Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Babát tervezünk és a párom megaláz fórum

Babát tervezünk és a párom megaláz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
180. Lèlek2 (válaszként erre: 179. - Libikóka)
nov. 16. 12:21
Jo persze hogy nem ez csak egy kis gondolat volt higy akkor egybol lepnek …. Igy meg …
179. libikóka (válaszként erre: 168. - Lèlek2)
nov. 16. 12:11

Hát nehogy ezen az alapon hozz döntést,,néha a tudatalattinak nagy hatalma van..

Ilyenből lesznek az,,én nem is akartam aztán mégis megtörtént,,kezdetű mondatok.

178. Lèlek2 (válaszként erre: 176. - Bichi)
nov. 16. 00:26
100% hogy nem vagyok. De ertem miert irtad igy es koszonom a megerositeseket.
177. Lèlek2 (válaszként erre: 174. - Liliom10)
nov. 16. 00:26
Igen ez jo otlet . Mondogatom magamnak hatha jobban tudatositom amit mar m amugy is tudok es megsem tudok lepni.. koszonom neked
176. Bichi (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
nov. 15. 20:11
Hát most vennék utolsó tesztet ezzel a pasival kapcsolatban, és nagyon reménykednék, hogy véletlen sem vagyok terhes egy ilyen "férfitől"...
175. 3066f49f9a (válaszként erre: 173. - Lèlek2)
nov. 15. 20:05
Az eszedre hallgass.
174. liliom10 (válaszként erre: 173. - Lèlek2)
nov. 15. 19:48
Se társnak nem alkalmas, se apának !!! Vajon mire vársz ? Mondogasd magadnak sokat : " Én nála sokkal jobb embert érdemlek !"
173. Lèlek2 (válaszként erre: 171. - Ágio8405)
nov. 15. 18:59
Nem akarok tole gyereket. Nemtudom miert nehez elhagynom ot … tudom es tisztaban vagyok vele h vele nem lesz jovom se gyerekem megis azt erzem h neg nem allok keszen elhagyni…
172. Lèlek2 (válaszként erre: 169. - Gabbbicica)
nov. 15. 18:58
Hat nem hiszem h o akarna lathatasra vinni tehat ettol nem felek … persze nem akarok tole gyereket .
171. Ágio8405 (válaszként erre: 168. - Lèlek2)
nov. 15. 18:04
Igen, ebbe gondolj bele, muszáj lenne átadnod neki láthatásra és akkor igenis ugyanezt élné át. Ne akard. Ne tedd tönkre az ő életét is. Inkább a sajátodat mentsd meg. Nem úgy van az hogy elhagynád es sosem látjátok. Ez most addig működik amíg nincs gyerek. Most még megszabadulhatsz tőle. Ha gyerek van végleg nem, csak ha ő nem akarja tartani a kapcsolatot. De azt fogja akarni hogy továbbra is megkeseritse az életed. Meg a gyerekét is. Basszus nem fér a fejembe ezek után hogy maradhatsz vele hogy látod hogy viselkedik a saját gyerekével. Vagy hogy igy hogy merült fel benned hogy gyereket akarj tőle….??
170. Ágio8405 (válaszként erre: 167. - Lèlek2)
nov. 15. 17:57
ésez még mindig nem elég neked….. Könyörgöm csak teherbe ne ess tőle.
169. gabbbicica (válaszként erre: 166. - Lèlek2)
nov. 15. 17:49
Láthatásra meg odaadnád neki a gyereket? Ugy h a meglevoket se latta 1 eve????? Meg ugy h igy viselkedik a mar meglevo gyerekeivel?
168. Lèlek2 (válaszként erre: 165. - Libikóka)
nov. 15. 15:15
Nem azt semmi fele keppen nem gondolom h majd egy baba jova teszi ezt a kapcsolatot. Szerintem ha nekem lenne tole gyerekem pont h sokkal konnyebben kilepnek.
167. Lèlek2 (válaszként erre: 164. - Ágio8405)
nov. 15. 15:14
Nalunk ez mar gyerek nelkul is erezheto hogy most az en szulinapomat unnepeltuk tehat en voltam a kozeppontba …. Minden baja volt… probalta az egeszet eltontanu … meg is siratott… majd csendbe volt de nem unnepelt velem….
166. Lèlek2 (válaszként erre: 163. - Liliom10)
nov. 15. 15:12
Persze orditana mint ahogy az 1 eve nem latott gyerekeivel is tette mert elvittuk oket is a szulinapomra es kb 5 allalommal szoltam ra hogy ne orditson elottuk se veluk mert megijeszti oket … v pl a 6 eves kisfia belazasodott es mondtam neki h este kelljen fel hozza legalabb orankent … hat en keltem orankent nem o… vagy miutan beteg volt es egesz nap nem evett szegeny este 9 kor lefekves utan kert vajaskenyeret es mar emiatt is veszekedett es en csinaltam meg az o gyerekenek az ennivalot majd kiboritotta a vizet veletlenul es kiabalt vele … es mondtam neki hogy egy 6 eves kisfiu! Elofordul mit kell orditani… erre velem is veszekedet. Tehat mind a ket gyerekerok en fondoskotam a par nap alatt es semmi halat nem mutatott legalabb ezert. Es igen mar arra is gondoltam hogy lehet h csak a gyerek segitene azon hogy rlhaggyjam mert ot biztos h nem tennem ki ilyen korulmenyeknek. Ha lenne gyerekem egy percre nem engednem meg ezt a viselkedest es egy perc alatt ott hagynam mert csak a gyerekem erdekelne mar.
165. libikóka (válaszként erre: 162. - Lèlek2)
nov. 15. 11:36

Olvasgatlak,,csak azt tudom megerősíteni amit Liliom írt,,babát ne vállalj vele,,illetve nehogy abba a hibába ess (mint sokan) hogy azt gondold hogy egy gyerek esetleg megváltoztatja a kapcsolatot.

Legyél jó magadhoz,,lépj:))

164. Ágio8405 (válaszként erre: 163. - Liliom10)
nov. 15. 09:35
Az biztos, az ilyen pasi teljesen kiakad ha nem ő van a középpontban, ha nem ő kapja már a legtöbb törődést, gondoskodást hanem a baba. Épp most frissen is látok egy párt ebben. Apukának már a második hazasság. Az elsőnek is azért lett vége mert egy zsarnok lett hogy nem ő az első az asszonynál hanem a 2 gyerek. Most az új házasságban a2 éves mellett újra itt tart a dolog. A szomoru hogy a nő előtte minden kívánságàt telejsitette, most meg ugye a gyereke igényeit is nézi és így rögtön ő a szemét a sz@r a hálátlan stb.
163. liliom10 (válaszként erre: 162. - Lèlek2)
nov. 15. 08:34

Az lenne a jó, ha őszinte lenne a bocsánatkérése, és többé nem bántana meg ! Vésd az eszedbe, hogy nem fog megváltozni, mindig rosszabb lesz, egyre jobban fogja bántani a lelkedet, amiket mond, tesz.

Legjobban annak drukkolok, nehogy gyereked legyen ettől az embertől, mert szegényt már most nagyon sajnálom, ha ilyen apja lenne. Ne felejtsd el, hogy Te egyenrangú vagy a kapcsolatban, de egy kisgyerek alárendelt szerepben van. Ha ő idegesíti majd, vajon mit fog csinálni ? Ordít ? Vagy megveri ? Lelkileg , szavakkal megalázza ? Egy ilyen kapcsolatot nagyon megterhel egy baba, kisgyerek, aki egyébként is rengeteg feladatot, időt igényel. És a SZERETETRŐL még nem is írtam. Legkésőbb akkor biztos szétmennétek, ha nem bírnád tovább idegileg ezzel a pasival, aki már nemcsak a Te életedet, hanem a gyerekéét is tönkreteszi.

Lépj mielőbb a boldog jövőd érdekében ! Sok erőt kívánok hozzá !

162. Lèlek2 (válaszként erre: 160. - Liliom10)
nov. 14. 23:32
Igen mar mondtam h bocsanatot kb teljesen felesleges kernie ha nem valtozik semmi. Mert bocsanatot ker majd ket nap mulva ugyan igy viselkedik tehat haggyjuk a nagy bocsanatkereseket…. Erre azt mondja h nekem semmi nem jo. Nemtudom tenyleg h miert nem lepek de szota is sokat veszekszunk talan csendesebben mert mar megint belefaradtam a sok vitaba …
161. Lèlek2 (válaszként erre: 159. - Ágio8405)
nov. 14. 23:30
Igen valoszinuleg sajnos
160. liliom10 (válaszként erre: 158. - Lèlek2)
nov. 14. 20:51

Azt mondják a pszichológusok, hogy a lány vagy olyan párt választ, aki olyan, mint az apja, vagy a rossz légkör, bánásmód miatt pont az ellenkezőjét. Te még nem tartasz ott, hogy 180 fokot fordulj, úgy érzem. Én apám ellentétét választottam , és nagyon jól tettem. Soha nem beszélt úgy velem a férjem, mint apám, és soha nem emelt volna rám kezet, eszébe se jutott. ( Már nagyszülők vagyunk ! )

Senki nem változik meg nagyon, ne reménykedj ! Hiába kér bocsánatot ! Az csak valameddig tart, aztán kezdi elölről, és mindig rosszabb lesz, mindig többet enged meg magának. Ilyen ember nem való társnak...senkinek !

159. Ágio8405 (válaszként erre: 158. - Lèlek2)
nov. 14. 10:46
Akkor sajnos biztos innen ered. 😞 ezt kell feldolgozni. Sajnos az ilyen bántalmazó emberek mindig megtalálják az áldozat típusú sérült lelkű embereket. Ők maguk is gyengék sérültek és sajnos a másik bántásától érzik erősnek magukat.
158. Lèlek2 (válaszként erre: 157. - Ágio8405)
nov. 14. 09:52

Voltam mar ketszer kinziologusnal es igen sokat segitett. A psichologusommal is a miertet probaljuk megtalalju es a gyerekkorrt elemezni.

Nen vmi jo a kapacsolatom a szuleimmel. Nem jo mintat lattam. Gyerekkorom nem is de mar a tinedzser korom szornyu volt …

157. Ágio8405 (válaszként erre: 155. - Lèlek2)
nov. 14. 07:40
Akkor lehet nem ő a megfelelő szakember neked. Lehet az okot kéne kideríteni. Lehet valami hozott dolog ez. Próbáld ko a család állítasz. Kineziologust is érdemes kipróbálni. A szüleid kapcsolata milyen? Milyen mintàt láttál?
156. Lèlek2 (válaszként erre: 153. - Ágio8405)
nov. 13. 23:49
Igen nem tudom higy miert “fogadom” el ezt nert sajnos vmilyen szinten elfogadom… 😞
155. Lèlek2 (válaszként erre: 152. - Ágio8405)
nov. 13. 23:48
Van pszichologusom milyen segitseget kerjek meg? Sajnos ez rajtam mulik en pedig ilyen gyenge lelku vagyok …
154. Lèlek2 (válaszként erre: 150. - Liliom10)
nov. 13. 23:47
De leszoktam allitani es neha sikerul is majd par ora mulva bocsanatot ker. Igazad van mondogatni fogom ezt magamnak es neki is tobbszor. Koszonom nagyon kedves vagy enis remelem hogy megtalalom azt az embert aki majd megbecsul engem 😇
153. Ágio8405 (válaszként erre: 148. - Lèlek2)
nov. 13. 16:43

Azt nem veti meg aki lelkileg terrorizálja a másikat? Az épp olyan bűn. Kár, hogy szerinted ez elfogadható 😢

Ugye tudod, hogy vannak emberek, akik sem testileg sem lelkileg nem bántják a másikat? Te is olyan erdemelsz, nem ilyeneket.

152. Ágio8405 (válaszként erre: 149. - Lèlek2)
nov. 13. 16:39
Ettől gyengülsz el? Én ettől megijednék inkább hogy ilyen emberrel kell lennem egész életemben. Kérj segítséget hogy végre erőt vegyél magadon és kirakd.
151. liliom10 (válaszként erre: 150. - Liliom10)
nov. 13. 14:51

jav.:

"velem ezt EGY férfi sem teheti meg"

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook