Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? fórum

2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
259. Evka
2010. febr. 10. 22:18

sziasztok, bocsi, hogy eltűntem és ha nem vagyok, látom megáll az élet! :)

fogyott valaki valamennyit? én a lefogyott 11kilóból visszaszedtem7kilót! :(

De kitaláltam, hogy nekiállok diétázni... nem engedi az oldal, hogy leírjam a nevét, de legyen elég annyi, hogy T betűvel kezdődik, 5 betűből áll a diéta megnevezése és mostanában mindenhol reklámozzák, enyhén borsos az ára, de ha összeeszek mindent, az sem olcsóbb... 2 hét alatt 6-8kiló fogyást ígér. májusra elvileg így is lefogyok annyit, amennyit kell. majd meglátjuk! mindenesetre megrendeltem mindent az első 3 hétre... szombaton megcsinálom a béltisztítást és vasárnap lesz az első napom! ha kíváncsiak vagytok, majd leírom, hogy ez mennyire jó...

258. AAnyUU
2010. jan. 16. 13:20
Mégis fogytam, bár közben beteg is voltam... Most tartok (megint) a karácsony előtti súlyomnál. Hétfőtől ismét munka ÉS fogyi...
257. AAnyUU
2010. jan. 13. 22:03

Nem haltam meg, csak majdnem...;o)))

Szóval tényleg beteg lettem, itthon kínlódom. Nem HINI, "csak" egyszerű megfázás. Köhögés, nátha, fejfájás, fájó gyomor, így a fogyi felfüggesztve, jövő hétig biztosan.

Aztán meglátom mi lesz a folytatás.

Egy nap alatt híztam 1 kg-t, de szerintem ez a magambadöntött rengeteg tea eredménye.

256. Evka
2010. jan. 13. 18:46

de arról nem volt szó, hogy amíg engedélyezett kimenőm van meghal a fórum!!!

hogy álltok???

én hétfőn kezdem újra a 90naposat. 3 vizsgámon húztak meg eddig, így most el vagyok kenődve :((((

ma vettem egy kínai csoda fogyasztószert. neve nincs, mert minden kínaiul van rajta. 30szem 3240 ft volt... napi egyet kell bevenni és állítólag eltelít és heti 5-6kiló fogyás várható állítólag. kb. nem hiszem el, de napi 100 ft-ot még kibírok, aztán lássuk...

255. AAnyUU
2010. jan. 7. 21:37

Rendben...ENGEDÉLYEZEM...;o)))))


Nekem is vannak "szép" emlékeim a vizsgaidőszakról.

Rémálmaimban újra megyek vizsgázni műszaki fizikából, vagy szigorlatozni matekból...ilyenkor félholtan ébredek és remegek az idegességtől...


Akkor most inkább egy kalappal és kitartás!


Én is a 13.-át várom, ha addig lemegy még 2 kiló akkor a december meg van bocsájtva...és tiszta lappal kezdek megint!

254. Evka (válaszként erre: 250. - AAnyUU)
2010. jan. 6. 22:44

nekem még ne kelljen!!! :)) Légyszí! :))

vizsgáim vannak egész héten és 13ig folyamatosan...

zsúfolt vagyok és nem tudok még a fogyival is foglalkozni. nincs hozzá lelkierőm, de utána én leszek a legnagyobb húzóerő!!!

megegyeztünk?????? :))

253. Evka (válaszként erre: 252. - AAnyUU)
2010. jan. 6. 22:40
ügyi vagy! :)
252. AAnyUU
2010. jan. 6. 21:51
Mára lement 1,1 kg. Kiérti ezt?
251. AAnyUU
2010. jan. 5. 12:27
Mivel elkezdtem a "szigorúbb" fogyit, híztam 10 dekát...sza...meg...
250. AAnyUU (válaszként erre: 248. - Evka)
2010. jan. 3. 22:06

Halihó Evka!!!!!!

"V A L A K I" azért hozta létre ezt a fórumot, hogy segítsük egymást! ;o))))

Gyerünk!

Mint a GPS : "Újratervezés!!!!!"

249. bf43d1b11a (válaszként erre: 247. - Evka)
2010. jan. 3. 07:56
Hajrá, teljes " erőbedobással" ,mert április elsejére meg kell szabadulnom a bálnapocakomtól -:)Kitartás és menni fog !
248. Evka (válaszként erre: 246. - AAnyUU)
2010. jan. 2. 22:24
én pár napja 100kiló voltam, így rá sem akarok már állni a mérlegre...
247. Evka (válaszként erre: 245. - Bf43d1b11a)
2010. jan. 2. 22:23
szia, úgyis 2 főre csökkentünk és mi pedig lazáskodunk kb. 1 hete!!! :) Hétfőtől igyekszem bekeményíteni! :)
246. AAnyUU
2010. jan. 2. 16:34

Szia, üdv Neked!

Mára megint -20 deka...;o))))Pedig MÉG nem is szigorítottam! Csak lapajkodom..

2010. jan. 2. 11:15

Sziasztok BUÉK Nektek, én ma kezdtem ismét a 90 napost, szeretnék csatlakozni hozzátok -:)

Súlyfeleslegem az van bőven, de elhatároztam,hogy megszabadulok tőle -:)

Sok sikert és kitartást mindenkinek !

244. AAnyUU
2010. jan. 1. 15:53
Sikerült "vissza"küzdenem + 2,8 kg-ra....
243. Evka (válaszként erre: 240. - AAnyUU)
2009. dec. 30. 22:30

az jutott eszembe, hogy az első 4 kiló hipp-hopp lement kb. 1 hét alatt. az lehetett a víz, tehát ez a 3 kiló + szintén a víz lehet, ami felugrott...

még holnap eszek, aztán elsejétől újra fogyi... voltam egy bioboltban, ahol emlegettek valami kínai napi 1 kapszulás csodaszert, ami 1 havi adag, napi 1 szem 3.400 ft. állkítólag nem hashajtós, hanem valami tengeri moszatos izé, amit ha reggel beszedsz, akkor eltelít. akartam venni, de elfogyott. ezt is meg fogom venni, mert bár nekem a 90naposon kívül soha semmi nem használt, de ettől állítólag egytől egyig mindenki fogy és az eladó szerint én heti 6 kilót adnék le. kíváncsi vagyok rá és 3000 ft-om van rá... majd megírom, ha megvettem...

242. AAnyUU
2009. dec. 30. 21:26
-20 deka!!!!!!!! JUPPPPPIIIIII!!!!
241. AAnyUU
2009. dec. 29. 14:13
ma már + 3,3 kg-nál tartok....;o(((((((((((((
240. AAnyUU
2009. dec. 27. 16:52

Nem akarlak vígasztalni, de én is...;o((((

Bár igyekszem sok folyadékot inni és ezért reménykedem, hogy a súlygyarapodásom nagyrésze víz, de én is kb. 3 kg-t híztam már...

Szerintem az is közrejátszik, hogy itthon vagyok és nem mozgok, mert a főzésen és a varráson kívül mást még nem csináltam. (persze,még mosogatás és takarítás, de ezek nem fogyókúrás mozgásformák, bármilyen fárasztóak is...)

29.-én még lesz egy évzáró bulink és aztán újra belevágok. Kb jan.15.-étől szeretnék megint hypoxira járni, mert a múlkor nagyon bevált és jól éreztem magam tőle.Majd meglátom még hogyan jön össze. Két hét alatt jó lenne visszatérni a karácsony előtti súlyomhoz.

A Te terveid?

239. Evka
2009. dec. 25. 23:24
3 nap alatt híztam 3 kilót :( fogyni nehezebb...
238. AAnyUU
2009. dec. 22. 15:58

Hát a folyadék nap nem jött össze...;o((((

de próbálom visszafogni magam.

Már megbeszéltem a fiúkkal, hogy mivel a párom sem ehet az ünnepek alatt, én tarthatok majd fogyis napot (kevés kaja, sok séta)

Majd meglátjuk...

Súlyon megállt, de legalább nem híztam. Ez is valami.


A 2 hónap alatt 10 kiló azért szerintem nagyon jó eredmény!!!!

Én ha az 5 kilót tudnám tartani az szuper lenne! Szilveszterig még van 1,5-2 kg-om!

Félek, hogy nem lesz egyszerű. Egy család-látogatás sült libacombbal, két barátnő-látogatás sok sütivel, és egy évzáró szendvicses-sütis buli...mindez a maradék 2 hétben...HÚÚÚHHH!


A januárt én is szigorítani akarom, mert a májusi szülinapom a vége tábla. (4 hónap alatt meg kell lennie az ujabb 10 kg-nak)

237. Evka
2009. dec. 21. 16:16

24én ehetsz a köretből, 25én sütihegyek és 26án gyümi nap...

24én anyósoméknál eszünk, így szénhidrátnapon lesz husi is... és anyuékhoz vagy 25 vagy 26án megyünk, ott sem fogok fogyózni, de ha itthon vagyok, akkor betartom, illetve januártól már nem csak betartom a 90naposat, hanem szigorítom is, mert a több mint 2 hónap alatt alig 10kiló nem tetszik....

ma folyadéknapom van, de ettem egy falat sajtot. mást nem bűnöztem és nem is fogok...

Ja gyümi nap után 97,3 voltam, ami 20deka hízást jelent annak ellenére, hogy mindent betartottam...

236. AAnyUU
2009. dec. 20. 21:44

Bocsi, kicsit elvesztem...


Szóval megint összekavarodtam, mert megint zajlik az élet körülöttem...Ma rakottkrumpli volt, ami nemigazán illik bele a szénhidrát napba.;o(((


Egy biztos, holnap gyüminapot tartok,és megpróbálok egy folyadéknapot még kedden.

A karácsony remélem ligh-tos lesz, mert a párom csak 24.-én ehet húst, utána 3 napig megint nem.(orvosi vizsgálat miatt...) Így törhetem a fejem mi legyen mégis az ünnepi kaja...? Gomba,sajt, palacsinta, eddig az ötlet.

Én is próbálok majd ehhez alkalmazkodni.

Nem lesz egyszerű...

235. Evka
2009. dec. 20. 14:41

már csak egyedül vagyok???


szóval, ma gyümi napon van. ettem egy almát, egy banánt, egy körtét. ananászlevelet iszom és most sósmogyit nassolok...


holnap víznapot tartok, aztán kedden mikrovizsgám lesz és ennek örömére husit eszek majd! :)

234. Evka
2009. dec. 19. 00:03

ma keményítő napom volt. rízs zöldségekkel...

a 97, 1ről nem akar elmozdulni a mérleg...

233. Evka (válaszként erre: 232. - AAnyUU)
2009. dec. 16. 23:36

én még vagyok és AAnyUU Te se add fel. ha lazítasz az ünnepek alatt, akkor is délelőtt csak gyümit egyél majd!


nekem ma gyümi napom volt. ettem egy banánt, egy mandarint, pár deka mogyorót és anaászlevet ittam.

Már alig várom a fehérje napom! :)


Kiváncsi vagyok, mennyi leszek, mert a múltkori gyümölcsnapnál egy dekát sem fogytam :(

232. AAnyUU
2009. dec. 12. 19:02

Szia Evka!


Tényleg csak kettecskén maradtunk...;o)))


Szóval ma nekem is gyümi napom volt.

De először a tegnap: 3 sajtos kifli, egy 3 dl-es bögre husileves, csak tésztával, így lement megint 10 dkg.Ma egy tányér gyümölcssalit ettem és fél kg (!) sült gesztenyét...nagyon kívántam, meglátjuk holnap meg büntet-e a mérleg érte???

Holnap viszont rántott csirkecombot fogok enni! Tudom, hogy a bunda tiltott ;o((((, de az egy szelet kenyér helyett szerintem belefér...uborkával, zöldekkel, parival.

231. Evka
2009. dec. 12. 10:45
ma gyümi napom van
230. Evka
2009. dec. 12. 10:44
tegnap szénhidrát napom volt. ettem riskókot, Rákóczi túrost, francia krémest, Bounty csokit :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook