Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2023. nyárig lefogyok! fórum

2023. nyárig lefogyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
321. Deiss (válaszként erre: 318. - Plavalaguna)
2023. jan. 31. 12:26

Két hét az nem sok idő.Bár ha csak 1kg-nak kell lemennie,akkor az simán meg lehet.😊

Én most másfél órát tornáztam tegnap is meg ma is.


Pár ruhám már oda adtam a nagy lányomnak.🙂Azok már esélytelenek.Beláttam,hogy a csípőm már nem lesz keskenyebb,bármit teszek.😃Azt hiszem úgy szokták mondani,hogy már asszonyos a testem.😃

Ügyes vagy,hogy így meg bírod állni,hogy ne egyél a sütikékből!🙇‍♀️👏

320. Deiss (válaszként erre: 315. - Camaille)
2023. jan. 31. 12:14
Ez igen!Szép eredmény!Gratulálok!Csaknígy tovább!💪😊
319. plavalaguna (válaszként erre: 315. - Camaille)
2023. jan. 30. 08:35
wow!! nagyon jó vagy!
318. plavalaguna (válaszként erre: 313. - Deiss)
2023. jan. 30. 08:35

szombat csak maradékokat ettek, vasárnap gombás currys csirk volt m eg sütőporos fánk.


ma bableves lesz valószínűleg (de én rántás nélkül csinálom, sok zöldséggel), meg leehet csinálok mellé ilyen karfiolos brokkolis gratinfélét.


ma már nyomtam egy kis dinamikus jógát reggel. ahogy trvztm. mg sütöttm lvlsből sajtosrudat agyeerkknk a suliba vinni.


hjó lenne 2 hét alatt elérni a nadrágot. úgyhogy most a mindn reggl mérleg, és figylés jön. aztán rmélem a legjobbakat.

régi ruháim nekem is megvannak, és fura is, hogy alig férek bele vmibe, annyir tartósan még sose volt ilyen, azért én a kamasz ruháim hordtam egész éltemben. Van áprilisi célruhám is.

317. 654268ce3d (válaszként erre: 315. - Camaille)
2023. jan. 30. 07:02
nem semmi!! gratulálok hozzá!
316. 654268ce3d (válaszként erre: 314. - Deiss)
2023. jan. 30. 06:53

úgy néz ki, 0. 5kg ment le tartósan eddig. egy hónap alatt!

diétát továbbra sem tartok, csak odafigyelek. 🙂

heti 3x súlyzós, 1x kocogás amit mozgok. viszont a forma jobb 👩‍🚀

én is sütöttem tegnap a srácoknak, de nem ettem belőle. ma is sütök, teljes kiorlesu lisztből, csak ne lenne olyan drága a tej...

2023. jan. 30. 06:31

Jó reggelt mindenkinek 😊

Letelt nálam az első 4 hét.

Tartottam 2 pihenőnapot a héten mozgásban, evésre odafigyeltem.

Ma mértem reggel centit is. A 4 hét eredménye:-8 kg, derékbőség -8 cm, csípőbőség -7 cm, mellbőség -6 cm, mell alatti körfogat -5 cm. Kézről, lábról is ment le 1-1 cm.

Következő mérés március 6-án lesz 😊

Kitartás mindenkinek 😊

314. Deiss (válaszként erre: 312. - 654268ce3d)
2023. jan. 29. 21:31
Köszönöm kérdésed,velem nincs semmi extra.Híztam 1kg-ot🙈...a probléma a legidősebb lányom,mert sütiketkell csináljak neki,ami ugye a gyengém🫤.Nem bírom megállni,hogy ne egyek.Ha szingli lennék,talán jobban menne.🤣Feléd mizu?
313. Deiss (válaszként erre: 310. - Plavalaguna)
2023. jan. 29. 21:26

A passzos naci motiváló is lehet.Én sok régi kedvenc ruhát tartogatok,hogy majd belefogyok.😃Nyáron 1-2 darabba már bele is fértem,de ősz óta sajnos nagyon elszaladtak velem a kilók😬

De jól csinálod!Fokozatosan állsz át.Miket főztél a hétvégén?🙂

312. 654268ce3d (válaszként erre: 304. - Deiss)
2023. jan. 29. 21:02
mi újság veled? 🙂
2023. jan. 29. 18:47
Sziasztok 🙂 Nálam a mai helyzet: Sèta teljesítve,reggel ès este is . Ma is sikerült kicsit nassolni, kis chips, mèzespuszi, de nem vittem túlzásba . Az ebèd egèszsèges volt ,a leves ès a második is főleg zöldsègekből kèszültek . Most nem mèregetem magam, mert ha megvan havim, akkor kb kèt kg-al több vagyok.
2023. jan. 29. 15:36

Sziasztok. Hát én továbbra se fogyok, igaz nem is hízok. Pedig szereztem egy gatyát, csak pár kilo kéne hogy kényelmes legyen. Így ezennel ébredés után tornázni kezdtem. Egyenlőre napüdvözleteket nyomok,az elég dinamikus és erősítő jógagyakorlat.


Viszont a főzésbe egész kezdek visszalendülni, úgy vélem innentől csak türelem és jön majd az eredmény is.


Mindenkinek jó hétvégét és kitartást!

309. kelep3 (válaszként erre: 308. - 654268ce3d)
2023. jan. 28. 12:52

Tök jó hogy a férjed is csatlakozik hozzád! Együtt még jobb!


Én ma nem tudtam rávenni magam a tornázásra délelőtt 😑 szurkoljatok hogy du pótoljam!! :)

308. 654268ce3d (válaszként erre: 307. - Kelep3)
2023. jan. 27. 15:29

így 40 fölött nálam már kötelező az életmódvaltas...

elfogadtam a tényt és akkor hajrá.

307. kelep3 (válaszként erre: 303. - 55Judit)
2023. jan. 27. 13:42

Na a kudarcélménnyel mennyire igazad van :) most próbáltam okosan kis célokat kitűzni.

A szóban forgó videónak csak a megnézése is instant kudarcélmény volt hogy így fogalmazzak :D de csak viccelődöm, szerencsére már keményebb csaj vagyok, hiszen amúgy sem ez az első próbálkozásom az egészséges életmóddal, mégis bizakodom 😊

306. kelep3 (válaszként erre: 304. - Deiss)
2023. jan. 27. 13:38

Igen, azért én már 5-6 éve nem igazán sportolok semmit, előtte is inkább kardió jellegű mozgásokat szerettem, amikben fejben nem kell ott lenni igazából.


Jaj hasi háj, nekem is örök ellenség! Szerintem ha csak 1 kg felesleg lenne csak rajtam, az is richtig mind a hasitasiban lenne :D most ezért is mindig csinálok hasizom erősítést - magamhoz képest van fejlődés, de egyébként gyászos szintről indulok 😂😅

Én is nagy nasizó vagyok, de most eddig sikerült visszatartani magam a kalóriakeretembe. Pedig a tornázástól még éhesebb szoktam lenni :D

Ezért is annyira éhesen feküdtem le tegnap, hogy csupa lidérces álmom volt.

305. kelep3 (válaszként erre: 303. - 55Judit)
2023. jan. 27. 13:31

O, nem vette el a kedvem, csak kicsit szomorkásan vettem tudomásul, hogy ennyire elplöttyedtem. Persze részben ezért is kezdtem tornázni, mert éreztem, hogy egyre kötöttebbé válok.

A súlyos edzés nem hiszem hogy mostanában terítéken lesz nálam komolyabban, de azért szeretem váltogatni a tornákat amiket csinálok, szóval ilyen erősítőket is nézek majd.

304. Deiss (válaszként erre: 301. - Kelep3)
2023. jan. 26. 14:42

Ahogy Judit is írta,fokozatosan építettem be és fel a súlyzókat az edzésbe,de hozzátartozik az igazsághoz,hogy 1hónapnál több idő nem telt el az elmúlt 16évben hogy nem tornáztam valamit,max még a gyermekágyi időszak.Csak azért nem látszik meg rajtam,hogy szoktam tornázni,mert hasra hízós vagyok és az evés a gyenge pontom.Amúgy pont a has egzéseket bírom a legkevésbé.Inkább edzek lábra,popsira.Le se merem írni mit majszolok,miközben írok.🙈

De ma is tornáztam egy órát,ezzel nyugtatom a lelkem.(helytelenül☝️)

303. 55Judit (válaszként erre: 301. - Kelep3)
2023. jan. 26. 13:28

El ne vegye már a kedved az, hogy aki rendszeresen súlyzózik jobb erőben van mint te! Ő se 6 kilós súlyokkal kezdett egészen biztos. Oktató videókban is az van, hogy először súlyzók nélkül gyakoroljuk be a helyes technikát, esetleg egy üres palackkal a kézben hogy jobban elképzelhető legyen a dolog. Ha a mozdulat megy, akkor a fél literest meg lehet tölteni vízzel. de ezzel se kell 5x 30 sorozatot elsőre!!! 😀

Már az is eredmény hogy kedved van hozzáfogni. Tudod mennyien csak tervezgetik, de jó lenne?

Mennél kisebb a terhelés eleinte, annál nagyobb valószínűséggel folytatod mert nem lesz kudarcélményed! Kitartás!

302. plavalaguna (válaszként erre: 300. - Kelep3)
2023. jan. 26. 13:24
jó lezs ez nkm is, utánanézek a rceptnek , úgyis főzőcskézem mostanában :)
301. kelep3 (válaszként erre: 295. - Deiss)
2023. jan. 26. 12:56

Wow, pár pillanatra elgondolkoztam, hogy ez vajon csak valami álszerénység-e :D (csak viccesen írom így :) )

Én súly nélkül is majd belehalok mikor karemelgetések ismétlődnek a 20 perces Zumba videóban. :D persze magamhoz nézem a fejlődést, de most kicsit elbizonytalanodtam, hogy ennyire rossz az erőnlétem? :( Ezeket a gyakorlatokat, amit kuldtél elsőnek, még fél kg-al se tudnám szabályosan csinálni 5-nél többször egymás után :D


Régen én is futottam, de még fénykoromban is csak 10 km-t.

300. kelep3 (válaszként erre: 299. - Kelep3)
2023. jan. 26. 12:04
*magának= magamnak.
299. kelep3 (válaszként erre: 290. - Plavalaguna)
2023. jan. 26. 11:58
Én ma olyan jót találtam ki magának ebédre: palócleves. Annyira szeretem!!! Kicsit feltoltam a zöldség- és hústartalmát (pulyka comb filé) + a krumplit édesburgonyára cseréltem (elvileg jobb a glikémiás indexe) és fajlagosan kevés kalóriaval olyan jóízűen laktam jól, hogy nyamm. :)
298. 55Judit (válaszként erre: 294. - Plavalaguna)
2023. jan. 26. 07:43

A danceerobik szerintem is jó választás. Viszi a zsírt és a hangulatra is jó hatással van.😀

Aki még sosem használt súlyzót, annak először kis súlyt kell használni. 1/2 kilósat, vagy kicsi vizes flakont. De nem is ugrálni kell vele először, hanem begyakorolni a helyes súlyzózás mozdulatait a sérülésveszély miatt. Ha helyesek a mozdulatok és javul az erőnlét, lehet nagyobb vizes palackra váltani. Literesre. Olyan jó a fogás a másfeles flakonon is, hogy elég akkor súlyzót venni, ha ez már kicsinek bizonyul.

2023. jan. 26. 06:42

sziasztok! tegnap megvolt az edzéstervem szerinti 1. a héten, mert hétfőn volt a múlt heti utolsó (meg vagyok csúszva). ráálltam a mérlegre, semmi,sőt. viszont 2kgs súlyzókkal csináltam és nincs izomlazam... még így pár hét aztán másik tornát választok!

mindenkinek más jön be, én fehérjét rendeltem. nagyon drága lett, de találtam egy kiárusítást (pure gold) , úgyhogy sós karamell ízben jön majd 1kg. étkezést fogok kiváltani vele. szívesen cserélem ki magamon a zsírt izomra, és mellette szalkasodnek is. férjem szerint "kerekedtem" a jó értelemben. hamarosan ő is csatlakozik hozzám! szép napot mindenkinek!

296. Deiss
2023. jan. 25. 22:07

Pont a mai edzés közben gondolkodtam,hogy még 3 éve több félmaratont is örömmel képes voltam lefutni és ma már nem mernék belevágni.😔

Igaz azóta a lábammal is lettek gondok,úgyhogy a futással már meg se próbálkozom,pedig szerelem volt.Ahogy öregszik az ember,egyre kevesebbet bír.Én legalábbis ezt nagyon érzem magamon.😔

295. Deiss
2023. jan. 25. 22:03

Nem végig súlyzós amúgy.Talén az első 20perc.Nem vagyok ám olyan kajak.Nekem kb.6kg-os súlyzóim vannak és egyszer meg kellett állnom egy fél percre pihegni,mert nagyon gyors volt a pulzusom.Váltogatom az edzéseket.Erőnlétemhez képest keresek mindig.Vannak lightosabbak is meg aerobikos is.

[link]

Sőt,ezt az új fajta hasrángatós őrületet is szoktam néha csinálni.

😃 [link]

Súlyzós edzéseket azért keresek,mert szeretnék egy kis izmot is magamra mert nagyon plötty vagyok meg szeretnék kicsit kerekebb,nagyobb popsit.🫣

294. plavalaguna (válaszként erre: 292. - Deiss)
2023. jan. 25. 20:26

Huh.. es sulyokkal csinalod? Azert 40 perc tabata sulyokkal eleg vad :)


En ilyen tancolosakat csinalok csak mostanaban. Danceaerobikra kidob egy csomot a net. A keleti verziot. Pici heky eleg hozza nagyon megtetszett. De abbol se szeretem a nagyon erositosoket. En azt szeretem ami szalkasit, mert habar eros nem leszek, de ilyen nahy latvanyizmok konnyen nonek rajtam, az mrg annyira nem tetszik. Ezert suoktam tancolni, kocogni inkabb. Ha mar , akkor nezzek is ki jol a vegen :)

293. kelep3 (válaszként erre: 292. - Deiss)
2023. jan. 25. 20:13

Belenéztem a vidibe. Hűha, te ezt végigbírod csinálni??? Milyen súlyokkal? Sztem ez után két napig egy palacsinta sütőt se tudnék megemelni az izomláztól :D

Asszem nagyon le vagyok épülve :(

292. Deiss
2023. jan. 25. 19:35

Én meg sok hasznos tanácsot nem tudok adni.Egyébként elég hektikusak a napjaim,így pl.a rendszeres étkezés nem tartható sajnos.Ma is úgy alakult a napom,hogy délben egy péksütit tudtam bedobnicsak,aztán 3után meg jól beebédeltem.Viszont délelőtt tudtam egy jót tornázni.Ha esetleg ez érdekrl valakit,mostanában ennek a csajnak az edzései közül szoktam válogatni.😊

[link]

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook