Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5-8 kiló felesleg fórum

5-8 kiló felesleg (beszélgetős fórum)


2012. jan. 11. 10:10
Én nem tudok lemondani a kenyérről, és nem is akarok. Ezért vacsorára mindíg csökkentett szénhidrát tartalmú kenyeret eszek, általában Norbisat, de valamikor slimmm, vagy GLYX-et (6 előtt). Reggel meg graham, vagy zabpehely kenyeret. A cukrot próbálom kiiktatni, vettünk xilitet, de nagyon drága, most van itthon szorbit is, de azzal vigyázni kell, mert hashajtó hatása van nagyobb mértékben. Bár eddig nem tapasztaltam.:)
2012. jan. 11. 09:18
Na, én is kb. ennyi súlyfelesleggel rendelkezem, és tudom, hogy halogatás, akaratgyengeség, stb, "de majd vizsgaidőszak után...". Habár az esti 10-20 perces torna mindig megvan.
119. nyna85
2012. jan. 11. 09:13
Mára nekem is még erősebb izomlázam van, a tegnapi 10 perc derék után...de ennek ellenére ma is megcsinálom + 20 perc Rubint Réka popsi gyakorlatát! Most nagyon elszánt vagyok, az étkezésben is odafigyelek, puffasztott búza kenyér helyett, este csak főtt tojás, virsli, joghurt esetleg gyümölcs! Ajánlanám a kiwit azoknak akik írták ,hogy gondjuk van a Wc-zéssel, remek hatással van rá!
2012. jan. 11. 07:46

Sziasztok!


Megvolt a tegnapi torna a 30 perc gyaloglás után. Hát... nem volt egyszerű 3 hónap kihagyás után újra elkezdeni. A 40 perc Réka után megcsináltam a 10 perc derekat. Már most mindenütt izomlázam van. Azt nem értem, hogy már kb. 3 hónapja gyalogolok napi szinten egy órát és mégis izomláz van a lábamban. Azt gondoltam, hogy nem lesz, de tévedtem. Érzem a derekamat is. Tuti, hogy délutánra kész leszek. Ma nem is lesz torna, de holnap megyek zumbára:)


Mindenkinek szép napot!

117. vigike (válaszként erre: 116. - 1dc16653d6)
2012. jan. 10. 23:42
Sokan még a mályvateát is isszák, azt is dícsérik. Én egy fitness zsírégető teát iszom, de hogy az mennyire használ fogyás szempontjából nem tudom. Nemrég kezdtem el inni. Majd elválik. Persze aki tornázik és ilyen teákat iszik annak oda kell figyelnie az étkezésére is. Hát én öhm... igyekszem. :)
116. 1dc16653d6 (válaszként erre: 115. - Vigike)
2012. jan. 10. 20:18

Nekem az emésztéssel nincsen gondom...

Én abszolút fogyás szempontjából kérdeztem a zsírégető teákat,kapszulákat.Mert gondolom az anyagcserefolyamat ez...hogy valaki ehet bármit mégsem hízik...valaki meg épphogy picit elengedi magát máris hízik.

115. vigike
2012. jan. 10. 20:04

Na úgy látom akkor, hogy elég sokan az emésztéssel küzdenek.


Én mikor elkezdtem az életmódváltást, akkor kipróbáltam a szűztea Forte kapszulát. Voltak sikerélményeim viszont nem akarok hozzászokni így egy hónap után letettem. Aztán még voltak vele próbálkozásaim de csak 1-2 naposak.


Én is tanácstalan voltam, hogy mit csináljak már, hogy rendesen menjenek a dolgok. Elég sok tanácsot kaptam, többek között: sok folyadék, napi 2-3 alkalommal 4 tk. búzakorpa vagy/és lenmag, a zöld tea is serkenti az emésztést valamint a zabpehely is. Én most már napi szinten eszek zabpelyhet és búzakorpát. A folyadékbevitellel még hadilábon állok, de igyekszem. Ja és ami még nagyon használt nekem az a tökmag, szotyi, dió megy ilyenek. Ha ettem egy keveset belőlük, akkor tudtam WC-re menni mivel olajos magvak. Csak hát sajnos azok sem olcsók.

2012. jan. 10. 19:56

250 gramm 800 Ft? Húh, nem drága egy kicsit?

Nálunk - Debrecen - van egy biobolt, ahol kilója 1350 Ft. Karácsony előtt vettem is örömömben 3 kilót.

Én ma este kipróbáltam Tatarek Rezső zsírégető tornáját. 60 perc, jó erős, nem mondom. De nagyon jól esett.


Az anyagcsere-gyorsítás engem is érdekelne, mert ez is közrejátszik abban, hogy nehezebben mennek le az utolsó fránya kilók. Van, hogy 2-3 napig nem kell WC-zni!!!!!!

2012. jan. 10. 19:52
Egyébként az ilyen szűztea kapszuláról vagy hashajtó teátkról mi a véleményetek? Gondolom neme gészsége,de mivel lehetne az anyagcserére hatni? Annyira azt érzem,hogy ez nagy mértékben genetikai adottság.A barátnőm rengeteg sütit eszik napi két tábla csoki csak úgy befigyel és tök vékony...
112. vigike (válaszként erre: 111. - 1dc16653d6)
2012. jan. 10. 19:47
Ja, értem. Akkor neked elég sokáig elég az a kevés is... :)
111. 1dc16653d6 (válaszként erre: 109. - Vigike)
2012. jan. 10. 19:45

Nem pesti vagyok.

Csak a reggeli kávémba teszek..koffeinmenteset iszok:)

110. vigike (válaszként erre: 108. - 1dc16653d6)
2012. jan. 10. 19:36
Igen, de azt mondják, hogy 70%-ban a kajától függ a fogyás és 30%-ban a tornától. Én most igaz, hogy erősítő gyakorlatokat végzek, de végül is nem vagyok kövér és alakformálás, feszesedés szempontjából ezek kifejezetten jók. Szerintem akiken több a felesleg, azok másféle tornát választanak, nem ezt. Végül is a fórum címe is az, hogy 5-8 kg felesleg. Ekkora feleslegnél szerintem már nyugodtan lehet erősítő tornákat végezni. A többi pedig úgy is a kajától függ.
109. vigike (válaszként erre: 107. - 1dc16653d6)
2012. jan. 10. 19:33

Ha budapesti vagy, akkor tudok egy jó boltot ahol olcsóbban tudsz xilitet vásárolni. xilit=nyírfacukor. Én sajnos most ezt sem engedhetem meg magamnak. Ha érdekel, írj privit, megadom a honlapot mert itt nem lehet reklámozni.


A kenyér elhagyásán már én is gondolkodom. Most úgy csinálom, hogy csak reggelire eszek egy szeletet, a nap többi részében nem. Sajnos nem tudom hirtelen elhagyni, én a fokozatosság híve vagyok. De egyébként jól teszed, hogy elhagyod ezeket, biztosan sokkal jobban fogod magad érezni. Nekem még nem sikerült.

108. 1dc16653d6 (válaszként erre: 106. - Vigike)
2012. jan. 10. 18:46
De ezektől a tornáktól inkább erősödik az ember,mintsem fogy..nem?Mondjuk az alakformálás is rámfér:D
2012. jan. 10. 18:45

Most az találtam ki,hogy egyáltalán nem eszek kenyér félét,krumplit,rizst,tésztát. Talán ez segít...nem tudom.Vélemények?

Cukor helyett ne idesítőszert használjatok.Én jó ideje nyirfacukrot használok,nagyon egészséges cukorbetegek is ehetik és egyáltalán nem hízlal.Igaz nem olcsó,de nekem megéri az egészség érdekében.250gm 800forint.Sparokban kapható.

106. vigike
2012. jan. 10. 18:26
Én most csináltam meg kétszer egymás után, utána Rubint Réka 20 perces karizomerősítő gyakorlata jött. Hát Tiffanyt megcsinálni kétszer egymás után azért nem semmi, hiába csak 10 perces... Holnap azt hiszem lesz jajjj...
105. szöszi71 (válaszként erre: 104. - Habospite)
2012. jan. 10. 14:57

Gratulálok!:)


Én még mindezek előtt vagyok. Már alig várom, hogy kipróbáljam Réka után azt a 10 percet:)

Sztem is tutira eltünteti a derékon lévő úszógumit:)

2012. jan. 10. 14:55
Ma megcsináltam ezt a 10 perces edzést, egész jó (remélem hatásos is, a deréktáji úszógumit biztos gyilkolja). :) Persze csak miután túl voltam a 40 perces teljes testes Réka edzésen. Az az egyik kedvencem, mert minden testrészt megmozgat picit, és nem is olyan hosszú (viszont meghalsz tőle:D)
103. vigike (válaszként erre: 102. - Szeszil74)
2012. jan. 10. 13:38
Köszönöm szépen! Megnéztem ahonnan le szoktál tölteni, nagyon szupi, mazsolázok belőle! :) A kiképzést is meg fogom keresni!
2012. jan. 10. 13:26

Bocs, de másként nem engedte a rendszer...


Egyébként vigike "Kiképzés" a címe a Norbi DVD-nek.

2012. jan. 10. 13:25

Innen sok torna DVD-t le tudtok tölteni, remélem nem leszek nagyon meglincselve érte :)


vévévé pont barbara kötőjel dvd pont blogspot pont com

100. vigike (válaszként erre: 99. - Szeszil74)
2012. jan. 10. 13:14
Megmondanád a pontos címét a DVD-nek? Vagy ez a címe? Érdekelne, mert Norbit is csípem! Próbáltam rákeresni a kick-box aerobikra, de sajna nem találtam. Pedig az is jól átmozgat. Ha sikerülne letölteni, akkor tuti heti 1-2 alkalommal azt is beiktatnám :)
2012. jan. 10. 13:11
Próbáljátok ki Norbi Kiképzés DVD-jét is, az is nagyon jó! Igaz, az 60 perces, de jól átmozgat, megizzaszt!
98. szöszi71 (válaszként erre: 96. - Vigike)
2012. jan. 10. 13:07

Nagyon jól csinálod!:)

Én is előre elszoktam tervezni, hogy mit akarok. Már most itt van egy DVD és ha sikerül rátölteni akkor megcsinálom a 40 perc Réka után. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz:)

97. vigike (válaszként erre: 95. - Ministry)
2012. jan. 10. 12:57
Igen, tudom miről beszélsz. Sajnos reggel én sem tudok gyümölcsöt enni, de nem azért mert ég a gyomrom tőle hanem azért mert nem kívánom. Inkább délután eszek egy keveset. A vacsorával nekem is gondjaim vannak, hogy mit egyek, mert a kenyérről valahogy le kéne szoknom. Legalább is este. Ezért most úgy döntöttem, hogy vacsorára zabkását fogok készíteni. Tudom, hogy ez is szénhidrát, de a jó szénhidrátok közé tartozik, talán nem annyira gáz este 5-6 között ilyet enni mint kenyeret. A kenyér pedig marad reggelre, bár próbálkozom azzal is, hogy minimálisra csökkenteni vagy teljesen elhagyni. Még dolgozom rajta... :D
96. vigike (válaszként erre: 94. - Szöszi71)
2012. jan. 10. 12:54

Én csak egyszer csináltam múlt héten, de olyan izomlázam lett tőle... Azért is osztottam meg veletek, mert gondolom, hogy elég hatásos.


Én úgy osztottam be a tornámat, hogy két napig tornázom, két napig pihenek. Az egyik napi tornám az Tiffani lesz, de én kétszer fogom végigcsinálni a gyakorlatot (ez ugye 20 perc lesz), utána pedig Rubint Réka karizomerősítő 20 perces gyakorlatát fogom csinálni. A következő nap pedig Rubint Réka popsi- és csípőgyakorlata, utána pedig szintén RR hasizomerősítő gyakorlata ami szintén 20 perc. :)


Ma megint Tiffany lesz és karizomerősítés.

95. Ministry (válaszként erre: 89. - Vigike)
2012. jan. 10. 12:45

Tudom, hogy a gyümölcsön változtatni kellene, de reggel ég tőle a gyomrom.

Vacsira pedig azért marad a pékáru, mert nincs kedvünk egy nap kétszer főtt kaját enni :)

Idővel majd ezen is biztos változtatni fogunk :)

94. szöszi71 (válaszként erre: 93. - Vigike)
2012. jan. 10. 12:44
Képzeld, sikerült a kollegámnak letöltenie!:) Csak még egy DVD kell hozzá és vihetem is haza:) Ahogy láttam tuti, hogy jó kis izomláz lesz tőle:) Te hány napont szoktad csinálni?
93. vigike
2012. jan. 10. 12:34
Örülök, hogy mindenkinek tetszett Tiffany Rothe! Szerintem ha nem is minden nap, de többször csinálja az ember akkor kell, hogy legyen hatása! Ráadásul tényleg csak 10 perc az egész és nem nagy vásziszdász! :))) Viszont másnap ne csodálkozzon senki az izomláz miatt! Kegyetlenül fog fájni! :)))
92. vigike (válaszként erre: 80. - Szeszil74)
2012. jan. 10. 12:31
Ja, látom már írtad is. Megnézem ezt a honlapot! :) Köszi az infót, hogy megosztottad velünk! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook