Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013-ban babát tervezünk fórum

2013-ban babát tervezünk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
56. Babeck (válaszként erre: 55. - Zsu&Isti)
2013. márc. 12. 09:46
Szia! Nem tudom mi lehet, beágyazódásnak még korai lenne betudni. Aztán lehet, hogy már valamilyen méhtevékenységet jelez :) Szorítok!
2013. márc. 12. 09:41

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek!

Már régota próbálkozunk a párommal! Pénteken volt a peteérésem! Előtte két nappal meg az nap és vasárnap voltunk együtt a párommal! De most olyan furát érzek a hasamba, mintha egyhe mensi görcsök lennék! Szerintetek mi lehet?

54. Aranyvacak (válaszként erre: 38. - Amina5)
2013. márc. 11. 17:19
Én próbálkozom. Azt mondta az orvosom, hogy ilyenkor a legkönnyebb a teherbeesés.
53. Aranyvacak (válaszként erre: 52. - 7aaa030f29)
2013. márc. 9. 02:00
De. Volt, de régen. rendeződött. Írok privátot.
52. 7aaa030f29 (válaszként erre: 51. - Aranyvacak)
2013. márc. 8. 21:55
Köszönöm a tanácsot. :) Megpróbálom, majd beszámolok, hogyan alakult. Viszont a munkával töltött idő alatti sunnyogással, az e-mail fiókban történő sunnyogással mi a helyzet? Azt azért mégsem fogom tudni... Remélem, neked semmi ilyesmivel nem kellett szembesülnöd. Vagy szembesítened őt.
51. Aranyvacak (válaszként erre: 47. - 7aaa030f29)
2013. márc. 8. 21:24
Nincs ilyenkor jó tanács, azt hiszem. Én a szembesítés híve vagyok. Megmondom, hogy furán viselkedett és ezért megnéztem a telefonját és úgy látom, nem volt alaptalan a gyanú. A reakcióból látni fogod, mi a helyzet, bármit mondjon is. Viszont innen jön a telefon-dugdosás, sms törlés. Szóval, ha sunnyog, jobb hagyni az egészet.
50. Babeck
2013. márc. 8. 20:36
:)
2013. márc. 8. 16:06
Köszönöm az ötletet, kedves vagy :)
48. Babeck
2013. márc. 8. 15:08
Nem is tudom mit tennék a helyedben :( Talán... Meghívnám a csajt. Ha van köztük valami, az úgyis látszik. Vagy nem tudom :(
2013. márc. 8. 14:59
Nem tudom, hogyan lehetne kideríteni, a végére járni, mert annak idején is azt mondta, hogy nem, nincs semmi,senki, már nincs. Én pedig elhittem, lenyeltem, megbocsátottam. Akkor úgy gondoltam, jól teszem. Most nem tudom... Hetekkel ezelőtt meg azt hittem el, hogy közös tervünk a baba. De ilyen bizalmatlanságban hogyan lehetne? Miért mondott rá igent egyáltalán?!
46. Babeck (válaszként erre: 45. - 7aaa030f29)
2013. márc. 8. 14:33
remélem nem :(
2013. márc. 8. 14:24
Hát volt egy megérzésem, kérdezgettem, de nem adott egyértelmű választ. Valahol alkatilag ilyen. Én meg eléggé elítélhető módon belenéztem a telefonjába és láttam ott egy félreérthető smst. Korábban már említett valamit erről, csak azt hagyta ki/sumákolta, a lényeget, hogy flörtölős üzenet ez. Egy kolléganőjétől. A párom kezdő építész, 1,5 éve dolgozik egy irodában. Ködösít. Túlórázik... stb. Hát persze, hogy ijedt, mert furdalja a lelkiismeret. Teljesen az az érzésem, hogy azt a másik esetet éljük újra.
44. Babeck (válaszként erre: 38. - Amina5)
2013. márc. 8. 14:11

Szia!

Én nem szedek gyógyszert, viszont még szoptatok napi egyszer, így az én esetem kicsit más :) A ciklusom még hírből sem rendezett :(


Úgyhogy próbálom most kitapasztalni, hogy mikor lehet kb. peteérésem, veszek majd LH tesztet is, a kisfiam fogantatásában is segített :)

43. Babeck (válaszként erre: 39. - 7aaa030f29)
2013. márc. 8. 14:09
Mindez gyermekkel is kivitelezhető, szerintem :)
42. Babeck (válaszként erre: 40. - 7aaa030f29)
2013. márc. 8. 14:09
:( Remélem semmi ilyesmi nincs a háttérben. Nem lehet, hogy jóban sántikál? Lánykérés, ilyesmi?
41. Aranyvacak (válaszként erre: 40. - 7aaa030f29)
2013. márc. 8. 13:36
Mit látsz rajta? Pontosan mit csinál? Nem lehet, hogy csak ijedt? Ha babát szeretne, csak nem jár félre...
40. 7aaa030f29 (válaszként erre: 37. - Babeck)
2013. márc. 8. 12:16
Valamit titkol, a viselkedéséből látom. Valami nem jó benne vagy vele. Furcsán viselkedik, egyszer régebben már láttam ezeket a jeleket, akkor kiderült, hogy van egy harmadik. De akkor azt gondoltam, rendeződött ez a dolog. Lehet, most ez egy másik (harmadik) dolog.
39. 7aaa030f29 (válaszként erre: 34. - Aranyvacak)
2013. márc. 8. 12:13
Meg bennem még az is felötlött, a dolgok feladása kapcsán, hogy bár én éltem az életet mindeddig, utaztam, láttam a világból nem keveset, megismertem más kultárákat, embereket. De a párom viszont még nem igazán. És ha majd lekötné a gyerek, lehet, akkor fogja érezni, hogy mennyi mindent nem tett meg az életében, amire ezután nem lesz lehetősége. És mindezt bánja majd. Nem egyszerű ez...
38. Amina5
2013. márc. 8. 12:11

sziasztok!


Fogam.gyógyszer letétele után egyből próbálkoztok vagy vártok vele, hogy pl rendeződjön a ciklus?

Mi is idénre tervezzük a nekiugrást,de csak második félévben,szóval egyenlőre csak elméleti szinten vagyok:)

37. Babeck
2013. márc. 8. 12:08

Nekünk is azt mondták, hogy ha mindig arra várunk, hogy minden meglegyen, sose lesz gyerekünk, mert mindig lesz egy újabb valami, amit még gyerek előtt... :)


Margagréta, megkérdezhetem, hogy mi történt, hogy kételkedni kezdtél a párod őszinteségében?

36. 7aaa030f29 (válaszként erre: 34. - Aranyvacak)
2013. márc. 8. 12:06
Szerintem fontos a külső dolgok figyelembe vétele. Mint az anyagi és érzelmi háttér. Mert ha az egyik nem megfelelő, akkor nem érdemes. Csak szenvedés lesz, nem csak számunkra, de számára is. Ezeknek legalább klappolnia kell(ene), hiszen a gyerek nem olyan, mint egy kutya, ha nem érzi jól magát vagy én nem tőle, akkor túladok rajta... Inkább akkor ne legyen gyerek, én azt mondom. Meg a magunk érettségének figyelembevétele is fontos. Én magamat elég érettnek tartom, viszont a párom, ha ilyesmik merülnek fel, mint a napokban, nem biztos.
35. Aranyvacak (válaszként erre: 32. - Babeck)
2013. márc. 8. 11:57
:):) Igen:):)
34. Aranyvacak (válaszként erre: 33. - 7aaa030f29)
2013. márc. 8. 11:56
Irodalom PhD. Nekem érdemes, mert imádom a szakmámat. Persze, lehet, hogy majd semmit sem tudok kezdeni vele, de mégis. Furcsa, most, hogy megvan az elhatározás, hogy tényleg próbálkozunk én is elbizonytalanodtam. Minden rendben van-e hozzá... De lesz-e vajon olyan, amikor az ember azt mondhatja, na most tényleg MINDEN klappol. Vannak gyermektelen, vagy második gyermeket nem vállalt ismerőseim, akik folyton ilyen külső dolgokat vettek figyelembe. Persze kérdés az is, hogy bennem minden készen van-e. Én most ettől ijedtem meg. Hogy tényleg kész vagyok-e egy csomó mindent feladni/felfüggeszteni, háttérbe tolni...
33. 7aaa030f29 (válaszként erre: 31. - Aranyvacak)
2013. márc. 8. 01:09

MA-s vagyok pszichológia szakon, most kezdtem. Először felfüggesztem, aztán kiderül, abbahagyom-e véglegesen. Azért egy MA-diploma sem ártana...:)

Te ezen akkor már túlvagy. Milyen a Phd amúgy? Érdemes csinálni? Milyen területen vagy? Egyszer-kétszer felötlött már bennem, hogy majd, a távoli jövőben én is. Azon gondolkoztam a napokban, hogy persze, szeretnék én gyereket, de megvan-e számára az érzelmi biztonság? Egy kicsit elbizonytalanodtam. Mert egyáltalán nem mindegy, hova érkezik, ha érkezik a baba. Minden rendben volt eddig, csak pár napja erős gyanúm támadt a felől, hogy nem teljesen őszinte a párom. Megijedtem, mert nagyon bíztam benne és azt gondoltam, elég éber is vagyok. De lehet, hogy nem?

32. Babeck
2013. márc. 7. 19:48
Sziasztok Lányok! De jó, hogy jöttetek, együtt még izgalmasabb a babakreálás ;) :)
31. Aranyvacak (válaszként erre: 30. - 7aaa030f29)
2013. márc. 7. 18:05
PhD-s vagyok állami ösztöndíjjal, szóval van jövedelmem meg időm is. 26 vagyok. Otthagynád vagy csak felfüggesztenéd a sulit? Mit tanulsz?
2013. márc. 6. 18:59
Igen, első lesz. Én már két hete nem szedem. Én még csak 24 vagyok és tanulok, de ha esetleg sikerülne, otthagynám a sulit. Te dolgozol most? Hány éves vagy?
2013. márc. 6. 13:38
Szia! De örülök, hogy van valaki:) Tegnap vettem be az utolsót. Első baba lesz nálatok? Te hogy állsz a dologgal?:)
28. 7aaa030f29 (válaszként erre: 27. - Aranyvacak)
2013. márc. 6. 12:06
Helló! Hasonló cipőben járunk és még új is vagyok itt, úgyhogy szívesen beszélgetnék:)Leálltál már a gyógyszerrel? Mi a helyzet?:)
2013. febr. 28. 20:55
Sziasztok! Én is babát szeretnék az idén. Még csak a döntés született meg. Fogamzásgátlót szedek, e hónapban fogok leállni vele. Jó lenne olyanokkal beszélgetni, akik szintén az elején vannak a dolognak:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook