Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? fórum

2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
169. Evka (válaszként erre: 166. - Dorkinc)
2009. nov. 12. 12:58

köszi! :)

elfelejtettem reggel megmérni magam, ed tuti 2 számjegyű lett! :))

168. Dorkinc (válaszként erre: 167. - Krisztacska28)
2009. nov. 12. 10:28
igenigen nekünk ma gyümi nap van, hajrá! :) eddig ettem 1 kicsi banánt meg egy almát. az ebédem is egy alma meg egy banán lesz :)
167. krisztacska28 (válaszként erre: 164. - Evka)
2009. nov. 11. 21:22

Ez nagyon jól hangzik!Szorítok,h.végre két számjegyű legyél!:)


nekem ma ch napom volt...Finomakat ettem,de valami felpuffasztott...El sem tudom képzelni,h.mi,mert eddig is ettem ilyen ételeket,és soha nem volt vele probléma...De holnapra remélem elmúlik...(holnap estére meg a gyümölcstöl leszek puffadt...de szupi...:()

166. Dorkinc (válaszként erre: 165. - Evka)
2009. nov. 11. 20:14
gratulálok előre is a 2számjegyűséghez! :)
165. Evka (válaszként erre: 164. - Evka)
2009. nov. 11. 19:49
2 számjegyűt akartam írni :))
164. Evka
2009. nov. 11. 19:48

hahóóó, mindenki eltűnt? magamra maradtam???

ma már kereken 100kiló voltam délelőtt, ami azt jelenti, hogy holnap már talán nem 3szemjegyű lesz a súlyom! :)


ma gyümi napom volt: eddig ettem egy almát, egy fél banánt, 10 deka mogyorót, kb. 10 deka aszaltszilvát.

kb. 6,7kiló mínusznál tartok és holnap telik le az első hónap. Többre számítottam, de ez sem rossz...

ha havi 6-7kiló lemenne,az azt jelentené, hogy április végére már lazán nekivetkőzhetnék és nem kellene mit takargatni!!! :)



Ti hogy haladtok?????

163. Evka
2009. nov. 10. 21:40
szénhidrát nap: 2 süti, 4zsömle, paradicsom, paprika
162. Evka
2009. nov. 9. 23:09

keményítő nap.

ebéd húsleves leve főtt répával és főtt rízs

vacsi: főtt rízs Findus zöldségkeverékkel...

161. AAnyUU
2009. nov. 9. 20:58

Ma gyüminapon volt...1 banánnal és 1 kg szőlővel túléltem. Nekem holnap lesz fehérje napom. Sok-sok husival, paradicsommal, tojással, tejföllel. (Csak álmodik a nyomor...(gyomor)...;o)))))

Nekem 1,4 kg ment le a múlt héten, bár elég sokszor voltam éhes. De ha elengedem magam, nincs megállás...ezt már tapasztaltam. Csak egy kis engedmény, és zabálok össze-vissza mindent. Persze mindenből csak egy kicsit, de így visszajönnek a kilók hamar.

160. Dorkinc
2009. nov. 9. 18:10
sziasztok megjöttem, fehérje nap van :D
2009. nov. 9. 15:48
Sziasztok!Túléltem a tegnapi éjszakás műszakot...Igaz ettem egy kis sótlan földimogyit is...De ma mérlegre álltam...egy kgal kevessebb vagyok mint egy hete...:)(60 kg)Ma már könnyebb lesz az éjszaka...Fehérjenap:))
158. Evka
2009. nov. 8. 23:34

nekem ma fehérje napom volt.

reggeli: körte

ebéd: húsleves husival, 5dkg füstölt sajt, tejeskávé

korai vacsi: rántott husi ubival


reggel mértem magam: 100,6 kiló volt, ami azt jelenti, hogy nem fogytam semmit az elmúlt 4 napban :((

holnap keményítő lesz rízzsel :)

157. AAnyUU
2009. nov. 8. 20:07

Sziasztok Lányok!

Na, a hétvége ellenére sikerült megúsznom a zabát...Lecsúszott 2 sajtos kifli kígyóubival, 2 kiwi és 1 cs Jó reggelt! keksz....ÉÉSSSS ennyi...

meg tea...Hát? nem mondom, hogy nem vagyok éhes, de még most megyek varrni, majd lefoglalom magam...És holnap nekem is gyüminap...(meg reggel mérlegelés)

Kitartás mindenkinek!!!

156. Dorkinc (válaszként erre: 155. - Krisztacska28)
2009. nov. 8. 19:13
krisztácska 1ütt szencedünk ne feledd! sztem én holnap víznapozok, igy csütörtökön szénhidrát lesz amikor bulizni megyek :)
155. krisztacska28 (válaszként erre: 154. - Evka)
2009. nov. 8. 09:15
Huha!tényleg nem sokon múlt,h.felrúgd a fogyidat...Amúgy nem csodálom,h.vizsgák alatt ilyen"ehetnékek"jönnek rád...Én fősuli alatt nem tudtam lefogyni...Sok embert,ha stressz ér fogynak...Én meg eszek,ha stresszes vagyok...:((Vagy csak nem sikerül valami...Nekem ma van gyümölcsnap...:(Ráadásul éjszakára megyek dolgozni...:(
154. Evka
2009. nov. 7. 21:27

Ma mindent megtettem, hogy felrugjam a fogyókúrám, de nem ment :))

Hajnali kettői tanultam, jegyzeteltem. Találtam a neten előző évi vizsgafeladatokat és nagy esély volt, hogy újra azt íratja meg. 4 feladatlap volt, mindet kidolgoztam, megírtam puskába, de az egyik feladatlapon olyan feladatok voltak, amit nem vettünk, nem volt benne sem a füzetben, sem a könyvben.

Szerintetek melyiket kaptam??? :(( Ráadásul puskázni sem mertem... na mindegy.

ezek után elhatároztam, hogy elmegyek pizzázni. Begyűjtöttem egy csoporttársamat és nekiindultunk. a Móriczon a pizzázót bezárták, mert felújítják. Jel volt, de nem adtam fel. Úgy döntöttem beérem egy MC-is menüvel vagy jó a Burger is. Lesétáltunk egészen a Dunáig, de sehol egy gyorsétkezde. a végén már úgy voltam vele, hogy beérem valam sült hússal is egy kis büféből, ed sehol semmi..... Összesen 1,5órát mentem erőltetett menetbn, szóval még wegy kis izomlázam is lett attól, hogy hegynek fel is kellett mászni, de egy darab kajálda sem volt...


így maradt a gyümölcsnapom! :)) ettem kb. 5 dkg mogyorót, 4 mandarint, egy fél kivit, egy falat banánt, aszaltszilvát...


Holnap fehérjenapot tartok! :))

153. Dorkinc
2009. nov. 7. 19:15
nekem sem nehezebbek a hétvégék. akkor is mindig lefoglalom magam.
2009. nov. 7. 14:49
Nekem nem nehezzebb a hétvége,mint egyébként...összefolynak a napok,mert nálunk nincs hétvége,vagy ünnep(mármint a melóra gondolok)Most a héten szerencsém volt,mert alig dolgoztam,mivel sok szabim bent van még...De holnap megyek éjjelre...:(Ráadásul gyümölcsnapom lesz...:(
151. AAnyUU
2009. nov. 7. 14:33

Ma keményítő napom van: rakott krumplit csináltam kolbi nélkül. Tejfől és reszeltsajt volt ugyan a tetején, de azt nem volt szivem levakargatni.

Most a héten nagy volt a lóti-futi, úgyhogy a fogyimmal is haladtam egy kicsit, így mára ÁTLÉPTEM a -6 kg-on. Holnap ch nap, de mivel nem leszek itthon, így valamilyen zsömis-szenyával kell megoldanom a dolgot, vettem még Jó reggelt! kekszet és este sütök majd megges muffint.

Nektek a hétvége nem nehéz?

2009. nov. 7. 10:48
Sziasztok!Nekem ma van ch napom...Nem tudom mit fogok enni ma...szerintem simán csak tésztát...Még azt nem tudom,h.mivel...:(mostanában próbálom elhagyni a sok édességet ezeken a napokon...Mert ha egyszer török a tábla csokiból,akkor ott nem csak egy sor fog hiányozni...:)És ráadásul észre se veszem általában,h mennyit ettem...?:(
149. Evka
2009. nov. 6. 19:39

nekem ma a kedvenc napom volt: szénhidrát. hááát, tuti nem fogytam, de majd holnap a gyümi napot szigorúan tartom!!!

ma ettem csokit, kakaóscsigát, pizzát, zsíros kenyeret (ez nem tudom, hogy ehető-e szénh. napon???)ittam málnaszörpöt és gyömbért...

148. AAnyUU
2009. nov. 5. 21:56

Sziasztok!

Kicsit elvesztem...

Én először 2006-ban csináltam végig ezt a 90 napost. Akkor kezdett divatba jönni. Több ismerősömtöl hallottam, hogy működik, utána néztem és augusztusban elkezdtem. Eltelt az első 90 nap és fogytam 14 kg-t. Jött a karácsony, abbahagytam és bár nem híztam az ünnepek alatt,amikor újra kezdtem januárban, már nem volt annyira intenzív a fogyás. Akkor 45 napig csináltam és csak 3 kg ment le. Utána még próbálkoztam a következő években legalább 4x,5x de semmi hatása nem volt! Nem működött.

Most előbb kezdtem fogyózni és csa okt 12.-től 90 napos-ozom, de most tartok 6 kg-nál. És most megint működik...Affene érti ezt...

Ti hol tartotok?

Ma gyüminapom volt: 1 banán, 1 narancs, 2 kv, és most ettem volna kb. 25 dkg sültgesztenyét, ha nem lett volna a 3/4-e rossz (összesen 7 szem jó volt benne...!). Pipa vagyok,;o(((( de legalább a fogyim megtartottam...;o)))))

147. Dorkinc (válaszként erre: 146. - Evka)
2009. nov. 5. 14:08
másoktól is hallottam h akik újrakezdték 2.szorra azoknak lassabb volt.
146. Evka
2009. nov. 5. 13:09

:)

kösz a bíztatást...

a +fél kilómra viszont mérges vagyok.

amikor először csináltam, akkor gyorsabb volt a fogyás... na mindegy. nyárra akkor is lefogyok :))

145. Dorkinc (válaszként erre: 143. - Evka)
2009. nov. 5. 10:36
ezeik a mellékhatások úgy történnek h kiaják mondjuk 100 embernek a gyogyszert kipróbálásra és ha csak 1 ember is hizott amig használta akkor kötelességük felírni... és lehet h az az 1 ember nem is a gyogyszertöl szedett össze pár kgot..
2009. nov. 4. 18:06

Ne keseredj el Evka!Én múltkor 1,2kgmal több voltam,mint 4 nappal azelőtt...:(De most elhatároztam,h.nem adom fel!:))Ha ugyanis feladom csak úgy záporozni fognak a kgjaim visszafelé...:((

A gyógyszerrel meg ebből a szempontból ne törődj...Nem azt írják gondolom,h.mindenkinél mellékhatás a hízás...Azt hiszem úgy szokták írni az ilyeneket,h.lehetséges mellékhatások...Tehát nem feltétlenül fogsz hízni...Szerintem ezek után még jobban ügyelj z étkezéseidre...:)

Kitartás.és nem elkeseredni:)))

143. Evka
2009. nov. 4. 17:47

mértem magam ma reggel és híztam fél kilót az elmúlt 4 napban :((((

A múltkori 100,2 helyett 100,7voltam és felírtak egy gyógyszert ma, amire rá van írva, hogy mellékhatása a hízás!!! :((((

142. Dorkinc (válaszként erre: 141. - Dorkinc)
2009. nov. 3. 16:03
nem tudom miért nem linkel normálisan, másoljátok be a böngészőbe :) éljen a ctrl c, ctrl v :D
141. Dorkinc
2009. nov. 3. 16:02
140. Dorkinc
2009. nov. 3. 16:01
[link] ha valaki ráér olvasgassa, 90naposról van benne szó és tök sok dolgot leírnak, mindenféle kajákat h mi hová. meg még másokat is. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook