Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezünk (2022) fórum

Babát tervezünk (2022) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8528. BoxosÁgiMági (válaszként erre: 8524. - Pillangó28)
dec. 30. 11:31

Szia Pillangó! Én is gratulálok Nektek!

Nálunk november 6-án született Székesfehérváron. :) Ti hogy vagytok?

8527. Tory22
dec. 11. 19:39
Nálunk mindig így kel a kislányom, mint akit nyúznak :D ötletem sincs.
8526. Sziszkusz (válaszként erre: 8525. - Pizsi2)
dec. 11. 17:01
Nekünk sajnos éjszaka is ez van, szóval tanácsom nincs, de együttérzek. ❤️
8525. Pizsi2
dec. 11. 15:22

Sziasztok!


Remélem mindenki jol van. Kicsif jelentkezzetek be akik még itt vannak, hogy vannak?! 😘


És lenne egy kérdésem is mert teljesen tanácstalan vagyok. Kb már több mint 3 hete a nappali alvásoknál a kis fiam orditva kel, de olyan minth nem is igazán lenne ébren és csak akkor nyugszik meg ha magamra teszem majd alszik tovább. Lassan 9hónapos ( eljön az idő már mikor többet van kint mint bent a pocakban volt 🙂🙂)

Nem tudom mi lehet ez, nem tudom mit tehetnék. Este minden rendben, kicsit mocorog akkor megfogom a kezét is és semmi baj. De nem kel fel sirva mint a délutáni alvásban. Babakocsiba ha alszik, ott néha kicsit megijed, de nem sir és alszik is tovább. Egyedül ezek az ágyban töltött alvásokkal van ilyen állapot 😔😔😔

Valakinek ötlete? 🩷

8524. pillangó28 (válaszként erre: 8523. - BoxosÁgiMági)
2023. okt. 14. 13:32

Szia! ☺️ Gratulálok Nektek 🥰🥰


Mi november 9re várjuk 🥰🥰


Melyik kórházban születik a pici?

2023. okt. 14. 10:15
Sziasztok, így sok idő után. 🙈 Na csak összehozzuk mi is a kis Mikkamakkát. Nov. 8- ra várjuk, de a doki szerint októberi lesz😊 Jól megváratott minket.
8522. Pizsi2 (válaszként erre: 8521. - Tory22)
2023. szept. 10. 23:41
Valószínű közrejátszanak! A faláson túl vagyunk, azóta kicsit vissza esett az étkezés. De cserébe a hangulata az maradt. 🥸🥸
8521. Tory22 (válaszként erre: 8520. - Pizsi2)
2023. szept. 10. 22:22
Esetleg 6 hónapos növekedési, mozgásfejlődése nem lehet? Alíz most fordult hátról hasra, eddig csak próbálta, előtte 2-3 nap nem aludt, most meg azért, mert mindenáron gyakorolni akarja az új tudományt :D
8520. Pizsi2 (válaszként erre: 8518. - Tory22)
2023. szept. 10. 22:03

Nálunk is az esti ami teljesen fix, bár az apja altatja. Én addig mindent megcsinálok amit napközben nem tudtam. Próbálkozom már napi rutinnal. Főleg mert már van hozzátáplálás így van mikhez kötni jobban sztem. De eddig én is azt csináltam amit te, szaladtam vele aludni, hogy ne legyem túlpörögve vittem amint voltak jelek. Most ez nincs. 🥲🥲🥲

Hiába dörzsöli a szemét vagy nyügös, nehezen akar aludni. Lehet 6hónaposan alvásregresszió?! 🤔

De amikor ennyire álmos sokmindent bevetek, rugózok vele, hintázok, sötét hűvösebb helyre viszem és van, hogy egy kis kör sétára kimegyünk a kezemben aztán onnan ágyba. Sokszor működött. Friss levegő az jó!

8519. Pizsi2 (válaszként erre: 8516. - Ágio8405)
2023. szept. 10. 21:57

Az biztos, hogy semmi sem biztos.

De mostanában megint változik, 6 hónapos, és nappal olyan mintha nem akarna aludni, de álmos. Babakocsiban nem alszik el, csak hordozóban, viszont 9kg. 🥲🙄😅 csak jó lenne kis könnyités. De nincs. Ugyhog csinálom tovább.

8518. Tory22
2023. szept. 6. 10:31
Mi hasfájósok voltunk, úgyhogy esélytelen volt így a napirend, örültünk ha aludt 1-2 órát, nem volt érdekes mikor. Talán most, de a 3 hónapos növekedésivel meg ezzel a meleggel, borult minden. Aztán meg elkezdett hátról oldalra/hasra forgást gyakorolni és azért vergődik az ágyban, úgyhogy visszatettük neki estére a fészket. Én csak este altatom, egyedül az esti rutin ami fix, fürdés, evés, alvás. Napközben, ha látom, hogy dörgöli a szemét, azonnal abbahagyjuk, amit épp csinál, kicsit vállamra veszem, megnyugtatom, hogy ne érje semmi inger, aztán leteszem a kiságyba, és pár percen belül elalszik. Ha túlfárad vagy elkések vele, akkor cseszhetem, sajna akkor már nem alszik és kezdődik a nyűglődés.
8517. tyityu (válaszként erre: 8515. - Pizsi2)
2023. szept. 6. 09:53
Szia ! Az en kislanyaim par honapos koruktol maguktol alszanak el. Most 4 es 2 es fel evesek. Mi ugy csinatuk hogy beraktuk oket a kisagyukba es kijottunk a szobabol. Ha hallottuk hogy kicsit « dumal » nem mentunk be de ha elkezdett nyugolodni akkor bementunk, kicsit beszeltunk hozza, megsimogattuk de mindig kijottunk mielott elaludt. Eleg hamar egyre ritkabban kellett bemennunk. Nalunk ez mindket gyereknel mukodott pedig teljesen mas az alvasuk. Talan ti is megprobalhatjatok. A nagy 4 hetes kora ota atalussza az ejszakat, a kicsivel majdnem 2 eves koraig szenvedtunk, rengeteget ebredt ejszaka, most is minden neszre felebred de szerencsere magatol vissza alszik. En ugy gondolom nincs ebben semmi extra, nekunk felnotteknek sem egyforma az alvasunk. A kicsi minden neszre felebred mint en. A nagy mellett a riaszto is bekacsolhat meg sem hallja (ferjemnek is ilyen mely alvasa van). Kitartast. Nekunk is kegyetlen elso evunk volt a kicsivel, tudom mindenki ezt mondja de idovel tenyleg konnyebb lesz. Csak tul kell elni addig 😂.
8516. Ágio8405 (válaszként erre: 8515. - Pizsi2)
2023. szept. 6. 09:19

A segítség nélküli alvasra se várj csodát. Én mai napig nem tudok csodák így elaludni. Az más hogy nem más segítség kell már hozzá. Az én 4 évesem sem alszik el egyedül. Barátnőm 7 éves lánya mellett is ott kell még lenni. Én 15

Hónapos koráig sokat altattam

hordozva. Nehéz az első egy év akkor sokszor alszik még. Emlékszem volt olyan nap hogy össze számoltam 7 órán át csak altattam. Egy örökkévalóságnak tűnt, de aztán minden elmúlik egyszer. Én mindig azzal vigasztaltam magam hogy semmi sem tart örökké. Egy dolog állandó, a változás.

8515. Pizsi2 (válaszként erre: 8514. - Ágio8405)
2023. szept. 5. 21:35

Persze voltam, minden jo. Ilyen a testem! 🤷🏼‍♀️ lassan regeneralodik is. Meg gondolom amig van tej se sokat segit. Bár már apad. Mivel fejem, nem akart nagyon szopizni csak pár hónapig az elején, én meg lassan elengedem. Sajnos nehezen tudom fentartani a fejéssel csak, miközben egyedül vagyok a gyerekkel és van, hogy enni is alig tudok. Mint ma, éppen fogzás és növekedési ugrás is jàtszik.

Azt nem tudom, hogy lehetne megmutatni neki, hogy segítség nélkül is eltud aludni. Mert csak a szopi nyugtatja meg, de cumizni nem cumizik, csak ha eszik. Vagy magamra kötve a hordozóban. 2 év wow! Lehet nàlunk is annyi idő lesz 🤪

8514. Ágio8405 (válaszként erre: 8513. - Pizsi2)
2023. szept. 5. 17:41

Kitartás. Nálunk csak a 2 éves kori idegrendszeri érés hozta meg a rendes alvást. De legtöbbeknek azért előbb javul.

Még mindig vizes vagy? Hogy hogy? Voltál ezzel orvosnál?

8513. Pizsi2 (válaszként erre: 8511. - Tory22)
2023. szept. 5. 17:00

Erre mondják, és hallom államdoan, lesz jobb is! Csak tudnám mikor. 😩🥲

Kitartást nektek is!!!

Van ami beválni látszik?

Van napi rutinszerüség?

Én azt érzem nálunk nem sok. Sokat vagyok itthon a lakásban vele. Még mindig vizes a testem is és nehezebben mozgok 😔 és örülök ha itthon elvagyok vele. Hasizmom még nem zárt össze. Így azért magasabb intenzitással nem is tudok edzeni sem.

Probálkozom! De azt érzem nem jó amit csinálok!

8512. Pizsi2 (válaszként erre: 8510. - Babcsira)
2023. szept. 5. 16:57
Juj!! Hogy vagy? Biztos minden remekül alakul! Sokat gondolom majd rád! 🩵
8511. Tory22
2023. szept. 5. 12:32
Szia Pizsi! Örülök, hogy jól vagytok 🥰 Mi augusztus 25-én töltöttük a 3 hónapot. Mi sem alszunk, 2-3 óránként kelünk. 11 hetesen elkezdett 2x5 órát aludni éjjel 1 ébredéssel és etetéssel, utána felborult minden és azóta szórakoztat minket 🤣
8510. Babcsira (válaszként erre: 8509. - Pizsi2)
2023. szept. 5. 11:56

Jajj de jó olvasni rólatok Pizsi 😊

Nálunk ha minden igaz 1 hét múlva érkezik a babóca😊

8509. Pizsi2
2023. szept. 5. 11:36

Sziasztok!


Valaki még jár erre? 🤗

Ki hogy van, hogy telnek a babás időszakok js azoknál akikhez már megérkezett?

Nálunk ez az alvás dolog sokszor borzalom, de már kikukucskált egy fogacska is! 🎉🩵

Remélem mindenki jól van! 🎀

8508. 77Ancsi (válaszként erre: 8507. - ManóBubi)
2023. júl. 5. 15:48
Köszönöm ,kèrtem a csatlakozàsi lehetősèget vàrom a visszaigazolàst.
8507. ManóBubi (válaszként erre: 8506. - 77Ancsi)
2023. júl. 3. 16:56

Szia!

Ez egy tavalyi fórum, van egy zárt klub, ahova tudsz csatlakozni:

Babát tervezünk (2023)

[link]

8506. 77Ancsi
2023. júl. 1. 08:19
Sziasztok,csatlakoznèk a fórumhoz .Mi is babàt szeretnènk ,egy negyediket☺️Van hàrom fiúnak ès jöhetne egy kicsi làny ,de akár fiú is.Viszont fèrjem 45 èn èn 46 èves vagyok , fèl ève próbàlkozunk , de semmi .Szedünk egy csomó vitamint ès maca port is iszunk , de vàrom a javaslatokat mit vàlt be ami fokozhatja a termèkenysèget.Köszi ha vàlaszoltok.
8505. ManóBubi (válaszként erre: 8504. - Mókacicka)
2023. júl. 1. 06:47
Első sikertelen, előző hét pénteken volt a második, jövő hét pénteken kell tesztelnem.🙂
8504. mókacicka (válaszként erre: 8500. - ManóBubi)
2023. jún. 28. 15:11
ManóBubi, veled mi a helyzet? Gondolom, már túlvagytok az inszemen...
8503. Pizsi2
2023. máj. 23. 18:02

Mennyi jó hír! ❤️ Gratulálok mindenkinek!

Aki még próbálkozik, küldöm az energiát, minden téren! ❤️


Érdekes babázni :) jó értelemben.

Az eleje nagyon nehéz volt, ott sokszor megtörtem. Nem tudtam mi történik, és szülés után meg nem pihentem szinte. Intenziv volt. Mára talán kezdem kapizsgálni a kis főnököt is. A szopiztatás se ment egyszerüen, de talán mostanra az is kezd megnyugodni. Már 2 hónapja❤️ eszméletlen!

A napi rutin nem tudom hogy lesz, még elég összevissza ő is, de biztos csak időkérdése.

8502. kiskacske (válaszként erre: 8499. - HDiana90)
2023. máj. 18. 13:58
Mi is beléptünk a babavárós klubba. 😊
8501. ManóBubi (válaszként erre: 8496. - Pizsi2)
2023. máj. 18. 13:24
Te is mesélj!🥰
8500. ManóBubi
2023. máj. 18. 13:15

Én nem.😞

Stimuláció alatt vagyok, jövő héten, ha minden jól alakul, inszeminációnk lesz.

8499. HDiana90
2023. máj. 18. 07:55

Ahogy én is :D

Remélem itt mindenki minimum babát vár :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook