Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013-ban babára vágyók! fórum

2013-ban babára vágyók! (beszélgetős fórum)


2012. dec. 26. 14:51

Sziasztok!


Csatlakoznék én is.

Nekünk már van egy két és fél éves kisfiunk. Másfél éve szeretnék kistesót. Kiderült, hogy csak lombikkal lehet. :-( Január 15.-én megyünk konzultációra. Max. csak egyszer próbálkozhatunk. Remélem az az egy is bele fog férni. (májusban lejár a 3 évem, és mehetek vissza dolgozni).

Minenkinek további szép ünnepeket és mielőbbi babásodást!

9. pidiko (válaszként erre: 8. - Evici85)
2012. dec. 26. 14:35
szia ezer éve
2012. dec. 26. 14:08
Szia Ildikó :)
2012. dec. 26. 14:08

sziasztok.

szeretnék én is csatlakozni. Nekünk van egy 5 éves kisfiúnk, kistesót március óta szeretnénk... viszont sajnos nem akar össze jönni.

Voltunk kivizsgáláson miszerint minden rendben van mind kettőnknél.

6. pidiko (válaszként erre: 5. - Telifánt)
2012. dec. 26. 13:43
valószínű nálam is ez a baj de kivizsgálva nem lett ettől függetlenül lett egy lányom szóval fel a fejjel:)ja és nekem van mellé pluszba egy fejlődési rendellenességem is ami még nehezíti a dolgot.
2012. dec. 26. 13:40
Sziasztok! Mi is nagyon szeretnénk kisbabát. Sajnos nálam koplikáló tényező a pco és az IR, de küzdünk hogy megszülethessen az első kisbabánk.
4. pidiko (válaszként erre: 2. - Pixi84)
2012. dec. 26. 13:30
hú akkor nagyon szorítok nektek hogy az új év nagyon jól kezdődjön:)
3. pidiko (válaszként erre: 1. - Siphugi86)
2012. dec. 26. 13:29

Szia van már több ilyen fórum is de én csatlakozom ide hozzád is.

Mi már nyár óta rajta vagyunk a baba ügyön tesót szeretnénk a 18 hónapos kislányunknak eddig sikertelenül reménykedem benne hogy az új év meghozza nekünk majd a várva várt tesót.

2012. dec. 26. 13:29

Szia!2 éve tervezzük a babát és már én is nagyon szeretnék babázni 2013-ban... Első babára vágyunk. Csütörtökön volt az első inszemünk, reménykedünk, de ugyebár ez csak 20-30% esély.

Biztosan nem könnyű Neked sem, ilyenkor gondolom az ember már eleve rágörcsöl a dolgokra, nehogy megismétlődjön...

2012. dec. 26. 13:07
Sziasztok! Mi már az idén szerettünk volna babát, de sajnos egy valószínűleg kémiai terhesség jött csak össze márciusról- áprilisra ami persze spontán vetéléssel ért végett, mert sajnos nem tapadt meg így csak kémiai terhesség lett belőle. Nagyon nehezen lettem túl a dolgon és a mai napig is még időnként megsiratom. Viszont mostanra úgy érzem újra tenni szeretnék egy pici babáért, hogy megfoganhasson. A jövő évet új kezdetnek veszem és ha ti is így éreztek és szívesen beszélnétek meg velem és másokkal a gondolataitokat és tippjeiteket akkor írjatok ide. Üdv mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook