Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapolcai Pannon Reprodukciós Intézetbe járok-babára vágyok! fórum

Tapolcai Pannon Reprodukciós Intézetbe járok-babára vágyok! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 21. 16:40

Mimike, válaszoltam priviben.

De itt is nyugodtan felteheted a kérdéseidet.

2010. febr. 21. 12:55

Mimike!


Én írtam Neked a PRI-s fórumra, ha bármilyen konkrét kérdésed van szívesen válaszolok. Nem volt kérdésed azóta sem.Pedig írtam, hogy én már túl vagyok 7 inszemen, abból az első sikerült, de vetéléssel végződött.Tapasztalataim vannak már a témában.

Nem sok mindent írtál magadról, ezért nem is nagyon tudtunk Neked válaszolni.Kérdéseket sem tettél fel.Mivel még eredményeid sincsenek, a doki is majd azok ismeretében dönti el hogyan tovább.Inszem vagy lombik.

Azt sem írtad le hol tartatok, mióta próbálkoztok...stb.


Mi 2008.szept.-ben voltunk először a PRI-ben.Azóta oda járunk. Én mindent megcsináltattam, nem sorolom fel, mert hosszú lenne, ezért írtam, hogy kérdezz bátran, mire vagy kíváncsi.

2010. febr. 21. 10:07

Sziasztok



Azért inditanám el ezt a fórumot,mert-e témában nem sok hozzászolást találok-találtam,pedig nekem most nagy szükségem lenne rá.Kinek van hasonló problémája és kik azok akik Tapolcára jártak,járnak?


Nekünk most március elején kell meglátogatnünk az intézete.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook