem el használni a főzéshez, sütéshez. Szintén kevesebb fogyott, mert az ára miatt nem csináltam bő olajban sütött dolgokat. Inkább sütőpapíron, sütőben sütöttem meg a rántott húst. Úgy is nagyon finom, és nincs olajszag. Azóta rendszeresen főzök wokban, mert alig kell hozzá olaj.

Ha rizst, vagy krumplit készítek köretként, mindig csinálok mellé valamilyen zöldséget még. Vagy zöldborsó pürét, vagy grillezett cukkinit, vagy valamilyen más grillezett zöldséget. A kenyeret teljesen elhagytuk ezektől az ételektől, mert nem volt rá szükség. Anélkül is jól lakunk.


Egyedül vacsihoz eszünk péksüteményt, azt is én csinálom. Még ha tk lisztet is veszek, lassan ugyanannyiba jön ki, mintha boltba venném. Ráadásul nagyobb adagnál lefagyasztható, úgy még gazdaságosabb.


Vacsinál nem szoktunk nagyon bezabálni, kevesebbet eszünk, és kicsit később csinálok valamilyen gyümölcstálat. Van, hogy csak összevágom apróra, és összekeverem a gyümölcsöket, vagy almát sütök héjában.


A férjem nagy húspárti, ez a koleszterinszintjén is meglátszik. Az orvosa már szólt is, hogy vegyen vissza kicsit a kolbászból, szalonnából.

Ezeket is esszük, de ha csinálok mellé valamilyen grillezett zöldséget, nem eszik belőle annyit ő sem.

Ráadásul amilyen ára van a húsnak.....


Reggelizni mindig reggelizünk. Vagy müzlit, de az utóbbi időben reggelente tejbegrízt vagy tejberizst készítek. Mindkettő finom és laktató.


Mozogni nem sokat mozgok sajnos, nehéz magam rávenni. De mi már ennyitől is fogyni kezdtünk, pedig nem koplalunk, hanem finomakat eszünk.

72. szöszi71 (válaszként erre: 71. - Nyna85)
2012. jan. 10. 09:31

Ez nagyon jó, ha izomlázad van. Azt jelenti, hogy jól dolgoztál:)

Mit edzettél?

Nekem sajnos tegnap nem sikerült, mire bevásároltam már 5 óra volt, majd elkészítettem a rakott cukkinit, akkor már semmi értelme nem volt elkezdeni, mert nemsoká jött a párom haza. Ma viszont semmi ilyesmi nem lesz. Hazamegyek és jöhet a torna:)

71. nyna85 (válaszként erre: 41. - Vigike)
2012. jan. 10. 09:07
Hatásos volt a tegnapi edzés, derék-csípő tájékon iszonyat izomlázam van :)
70. szöszi71 (válaszként erre: 61. - Vigike)
2012. jan. 10. 08:08

Szia!


Válaszoltam a naplódban a 32. és 33. bejegyzésre.

69. szöszi71 (válaszként erre: 61. - Vigike)
2012. jan. 10. 07:54

Szia!


Szívesen válaszolnék a bejegyzésedre, ha tudok, csak nem jöttem rá hogy tudnám megnézni.

68. vigike (válaszként erre: 65. - A0c1361e44)
2012. jan. 9. 21:29

Én egyetértek a nézeteiddel hiszen én is ezt csinálom. Én sem sanyargatom magam csak odafigyelek, hogy kevesebbet egyek. Én is annak a híve vagyok, hogy egy életen át nem egészséges különféle diétákat alkalmazni ha csak nem egészségügyi okai vannak és bizonyos betegségek azt kívánják meg.


A cukorról próbáltam leszoktatni magam csak annyira, hogy plusz hozzáadott cukrot ne egyek pl. ha teát vagy kávét csinálok akkor édesítővel, ha paradicsom- vagy gyümölcslevest készítek, akkor is egy ideig édesítővel készítettem. Aztán elkezdtem gondolkodni, hogy vajon nem ártok-e jobban magamnak egy mesterségesen előállított vacakkal mint a természetes cukorral. Így hát maradt a cukor. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy cukrot cukorral eszem, de ha valamibe kell tenni, azt teszem. Persze szívesen kiváltanám a fehér cukrot valami más természetes cukorra, de arra nincs pénzem. A fehér cukor pedig mint tudjuk egészségtelen. Hát ez van, fogyasztom továbbra is, de odafigyelek, hogy minél kevesebbet. Ha nem olyan az étel amibe cukor kell, akkor csak a kávéba és teába teszek. Sajnos jelenleg csóró vagyok, így nem tudom megoldani mással.


Viszont a fehér lisztről szívesen lemondanék egyéb okok miatt is nem csak azért mert egészségtelen. Csak nem könnyű. Sokkal jobban emészthető a tk. liszt mint a sima fehér és egészségesebb is. Egy időben szintén próbálkoztam a keményítővel, de nem mindenhez ízlik. Pl. a zöldborsófőzelék valami nagyon vacak lett tőle. Tudom, hogy szokás kérdése, de hát... na. Most próbálom magam ahhoz szoktatni, hogy ha már nem mondok le a fehér lisztről és azzal főzök, akkor megpróbálom szépen lassan elhagyni a kenyeret. Reggelire zabpelyhet eszem, ebédhez nem eszek kenyeret, vacsorára pedig ki kell találnom valamit.


Abban is igazad van, hogy aki túlzásba viszi a diétát az nem csak a jojó effektussal fog küszködni, hanem számos egészségügyi problémái is lehetnek ennek következtében. Ráadásul télen könnyebben megbetegszik. Na meg ott van az, hogy gyorsan és hirtelen akar mindenki megszabadulni a kilóktól. Na ezt nem szabad! Egyrészt tuti a jojó effektus, nem tesz jót a szervezetnek, másrészt megnézheti utána az illető a bőrét. A lassú fogyással többet ér az ember mert a szervezetnek van ideje beállni, hozzászokni. A bőr sem lesz olyan csúnya mint a hirtelen fogyástól.


Ám az életmódváltásba még hozzátartozik az is, hogy ne együnk túl zsíros ételeket, együnk több egészségesebb ételt, zöldséget, gyümölcsöt. Szóval oda kell figyelni az étkezésre. Ehhez még hozzájön a rendszeres testmozgás.


Amit te írtál az lényegében ugyan az amit én is írtam csak én még kiegészítettem azzal, hogy több egészségesebb cuccot együnk. Szerintem én nem diétát írtam, mert a diéta az, ha több dolgot megvonsz a szervezettől.

67. vigike (válaszként erre: 64. - 1dc16653d6)
2012. jan. 9. 21:13
Igen megértelek, ezzel én is szenvedek! Más meg magába dönt egy nap 4-5 litert!!!!! Hihetetlen hogy hogy nem durran ki a hólyaguk! :)
66. vigike (válaszként erre: 63. - 1dc16653d6)
2012. jan. 9. 21:12
Hát fogalmam sincs mi lehet a baj. Nem is eszel sokat. Szerintem akkor már nem igazán látja értelmét a szervezeted a fogyást. Én 163 cm vagyok és jelenleg 58 kg. 54-re szeretnék lefogyni. Igazából nem vagyok duci csak látom magamon, hogy van a hasamon és csípőmön felesleg. Talán a popsin is de lehet, hogy azt csak formálnom kéne. Talán nálad azért nem megy tovább a fogyás mert a szervezeted már beállt egy ideális súlyra és már csak alakulnod, formálódnod kellene. :)
65. a0c1361e44 (válaszként erre: 44. - Vigike)
2012. jan. 9. 20:42

Köszi!

Megint csak kevés konkrétum...

Nem rég azt mondtam, hogy én is életmódot váltom, mert eddig 3 cukorral ittam a kávémat, mostantól pedig 4 cukorral fogom inni:)


Amit írtál az már diéta és egészségtelen, hiszen bizonyos vitaminok beépüléséhez elengedhetetlen pl. a cukor, a zsír, stb.


Minden evők vagyunk, így nem szabad semmit kihagyni, mert hiány betegségek lépnek fel. Persze lehet jobb valamilyen szervünket tönkretenni, mint ducinak lenni.


Egy életen át nem lehet diétázni! Látom a kolléganőmet. Ha rendes kajához jut, akkor zabál. Hányingerem van, ahogy eszik. Egyébként csak túrót eszik, meggyel, fehérje szeleteket, cukrot nem, zsírt nem, stb., bezzeg ha ingyen van, akkor két pofára tömi magába.


Én mindenképp azt javaslom, hogy mozgással alakuljon, fogyjon mindenki. Egyen mindent, de mértékkel, lehet nasizni is, de nem minden pillanatban. Szerintem ezt kell csinálni és nem életmódot váltani.


Persze ez nem neked szólt mind:)

64. 1dc16653d6 (válaszként erre: 33. - Vigike)
2012. jan. 9. 19:21
Én sem tudok inni. Úgy próbálkoztam evvel,hogy citromot facsartam a vízbe,úgy volt valami íze...és talán jobban esett.Vagy bekaptam két-három szem mogyorót,hogy szomjas legyek és ittam rá két pohár vizet....,de folyton Wc..és télen meg végkép nem tudok inni.
63. 1dc16653d6 (válaszként erre: 60. - Vigike)
2012. jan. 9. 19:07

Köszi,hogy írtál!:)

52 kiló vagyok,de 152 cm. Csak a hasamon és a csípőmön van súlyfelesleg...

Reggelire abonatt vagy puffasztott rizs,valami zsírszegény sonkával,esetleg sajt.Vajat nem szoktam.Iszok kávét cukor nélkül,15%os tejjel.Ebéd általában hús,zöldség,saláta,krumpli..stb,azért ebédelek rendesen,de olviolajjal főzök,és csak csirkét eszem. Vacsora virsli,saláták....felvágott.Bár amikor elegem van,feladom és eszek többet,vacsorára is meleget.Kenyér egyáltalán nincsen(nagy ritkán,de az gluténmentes,nem búza alapú),tészta nagyon ritka a süteményeket pedig nem szeretem,nem eszek.Ritkán csokit.Nagyon keveset iszok,télen főleg...egyszerűen képtelen vagyok magamba önteni és nem is tudok akkor dolgozni,nem tudnék 1 órát végig ülni,hogy ne menjek WC-re:)

2012. jan. 9. 18:41
én ma már 4 liternél tartok napi szinten csak zöld teát, maté teát, és salaktalanító teát felváltva. Sztepp padoztam, lépcsőztem 30-30-at. Vacsiztam sütőben sült csirkemellet zsírmentes krémsajtos tetejű, kb 1 darab csirkemellből van csináltam maradt belőle nem tudtam megenni mindet, jó lesz holnapra. Régen bevágtam volna az egészet, most nem tudtam csak a felét megenni. Ennek örülök.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook