Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? fórum

2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
49. AAnyUU
2009. okt. 18. 18:58

Tepsiben sütöttem, olaj nélkül. Nem tudom hogyan van előkészítve "gyárilag" de olaj vagy zsír nélkül is szép pirosra sül és jó íze van.

Ma szénhidrát napom volt:

5 pici pogi, 3 spenótos és 2-2 lekváros, almás Fornetti.

Aztán du. ettem még toast kenyérből 4 kicsi kockaszenyát. Pici vajjal, 2 szelet sajttal...tudom a sajt sem igazán ch-s napra való, de 4 x volt 1/2 szelet. Nagyon ég a gyomrom, de tejet nem ihatok, gyógyszert meg nem akarok bevenni...

Valami ötletetek van ? Ki kéne még bírnom az estét valahogy.

Holnap gyümi nap, remélem rendbe teszem a bűneimet. Sok-sok munka, egésznapos járkálással, szóval a mozgás is meg lesz.

48. Dorkinc (válaszként erre: 44. - AAnyUU)
2009. okt. 18. 11:16
a sült krumplit sütőben vagy olajban sütöd? én olyat ettem keményitö napon ami olyan vastagabbra volt vágva talán negyedre és azt sütöttük meg sütőben, ilyen mirelit volt. az olajban sült krumplit lehet enni? azért nem is akartam mert nem gondoltam 1 fogyókúrás kajának, elég jól megszívja magát olajjal és elég sok kcal.. jó nem azt számolom hanem szétválasztok de azért mégis csak elég sok, nem?
47. Dorkinc (válaszként erre: 45. - Evka)
2009. okt. 18. 11:12
óóóó én sosem bírtam ki h ne méregessem magam :) jó volt látni így egyik napról a másikra h hány deka ment le. egyszer volt h 1 hétig nem mértem magam de csak azért mert nem voltam otthon :) szigorúan csak az otthon mérlegen méredzkedem :)
46. Evka (válaszként erre: 43. - Krisztacska28)
2009. okt. 17. 22:29
ügyi vagy :)
45. Evka
2009. okt. 17. 22:29

nekem ma fehérje napom volt. mérlegre még nem igen állok, mivel ha egy pár hét múlva mérem, akkor sokkal szebb az eredmény :)

fehérje napom volt. reggeli szőlő volt és körtelé, délután megittam 1,5 l tejet, egy sonkás zsömlét ettem, vacsira pedig tejszínes csirkét ettem :))


holnap keményítő napon rízses lecsót eszek...

44. AAnyUU (válaszként erre: 40. - Evka)
2009. okt. 17. 15:41

Hááát?

Igazán aug. 30.-án kezdtem, akkor 14 nap alatt lement 3,5 kg. Aztán (én) elmentem szabira, a kilók meg visszajöttek, majdnem mind...

Most Veletek kezdtem "újra", és a hétem lement megint a 3,5 kg de összesen (aug.30-hoz képest) 4,8 kg.-nál tartok. Csakhogy még mindig van kb.15 kg-m...;o(((( De most jó lenne ha végig csinálnám...

Jó lenne egy kicsit "karcsúbban" szilveszterezni !!!!

Ma keményítő nap: sült krumpli és tzaziki saláta.

Holnap ch nap, mindjárt nekiállok és sütök egy kis Fornettit,hogy tudjam vinni magammal holnap és nem csábuljak el...

2009. okt. 17. 13:31
Jelentem megvolt a torna:)40 perc kickbox norbi:)Hááát,régen sokkal jobban bírtam...Meg is lepődtem mennyire elfáradtam.ez is azt jelenti,h.tényleg ideje lesz újra mozogni vmit
2009. okt. 17. 11:40

Sziasztok:)


Evka!

Igenis értettem:)Mindjárt megyek is mozogni,csak"begyúrtam"kelesztésre a pizzatésztát(ch napom van),meg gondoltam,ide is még bekukk.amíg megiszom a tejeskvém:)

41. Evka (válaszként erre: 37. - Krisztacska28)
2009. okt. 16. 23:37

szombaton egész nap suliban vagyok, de akkor most szólok, hogy "tessék mozogni!!!" :)

Én a Barátok közt második része alatt végig elipszisjáróztam ma!!! :)

40. Evka (válaszként erre: 39. - AAnyUU)
2009. okt. 16. 23:35

és mennyi idő alatt ment le a 4 kiló?


a borsó leves pedig megbocsájtható szerintem :)

39. AAnyUU
2009. okt. 16. 20:21

Ma a várva vár husi nap...

Virslit ettem, meg mozarella sajtot, meg most egy hot-dog "kiflit" 2 szelet szalámival.

A mai bűnöm egy kis borsóleves, de csak a leve és a borsó. Nem bírtam ki...BRÜHÜHÜ...

Viszont eddig (reggeli mérlegelés)4 kg-nál tartok.

38. Evka
2009. okt. 16. 17:30
én ma víznapot tartok. egész jól bírom, bár mnegettem kb. 10szem szőklőt és két szem pisztáciát :)
2009. okt. 16. 14:30

Sziasztok!

Nekem ma keményítő napom van,párolt zöldséget csinálok,meg gombás rizottot(most keltem,mert éjszakás voltam,és sajna nemsokára kell visszamennem,másra nincs időm,meg kedvem)

Tornázásra még nem tudtam rávenni magam...Holnap szóljatok rám,légyszíves,h."tessék vmit mozogni"...Úgy talán neki állok majd:)

36. Evka (válaszként erre: 35. - AAnyUU)
2009. okt. 15. 21:56
én most még mogyorót és mazsolát nasizom, de kb 2 óra múlva fekszem le, így talán belefér :) előre kimértem, össz egy pici marok, de ahogy leírom egyre rosszabbul érzem magam, így ha elaludt a baba, akkor tornázom cserébe a maradék 10szem mogyiért :)
35. AAnyUU
2009. okt. 15. 21:14

Szisztok Lányok!

Ma gyümi napom volt nekem is...és baromi nyűgös voltam,vagyok...

Rettenetesen fázom, mert nincs fűtés a melóhelyemen és itthon se viszik túlzásba (lakótelepi panel).

2 óra 10 percet autókáztam hazáig az esőben és a szokásos pesti-esti dugóban. A tököm tele van...dőlt rám a meleg és nem tudtam kiengedni, csak a forró zuhany alatt.

Viszont a mai kajám:

2 banán, 1 körte és 1 fürt szőlő. Most kezdek éhes lenni, de mostmár egy bögre teával elleszek.

Holnap "husi és tej" nap, már nagyon várom...;o)))

Ti hogy haladtok?

2009. okt. 15. 14:15
Nekem tegnap volt gyüminapom...Bevágtam fél csomag mogyorót is...:((Ma már érzem is a hatását...Ki vagyok rügyezve,mint tavasszal a fák....:(((
33. krisztacska28 (válaszként erre: 31. - Evka)
2009. okt. 15. 14:14

Így már értem...Ennyi tennivaló melett...Gratula,h.ilyen sok mindent csinálsz:)))

Én meg néha nem érem utol magam,pedig csak dolgozok...

32. Evka
2009. okt. 15. 13:19
ma gyümi nap van. éhen halok :)megettem kb 3 almát. egész évben nem ettem ennyit... szőlőlét ittam még. szerintem felkutatok majd egy csomag mazsolát is:)
31. Evka (válaszként erre: 30. - Krisztacska28)
2009. okt. 15. 12:53

muszáj, mert volt leadandóm a fősulin és ha egy pici gyerek mellett iskolába jársz, dolgozol, akkor az éjszakából tudsz elvenni fontos dolgokra. de cserébe fél tízig tudtam ma aludni! :)


az első 90naposomon egyáltalán nem foglalkoztam a mennyiséggel, csak arra ügyeltem, hogy azt egyek, amit lehet. akkor még fiatalabb voltam, nem volt rajtam ennyi plusz és többet mozogtam.

most nincs időm aerobikozni menni és a suli és a munkám miatt is sokat ülök a gépnél, így most már megszorító intézkedésekre leszek kénytelen a mennyiség terén :)

2009. okt. 15. 09:46

Jó reggelt!

Evka te aztán,bírod az éjszakázást:)Tudom,h ehetek gyümölcsnapon földimogyorót,csak éppen a mennyiséggel volt a probléma:)))Azt hiszem muszály lesz elkezdenem tornázni,mert stagnál a súlyom...

29. Evka (válaszként erre: 26. - Psrita)
2009. okt. 15. 01:49

főzeléket tudsz csinálni.... jó nem annyira bizalomgerjesztő, mint normál esetben, de én amikor régebben csináltam ettem kelkáposztát keményítővel sűrítve, krumplifőzeléket és szerintem a borsót is meg lehet csinálni keményítőnaposra.


nekem ma szénhidrátnapom volt, de vacsira többet ettem szerintem, mint kellett volna, így a csütörtöki gyümi napot keményen betartom és pénteken csinálok egy víznapot. kihasználom az elejémn a kezdeti lelkesedésem!!! :)

28. Evka (válaszként erre: 27. - Krisztacska28)
2009. okt. 15. 01:46
gyüminapon a földimogyoró belefér :))
2009. okt. 14. 17:39

ma nekem is gyümölcsnapom volt...egész jól bírtam délelőtt,de sajnos du.megettem egy fél csomag sótlan földimogyit:((((Szánom,bánom....Pedig annyira nem is kívántam...

Na,mindegy...ugyis mindjárt indulnom kell hastáncra,ebben a szélben(főleg ha szembe fuj)már az is megfelel egy edzésnek,mire odaérek:))

26. psrita
2009. okt. 14. 16:28

Sziasztok!

Ma gyüminap... Már nem élvezem annyira... Pedig még nagyon messze a cél. Az első hónapban abszolút nem zavart, hogy nem ehetek, meg ilyenek, de most már kezdenek hiányozni melegszendvics és barátai... :D Na meg a jó kis főzelékek!

Kacsa zsír... nyami :D

25. Evka (válaszként erre: 20. - Psrita)
2009. okt. 14. 15:13

nekem is kellett kabátot vennem. hát katasztrófa... 50es méretet vettem, hogy alá tudjak öltözni ha kell. vettem egy szoknyát is. 48as. életemben nem voltak ekkora ruháim. 10percig duzzogtam a próbafülkébe, hogy ilyen rondát nem veszek fel. a férjem azt mondta, hogy csinos, majd helyesbített, hogy a lehetőségeimhez és mostani adottságaimhoz képest csinos... :)

szóval muszáj fogyni!!!

de milyen jó érzés lesz nyáron a bikiniben!!!

24. Evka
2009. okt. 14. 15:08

ma szénhidrátnap van. délelőtt szőlőlét ittam és 1 almát ettem. ebéd vajas zsömle volt két darab papírikával, fokhagymáspirítós és egy csoki szelet.

közben igyekszek jó sok vizet inni, hogy mosódjak :)

2009. okt. 14. 09:24
sokan irták hogy lefogytak a 90napossal, de hogy a kilók visszajönnek, én meg akarom tartani a súlyomat ha már elértem amit akartam :S :( biztos én is csinálom majd utána h délelött csak gyümölcs az nem nagy kunszt. vagy életem végéig fogom csinálni a 90 napos vmi lightosabb változatát :D
22. AAnyUU
2009. okt. 14. 09:16

Sziasztok!

Tegnap barna rizs, este meg még egy kis sültkrumpli. Egész jól bírtam...

Ma ch nap, sajtos zsömi (4 db-ot vettem egésznapra) sült csirkemáj zsírja- nem kifejezetten diétás...;o))))...és paradicsom.

Holnapra már vettem szőlőt, banánt, körtét és almát. Na meg gyümölcshúsos narancslevet.

Úgy néz ki beindult a fogyim, de majd meglátjuk...

Hajrá mindenkinek!!!!

21. krisztacska28 (válaszként erre: 20. - Psrita)
2009. okt. 13. 19:07
Szia!Nekem is most lassan fogynak a kgjaim,pedig mikor először megcsináltam ezt a 90 napost 13 kgot fogytam tőle...majd néha lehet kérek tőled fini recepteket:))Ma nekem is ch napom van:)Délre pizza volt,vacsira mekis csokispite:))
20. psrita
2009. okt. 13. 08:15

Sziasztok!


Már én sem elsőre csinálom a diétát. Azért el kell mondanom, a kor nem segít... Mikor először csináltam, kb 20 évesen, másfél hónap alatt lement 9-10 kiló úgy, hogy gyüminapon töltöttkáposztát is ettem. :)Viszont legalább fél-egy évig nem jött vissza, max 1-2 kiló, de az meg annyi, hogy van benned kaja.

Másodszorra szülés után csináltam, a 3 hónap alatt lement 18 kiló, és több mint egy évig nem jött vissza semmi. Az az 1-2 kiló az annyi, hogy mikor megcsináltam a 90 naposból 5-öt, kevesebb lettem, mint voltam a diéta végén. Aztán csináltam egy 10 napos léböjt kúrát, utána már egész pofás lettem (na nem vékony :) ), de aztán szép lassan visszajöttek a kilók. Most szeptember 13-án fogtam bele újra, mert a tavasszal vásárolt kabát nem ért össze... De hihetetlenül lassan megy szerintem, egy hónap alatt szűk 5 kilót sikerült fogyni, pedig minden gyüminap után lé napozok is ( az új 90 napos szerint). De azért kitartok. Ma CH napom van, asszem lisztestercet eszek (ezt gondolom nem ismeritek, helyi kaja), vacsira meg egy zsemlét szerintem.

Sok kitartást mindenkinek, ha van kérdésetek, nyugodtan szóljatok, az évek alatt begyűjtöttem pár jó kaját is. A legújabb a wellnesburger husi napra, és a borsópörkölt keményítő napra. Nagyon jók!


Üdv.: Rita

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook