Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? fórum

2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
109. Dorkinc (válaszként erre: 107. - Krisztacska28)
2009. okt. 27. 22:00
teljesen fehérje nap maradt a mai :) bár ettem 1 kis gyümölcsöt is az este és elmentem tornázni is, latin táncos aerobikra, jól átmozgatott, már voltam korábban is és most is nagyon jó volt :)
108. AAnyUU
2009. okt. 27. 21:54

Sziasztok!

Ma gyüminapom volt ésssss...betartottam!!! Vettem egy csomó gyümölcsöt-bár inkább sokfélét-mandarint, szőlőt, körtét, banánt, de a végén nem nagyon ettem belőlük.

2 db mandarin, 1 db banán, 10 dkg mogyoró(egésznapra szétosztva) ezen kívül csak tea, és 2 kv.

És tényleg nem ettem mást!!! Most főztem a fiúknak paprikáskrumplit holnapra és annak is csak a levét kóstoltam meg, a krumpli "ránézésre" lett kész...

Holnap megtartom a folyadéknapot, mert rengeteg munkám lesz holnap is, legalább nem lesz időm kajálásra gondolni. Menet közben majd "Jana"-zom.

Mérlegelés reggel.

Ti hogy álltok?

2009. okt. 27. 13:57
Ne szomorkodj!Majd legközelebb sikerül a vizsgád!:)Nekem eszembe se jutna,h.folyadéknapot tartsak,ha vizsgázni mennék...Oda kell az energia!Az pedig dícséretes,h fehérje nappal tudtad folytatni!!Én ilyenkor szoktam vígasztalni magam valami finommal(de nem diétással:)).Most már a lényeg a diétát figyelembe véve,h.végig fehérjenap maradjon ez a mai:)
106. Dorkinc
2009. okt. 27. 13:21
én ma akartam folyadéknapot tartani, egy darabig ment is de aztán a vizgsám sem sikerült meg elég éhes is voltam azért inkább fehérje nap lett a mainapból. nincs jó napom...este tornázni kéne menni...
105. Evka
2009. okt. 27. 12:04

nekem ma keményítőnapom van.

délelőtt szőlőt ettem, ebédre leveszöldséget fogok és egy kis húsleves lét, vacsira pedig kukoricás rízst vagy rizibizit :)

2009. okt. 27. 11:43

Ügyes voltás AAnyUU,h.sportoltál,de a bűnözés is annyira kellett...?:(

Nekem ma lenne gyüminapom,ugye,de nincs itthon gyümölcs és nincs kedvem elmenni boltba...Ugyh.úgy döntöttem ma tartok folyadéknapot(holnap sajna nem ment volna,mert megyek éjszakára,és 24hát-alvás nélkül-tuti,nem bírtam volna ki,csak folyadékkal...)

Tessék megtartani a lelkesedésed,és hajrá a holnapi folyadéknappal...Meg tudod csinálni!!:))

103. AAnyUU
2009. okt. 26. 22:51

HÚÚÚÚHH Lányok!

Meg volt az áhitott pizza...éssss még sem esett olyan jól, mint ahogy azt a múlt hét óta kívántam. Azért kétszerre lecsúszott. Aztán ettem még itthon két db un. hortobágyi palacsintát (ez mirelit, csak meg kell sütni- ez volt a gyerekem ebédje)és egy joghurtot, ami TUDOM nem illik a mai napba, de "kellett" a lelkemnek. Őszintén szólva (pénteken írtatok Ti is róla) nem maradt meg sokáig bennem...átment mint a gyorsvonat...;O))

Ja! és edzésen is voltam,lenyomtam becsülettel az 1 órát, úgy-hogy azért a mozgás is meg volt.

Holnap reggel vásárolok magamnak gyümiket és jó kislány leszek. MÉG tart a szerdai víz-napos elhatározásom, de majd holnap este kiderül mennyi lelkesedés maradt bennem...

102. Evka (válaszként erre: 100. - Krisztacska28)
2009. okt. 26. 22:30

szerintem kenyér helyet belefér egy szelet pizza...


nekem ma fehérje napom volt, ebéd: kocka sajt, tej, sült karaj, egy paradicsom, egy falat kolbász, vacsi: sült karaj, húsleves egy szem főtt répával és pici tésztával (kenyér helyett)

most még megiszok egy pohár tejet :)

101. Dorkinc (válaszként erre: 100. - Krisztacska28)
2009. okt. 26. 11:52
én egyáltalán nem szoktam kenyeret enni, még szénhidrát napon sem. teljesen lemondtam róla. pláne nem fehérje napon. a 7vége elég bűnözéses volt, ettem kiflit meg kenyeret is meg szendvicset, teljesen rendszertelenül. de a héten jóváteszek mindent!! és pénteken jó lesz a mérlegre állni!! :) :)
2009. okt. 26. 07:41

Sziasztok:)


nekem is ma van ch napom...:)Még maradt a pár napja sütött lángostésztából(elraktam magamnak a mai napra:D)azt fogom megenni:)Már alig várom:)

Pont azon gondolkodtam szombaton(mert sajnos dolgoznom kellett,és a férjem nem tudja,merre van a hűtő,meg tulajdonképpen maga a konyha,ugyh rendelt magának pizzát,h.túlélje a napot),h.végülis a sonkássajtos pizza ehető lenne fehérjenapon(szombaton az volt),mert egy szelet kenyeret engedélyez a diéta...Tehát mondjuk a kenyeret helyetesíti a pizzatészta...Vagy ezt már túlspilázom...?Vagy csak ennyire szerettem volna enni belőle,h.ezt mind elakartam hitetni magammal?!(végülis nem ettem belőle)

99. AAnyUU
2009. okt. 25. 21:48

Nekem mindig a hétvégék a húzósak. Akkor nem tudok "keveset" enni, mert mindig a konyha körül téblábolok. Vagy főzni kell és azért, vagy csak egy kis nasi miatt.Így ma többször is ettem a rizsecskémből és asssszem összességében kicsit sokat...;o(((

Viszont nekem is szénhidrát napom lesz holnap.

Lehet, hogy megrendelem "AZT A BIZONYOS" pizzát amire vágyakozom már egy hete... Ha már délelőtt kihozzák eleszegtem egész nap és délután már semmit, talán nem árt meg? Utána gyümi nap (kedd) és lehet, hogy szerdára beiktatok egy folyadék napot. A vizet nem nagyom csipázom, ezért kalóriamentes izesített vizeket szoktam inni, meg egy gyümölcshúsos narancslevet. Ez így nekem már bevált.

A kicsi-pici kacsacomb miatt ujabb 20 dkg mínuszom lett ma reggelre. De aztán a mai nap megint kicsit sokra sikerült...

2009. okt. 25. 21:32
nekem holnap lesz szénhidrát napom, de a 7végén elég össze vissza ettem ezért inkább gyüminapot tartok és gyüminapon meg lénapot... :) azt hiszem mostantól én igy fogom csinálni. majd meglátom h h bírom. :) hogy telt a 7vége lányok? :)
97. Vikuc
2009. okt. 25. 20:40
Sziasztok! Ügyesen lányok! Én ma jól beettem szénhidrátból.Sós perec,pizza,csokitorta...jaj És holnap gyümi nap. Már előre félek.
96. Evka
2009. okt. 25. 19:24

ettem egy pár szem diót és pisztáciát, így kibírtam, hogy mást ne egyek

de köszi a bíztatást! :))

2009. okt. 25. 17:35

Sziasztok:)

Nekem 5kgot kellene fogynom,de nagyon nehezzen akar lemenni...Az első két hétben ment le 2 kg és azóta stagnálok...Egy hete kezdtem el tornázni,remélem ez kicsit belendíti a fogyást...

Evka!Tényleg tarts ki!!

94. AAnyUU
2009. okt. 25. 17:27

Kitartás Evka!

Már nem tart sokáig a mai nap...;o))))

Én zölséges barnarizst ettem-megint. a család meg tepsiben sült sajtos husit...NEM IGAZSÁG!!!

93. Evka
2009. okt. 25. 14:15

ma gyümi nap, de mindenhol pogácsa szagot érzek... :) már majdnem bűnbe estem...

eddig ananászlét ittam, 1 almát ettem és most épp szőlőt eszem.

92. Vikuc
2009. okt. 25. 00:21

Jóestét Mindenki!


Nekem 20-30 kg-t kéne fogynom.Evka szénhidrátból nem nehéz sokat enni! Nekem holnap lesz és már írtam listát a férjemnek mit hozzon a péktől.:)Ma

keményítő napom volt.kukoricás rizst csináltam,és sárgaborsófőzeléket.Egész jó bírtam.Sőt,jóllaktam.

Képzeljétek anyukám is ezzel a diétával kezdte a fogyókúrát (most szép vékony),és csak hét kg ment le neki a harmadik hónap végére.Utána elkezdett tornázni,és akkor hamar lementek a kilók.Mozogni is fontos.pusza jóéjt

91. Evka
2009. okt. 24. 23:56

ezt az egyik fórumon olvastam:


"Valaki azt írta múltkor erre, hogy olyankor korgó gyomorral arra gondol, hogy most fogyok, éppen most fogyok!! : ) "

90. Evka
2009. okt. 24. 23:49

szénhirátnapom volt, de szerintem sokat ettem, na mindegy. majd holnap sanyargatom magam a gyümölcsökkel... nekem kb. 40 kilót kellene fogynom, de 35-öt minimum... azon gondolkozom, hogy a 90 napos 60. napja körül, ha leáll a fogyás, akkor lehet, hogy Atkinsre kellene váltanom majd. kevésbé egészséges, de hatásos... na mindegy, majd meglátjuk.

egyébként már a hajam sem zsírosodik és a bőröm sem, ennyi haszna legalább már volt a 980 naposnak...

89. AAnyUU
2009. okt. 24. 22:19

Halihó!

Hát vége a husinapnak...

1 kv, 2 capuccino, 1 banán, az étteremben: májgombóc leves, kacsacomb, káposztasaláta.

HÁÁÁT?? Ne irigyeljétek a kacsacombomat...akkora volt, mint egy fürjé...nagyon finom volt, de még meg tudtam volna enni vagy hármat...;o(((( Így már amikor hazafelé jöttünk olyan-de-olyan éhes voltam, hogy csak na! itthon aztán beleettem a fiam által meghagyott marhapöribe, (kb. 10 kockányi husi) és ettem a tegnapi gyümölcssaliból. Nem mondom hogy tele vagyok, még azért egy újabb kacsacombbal csak lefojtanám a mai napot ! ! ! De elég volt. A tegnapi napi sanyargatás is csak 40 dkg-t hozott. a holnapitól egy kicsit félek mert ma jórészt csak ültem a buszon és nem igazán mozogtam.


Ti hogy álltok?

Tényleg ki honnan indul és hova tart? vagy legalább cél kg-t írjatok.

Nekem kb. 20 kg a feleslegem, de ez nem fog mind lemenni tudom...

Csak már egy kicsit látszanaaaaaa!!!!

88. Evka (válaszként erre: 86. - Vikuc)
2009. okt. 23. 22:51
nekem fehérje nap után szokott menni a hasam...
87. Vikuc (válaszként erre: 83. - AAnyUU)
2009. okt. 23. 22:14
Szerintem a sült kacsacomb tuti holnapra.De jó neked.
86. Vikuc (válaszként erre: 82. - AAnyUU)
2009. okt. 23. 22:14

Köszönöm AAnyUU! :)Megnyugodtam.

Akkor ezentúl így lesz.


Hát nem volt könnyű a mai nap.Délelőtt elvoltam a gyümikkel,de már délben kezdtem rosszul lenni.Éreztem hogy kegyetlenül üres a gyomrom.Végre ebédidő lett.Először tejet ittam,majd sajtot ettem.Hányingerem lett.Végül elkészült a gulyásleves,és annak a levét ettem husival.Soha nem esett még ilyen jól.És...ezek után borzalmas hasmenésem lett.Gondolom a reggeli gyümölcs meg utána a tej? Apa jót röhögött rajtam.Nektek ment a hasatok?Ez méregtelenítés?Vacsira ettem keménytojást sokával.Most egész jól vagyok.VÁROM A SZÉNHIDRÁTNAPOT!!!!

85. Evka
2009. okt. 23. 21:51
ÉN MA VÉGÜL KRUMPLIFŐZELÉKET ETTEM...
84. Evka (válaszként erre: 83. - AAnyUU)
2009. okt. 23. 21:50

ÉN EGY EGÉSZ SÜLTKACSÁT IS MEGENNÉK :)

SZERINTEM NEM GÁZ... :))

83. AAnyUU
2009. okt. 23. 18:09

A mai gyüminapom eddig: 2 banán, 1 tányér gyümölcssaláta. 2 kávé (a szokott módon...;o))))


Holnap vidékre utazom, és husi napom lesz. Már megnéztem az étlapot amit küldtek az étteremből. Szerintetek a sült kacsa comb? Nagyon durva? Köret nélkül gondoltam...;o))) olvasgatom az étlapot és (rohadt éhesen) ÁLMODOZOM. Csak az vigasztal, hogy ma jó kislány voltam és ennek meg kell látszania a reggeli mérlegelésen!

82. AAnyUU (válaszként erre: 77. - Vikuc)
2009. okt. 23. 18:04

Sziasztok Lányok!

Vikuc!

Szerintem ne sanyargasd magad az üres kávéval! Én minden alkalommal tejjel,pottyantóval ittam a kávékat. (Azért írom ,hogy minden alkalommal, mert 1,5 teljes és néhány próbálkozásos 90 napos van már mögöttem.) Tehát kávékat mindig az eddig megszokott módon ittam, és a reggeli teát is cukorral-citrommal. Nem történik semmi különös,nem vétkezel vele igazán sokat és legalább nem esik rosszul...

2009. okt. 23. 14:36
Minden elismerésem azoké,akik futni járnak...Én nagyon nem szeretem...Sétálni viszont nagyon szeretek:)A világ végére is elmennék:)
80. Vikuc (válaszként erre: 79. - Krisztacska28)
2009. okt. 23. 12:33
Így van.Szerintem is eredményes lesz már csak a szétválasztástól is.Nagyon igyekszem.És tornázom is mellé.Esténként futok.:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook