Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013-ban babára vágyók! fórum

2013-ban babára vágyók! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. júl. 25. 22:46

Van itt még valaki?

Lilien lányom 2,5 év várakozás majd 9 hónapnyi csodálatos várandósság után 2014.03.18-án mindössze 1óra 45 perc alatt, gátvédelemmel egy csodálatos szülés keretén belül világra jött 3550g-mal és 56,de valójában 52 cm-el.


Mára már 16 hónapos gyönyörű, okos életvidám, egészsége csajszi és mi meg küzdünk a tesóért :D Úgyhogy újra itt :)

5049. Gabyka16
2014. aug. 7. 07:06

Sziasztok örömmel tudatom hogy Zatlukál Mira Hanna 2014.08.03.-án 8:52-kor megszületett 52cm és 2650grammal :)


Tegnap végre hazajöttünk az éjszaka kicsit nehezen ment nagyon fájt a pocija mert kaptam egy szem hashajtót és ez sajnos rá is hatással volt

A kórházban imádták és meg lettünk dicsérve hogy tankönyvi szülés volt mivel nagyon hamar kitágultam és jöttek a fájások nem kaphattam érzéstelenítőt sem már de a 2 perces fájásoktól számítva 1 óra alatt megvoltunk igaz a kisasszony szakított belül úgyhogy közel 40 percig varrtak össze de akkor és ott már mindegy volt

Megdicsértek hogy ahhoz képest hogy első baba gyorsan ment és nagyon jól csináltunk mindent és én is jól viseltem talán a végén volt az erős fájásoknál pár perc amikor intenzívebben kiabáltam

Összesen 50gramm mínusszal jöttünk haza,szépen eszik és sokat mosolyog

A doktornő mondott egy édes mondatott

-A vajúdás az egyetlen olyan vakrandi ahol biztos hogy a végén örökre szerelmes leszel

Most megyek pakolászok amíg alszik

Puszilok mindenkit

Gratula az új babásoknak és mindent bele akiknek még hátravan

2014. jan. 19. 11:29
Remélem nem bánja, hogy elújságolom, de a táblázatból Gabyka 16-nak is sikerült. babát vár, még korai időszakban van, de sikerült neki.
2014. jan. 5. 21:10
hát nekünk megint nem adatott meg a csoda... 14hónap sikertelenség...de nektek egy nagy kalappal!
5046. rencsij
2014. jan. 5. 19:11

Sziasztok!

Mi is tervezzük a babát...azaz dolgozunk rajta lassan 9 hónapja. Igyekszünk nem elkeseredni..dehát nehéz.

Mindenkinek erőt, kitartást!

:)

2014. jan. 4. 20:13

sziasztok!en is eltűntem kicsit.jelenleg annyi változás történt hogy dokit váltottam,aki szerint most a cisztat leszámítva velem minden oké.legutóbb december 17én voltam nála, /13. napon/ es akkor látott vmit a ciszta melett.amiről nem tudta eldonteni h mêg egy ciszta vagy egy tüsző.természetesen a próbálkozást nem adtuk fel.jelenleg 30. napon járok,némi barnazas volt/van.ÚgyhogY azt hiszem megint nem sikerült.

Ebben a hónapban az uram is megy vizsgálatra,hátha nála derül ki valami :-/

Ja es az ő eredményétől függ hogy megcsinálja e a dokim a petevezetek atfujast vagy sem :-/

5044. noemi30
2014. jan. 3. 12:06

Tiszta szivbol gratulalok nektek,es nagyon igazad van hogy igen is nagyon kell akarni!!!!es nem szabad feladni....

En is re irtam ....mivel mink is nagyon akartuk es nem adtuk fel 3 veteles utan, most 13 hetesek vagyuk,es nagyon bizunk hogy most vegig tudjuk vinni...


Gratulalok es gyonyoru babavarast,jo egeszseget a babanak es a mamanak:)

5043. Meise
2013. dec. 31. 16:19

Sziasztok!

Októberben írtam utoljára, akkor készültünk a lombikra, azóta nem is mertem jelentkezni, de megígértem hogy ha lesz hírem jövök. Úgy tűnik végre sikerült! Babát/babákat várok! :) Már voltam egy UH, de majd januárba megyek megint, akkor már többet fogunk tudni.


Nem vagyok sokkal okosabb a témában mint korábban, de van egy dolog ami mindig is zavart. Amikor azt mondják ne akarjuk annyira. Ezzel mai napig nem tudok megbékélni. Én úgy gondolom hogy az akarom szó nem is megfelelő ebben a helyzetben, inkább az a helyes hogy nagyon vágyunk rá... de akárhogyis nevezzük, 3 évig vártunk, túl vagyunk egy műtéten, 5 stimuláción, számtalan orvoson, és számtalan vizsgálaton, és még annál is több gyógyszeren. Aztán a lombik se volt épp sétagalopp... ha nem akartuk, vagy szebben, nem vágytunk volna rá annyira, nem lett volna bennünk ekkora elszántság, soha nem sikerült volna. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy igenis akarjátok! Nagyon! És tegyetek érte! Ha kell váltsatok orvost! Ez csak nekünk és a párunknak fontos, senki másnak!


Így ismeretlenül is mindenkinek kívok nagyon sok erőt és kitartást a jövő évre. És mihamarabb váljon valóra a vágyatok!

5042. Flora05
2013. dec. 27. 11:42
Teszt negatív. Úgyhogy baj van...
5041. Flora05 (válaszként erre: 5040. - Mano-Gabi)
2013. dec. 26. 22:04
Na ez az, hogy mivel közben egy teljesen normális menzeszem volt, el is vetettem, hogy babát várok. Aztán úgy alakult a minden napi életem, hogy nem is számolgattam, mikor esedékes a következő havi. Lelki gondok is okozhatnak kimaradást, bár eddig ez nem volt jellemző rám. De... A terhesség okozhat hangulatingadozásokat. Áh, nem tudom, miből mire kéne következtetnem, holnap tesztelek aztán meglátom. Ha negatív, akkor meg bejelentkezem, mert 25 napja késik, előtte 13mat késett, ez nem normális.
5040. Mano-Gabi (válaszként erre: 5039. - Flora05)
2013. dec. 26. 21:27

holnap csinálj tesztet, nem is értem hogy bírtad idegekkel idáig, ha terhes vagy akkor 13 hetes? akkor tuti nem fognak megdicsérni sehol sem, nem szemrehányás, hanem tény.

bízzunk benne, hogy nincs semmi bajod, de ha baba van akkor annak sincs.


szorítok

5039. Flora05
2013. dec. 26. 20:56
Sziasztok! Előző hozzászólásom vége az lett, hogy november 3-án megjött... Nem olyan volt, mint mikor februárban (igazolt) terhességem alatt barnáztam a vetélés előtt... Tehát nekem abszolút normális menzesznek tűnt színre és állagra, egy kicsit kevesebb volt, mint a szokásos, de ezen nem változtat semmin sem. VISZONT azóta nem jött meg... A melleim már nem fájnak, de azóta is kell a nagyobb melltartó. Émelygésem is volt párszor meg hányingerem is, de nem reggel. Igazából nem is figyeltem rá, azt hittem, csak a fáradtság teszi, kicsit fáradékonyabb vagyok és lelkileg nagyon is érzékenyebb. Sima fehér folyásom van csak. Ja, és puffadok, ez azért néhány helyzetben elég kellemetlen tud lenni... pl munkában. Naci, harisnya még mindig szoros. Létezhet, hogy ciklus 5. napján volt pé, késéssel, de megjön utána, mégis terhes maradok? Szerintem lehetetlen, de szeretnék tapasztalatokat kérni, a családom eléggé termékeny fajta, volt, aki úgy próbált védekezni, hogy a ciklus közepén lévő 16-17 napot is kihagyták együttlét terén, mégis lettek belőle babák... Azt hiszem, vagy beteg vagyok, vagy holnap veszek egy tesztet... ha az vagyok, akkor 13 hetes... :O
5038. nyecsus
2013. dec. 10. 08:42

Sziasztok!!!

Mondhatok valamit? Csak egy jótanács, egy megfigyelés, nem kell megfogadni, ha nem szeretné valaki. Szóval vissza-vissza olvasgattam itt a fórumot, és azt látom, h itt mindenki úgy rá van pörögve a babára, hogy talán sokaknak pont azért nem jön össze, mert az egész egy görcsös, akarom lett. Próbáljatok meg ellazulni, a férjeteket/pasitokat nem csak egy eszközként tekinteni, hanem csak egyszerűen szeretni, és szeretve szeretkezni, nem azért, h baba legyen.

5037. csibe10
2013. dec. 8. 22:41
Sziasztok.úgy döntöttem nem méregerem a hőmet...viszont így nem tudom pontosan mikor kéne megjönnie.előző hónapba elfelejtettem felírni melyik nap jött meg,de emlékezetem szerint 3nappal később jött...eszerint 6.án jött volna de semmi.viszont már előtte 3-4nappal úgy görcsölt az alhasam hogy sírtam.5.-én meg ma(most) hánytam...egész nap hányingerem van,de nem ettem semmi olyat.imádom a kínai kaját,viszont az jött ki belőlem 3napja... mi lehet ez??lehet hogy sikerült?mikor teszteljek?a hasamnál olyan mintha megjönne,kicsit szurkál a hasam alja.ja és folyton ennék...eddig alig ettem egész nap valamit! Ötleteket várok..köszi
5036. Gabyka16
2013. nov. 17. 21:23

Sziasztok!

Sajnos az én görbém megint rémes,most ráadásul el is utazott a párom úgyhogy nem nagyon tudtunk sokat együtt lenni,le vagyok törve mint a bili füle :(

Januárban azt hiszem magán dokihoz kell mennem :(

Itt a görbém :(



[link]


Kivel mi újság egyébként?

5035. d20c30cb4c (válaszként erre: 5033. - Flora05)
2013. nov. 6. 08:18
Szia! Létezik. Nekem 2,5 hét késéssel lett pozitív a tesztem. Bár a terhességem vége vetélés lett, de nekem a 10-es érzékenységű állandóan negatív volt, majd ennyi idő elteltével lett pozitív.
5034. Szeleszte22 (válaszként erre: 5029. - Angyalváró26)
2013. nov. 5. 15:01
Kapszula kúrát csináltam, egy kapszulát szedtem be reggel, 400 mg volt a hatóanyag benne:)
5033. Flora05
2013. nov. 1. 22:26
Már 10 napja késik.... Ciklus 5. napján voltunk együtt (így jött ki, de alapjáraton most nem gondolkodtunk babán) én már nem tudom, mit gondoljak, mert a 12,5-es teszt délutáni vizeletből negatív. 2 napja fájnak a melleim, meg is duzzadtak, a hasam egy hete puffad, no nem eget verően, de ülve azért jobban esik kigombolni a nacit. Volt egy kevés szédülés pár napja, egyszer volt hányingerem. Mindjárt megjön tipusú morajlást érzek a hasamban, nem csak egy helyen. Nyúlós, tojásfehérje szerű folyáson kívül semmi, még csak nem is sötétedik. Nincs magyarázatom, miért késik. Nem vesztem össze senkivel sem, nem ettem más kajákat, nem voltam beteg sem. Nekem még anno, 3 éve egy súlyos kismedence gyulladás és egy (majdnem halálos kimenetelű) vérmérgezés után sem volt gondom, mindig megjött időben. Egy ismerősöm azt mondta, neki csak a nem várt után 14 nappal lett pozitív a teszt. Akkor most ha jól látom, vagy marha nagy szerencsém van, és ilyen szélsőséges időpontban is sikerült a baba, csak még nem mutatja a teszt, vagy valami oltári nagy gond van, amire így reagál a szervezetem. Elővettem a februárban elvégzett teszteket, én a nemvárt utáni 11. napon vetéltem el, de már a nem várt után 4-5 nappal a 25-ös teszten halvány csík volt. Létezik, hogy mivel minden terhesség más, most nincs elég hcg-m?
2013. okt. 31. 11:46
Elérkezett a nemvárt napja...de egyelőre semmi jele...de babának sincs nyoma...egy nappal a nemvárt előtt már barnázás szokott lenni+derékfájás+görcsök....jelenleg szárasság,némi alhasi fájdalommal...nem fáj se a cicim,se a derekam...nem vagyok rosszul,nem szédülök...vajon ismét a sors szívat,és csak késni fog?! :/
5031. Gomez80
2013. okt. 30. 22:05

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha járt már így valaki.

Lombik stimuláció alatt vagyok, reggel UH-on voltam, ezért nem szúrhattam be indulás előtt a Merionalt. Utána viszont nem jöttem haza az intézendők miatt és este jutott eszembe, hogy nem szúrtam be a Merionalt végül. Most este ahogy eszembe jutott beadtam. Ma még be kell szúrnom az esti Fostimont, azt majd valamikor késő éjszaka beszúrom, hogy legyen idő a kettő között. Szerintetek lehet ebből probléma vagy hátrány?

Köszi a válaszokat.

5030. Gabyka16
2013. okt. 30. 21:58

Sziasztok!

Az én hőm megint megbolondult,gyanítom 1-2 nap és sajnos megint megjön :(



[link]

5029. Angyalváró26 (válaszként erre: 5027. - Szeleszte22)
2013. okt. 30. 11:20
tea vagy kapszula kúrát csináltál? :)
5028. Angyalváró26 (válaszként erre: 5027. - Szeleszte22)
2013. okt. 30. 11:14

óóóóó de jó:)

amúgy nekem is a progeszteron szintem túl alacsony...szedtem rá 3 hónapig duphastont,de nem ért semmit :( ezért gondoltam valami természetes segítségre :)

5027. Szeleszte22 (válaszként erre: 5026. - Angyalváró26)
2013. okt. 30. 07:49

Szia


Nekem a progi szintem volt a béka segge alatt, a barátcserje kúrába kezdtem és az első hónapba babás lettem. Jelenleg 36 hetes vagyok és már nagyon várjuk a mi kislányunkat:)

2013. okt. 29. 23:58
Cikafark,barátcserje,palástfű... ezek közöl próbálta valaki valamelyiket? Szerintetek érdemes ezekkel kísérletezgetni?
5025. andi2008 (válaszként erre: 5018. - Pidiko)
2013. okt. 28. 22:20
Nagyon szorítok!!!!!!!!!! Én is már ősidők óta nem voltam itt.............azóta 16hetes terhes vagyok!!!!! :D :D .D :D Szóval,KITARTÁS csajok!!!!!Mindenkinek iszonyatosan szorítok hogy végre teljesüljön mindenkinek az álma!!!
5024. pidiko (válaszként erre: 5023. - Baba31)
2013. okt. 28. 14:02
:)
5023. baba31 (válaszként erre: 5022. - Pidiko)
2013. okt. 28. 13:58
Mindegy próbálkozun és ha tényleg peteérési tünetek,akkor hátha megfogan a babánk.:-)
5022. pidiko (válaszként erre: 5021. - Baba31)
2013. okt. 28. 13:48
előfordulhat bár ha a gyogyit most hagytad abba akkor nem biztos azt érzed aztán ki tudja
5021. baba31
2013. okt. 28. 13:45
Sziasztok!Kérdésem lenne.október 20.-án hagytam abba a fogamzásgátlót és ma érzem magamon a peteérés tüneteit.Lehet ilyen hamar?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook