Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt olyan, aki az utolsó 5 felesleges kilójától szeretne megszabadulni? fórum

Van itt olyan, aki az utolsó 5 felesleges kilójától szeretne megszabadulni? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. nov. 9. 21:50
Szerelmes vagyok! :-) hízni fogok :-(
54. Brigikee* (válaszként erre: 50. - 388b941089)
2014. nov. 8. 10:07
Nekem is celom lenne az izmosodas, es ha jelenleg lehetosegem lenne edzoterembe jarni( tudom lehet otthon is tornazni de az nekem nem jon be, edzoterembe meg egyszeruen nagyon jol erzem magam) akkkor jarnek en is mert imadom az izomlazat es h tettem vmit a testemert, de a jelenlegi helyzetem nem teszi lehetove( 1kis faluban lakom, es meg a szomszedos varosokban sincs terem). Ezert most a fogyas lenne a cel, de 1-2heten belul koltozom Gyorbe, es ott elkezdek rendszeresen edzeni, na akkor mar ha atalakulna a testem nem zavarna a 60kg sem, mert szamomra nem csak a merleg a meghatarozo, hanem a tukorkepem is. :) es igen, egy csinos izmos test szebb, mint egy nagyon vekony, egyetertek :)
53. csikil4ny (válaszként erre: 51. - 0f981adae5)
2014. nov. 8. 06:34

:)


két dolog: a minősége, s az, hogy nem szeretem a keserű csokit.


S erre ma 20 dkg-val kevesebb vagyok. Ez rossz hír, mert azt jelenti megint kevesebbet eszek a kelleténél (a napokban éhes is voltam vacsora után), ismét méregethetem a kaját. :(

52. 0f981adae5 (válaszként erre: 48. - Brigikee*)
2014. nov. 7. 17:49
Ugyes vagy es ha egyszerre 12km lett szunet utan elsore, akkor jo formaban is vagy. :D En most igy antibiotikum utan jol belazasodtam, ugyhogy kotve hiszem, hogy ezen a heten mozogni fogok. :S
51. 0f981adae5 (válaszként erre: 49. - Csikil4ny)
2014. nov. 7. 17:47

Dehogy harapom le, szukseged van meg arra!:D


Mi volt a gond a csokival?

50. 388b941089 (válaszként erre: 48. - Brigikee*)
2014. nov. 7. 16:33
Én is mindenáron 56-57 kg akartam lenni. De miért is lenne jó az, ha 58-60 kg-osan, izmosabban jobban nézek ki, mint full gebén 56 kg-osan?
49. csikil4ny (válaszként erre: 43. - 0f981adae5)
2014. nov. 7. 16:31

értettem én, nem is a hozzászólásodra válaszoltam, nehogy leharapd a fejem. :)


Én is magamból indulok ki, addig írtuk itt a csokit, hogy vettem ma egy 75%-os kakaótartalmút, bűnrossz volt s hát nem bevágtam a táblát?! Na ezért nem szabad nekem csokit venni, sajnos önkontrollból még van mit tanuljak. :(

48. Brigikee* (válaszként erre: 44. - 0f981adae5)
2014. nov. 7. 14:21
En ma 1honap utan ismet elmentem futni, 12km lett, nagyon lefarasztott, viszont feltoltott. Egyebkent egy sulycsoport vagyunk en is olyan 60-60.5korul mozgok. 57kg lenne a cel, de 55megjobb lenne, akkor tudnek neha egy-egy evosebb napot tartani lelkiismeret furdalas nelkul 😃 jaaajj meg le sem fogytam demar az evesen jar az eszem :))
47. 0f981adae5 (válaszként erre: 46. - A360345bdd)
2014. nov. 7. 07:35
Nem tudom, hogy egyre gondolunk e,de szerintem igen. Fogalmam nincs, hogy mi a neve, de nekem van olyanom. Szerintem szeken ulve igen nehez nyomogatni, szonyegen ulve kell. Szreintem vegyel mindenkepp, praktikus, mert viszonylag kis helyet foglal, es nagyon jo hatassal van az izmokra.
2014. nov. 7. 06:38

Azt hiszem hétvégén délelőtt és délután is sétálok egy jóóó nagyot a lányommal :) Rúgjuk az avart, énekelünk. Ő elfárad és formásodom!


Van az a furcsa eszköz amit a combod vagy a térded közé kell szorítani és összenyomkodni. Szeretnék egy olyat, az iróasztal alatt simán elnyomkorásznám munkaidőben :) Az írásban nem zavar ;)

2014. nov. 7. 05:48
60.7 :D
2014. nov. 7. 05:45

Tipp: Elkezdtem itt vezetni a merlegelot, ez nagyon hasznos, en anno szinte naponta fogytam 10dkg, es jo volt latni a merlegen minden egyes nap, hogy ismet -. :)Ezt pedig mindig szepen feljegyeztem a naptaramba.


Ki mivel mozgatja meg magat?


Most merekeztem, kiindulosuly: 60.8kg. Viszont meg mindig erzem, hogy tartok vissza egy kis vizet, szoval kb 60.0 kg-t valoszinuleg eleg gyorsan fogom elerni, utana kezdodik a nehezebb munka. Eddig sosem adtam meg idopontot, most viszont kell a motivacio, ugyhogy 1 honapot adok magamnak, hogy 55kg-ot mutasson a merleg.

43. 0f981adae5 (válaszként erre: 36. - Csikil4ny)
2014. nov. 7. 05:37

Megjegyeztem, "hogyha magambol indulok ki". Es igazad van, nincsenek felvilgositva es epp ezert nem eleg kritikusak. A ketto osszefugg.


En fogytam napi 1-2 kocka csokival is, nem a vilag, de ez csak annak ajanlott, akinek nagyon eros az onkontrollja es utana biztos, hogy nem vesz ki egy 3. kockat. En sosem vettem. Es hogy ez korabban miert nem ment nekem? Fogalmam nincs. Valoszinuleg lelkileg is meg kell ra erni. Ez a legfontosabb.

42. 0f981adae5 (válaszként erre: 41. - Csikil4ny)
2014. nov. 7. 05:35
Pont ezzel inditottam, hogy formasodni/szalkasodni szeretnek. Ha valaki szalkas akar lenni, ott bizony pont az az 1-2kilo szamit, persze a sport ekkor mar kiemelkedoen fontos. A sulyleadas pedig mindenkeppen kemeny munka hol igy-hol ugy. Nekem a sport csak konnyebbe teszi, hisz kozben onfegyelmet tanulok, igy a kajalas mar kevesbe problema, sport nelkul biztos nehezebben ment volna. Pedig tudom, hogy 25 kilotol nem a napi 1 ora zotykolodesem miatt valtam meg -hisz azzal meg alig egettem el kaloriat-hanem mert helyesen etkeztem. 80% etkezes, 20% sport, ez van, a nagyok mondjak ezt, nem az oly kis emberek, mint en. :)
41. csikil4ny (válaszként erre: 40. - Brigikee*)
2014. nov. 7. 05:20
Egy 40-50-60 kg-os nőnél szerintem nem az egy-két kiló leadása a lényeg, hanem a formásodás, s az pedig kemény munka (mondom én aki rühell mozogni).
40. Brigikee* (válaszként erre: 39. - 388b941089)
2014. nov. 6. 21:18
Ezt mindenki maga erzi neki mikor jo, mikor erzi jol magat a boreben. Ezert is vannak kulon kis csoportok itt hoxan, mivel egy 80-90-100kg-s ember nem azt erzi es nem ugy latja a dolgokat mint egy 40-50-60kg-s es forditva. Sokat lehetne ezen "vitazni" de nem erdemes, mert ha valakit 1-2kilo zavar, az akkpr is zavarni fogja ha "leszoljak" erte :)
39. 388b941089 (válaszként erre: 30. - Brigikee*)
2014. nov. 6. 21:11
Igen, en is igy gondolom:) de ne rinyaljunk mar 50-60 kgosan h fogynunk kene meg. Teljes kaosz van a fejekben.
38. unom (válaszként erre: 36. - Csikil4ny)
2014. nov. 6. 20:32
Jelentkezem, nekem belefért a csoki, sokszor egy tábla is, igaz, nem mindennap. Így is lefogytam :)
37. Brigikee* (válaszként erre: 36. - Csikil4ny)
2014. nov. 6. 20:27
Igazad van. Errol eszembe jutott, hogy multkor tesom baratnoje megkerdezte, hogy sajtbol ehetek barmennyit nem hizlal, ugye?? Es ezt o tenyleg komolyan kerdezte. Nem alap elvaras, hogy az emberek tisztaba legyenekca kaloriatablazattal, ch-tartalommal, stb, viszont aki komolyan gondolja a fogyast annak erdemes ezeknek utananezni, mert maskepp nem megy.
36. csikil4ny (válaszként erre: 31. - 0f981adae5)
2014. nov. 6. 20:16
Sziasztok! Nem jó általánosítani, a ducik nagyrészt azért ducik mert nincsenek kellően felvilágosulva, ezelőtt két évvel ha valaki azt mondja nekem, hogy ha napi ötször eszek fogyni fogok ugyanazzal a kalória mennyiséggel amit akkor megettem szemberöhögöm, most 21 kg mínusszal másképp látom az egészet. Aki meg a napi tábla csoki mellett akar fogyni annak még nem jött el az ideje, hogy lefogyjon... Imádtam a csokit, tényleg naponta eltettem láb alól egyet, Karácsonykor akár négyet is, most meg eszembe se jut venni, s nem élem meg lemondásnak, mert egyszerűen nem kell már.
2014. nov. 6. 19:24

Igen, ettol a "megeszek 3szelet tortat vagy 1tabla csokit mert ugyis lemozgom" dologtol rosszul vagyok. Rettenetesen nehez elegetni azokat a kaloriakat de ha sikerul is akkor is max nullara lehet kihozni a napot, ergo nem lesz fogyas.

Szerintem igen is lehet jokat enni. De az elet nem a kajalasrol szol, mint ahogy te is irtad nem kell minden nap edesseget zabalni, de ha valaki nem tud lemondani rola(en is nagyon nehezen) akkor lehet enni napi szinten is, mertekkel, sulytartashoz eleg. Szoval ossze lehet hangolni a dolgokat, viszont akinek nagy a sulyfeleslege ne is almodjon napi szinten csokirol, ha fogyni akar..


De igen, ez orokke igy lesz. A ducik utalni fogjak a vekony/csinos noket, viszont barmit lehet belemagyarazni(genetika, viztol is hizom...stb) a vegeredmeny akkor is az, hogy mindenki a sajat sorsaert felelos.

2014. nov. 6. 19:02
Gondoljatok bele, hogy a sportolok, akiknek ez a munkajuk, hogy ejjel-nappal sportolnak sem ehetnek meg akarmit, pedig ok aztan elegetik, hat akkor mi akik napi 1-2 orat "lotyognek" a tornateremben? Sokan azzal altatjak magukat, hogy lemozogjak, nezzetek meg 1 szelet kaloriadusabb sutit mennyi ideig tart lemozogni, jo ha egy elsportolo elegeti, ha aznap nem eszik semmi mast:D Kis tulzassal.
2014. nov. 6. 19:00
Magyarul el kell donteni, hogy jol akarunk kinezni vagy jokat akarunk enni. A ketto egyutt szinte sose megy kiveve, ha megtervezzuk, hogy oke most tobbet eszunk x ideig, de ez nem allondosul. Bar ha mar atallsz es egeszsegesen etkezel, akkor a szervezeted nem kivan nagyjabol semmi extrat, hisz mindent megkap, ami kell. Csokoladet is az kivanja, akinek valamilyen hianya van. Sok tulsulyos minosegileg pl. ehezonek szamit.
2014. nov. 6. 18:57

1. es 2. koze egy "vagy"-ot tegyetek.


Mivel mindket csoportban voltam mar. El kell mondanom, hogy a mastaniban jobb lenni, de sokkal "nehezebb" is. Bar ha mar normalizalodik, hogy az edesseg ne legyen mindennapos vagy ha az max 1 kocka csoki, akkor oke. Ez csak egy pelda volt. Eletmodot kell valtani, maskulonben marad a dieta meg a jojo, vagy meg az se es meg se indul.

31. 0f981adae5 (válaszként erre: 30. - Brigikee*)
2014. nov. 6. 18:55

En 25 kilot fogytam 2 eve, azota kb ennyi vagyok, kiveve, hogy volt egy idoszak, amikor kevesebb zsir volt rajtam kb 2-3kiloval,igaz akkor szigoru etrendet tartottam, de nem mondanam, hogy dietaztam, hisz akkor kb eletmodda valt szamomra, amit csinaltam.


Szoval en tudom mit gondol egy duci, es a duci csak ne nyavajogjon, en is voltam az, akkor azt gondoltam, hogy bar 60kg lennek. De igazabol most sokkal kritikusabb vagyok,be kell latni, ha magambol indulok ki, akkor az atlag duci azert duci, mert nem eleg kritikus. Ennyi. Lehet sirni, hogy 50-60kilo valaki ugy, hogy egesznap eszik. En anno ettem napi 2x (nem nagy adagokat) es voltam 85, most nagyjabol ateszem az egesznapot es vagyok 60kg. A titok a mennyisegben es a minosegben van. Szoval az a vekony no, akinek nincs semmilyen betegsege es azt allitja egesznap eszik 1. hazudik 2. kis adagokat eszik es altalaban minosegit

30. Brigikee* (válaszként erre: 29. - 388b941089)
2014. nov. 6. 16:25
Igen, ez rendszerint hergeli a "husibbakat" viszont rengeteg 50-60kg-s no nincsmegelegedve magaval. Valoszinuleg hogyha ezek a nok, koztuk en is, valaha rendelkeztek volna nagyobb tulsullyal (gondolok itt 90-100kg-ra) , akkor valoszinuleg egy beteljesult alomnak tartanak a 60kg-ot, jogosan persze!! De igy, hoggy nem 30-40kilo leadasa utan vagyunk 60kg-ok, igy ezt kevesbe becsuljuk es hat lassuk be a nok orokre elegedetlenek magukkal :D ez az en meglatasom
2014. nov. 6. 16:13
Kész vagyok attól, hogy 50-60 kg-os emberek még fogyni akarnak. Ez a jelentős túlsúllyal rendelkező emberek "hergelésének" minősül. :P
28. Brigikee* (válaszként erre: 2. - Kilimcs)
2014. nov. 6. 16:08

Teljesen aterzem. En is orulnek 3-5kg minusznak, viszont konnyebb myavajogni h dagadt vagyok le kellene fogyni. Tudom en is, hogynem vagyok dagadt, sot esetlegesen jol is erzem magam a boromben, vagyis hat az tulzas. Egyik nap jol erzem magam, masik nap meg ugy erzem hogy le akarok fogyni azonnal 5kg-ot, aztan jon a masik nap amikor megint elegedett vagyok es ezert nem megy le sose :D meg ugy erzem tudat alatt, hogy ha lefogynek akkor nem lenne niert kuzdeni, ugyanis szeretek a testemmel harcolni : D


Nem tudom, a fent leirtak utan hogyan kellene magam teljesen elhatarozni?? Nyilvan az en fejemben kellene rendet rakni. :)

27. vacsa (válaszként erre: 26. - A360345bdd)
2014. nov. 5. 13:26
:))
26. a360345bdd (válaszként erre: 24. - Vacsa)
2014. nov. 5. 12:51

Igazából lapos hasat szeretnék, ha ennek az az ára, hogy kilóban többet mutat a mérleg, ám legyen! :D


Nassolok, de közben biciklivel járok melóba, ha fel kell mennem az elsőről a 4. emeletre, lépcsőzök. Irodai nyújtásokkal szórakozok, hogy ne zsibbadjak el. De ez csak arra elég, hogy ne hízzak, fogyni nem tudok...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook