Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? fórum

2009. október 12-től ki csinálná velem a 90 napos fogyit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
139. Dorkinc (válaszként erre: 138. - Krisztacska28)
2009. nov. 3. 16:00
én azt olvastam hogy fehérje napon lehet enni.
2009. nov. 3. 14:51

Szia Biocica!Ez nagyon jó kérdés,de én sajnos nem tudom,pedig én is vettem nagy lelkesen tofut(kiváncsi vagyok milyen is tulajdonképpen),és mikor hazaértem vele gondolkodtam el,h.nem is tudom milyen napon egyem...Egy másik fórumon,már érdeklődtem,ott az mondták fehérjenapon egyem,mert végülis a húst helyetesítik vele...Nem tudom,nekem nem volt olyan meggyőző...

Ha megtudsz valami érdemlegeset,kérlek írd meg nekem is!:)

137. BioCica
2009. nov. 3. 14:46

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a szójatermékek (tofu, tej, joghurt) melyik kategóriába tartoznak??

Inkább fehérje, vagy inkább szénhidrát? Nem tudom eldönteni, mert a diéta alapvetően az állati fehérjékre mondja azt, h fehérje és hát a szója ugye nem állati eredetű...szóval tanácstalan vagyok. Kérem aki tud nekem segíteni, az tegye meg! Köszönöm!

2009. nov. 3. 12:01
Sziasztok!Nekem ch napom van és egyenlőre nem kívánok semmit...De úgy döntöttem palacsintát sütök...Azt ehetem sósan,és édesen is...Majd ahogy alakul...
135. Evka
2009. nov. 3. 10:45

nekem ma van gyümi napom, de szerintem nem lesz gond vele.


tegnap ettem francia krémest, indiánert, vajas zsömlét és sok-sok palacsintát! :)))

134. AAnyUU
2009. nov. 1. 23:20

Naggggyon nehezen, de kibírtam.

2x ettem gyümölcssalit, meg sokszor ittam teát.

És egy rohadt nagy lyuk van a gyomrom helyén...olyan éhes vagyok...De most már kibírom, és holnap husinap megint...Rendeltem a kaját: sült pulykacomb meggymártással-legalább nem lesz sok (tapasztalat alapján mondom, nem fogok kipukkadni tőle).

Ti hogy álltok? mérlegel valaki holnap reggel? Én már várom...

2009. nov. 1. 20:09
Remélem nem bűnöztél AAnyUU!!!:)Kitartottál a gyümölcsök mellett,remélem....;)
132. AAnyUU
2009. nov. 1. 14:06

Evka!

Gratula Neked is!

Tarts ki, és gondolj a vékonyabb időkre-engem is ez ösztönöz,meg a régi fényképek.

Én a hétem kezdem megint előszedni az aktuális méretű ruhákat. Elég sok csomagom van (sajnos) mert elrakom csoportosítva őket, mikor mi a jó méret. Most egy számmal kisebb jön mint augusztusban...Lehet, hogy elmegyek egy kicsit turizni is a hét elején, mert újra félár lesz itt nem messze a nagykerben.

Az a baj, hogy én a csokival úgy vagyok, hogy megeszem 1 egész táblát egyszerre, de aztán az nekem egy hónapig elég...Viszont a tésztát, kenyeret, zsömit, minden mennyiségben, bármikor... De tul.képpen a husikkal is így vagyok, meg a krumplival, rizzsel,stb.

SZÓVAL SZERETEK JÓKAT ENNI!!!

Viszont nem nagyon van önuralmam, mert a fogyókúrát igenis fejben kell kezelni. SZERINTEM...

131. AAnyUU
2009. nov. 1. 13:53

Sziasztok!

Túl vagyok tehát a keményítőnapon(borsófőzelék), a tésztanapon (szottyos tészta és este kocka szenya) és most kínlódom a gyüminappal. Sikerült összesen "csak" 30 dkg-t visszahíznom...

A fiúk most Frédi-szeletet esznek krumlipürével, én meg kínomban már átjöttem ide a géphez, a másik szobába. Reggel a párom "megértően" csinált nekem egy nagy tál gyümölcssalátát, amiből 1x már sikerült ennem, de nem igazán esett jól...Baromi éhes vagyok, de eddig még sikerült visszatartanom magam a habzsolástól. Bár már egyszer belenéztem a hűtőbe nassolás céljából, de aztán visszacsuktam az ajtót...Hosszú napnak nézek elébe...;o(((((

130. Evka (válaszként erre: 124. - AAnyUU)
2009. nov. 1. 00:25

ügyi vagy, menni fog! :)

a szénhidrátot Te tészta napnak hívod, én süti vagy csoki napnak :)

129. Evka
2009. nov. 1. 00:23

azt számoltam, hogy kb. 3 hét alatt ment le 6,5 kiló. Reményeim szerint a következő másfél hónapban lemegy még 10kiló körül... december vége felé 3 napra kb. felfüggesztem majd a fogyit úgy, hogy délelőtt gyümit eszek majd és utána januártól áprilisig jöhet a következő 20kiló leadása. Az biztos nehezebb lesz majd, de akkor majd kevesebbet kell bejárnom a fősulira is és majd tornázok mellé...

szerintetek ez reális terv??? :)

128. Evka
2009. nov. 1. 00:18

folyadék nap után, ma reggel 100,2 kiló voltam!!!! ez azt jelenti, hogy több, mint 6,5kiló - :)

Már csak röpke 34 kiló feleslegem van ! :)


Ma fehérje napom volt.

suliban voltam, így ettem két szalámiszsemlét paradicsommal, paprikával ebédre...

Vacsira viszont jól belaktam: 2 medve sajt, 3 szelet rántott hal, 4deci tej és 4 deci kakaó....

Ezí yg jó soknak tűnik, de a gyomromnak nem tetszett a gyümi és víznap után, így 1 óra múlva mindent űrített... szóval reményeim szerint nem sok maradt bent...


vasárnap keményítő napom lesz. kelkáposzta főzeléket fogok enni, keményítővel sűrítve...

127. Evka (válaszként erre: 125. - Krisztacska28)
2009. nov. 1. 00:12

köszi a lóherét! :)

nem volt egyszerű, mire megtaláltam, mit is kaptam! :)

126. Evka (válaszként erre: 97. - Vikuc)
2009. nov. 1. 00:12
VIKUC! Nagyon eltűntél, ugye nem adtad fel? hogy haladsz???? :)
2009. okt. 31. 20:48
Majdnem nekem is folyadéknapom lett...Du 3hkor ettem először gyümölcsöt...Mikor feltűnt,h.ma még semmit nem ettem,bevillant,h.lehet akkor már ma is folyadéknapot tartok,de aztán megeröltettem magam és ettem egy kicsit,mert 4 napja csináltam utoljára folyadéknapot,és ilyen sűrün nem akarok,mert félek hogy a szervezetem koplalásnak venné...És utána már a levegőtől is híznék...:(
124. AAnyUU
2009. okt. 31. 12:13

Sziasztok!

Túl vagyok a folyadéknapon és az azutáni zabálós husi napon. A fontos, hogy most sikerült a husinapot is szolídan megugranom. Tartom a folyadéknapos súlyt...

De itt az újabb kihívás, a hétvége!!! Ma tészta nap, holnap gyümi...

Mindenkinek HAJRÁ!

2009. okt. 30. 20:55

Kiváncsian várom a mérlrgelésedet Evka!nagyon ügyi vagy a folyadéknappal(bár ilyenkor jó sokat kellene inni...)Tuti,h.holnap sikerélmény lesz a mérlegelés:)


Addig is szép álmokat:)

122. Evka
2009. okt. 30. 19:14

tegnap gyümi napom volt! mindent betartottam! körtét, mandarint, mogyorót ettem és vizet és gyümi levet ittam...


ma folyadék napom van, de nem sokat ittam... és nem csak vizet, hanem 100%os almalevet is...

Méredzkedni nem mértem magam mostanában... majd holnap reggel :)

121. Evka (válaszként erre: 120. - BioCica)
2009. okt. 30. 19:10
szerintem fehérje nap...:)
120. BioCica
2009. okt. 30. 13:31

Sziasztok!

Egy kérdésem van. A szójatej és szójajoghurt milyen napra illeszthető be? Mivel ez növényi eredetű fehérje, ezért nem tudom, h melyik napra tegyem be, esetleg minden nap ihatok (az emésztésem miatt feltétlenül szükséges lenne...)

119. Dorkinc (válaszként erre: 118. - Krisztacska28)
2009. okt. 29. 16:25
de asszem elég gáz, elvagyok, éhes vagyok, ezért inkább elmegyek tornázni h ne legyek konyha közelben. és akkor már a torna hasznosabb. ma még csak vizet ittam meg 1 bögre teát...
2009. okt. 29. 14:57

Sziasztok!


AAnyUU!Tudtam én,h ügyes vagy!Büszke vagyok rád:)


Dorkinc!Hogy haladsz a folyadéknappal?Nem is olyan gáz,ugye?:)

117. AAnyUU
2009. okt. 29. 11:01

HaliHÓÓÓ!

Megnéztem a mérlegelőmet, a fogyit szept 1.-én kezdtem, ahhoz képest 5 kg. (A 90 naposból 2,8 kg.) Nem rossz de a kilengések miatt lehetne több is. Azért nem vagyok elkenődve. Kiszámoltam :

2 hónap=5 kg. Karácsonyra még -5 kg.Január, február, március április -10 kg. A szülinapomra már tök karcsú leszek...;o)))))))))))))akkor egy óriási ebéddel megünneplem...;o)))))))))))))

116. BioCica
2009. okt. 29. 10:47

Sziasztok!


Én hétfőn kezdem a 90 naposat, de már most gyúrok rá, de. csak gyümölcs salátát eszem. Az az igazság, h pár évvel ezelőtt a testkontroll szerint étkeztem és nagyon be is jött, csak hosszú távon ezt nem tudtam csinálni.

Most sem akarom 90 napig csinálni, csak karácsonyig, addig leadom a 4 kilót, amit célul tűztem ki magamnak. Van egy 80 oldalas receptgyűjteményem - még az internetről vadásztam le pár évvel ezelőtt -, aki szeretné nagyon szívesen elküldöm neki + van még norbis receptgyűjteményem is.

A könnyen feladóknak üzenem, h én 72 kg-ról fogytam le 57 kg-ra pár évvel ezelőtt. Igaz nem a 90 napossal, hanem Norbival...de szerintem nem is maga a fogyókúra a lényeg, hanem az, h fejben eldöntjük, megcsináljuk és kész! :-)

Nekem az első időben kilókban egyáltalán nem látszott semmi, csak a nadrágaim kezdtek el lötyögni, meg a zsírszázalék lett kisebb, csak azok a fránya kilók nem mozdultak lefelé. Aztán egyszer csak elindult. És karácsonykor is nagyon kitartó voltam a sok finom süti ellenére...mert arra gondoltam, h majd másnap reggel eszem belőlük. Szóval kitartás mindenkinek és higgyétek el megéri újra merni a tükörbe nézni és az utcára menni úgy, h mielőtt elindulsz még belenézel a tükörbe és azt mondod magadnak: Jó nő vagyok! :-))

115. Dorkinc (válaszként erre: 114. - AAnyUU)
2009. okt. 29. 08:31
Gratulálok a víznaphoz. én ma tartok és most tényleg!!
114. AAnyUU
2009. okt. 28. 21:56

Asssszem túl vagyok a mai napon...

Ma már nem iszom többet, elég volt. Kb. 2-2,5 litert ittam meg és ez nekem rengeteg, mert napi max 1 litert szoktam. Holnap husi-husival...JUHÉÉÉÉ!!! (na jó nem lesz sok, mert nem akarnám a mai napot elszúrni)

Ti hogy álltok?


Krisztácska!: én kb. 35 évvel ezelőtt voltam 59 kg. Amikor általánosba jártam...Mindig is duci voltam, nem tudom mit jelent az anorekszia, vagy a bulémia. Bár az is igaz, hogy depressziós sem voltam soha a súlyom miatt. Ha dagadtnak éreztem magam, bánatomban-vigasztalásként ettem vmit.;o)))

Többször fogyóztam már, voltak sikerek is, de mindig visszajött minden kg, és sokszor csak az emlékeimben (meg az itt vezetett mérlegelőben) nézem vissza a fordulópontokat.

2009. okt. 28. 12:10
Gratula AAnyUU!
112. Dorkinc (válaszként erre: 111. - AAnyUU)
2009. okt. 28. 10:07
gratulálok a nadrágszíj húzáshoz! :) ügyes vagy. nekem a folyadéknap sajnos nem sikerült de a köv gyüminap után sztem megpróbálom újra, 1x már simán sikerült :)
111. AAnyUU
2009. okt. 28. 09:56

Krisztácska!

Nagyon aranyos vagy! Köszi a biztatást!


Azért ma már ért egy kis öröm:

-reggel a mérlegen, (bár lehetett volna több is), de megint minusz.

-a "nadrágszíjjamat" összébb kellett húznom. Hál'istennek nem jelképesen hanem szószerint!!! Ma még csak narancslé volt és még tartom magam...

Mindenkinek kitartást!

2009. okt. 28. 08:32

Jó reggelt!Nagyon ügyesek vagytok!!Én tegnap túléltem a folyadéknapot,és mára meglett az eredménye:)5-el kezdődik a súlyom:)))59,8 kg vagyok:DDDTehát AAnyUU,megéri a folyadéknap:))Tarts ki,semmi bűnözés ma,mert irgum burgum lesz!!:)


Dorkinc!Biztos nagyon szuper egy ilyen latin táncos aerobic...szerintem utána is nézek tartanak-e a mi városunkba ilyen órát vhol...:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook