Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2023. nyárig lefogyok! fórum

2023. nyárig lefogyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
381. Ancsa75 (válaszként erre: 378. - 55Judit)
2023. febr. 7. 14:02
Még soha nem vetettem céklát a kertemben, de most kedvet csináltál hozzá, én is ki fogom próbálni. Egyébként soha életemben nem szerettem a céklát, csak azért kezdtem el enni, mert nagyon egészséges. De mára már egészen megszerettem, főleg ivólének fogyasztva, más gyümölcsökkel, zöldségekkel kombinálva.
380. Ancsa75 (válaszként erre: 377. - 55Judit)
2023. febr. 7. 13:57
Büszke lehetsz magadra, hogy ilyen sokat mozogsz, sokat teszel az egészséged érdekében. Én is nagyon szeretek kertészkedni, csak munka mellett nincs rá annyi időm, mint szeretném.
379. 55Judit (válaszként erre: 376. - Ancsa75)
2023. febr. 7. 13:32
Én nem vagyok szénhidrát párti mert érzem hogy hízok tőle, de a te szénhidrátbeviteled túl kevés. Én reggel-délben, idő közben is eszek-iszok amiben van szénhidrát, vacsorára igyekszem hanyagolni.
378. 55Judit (válaszként erre: 375. - Ancsa75)
2023. febr. 7. 13:29
Ügyes vagy, így kell! De miért nem naponta? vagy minden másnap, mert 1 napig hűtőben is tárolható. Én főleg céklát iszok mert az ingyen van a kertből. Meg se fagy, igénytelen, nyáron locsolni se kell. Tavaly kelt egy csomó magról, olyan helyen is ahol ásva se volt sose, mégis megnőttek.
377. 55Judit (válaszként erre: 374. - Ancsa75)
2023. febr. 7. 13:27

Persze hogy több a semminél! Egyébként se úgy kell elkezdeni mozogni hogy hirtelen lóhalálában mindent. Menni fog meglátod.

Én nem a 68 évemre hivatkozok amiért keveset mozgok mert jól vagyok, inkább a lustaságra. Viszont minden nap gyalogolok gyors léptekkel másfél órát. Sokszor trambulinon is gyalogolok, hihetetlen módon erősíti az izmokat, és serkenti a nyirokkeringést.

Ha berobban a tavasz jön a kerti munka ami szintén mozgásban tart, és készülök munkát is vállalni szőlő gazdaságban. Úh. hajrá nekünk!

376. Ancsa75
2023. febr. 7. 13:13
A mai étkezésem eddig: délelőtt 1 alma, 1 narancs, kevés diákcsemege. Ebéd: sajtos-brokkolis hús párolt zöldséggel. Vacsira csirkemellet tervezek a maradék párolt zöldséggel.
375. Ancsa75 (válaszként erre: 372. - 55Judit)
2023. febr. 7. 13:11
A cékla-répa-alma lé nagyon finom, és is szoktam 2-3 naponta készíteni. Sőt mindent teszek bele, ami otthon éppen fellelhető. Szárzeller, petrezselyemzöld, uborka, gyömbér, narancs, kiwi. Nagyon finom lesz a végeredmény és kész vitaminbomba.
374. Ancsa75 (válaszként erre: 368. - 55Judit)
2023. febr. 7. 13:06
Köszönöm, hogy drukkolsz nekem. Régen sokat tornáztam, de elég sok volt a kihagyás, így kijöttem a gyakorlatból. Majdnem minden este szoktam kicsit mozogni YouTube videóra, kb. 15-20 percet, ez nem megerőltető torna, de átmozgat egy kicsit, mivel sokat ülök a munkahelyen. Többre egyelőre sem időm, sem energiám nem lenne. A semminél biztosan többet ér.
373. 55Judit (válaszként erre: 372. - 55Judit)
2023. febr. 7. 12:02
Jelentem, most nyaltam ki a cukkini sajt után a kislábast. 1 cukkinim volt, így fél adag készült, de ez valami mennyei finom!!! Alig várom hogy kihűljön. Tettem bele kicsi fokhagymát is, chili pelyhet, kár hogy nem ismertem előbb. Ajánlom kipróbálásra.😀
372. 55Judit (válaszként erre: 369. - Plavalaguna)
2023. febr. 7. 10:47

Akkor megmutatom a cukkini sajtot amihez még csak elővettem a cukkinit, mert közben eszembe jutott hogy de innék tízóraira egy nagy bögre cékla-répa-alma levet. Meg is csináltam gyorsan.😜 [link]

Nem lehet rossz olyan fűszerekkel ez a sajt amiket szeretsz. Annyiból jó kaja lehet, hogy az agar egészséges, és laktat is.

Közben ennek mintájára a répás cukkini, vagy más zöldség alapú sajton fantáziálok. Én is szeretem tovább gondolni a recepteket. de talán egy finom vegyes gyümölcsös turmixból is lehetne agarral sajtot kreálni.

ha agart kerestek nem árt jól szétnézni, mert nagyon változó áron kapható.

371. 55Judit
2023. febr. 7. 10:41

Estére a fókuszban a fogyásról lesz ló. Előzetesben a 40-50 év felettieket emelték ki, de nem árthat megnézni a fiatalabbaknak sem. Bár én felhagytam rég a fogyózással, más az utam mint írtam, de ha helyes egy módszer, azt nagy érdeklődéssel figyelem, hátha profitálok belőle.

Úgy néz ki, most már aludni is tudok hála a CBD olajnak.

370. plavalaguna (válaszként erre: 367. - Ancsa75)
2023. febr. 7. 09:58

Udv :) mi egykoruak vagyunk kvazi. En mahd iden evvege fele leszek 47.

Kisebb vagyok, vmivel konnyebb, 67-68kg kozt most. De csak 152 centi.

369. plavalaguna (válaszként erre: 368. - 55Judit)
2023. febr. 7. 09:56

Én örülök a recepteknek. Lehet nem pont azt fogom ugyan megcsinálni, de inspirációnak nagyon jó, ha mások ötletei is jönnek, vagy kipróbált ételei. És van amit meg is csinál a

Z ember

368. 55Judit (válaszként erre: 367. - Ancsa75)
2023. febr. 7. 09:54

Én drukkolok neked Ancsa! valóban sokat árthat a szervezetednek ez a nagy súlytöbblet. A mozgást elkezdeni nem könnyű, viszont az egészséges táplálkozáshoz nagyon sok pikk-pakk elkészíthető receptet találsz a youtube-on. Én is onnan mentegetek és készítgetek. Ide is raktam már, de gondolom nem sokan örülnek neki, mindenki maga szeret inkább kutatni. 😀


Most nagyon rákattantam a zöldség kocsonyára ami agarral készül, nagyon egészséges, ma pedig a cukkini sajtot próbálom ki, most találtam. Hajrá nekünk!😀

367. Ancsa75
2023. febr. 7. 09:26
Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. 47 éves vagyok, kb. 165 cm és a ma reggeli mérlegelés szerint 86,6 kg. Nagyon szeretnék fogyni több okból is. Pajzsmirigy alulműködésem van, amire gyógyszert szedek. Sajnos tavaly komoly gondok merültek fel az egészségemmel, durva kezeléseket kaptam, de remélem túl vagyok rajta. Sokszor fájnak az ízületeim, emiatt is szeretnék leadni a súlyfeleslegemből. Ülőmunkát végzek, így nem lesz egyszerű, de talán nem lehetetlen.
366. plavalaguna (válaszként erre: 363. - Scarlett925)
2023. febr. 6. 12:58

Hajrá hajrá!! Jó lesz ez.

Én teljes kiorlesu cuccokat eszek, még férjet is rászoktattam, de marha draga minden. Pl a zsemlemorzsa is duplaannyi mint a sima 😱 lisztet azert simat hasznalok.. de tesztat pl csak teljeskiorlesu durumot eszunk gyakorlatilag

365. plavalaguna (válaszként erre: 362. - Deiss)
2023. febr. 6. 12:56
Ez ilyen jpgasor. Alap nyujtos erosirmtes, az ashtanga joga kezdosora :) de ezt mev byírtam jegyezni. Ha neirod ezerfele verzioban kidobja a youtube. En egy rajzos verziot anno kinyomtattam, es azt tanultam meg. (Elotte gyakoroltam rendes jogatanarral )
364. 55Judit (válaszként erre: 357. - 654268ce3d)
2023. febr. 6. 10:16

Olyan recepteket szoktam keresni hogy ehessek becsületes adagot, lakjak jól, ne kibírni és túlélni kelljen a fogyókúrát hanem élvezni. Bár én rég nem fogyózok, inkább egészségtudatosan élek nekem ez jött be.

Hogy mutassak is egy jó irányt annak akit érdekel:

[link]

2 recept van a videón.

2023. febr. 6. 08:26

Sziasztok! Kicsit elkeseredetten újra kezdtem az idei tervemet, mert egész januárban az az 1 kg az semmi az én súlyomból... De összekaptam végre magam. Most 1 hét alatt 1 kg lement.

+ Megsütöttem múlt héten az első teljes kiőrlésű kenyeremet is, ami nagyon jól sikerült. - bár a napi kenyérfogyasztásom 0-1 szelet, de azért ha kell, akkor legyen már teljes kiőrlésű.

Most egy kis lendületet adott ez az apró siker, hogy ha figyelek, akkor megy ám lefelé, úgy, ahogy kell. 😊

362. Deiss (válaszként erre: 361. - Plavalaguna)
2023. febr. 6. 08:26
Gratulálok,ügyes vagy!Ez napüdvözlet kör hány km?
2023. febr. 6. 08:23

Ln tornával kezdtem a hetet és a reggelt :) a hideg, de van nap is, sokkal jobban bejön, mit a szürke idő.


előző heti mozgás eredménye , hogy már 6 napüdvüzlet kört nyomok folyamatosan, nem 2-t :) 10 a cél reggelre. Ez ugye a plusz, a séta, meg a napközbeni aktivság mellé.

360. 654268ce3d (válaszként erre: 328. - 654268ce3d)
2023. febr. 5. 19:44

ma sikerült összehozni a héten a 2.mozgást, viszont a kajára tudtam figyelni. jövő héten ügyesebb leszek, bele kell jönni ebbe is újra... 🧐

ráálltam a mérlegre, fél kgval többet mutat. lefotóztam magam mikor elkezdtem január elején meg két hete is meg tegnap is. már látszik valami, erre a férjem hívta fel a figyelmet! szóval kitartást, magamnak és nektek is, már február van, alakul minden 👩‍🚀

359. Matr Ica (válaszként erre: 354. - 820e00bff1)
2023. febr. 5. 00:55

Amúgy ha ennyire édességfüggö vagy akkor riso tejberizzsel fogyókúrázz.

Igaz mostanra nagyon drága lett de. -30%-osba 140 kalória van azaz abból csomót ehetsz

2023. febr. 4. 21:43

Sziasztok


En ma mindent csináltam. Sétáltam tornáztam, kertészkedtem és most este jógáztam is.


Az időjárás kikészít, sporttal próbálok túlélni.

357. 654268ce3d (válaszként erre: 334. - Matr Ica)
2023. febr. 4. 10:44

jó, hogy neked bejott, köszi hogy leírtad a tapasztalatodat!

szerintem nekem a 10/14 lesz a jó így kezdesnek.

de ahogy te is írtad, mozogtál kb napi 1 órát mellé... a mozgást nem lehet megúszni.

én január óta 2 db Ferrero Rochert ettem meg, ami csokoládé. a sós karamellás fehérje shake elveszi a csoki utáni vágyat és csak 133kcal - nagyon finom (vízzel persze).

de észrevettem sajnos hogy nálam nem gyors fogyás lesz... igaz, 3kgt szeretnék leadni, az olyan kevés hogy mintha makacsabb lenne. tény, hogy komolyabb diéta nélkül, inkább odafigyelve étkezem. és túl keveset sem lehet enni, mert akkor meg azért nincs semmi eredmény.

356. kelep3
2023. febr. 4. 10:06

Ma ismét tornázós napom lesz.

Ma egy 40 perces aerob tornát fogok csinálni a zumbás thai csajokkal :D Csütörtökön fenék-comb-has napot tartottam Rubint Rékával (én szeretem ☺️).

Ezen a héten elkezdtem, hogy a tornázós napokon reggel és este 5 perc hasizom gyakorlat.

És mostmár szigorúan többet eszek azokon a napokon amikor tornázom, mert szerintem ez gond volt eddig.

355. kelep3 (válaszként erre: 354. - 820e00bff1)
2023. febr. 4. 10:01

Nézd a jó oldalát. Eddig fincsiket ettél és mégsem híztál ;)

De nem csodálom, hogy nehezen veszel magadon erőt, ha ilyen szigorú megkötésekkel kell számolnod. Azért a tej, tejtermékek nélkül kialakítani egy alacsony szénhidrát tartalmú diétát nem egyszerű követni.

2023. febr. 4. 08:52
Sziasztok ! Ma ráálltam a mèrlegre , 82.6 kg vagyok vagyis nem fogytam. Igazatok van, így tènyleg nem lehet fogyni, ha megszánom magam egy kis ezzel- azzal. Ès mozognom is intenzívebben kell.
2023. febr. 3. 19:41
Holnap reggel mèrlegre állok, kíváncsi vagyok.
2023. febr. 3. 19:40
Három èvig szigorúan diètáztam tejre, tojásra,kakaóra,olajos magvakat ès mèg más egyèbre. Mostanra jutottam el oda, hogy egy keveset tolerál a testem ezekből, de gyakran ès sokat már nem .
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook