Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? fórum

2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. okt. 23. 12:12

sziasztok!


Vikuc szerintem,nyugodtan kihagyhatod a víznapot!Nekem úgyis bejött ez a fogyi!13-15 kgot fogytam vele víznapok nélkül!

Egy másik topikon van egy emberke,aki panaszkodik,h nem fogy ezzel a diétával,pedig minden gyüminap után víznapot tart...Szerintem az meg már túl sok a szervezetnek...

78. Vikuc
2009. okt. 23. 11:45
Jaj,nem akarom a víznapot sem kihagyni.jajajaj.
77. Vikuc (válaszként erre: 72. - Evka)
2009. okt. 23. 11:43
Sziasztok! A kisfiamnak még mindig az anyatej a fő táplálék.Alig akar mást enni.Nem baj,sztem nekem annyi tejem van,hogy nem lesz gond.Lesz továbbra is.Majd figyelem.Ha rohamosan apadna akkor szomorú leszek.Talán a méregtelenítő víz napot kihagyom.Ma még nem is vagyok éhes.Ettem ma egy banánt,és fél körtét,sok viezt ittam.És reggel keserű kávé.Borzalmas volt.Mindenkinek szép napot.
76. Evka (válaszként erre: 66. - Krisztacska28)
2009. okt. 23. 00:53
nem tudom, ezen én is gondolkoztam, de remélem észreveszi, hogy csak méregtelenítek és nem koplalunk. mondogatom az agyamnak, hogy holnap lesz kaja, ma pedig csak szagolgatunk... :))
75. Evka
2009. okt. 23. 00:50

ma fehérje napom volt. kb. minden fellelhet ő felvágottat és húsfélét megettem a hűtőből... sonka, mellé kolbászt haraptam és egy fél zacsi virslit is ettem :) paradicsommal és paprikával...

vacsi pedig tojásrántotta volt olivaolajjal és paradicsommal...

a víz mellett tej és tejeskávé dömping volt, mert azt viselem a legnehezebben, hogy a napi fél liter tejeskávém mellőznöm kell...


holnap, illetve már ma :) keményítő nap lesz és a gyereknek csinálok főtt krumlit paradicsommal és majd én is azt eszek... kb. 5 perc alatt kész és ha elég éhes vagyok, még finom is... :)

74. Evka (válaszként erre: 69. - Krisztacska28)
2009. okt. 23. 00:43

most már megnéztem a Te képed is és tényleg nem tudom, Te honnan akarsz fogyni...


én inkább nem teszek ki ilyen volt képet (max 10 évvel ezelőttit :)) )

73. Evka (válaszként erre: 64. - FHelga)
2009. okt. 23. 00:39
szerintem egy kis tejpótló napi egyzer belefér, de ha biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor olvasd el mennyi fehérje stb. van benne... szerintem semennyi :) annyi szénhidrát pedig minden napba belefér... majd lehagyod a kenyeret... :)
72. Evka (válaszként erre: 62. - Vikuc)
2009. okt. 23. 00:36

szia, Örülök, hogy elszántad magad, bár a képek tényleg jók. Ha most így nézel ki és nem 30kilóval nehezebben, akkor tényleg nem kell fogyiznod! :)


szoptatásnál óvatosnak kell lenned, mert például nem méregteleníthetsz és fehérje napon vigyél be szénhidrátot is, legalábbis, ha a gyerkőcnek ez a fő tápláléka még. ha csak napi 2-3 szopi van, akkor nem vészes, de én akkor is szednék inkább valami vitamint...

mi egy hónapja álltunk le a szopival, addig nem mertem csinálni...

71. Vikuc
2009. okt. 22. 23:21
Ari vagy krisztácska.Csak a képeken.:(( Bevásároltunk ma a tesco-ban,holnap reggel új fejezet kezdődik az életemben.Hajrá csajok..jóéjt.
2009. okt. 22. 10:45
Ja,és majd elfelejtettem Vikuc!2 gyerek után nagyon is csinos vagy a képeken:)
69. krisztacska28 (válaszként erre: 68. - Vikuc)
2009. okt. 22. 10:41
Köszi,hogy így látod,aranyos vagy:)De sajnos van miből fogynom(fenék,comb):((ez családi"örökség"...:(Bár sokhelyen olvasni,h egészségileg jobb a körte alak,mint az alma...(bár nekem ezt"magyarázhatják"...:D)
68. Vikuc (válaszként erre: 67. - Krisztacska28)
2009. okt. 22. 09:46
Szia krisztácska! Ránéztem az adatlapodra,te nagyon csini vagy.Hova akarsz fogyni??? pusza
2009. okt. 22. 09:13

AAnyUU!!Ügyes vagy!!Csak így tovább:)


Üdv Vikuc,FHelga:)Remélem így,h.csatlakoztok,könnyebben fog menni a fogyi:))

2009. okt. 22. 09:12

Sziasztok:)

Ügyes vagy Evka:)Csak vízen élni nem egyszerű...Én is így voltam a víznappal,h.éjszaka arra ébredtem ,h azt várom mikor ehetek...


Szerintetek,egy víznap,nem állítja át a zservezetet"éhezésre"?Tehát arra akarok kilyukadni,h.az azt köv.pár napban,nem raktároz többet a szervezet?!

65. AAnyUU
2009. okt. 22. 08:42

Sziasztok!

Aranyos vagy Evka, hogy hiányoltál!


Nem, nem hagytam abba, bár a nehéz napjaimon az önuralom és én nem találkozunk...;o)))

Szóval vagyok. Betartom a napokat is, csak valahogy kicsit több volt a kaja.

Tegnap zöldségnap volt és ebéd is meg vacsi is lecsúszott. Bundázott zöldség, rizzsel, este meg currys grillezett zöldségek - rizzsel (indiai kaja a WestE.-ben). Vásároltunk a fiammal - Ő becsapott 2 nagy szelet pizzát, én meg eszegettem a rizsemet.

Mentünk haza, és esküszöm mindennek pizza illata volt, annyira kívántam ...;o((( Ehhez képest ma ch napom van, de gorgonzolás-spenótos tésztát hoztam. Rendelhetnék pizzát, de nem!

Holnap meg gyüminap - otthon a családdal. Kész háború az élet...

64. FHelga (válaszként erre: 59. - Evka)
2009. okt. 22. 08:40
Nagyjából ismerem.Meg nézelődtem is utána.De,pl azt nem tudom,hogy a tej helyett a kávéba lehet e pl tejpotlót használni.Szóvak ilyen kis elakadásaim vannk.De inkább kávét sem ittam ma,negogy a tejpotló zavarjon bele a fogyásba.Maradt reggel a salaktalanitó tea.
63. Vikuc
2009. okt. 22. 08:38
Még pár szó!! Szóval 93 kg vagyok.Sajnos.És 168 cm.30 kg felesleg van rajtam.Hét éve a lányommal 56 kg-ról indult a terhességem,és szülés után rögtön 60 kg lettem ismét.Aztán a gyes alatt sikerült 82 kg-ra felhíznom.Tavaly augusztusban 82 kg-ról kezdtem a terhességemet a kisfiammal. 95 kg-val mentem szülni.Szülés után visszamentem 82 kg-ra.ÉS............Most már 93 kg vagyok.Basszus.Nyárra csini akarok lenni.
62. Vikuc
2009. okt. 22. 08:35
Sziasztok csajok!Szóval holnaptól elkezdem a fogyókúrát,kicsit megkésve bár...(jobb később mint soha) Igaz hogy én még szoptatok,de nem hiszem hogy baj lenne.Köszi Évi hogy átküldted a diéta leírását,téged biztosan az őrangyalom küldött :)),mert már neki is elege van abból ahogy kinézek.Szóval ma elmegyünk bevásárolni a családdal,és veszek mindent ami kell.pusza mindenkinek.
61. Evka (válaszként erre: 49. - AAnyUU)
2009. okt. 21. 21:54
hali, ugye csinálod a fogyit? már 3 napja nem jelentkeztél!
60. Evka
2009. okt. 21. 21:52

nem ettem semmit!!!

csak vízet ittam :) Kibírtam, de órák óta csak a holnapi kajámra tudok gondolni :)


ma voltam nőgyógyásznál, mert 2 hónapja nem marad abba a vérzésem és azt mondta, hogy túl gyorsan szedtem magamra a plusz kilókat és a szervezetem nem termel annyi hormont, amennyi egy több mint 100 kilós embernek kell, hanem csak annyit, amennyi egy max 70 kilósnak... szóval a zsíromba elenyészik a hormonom. olyan vagyok, mint egy rosszul ízesített málnaszörp... ha elpárologtatom a feles "vizet", akkor fincsi szörpi leszek és nem lesznek problémáim! :)

59. Evka (válaszként erre: 58. - FHelga)
2009. okt. 21. 21:48

szia, szupi!

szerintem jobb, ha együtt csináljuk, mert így segíthetünk, ha a másik meginog....

9 nap semmi... még le is kőrözhetsz minket!

Hajrá! :)

ismered a 90 naposat?

58. FHelga
2009. okt. 21. 13:09
sziasztok.Csatlakoznék hozzátok ha kehet még,bár én hozzátok képest 9nap lemaradásban vagyok.Úgy 30-35kg ot kéne fogynom.Sok mindent próbáltam már,semmivel sem sikerült,bár inkább a kitartással vvolt a baj.
57. Evka (válaszként erre: 56. - Krisztacska28)
2009. okt. 21. 12:17

köszi! :)


ráálltam a mérlegre most és már 102,6kiló vagyok, ami még mindig hiper durván hangzik, de ez azt jelenti, hogy 9 nap alatt -4,1 kilónál tartok!!! :)

2009. okt. 21. 04:48
Ügyi vagy Evka!:)Hajrá víznap:)Nekem is jótt tett a tegnapelőtti folyadéknap:)
55. Evka
2009. okt. 21. 00:06

ma gyümi napom volt! :)

ettem szőlőt, almát, kb. 10szem diót, mazsolát és egy liter meggylét.


holnap újra víznapot tartok!

54. Dorkinc (válaszként erre: 53. - Krisztacska28)
2009. okt. 19. 20:34
már máshová is írtam, de hátha inkább itt olvasgatsz nagyon jól állok és tényleg semmit nem bűnöztem ma, ásványvizet ittam meg 1 bögre teát. és nagyon jól elvagyok és még mozogni is voltam :D
2009. okt. 19. 11:20

Sziasztok!


Látom sokunknak mumus az esti evés:)Én most elhatároztam,h.TÉNYLEG nem fogok enni este 18h után,és még sportolni is elkezdek...


Dorkinc,h.állsz a mai víznappal?:)

52. Dorkinc (válaszként erre: 49. - AAnyUU)
2009. okt. 18. 20:57
nekem is az este szokott a nehezebb lenni, én már túl vagyok a mai gyümi napom, kibirtam:)
51. Evka (válaszként erre: 26. - Psrita)
2009. okt. 18. 20:07

szia,

Te is csinálod még a fogyit, ugye? nem ingottál bele a kacsazsírba? :)

50. Evka (válaszként erre: 49. - AAnyUU)
2009. okt. 18. 20:06

nekem csak akkor égett a gyomrom, amikor terhes voltam én hideg vizet ittam rá és háztartási kekszet ettem, attól jobban voltam...


nekem ma keményítő napom volt, de lehet, hogy sokat ettem... lecsósrízset ettem kétszer, de nagyon jól laktam és volt benne egy pár pici szalonnakocka, mert nem válogattam ki jól, de ami már a tányéromba jutott utána nem volt szívem kitessékelni, így megettem :)

és ettem egy fél nyers karalábét, bár nem tudom, hogy nyers zöldséget lehet-e enni. szerintetek?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook