Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2023. nyárig lefogyok! fórum

2023. nyárig lefogyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
351. 820e00bff1 (válaszként erre: 347. - Kelep3)
2023. febr. 3. 19:34
Èn is a nadrágokon látom, hogy híztam - e vagy fogytam. Jól tetted, hogy akkor mèg megetted🙂
350. 820e00bff1 (válaszként erre: 347. - Kelep3)
2023. febr. 3. 19:32
Tejre ,tojásra is diètáznom kell, így mèg nehezebb betartani a 160 g ch diètát, mert nem ehetek sem egy főtt tojást,sem kefírt stb. De rá kell venni magam, mert a cukrom akár 15-re is felmegy,ha nem tartom a diètát .
349. plavalaguna (válaszként erre: 348. - Matr Ica)
2023. febr. 3. 15:52

nem ezt írtam.


de nem megyek bele vitába.


plusz a koplalást se fogom követni, meert én is kb elájulok, ha sokáig semmit se eszek.


sőt szellemi melóm van, én bizony eszem csokit cukrot véknyan is. ha főzök, sütök sütit is.


és tudomásul veszem nem vagyunk gyformák anyagcserében meg eneergiafelhasználásban sem, áletmódban meg pláne

348. Matr Ica (válaszként erre: 345. - Plavalaguna)
2023. febr. 3. 15:48

Puszedli chips az tenyleg egészséges?

Ugyanugy éhes maradsz tőle de már megettél 100ezer kalóriat

347. kelep3 (válaszként erre: 341. - 820e00bff1)
2023. febr. 3. 15:41

A legnehezebb nekem is az az elhatározás volt, hogy holnaptól nincs nasi :D de kitartás, valahol meg fog jönni az elhatározás. (Engem a derékban elfolytó nadrágok minduntalan emlékeztettek rá...)

Szilveszterkor amúgy még éjszaka megettem fél doboz fagyit, hogy na még utoljára :D

346. kelep3 (válaszként erre: 333. - Deiss)
2023. febr. 3. 15:36

Köszi a léleksimit. A lényeg, hogy már így is sokkal-sokkal egészségesebben táplalkozom összességében:) és sokkal jobban is érzem magam.

Sajnos hihetetlen, hogy az édességek milyen függőséget tudnak okozni!

345. plavalaguna (válaszként erre: 343. - Matr Ica)
2023. febr. 3. 15:32

tökmindegy mit eszik az mber, ha kevesebb az energiabevitel, mint amit elhasznál. ez a része totális matek.


az egészséges kaják a megfelelő nyomelem, vitaminbevitel, stb miatt kellenek ;)


én simán krémeseket is zabáltam stb. Kocogni világ életmben úgy mentm, hogy olyankor szek csokit előtt vagy vmi hasonlót, nincs tle a hasam, de van energiám, mégis olyankor vékony vagyok mindig.


szóval ....

344. Matr Ica (válaszként erre: 341. - 820e00bff1)
2023. febr. 3. 15:04

Meg zsemlét reggelizel +kapucsimokat iszol!!


Hát az úgy korrrekt!!

343. Matr Ica (válaszként erre: 341. - 820e00bff1)
2023. febr. 3. 15:01

De azért az csodálatos,hogy te itt 160g chzol

Közben tegnap pudingos palacsinták

Tegnapelött csoki

Előtte chips és mézes puszedlii


Ilyen szemét kajákat eszel akkor ne csodáld hogy nem fogysz

Ráadásul azt írod hogy délutánra szenvedsz már és alig bírod(nem bírod) magad tartani.


0 akaraterő és igénytelen chipsszek és puszedlikkel soha nem fogsz lefogyni!

342. Matr Ica (válaszként erre: 339. - Deiss)
2023. febr. 3. 14:55

Nem szeretnék!

Nekem ez bevált!!

1szer sem ájultam el és még csak rosszul sem érzem magam.

Akkor sem amikor 18évesen drasztikusabban csináltam.


Dekoncetráció sem igaz

Nagyon jól tanultam stb.

Éjszaka a szervezet mit használ fel?Teljes nyugalmi állapotban?

2grammot


De hát mindenki úgy csinála ahogy akarja.Csak nem bírom a sok tudományos 160 g ch és tárait.


Bármit ehetsz.én pl csokis tejberizst ,túrórudit és társait ettem,eszek és fogyok

Igaz most már kb 2évente kell alkalmaznom és csak 5-6kilóktól van szó.

2023. febr. 3. 09:06
Sziasztok ! A mai reggelim nem sikerült valami diétásra. Két csokipudingos palacsintát tömtem magamba. Remélem innentől sikerül tartanom a diétám.
340. 55Judit
2023. febr. 3. 08:56

[link]

Fehérje és rostdús, szénhidrátcsökkentett túrós-zabpehelylisztes kenyér. Nagyon egyszerű elkészíteni.

339. Deiss (válaszként erre: 337. - Matr Ica)
2023. febr. 3. 03:42

Ha úgy érzed,hogy neked ez jó és így jól is érzed magad,csináld,de én nem javasolnám követendő példának.Nem hiába mondják,hogy a reggeli a legfontosabb étkezés, mivel ha reggel nem eszel, egész nap fáradt leszel, sőt ilyenkor a vércukorszint és a vérnyomás is leeshet, aminek következménye ájulás is lehet. Mivel éjszaka a szervezetünk felhasználja az elraktározott tápanyagokat és vitaminokat így a reggelivel pótolhatjuk mindezt. Azonban ha nem történik meg, szellemileg és testileg is fáradtak leszünk.Én speciel ingerült és dekoncentrált is leszek.

Leghatásosabb és legegészségesebb diétának a 160g-os ch diétát mondanám.Ha vlkinek ez sok,csökkenthető,de ez egy olyan mennyiség öt étkezésre elosztva,hogy az ember nem érzi éhezésnek.Persze a minőség nagyon fontos.Ebbe junk food nem fér bele az tuti.🙂Majd ha egyszer váltani szeretnél,jó szívvel javaslom ezt neked kipróbálásra!😊

338. Matr Ica (válaszként erre: 336. - Deiss)
2023. febr. 2. 21:27
10:30 utan ásvány vízet iszok amit mutivitamin+ c-vitamin tablettaval ízesítek ha nagyin nem bírom
337. Matr Ica (válaszként erre: 336. - Deiss)
2023. febr. 2. 21:23

Nem korok a gyomrod.

Régen ugye az volt a mondas,hogy 6 utan ne egyél tehat ez egy alap..

Teli hassal alvás sem jó.

Reggel meg felkelek fél 7kor zuhany stb 8ra munka ...

Egyedül 10:30-tól 11:30-ig van egy kis éhség akkor mar tudnek enni.

De napi 1 órát kibírok az eredmény érdekében.

336. Deiss
2023. febr. 2. 21:17
Én nem tartom egészségesnek ezt a fajta,már kissé szélsőségesnek mondható diétát.Gyakorlatilag fél napig koplal az ember.Az elosztott étkezés az inzulinszint megfelelő szintentartásában is fontos szerepet játszik.Ha az ember szétvágja a normál inzulintermelést,akkor jön a cukorbetegség.A gyomorfalnak sem annyira jó,hogy fél napig csak a savat tekeri.Én ezt laikusként így látom.A korgó gyomor meg kellemetlen tud lenni.😬Szóval én erről inkább lebeszélnék mindenkit.
2023. febr. 2. 20:43

Ja és nekem a futás(kinti futas)

Nagyon nsm jött be.Tudtam futni bármikor 10 kilometert mar a végen 5:00-as tempóban is de hazajöttem a hidegröl és vissza is ettem a leégetett energiákat.


Futófúggő lettem 0 fogyás mellett most fél ève covidos lettem szerencsére azóta meg tudom allni,hogy ne fussak remélem tavasszal is ellen tudok állnj

2023. febr. 2. 20:36

6órat egyél 18 órat ne egyél!!

Ez pici akaraterövel ha az első 5 napot kibírod akkor siman menni fog!

Én 11:30tól- 17:30ig eszek.


Nagyon könnyen bírható!!

18-20eves korom között csináltam durvábban is!

14:30-18:00 kózött ettem csak!

Kivéve pénteken mert elöbb vege volt a sulinak.

Akkor még nem is tudtam hogy ez egy új fogyasos módszer..magamtól csináltam.

14:30 után kb vegig ettem amennyi belémfert majd 6tól eliptikus treneren edzettem 1óra 5 percet

És fogytam 20 kilót 2.5 hónap alatt és azóta sem híztam vissza csak ilyen 5-6 kilókat maximum

333. Deiss (válaszként erre: 331. - Kelep3)
2023. febr. 2. 14:17

Te pont 4 héttel tovább bírtad,mint én eddig!💪Szóval légy büszke magadra és azért is,hogy a gyenge pillanatodat is felvállaltad!👏

Én úgy gondolom,hogy szépen betartott diéta mellett kell néha "csaló nap",amikor megengedsz magadnak egy olyan ételt,amit szeretsz,de amúgy tíltó listás.Ha mondjuk mikor nagyon sóvárogsz,megengedsz magadnak 2szelet pizzát vagy egy kis csokit,vagy bármit amit szeretsz,kielégíted vele a sóvárgásod és utána újra tudsz koncentrálni.Persze a legjobb az,ha ilyenkor vlmi diétással is ki tudsz egyezni.Én régen ilyenkor egy cm palacsintát toltam diabloval.😋

332. plavalaguna (válaszként erre: 331. - Kelep3)
2023. febr. 2. 13:17
nyugi, 4 htig tartottad, és most újra. sosem az egy napon műlik ;)
331. kelep3
2023. febr. 2. 12:00

Hello mindenki.

Képzeljétek nekem szomorú hírem van. Sajnos mint írtam nekem van táplálkozási zavarom, és vasárnap be is ütött. Már szombaton is nagyon éhesnek éreztem magam, de vasárnap már nem bírtam ellenállni:( szóval jött a túlevés.


Na de megráztam magam, és hétfőn folytattam mindent, ahogy kell. Ezen a héten is csinálom a tornát, és a diétát tovább.


Kicsit szégyellem magam, hogy 4 hét telt csak el, és máris megtörtént, de azért írom le, mert fel lehet állni ezután is, és lehet folytatni! :)

330. 654268ce3d (válaszként erre: 329. - Deiss)
2023. febr. 2. 06:22

intermittent fasting

8 órát ehetsz - 16ot nem

vagy éppen

10 órát ehetsz 14et nem. kipróbáltam az utóbbit. tetszett, csak ahogy írtam, meg csúsztam a vacsorával.

329. Deiss (válaszként erre: 328. - 654268ce3d)
2023. febr. 1. 20:16
Kollár Kata tornáját próbáltam,de valami miatt nekem nem jött be.Talán unalmas volt,vagy ilyesmi,de az IF böjt nem tudom mit takar.
2023. febr. 1. 19:32

sziasztok!

végre mozogtam, így szerdán először a héten.

férjem délutános és egyedül rendezem itthon a sorainkat ilyenkor (remélem már nem sokáig lesz ez így).

egy napig sikerült tartanom az IF böjtöt 😊 tegnap. ma később lesz vacsora, megcsúsztam. ha van egy órarend akkor lehetne tartani, ezt még majd kitalálom. ti hallottatok erről egyébként, próbálta is valaki esetleg? 🙂 Kollár Kata feszes test kihívása zajlik és ő ajánlja... micsoda átalakulások vannak!! elkepesztő!

szerintem vasárnap reggel állok rá legközelebb a mérlegre, semmi értelme pár dkgk miatt idegeskednem.

327. Csillagszem38 (válaszként erre: 326. - Deiss)
2023. febr. 1. 14:23
Van egy srác, akihez jártam edzeni évekig, ő tart hasonló órát, partyfitness néven fut. :)
326. Deiss
2023. febr. 1. 14:21

Sziasztok!

Ma egy pasis,kicsit táncolós tornát hoztam nektek.😉

[link]

Remélem továbbra is motivált mindenki!😊

Én ma pihi napot tartok.

325. Camaille (válaszként erre: 324. - SipiAngi)
2023. jan. 31. 14:17

Amit tudok, megteszek a bőrömért

Heti kétszer bőrradír, kétnaponta feszesítőkrém, plusz szedek hialuront

Remélem elég lesz

És még így is inkább a löttyedt bőr, mint a túlsúly 😬😅

324. SipiAngi (válaszként erre: 63. - Camaille)
2023. jan. 31. 13:37

Én is 38 vagyok, nekem is bőven volna mit leadnom..

☹️ Minden elismerésem ha sikerül! Szurkolok neked!😉👍 Nem tartassz tőle, hogy a bőröd nem fogja tudni lekövetni ezt a reménybeli alakváltozást?

323. plavalaguna (válaszként erre: 321. - Deiss)
2023. jan. 31. 13:07

eez szerintm szintén alkati. nekem mindkét szülés után visszacsuszott teeljesen a csipöm. úgyhogy én erre se foghatom :) a lábam is összement vissza, pedig örültm volna ha legalább egy számot nő, mert picike, macerás a cipő.


két hét alatt majd 5 kiló is le tud csúszni bár egyenlőr semmit se teszek érte :D így nem fog

ok, a séta, torna tgnap is megvolt... ma még csak rohangásztam, elkapott eegy fh-t a fiam...

322. Deiss
2023. jan. 31. 12:29

Sziasztok!Ma hoztam nektek egy szerintem nem túl nehéz,könnyen követhető,de azért jól megmozgató kis videót.😊

Én kedvelem az ő gyakorlatait,amikor csak valami lazára van energiám.

[link]

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook