Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5-8 kiló felesleg fórum

5-8 kiló felesleg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2012. jan. 17. 09:44

Sziasztok!


Ki hogy van? Lassan meg kellene majd mérni magam, de még várok egy picit. Viszont a ruháimon érzem, hogy fogytam :)


Az egyetlen gondom továbbra is a combom. Onnan nem tudok fogyni, a tornától csak keményebb, és vastagabb lett :(

240. Habospite (válaszként erre: 237. - Vigike)
2012. jan. 17. 09:26
A futás nálam is tervbe van véve, van egy jó kis futópályánk, oda akarok majd eljárni, nem az utcán, a betonon. Te hogy tervezted? Vigyázz az izületeidre!:) (azért is jó a pálya, mert ott letudod mérni mennyit futsz, ugye 400 méter az egész kör)
239. Habospite (válaszként erre: 236. - Vigike)
2012. jan. 17. 09:22
Tudod, olyanok mint a terhességi csíkok:D de valahogy annyira nem látszik, 1-2 centi hosszúak, akkor látszik legjobban ha rásüt a fény (párom mondjuk akkor se látja):D kis mélyedések. Vettem feszesítő krémet, de lehet kéne venni valami speckó stria elleni kencét. Egyik barátnőm kozmetikus, ők csinálnak speckó kezeléseket, majd megkérdezem baráti áron mennyi lenne:D
238. Hortonka (válaszként erre: 227. - 4050456d78)
2012. jan. 17. 01:00
Igen, az nekem is bevált, Zsuka!
237. vigike (válaszként erre: 225. - Nyűzli)
2012. jan. 17. 00:47

Szia Nyűzli!


Én 163 cm magas vagyok, 62 kg-ról kezdtem a nyáron, jelenleg az 58-as tartományban vagyok, a célom pedig az 54 kg.


Arra készülj fel, hogy a kisebb túlsúlyból sokkal nehezebb leadni. Nagyon sokáig csak dekák fognak lemenni, le-föl mozogni, stagnálni fogsz legalább egy hónapig minden újabb leadott kg után. Borzasztó nagy kitartás és akarat kell ehhez. Sokan beleunnak és abbahagyják. Nem szabad!


Én is Réka tornáit ajánlanám a feszesítéshez, alakformáláshoz, a Napi 20 perc önmagadért DVD-je nagyon jó! Ebben van 20 perc kar-, 20 perc comb-, 20 perc popsi- és 20 perc hasizomerősítés. Ezeket kombinálhatod is, nem kell mindegyiket egyszerre megcsinálni, csak annyit amennyire időd van.


Norbi DVD-jét pedig azért ajánlom, mert neki kardio edzései vannak ami a zsír lebontását segíti elő. Én tegnap csináltam először a Norbi Kiképzés DVD-t és nagyon tudom mindenkinek ajánlani, szuper jó! 1 órás edzés és meg lehet csinálni! Ezen kívül még letöltöttük a Norbi Karate Fit DVD-t is, azt még nem próbáltam, de biztosan az is jó.


Én felváltva tornázom Rékára és Norbira. Ezen kívül tavaszra már tervbe van véve a futás is ami szintén nagyon jó alakformáló.


Étkezés szempontjából én kezdetnek a kalóriaszámolást csináltam, de most áttértem az update módszerre. Inkább reggel eszem szénhidrátdús ételt (tk. kenyeret), ebédre amit főzök és ezt elfogyasztom 3-ig, vacsira pedig lightosat vagy zabkását.

236. vigike (válaszként erre: 234. - Habospite)
2012. jan. 17. 00:36

Próbáld beírni a keresőbe, hogy repedt bőr és nézd meg miket ajánl. Vagy kérdezd meg a gyógyszertárban, hogy mit ajánlanak az edzéstől kirepedt bőrödre.


Egyébként ilyet még nem is hallottam, hogy ettől kirepedhet a bőr. Esetleg használj valami tápláló testápolót. :) Mondjuk én tuti elmennék a gyógyszertárba azért...

2012. jan. 17. 00:26
Nekem is 5-8 kg-t kene lefogynom,csak az a baj hogy kezdo bizonytalan szakacskent ugye mindent meg kell kostolni...:( Foleg ha en csinalom a desszerteket is...
2012. jan. 16. 22:23
Amúgy teljesen jó Réka feszesítéshez, szálkásításhoz, szóval nyugodtan csináld a comb és popsi formáló részeket. Nekem az a bajom, hogy mióta edzek, észrevettem, hogy reped a bőröm:( Tudtok valami jó krémet, csodaszert, vagy valamit rá?:D Mert undi nagyon :(
233. szeszil74 (válaszként erre: 228. - Nyűzli)
2012. jan. 16. 21:01

Üdv köztünk, Nyűzli!

Mintha rólam írtál volna! Comb, csípő, fenék, és a vastag vádli. Utálom magam!

Pedig én már leadtam 15 kilót, és még mindig nem vagyok elégedett. Jelenleg 60-61 kg között mozog a súlyom, és hónapok óta stagnál.

Célom 55-56-57 kg környéke. A világ legboldogabb nője lennék, ha elérném ezt a súlyt.

De bizakodom, hátha egyszer összejön :)

2012. jan. 16. 20:45
ide is leírom, hogy én meg azt vettem észre, hogy mióta intenzíven sétálok, napi 1x vagy napi 2x1 óra mintha többet nyomnék a mérlegen, és a nadrágom is szűkebb lett farban és combrésznél. meg hetente 2x 45-60 percet taposok egy mini sztepperen. szénhidrátot kevesen eszek, azt is inkább reggelire. ötletek?
231. 5d248a7b29 (válaszként erre: 229. - 4050456d78)
2012. jan. 16. 20:44
szia! Réka melyik dvdje a jó? én is hasonló cipőben járok, mint Nyűzli. Csak 5 kiló, csak 5 kilótól kéne megszabadulnom májusig.
230. Nyűzli (válaszként erre: 229. - 4050456d78)
2012. jan. 16. 20:28

Húh köszönöm a gyors választ :)

Holnap le is tesztelem :)

229. 4050456d78 (válaszként erre: 228. - Nyűzli)
2012. jan. 16. 20:14
Szia. Szerintem a Réka is jó lesz.
228. Nyűzli (válaszként erre: 226. - Habospite)
2012. jan. 16. 20:04

Köszönöm a tippet! :)

Megnézem a naplódat holnap mindenképp!

Nekem valami jó szálkásító-feszesítő kéne :/ ezek szerint lehet Réka nem jó választás? (bocsi ha hülyeséget kérdezek)

Tipikus körte alkatom van, tehát a fő gond a combommal csípőmmel és fenekemmel van, ezen felül pedig vastag a vádlim. Ezekből szeretnék leadni kilóban és centiméterekben egyaránt! :)

Holnap tetőtől talpig lemérem magam :) és kezdődik a program :)

2012. jan. 16. 19:24

Sziasztok. Ma sikerült 20 percet leg-tonereznem, és 20 perc Bíró Ica hasra.


Nyűzli, próbáld ki Réka tornáit.


Holnap én is azt fogom csinálni plusz megint leg-toner. Iszonyat izomlázam van, főleg a belső combomban

226. Habospite (válaszként erre: 225. - Nyűzli)
2012. jan. 16. 19:08

Szia Nyűzli, üdv közöttünk!:)


Én speciel az Update módszert használom az utolsó kilóim leadásához, ha érdekel mit eszek, mit mozgok ott a titkos naplóm nyugodtan jelentkezhetsz olvasni:D Én Rékázok elsősorban, azok nagyon hatásosak, de inkább izmosítanak. Mellette Czanik Balázs, Norbi, és Béres Alexandra edzéseit is csinálom, plusz néha (sajnos elég néha) konditerembe is járok. Remélem sikerül neked is erőt adni, itt a fórumon!:)

225. Nyűzli
2012. jan. 16. 18:21

Sziasztok! :)


Most regisztráltam az oldalra abban bízva, hogy Ti itt forumozó "sorstársak" segítetek tanácsokkal illetve motivációs erőként hattok rám :)


De hogy ne legyek ennyire lerohanós így írok kicsit magamról, és eddig elért eredményeimről.

Tinédzser koromban híztam meg hirtelen, ami elég nagy trauma volt. . . átlag üzeltben nem lehetett rám nadrágot kapni és egy szinte gyerek fejjel elég szörnyű érzés. . . az elmúlt két évben sikerült lefogynom 60-61 kg-ra, ami nem olyan rossz, de az álomsúlyom 53 kg, szerintem ez lenne ideális az alkatomhoz és 170cm magasságomhoz.

Tehát szeretnék még 7-8 kilót fogyni, de az utóbbi hónapokban elég nehéz rávenni magam bármire is. . . :( így arra gondoltam hogy ide regelek és bízom bennetek mint motivációs erőben. :)

No meg szeretnék tippet-tanácsot kérni, kinek milyen módszer használ? Ki mennyit és mit tornázik? Étkezések?


Minden hozzászólásnak örülök! :)

Jah és beszereztem Rubint Réka Add önmagad 3. -at erről valakinek van tapasztalata mennyi idő alatt mit lehet elérni vele?


Előre köszi mindent! :)

üdv

Nyűzli

224. vigike (válaszként erre: 223. - Habospite)
2012. jan. 16. 16:57
Azzal kezdtem. Majd talán később áttérek Czanikra is, most Rékázok és Norbizok. :)
223. Habospite (válaszként erre: 222. - Vigike)
2012. jan. 16. 16:40
Gyors, de a legtöbb gyakorlatot elöbb lassan is megcsinálja, majd utána gyorsít. Így ráehet érezni a dologra:D Kezd az egyes Capoeira edzéssel, az még nem olyan vészes szerintem. Persze enélkül is simán megvan az ember, én Béres Alexandra edzéseit is szeretem, egész testet átmozgatják 50-60 perc alatt.
222. vigike (válaszként erre: 221. - Habospite)
2012. jan. 16. 16:09
Na igen, a karom nekem is fáj nagyon! Czanik Balázs nekem túl gyors! :S
221. Habospite (válaszként erre: 219. - Vigike)
2012. jan. 16. 16:04
Na, megcsináltam ma ebből 10 percet, pont néhány napja töltöttem le ezt a DVD-t. Majd növelem az adagom:) Czanik Balázs edzéseiben is van ez az emelgetés, én bírnám, ha a kezem nem szakadna le:D
220. vigike (válaszként erre: 218. - Szöszi71)
2012. jan. 16. 15:49
Akkor az nem gond, ha csak pár kitörést csinálok, utána abbahagyom? Van az Alakreform 2010-es DVD-je amikor a többiekkel együtt tornázik a szokásos csarnokban. 90 perces az edzés, ebben rengeteg a kitörés. Az elejét meg tudom csinálni, aztán beletekerek. Nagyon kemény! Remélem is, hogy belejövök. Talán majd a futás után megpróbálkozom vele, addig pedig az ilyen hosszú edzéseket Norbira bízom. :)
219. vigike (válaszként erre: 217. - Habospite)
2012. jan. 16. 15:46
Napi 20 perc önmagadért DVD-re. Nekem ez nagyon bejött. A hasizomerősítésnél csak a csípőemelgetést nem tudom végigcsinálni amikor oldalra kell emelgetni magamat felfele. :S
218. szöszi71 (válaszként erre: 216. - Vigike)
2012. jan. 16. 15:01

Szia!


Nem csoda, hogy nem bírod Réka sok kitörését, nem is könnyű, én is szenvedek tőle, főleg az elején. Nehezen lehet belejönni. Tuti, hogy későbbiekben már jó lesz, belejössz:)

2012. jan. 16. 14:13

Az a "szívás" a Réka edzésekbe, hogy kivülről könnyűnek tünnek, meg "jajj, csak 20 perc", de a végére meghalsz!:D Főleg a comb erősítői, azok tényleg nagyon durvák. De legalább hatásosak, én mióta csinálom, észrevettem, hogy iszonyat izmos lett a lábam. Olyan kemények mint a beton!:D Imádom! Ma még nem tudom mit fogok edzeni, szerintem csak valami lájtosat.


vigike: én a hassal vagyok úgy mint te a combbal, 5 perc után meghalok:D melyik DVD-ről szoktad amúgy a hasizmot? Lehet megpróbálkozok ma vele:D

216. vigike (válaszként erre: 215. - Nyna85)
2012. jan. 16. 13:46
Nagyon szeretem Réka 20 perces hasizmát és popsiformáló gyakorlatait! :) Én inkább ezeket szoktam, meg néha a karizomerősítést is, de súlyzók nélkül egyelőre. Sajnos a lábgyakorlatait nem bírom. Illetve azt még bírnám, de túl sok a kitörés amit nem tudok csinálni. Gyengék hozzá a lábaim. Remélem változni fog majd a későbbiekben! :)
215. nyna85
2012. jan. 16. 13:37

Sziasztok!

Én sem tudtam rendesen tornázni a hétvégén, egyedül tegnap csináltam Réka 20 perc hasizmát, de ma bepótolom!

Tegnap szülinapon egy kis darab tortának nem bírtam ellenállni, de utánna nem vacsoráztam!

Kitartás mindenkinek :)

214. vigike (válaszként erre: 213. - Szöszi71)
2012. jan. 16. 12:06
Sajnálom! :( Jobbulást kívánok!
2012. jan. 16. 11:27

Sziasztok!


Én egyhelyben toporgok, ami már idegesít. Alighogy elkezdtem otthon a tornát megrándult a lábfejemben egy izomköteg ami napokig nagyon fájt. A hétvégén már enyhült, mára kimondottan jobb lett a kenőcstől. Nagyon remélem, hogy ma ismét tudok tornázni, de azért még óvatos leszek.

212. vigike
2012. jan. 16. 11:24

Én haladok, de lassan. Még mindig van 1 kg felesleg karácsony óta. Pedig már nem itt tartanék, de hát ez van! :S


Kezdek belejönni a tornába és már kezd hiányozni! Pár héttel, hónappal ezelőtt mindig nagy kínkeservesen, kötelességszerűen álltam neki tornázni. Most meg egyre jobban tetszik és élvezem! :) Szerintem ez azért lehet, mert változatos tornákat találtam ki, a másik pedig hogy nem minden nap tornázom, hanem elosztottam a napokat, így sokkal jobb! :) Tavasszal pedig beiktatom a futást is amikor pont nem tornázom és lehet, hogy a későbbiekben (majd meglátom, hogy lesz-e keret rá), hétvégeken az úszást is. :)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook