Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006. júniusi gyerekek fórum

2006. júniusi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2635. chrisné
2008. máj. 23. 13:24
Teszek fel képet a rövid hajról. Eléggé megszenvedtük azért a hajvágást, ketten fogtuk le, és végig üvöltött. Utána meg persze nagymellénnyel mesélte, hogy "fodobáci levágta".
2634. chrisné (válaszként erre: 2625. - Csehe)
2008. máj. 23. 13:22
ÁÁÁÁ, ez nem is meglepő. Életkori sajátosság. :D
2633. chrisné
2008. máj. 23. 13:20

Sziasztok!

Már megint jó régen nem voltam.

Csillu, gratulálok a kislányhoz, valahogy éreztem, hogy lányod lesz. Remélem jól viseled ezt az időszakot. Bár biztosan nem könnyű két gyerkőc mellett.


Zsu, nem csodálom, ha ki vagy akadva. Szegény Eszternek kell meginnia a levét majd a huzavonának.

Nem találtatok még bölcsit?


Egyszer voltunk az egyik óvodában és azóta Krisz minden nap oda akar menni. Lehet, hogy januárban bekerül, mert 2,5 évesen, ha szobatiszta, mehet oviba.

Nem tudom hogy fogjuk bírni a gyes alatt, mert már így sincs elég pénzünk, pedig apa nem is keres rosszul.


Remélem Cinkáék jól vannak. TÉnyleg válnak? Ezt nem hiszem el. :((

2632. Zsu77 (válaszként erre: 2631. - Csehe)
2008. máj. 21. 14:44

Szerencsére anya jobban van. Aztán majd pénteken meglátjuk mit mond az uh.

Az ügyvédnő mindent tudott és még apuka ügyvédjének is megvolt a magánvéleménye, de hát az ügyfél az ügyfél. Amúgy július 7-én 15.00-kor lesz a következő tárgyalás, addig nem lene szerencsés ujjat húni velük. Nem akarok évekig tartó huza-vonát, így is már 1 éve folyik.

Persze, hogy nem a szeretetről van szó, hanem, hogy miként tudnak bántani.

Vicces volt amint anyós magassarkú cipőben extra csini kosztümben lohol a kislány után. Apuka aerobic cuccban volt, mert most ezt a sportot űzi (?????) kicsit megint elbizonytalanodtam a nemi identitását nézve:D Dédi is csini kosztümben volt, maassarkúban és combtól bokáig vastag fásliban ill. bottal. Áááááááááá.....:)))))

2631. csehe (válaszként erre: 2630. - Zsu77)
2008. máj. 21. 13:47

Sziasztok!

Zsu, hogy mi minden meg nem történik veletek!

Az ügyvédnőnek elmesélted, hogy mi történt? Különben te mondtad nekik, hogy nem láthatják Esztert? Tök nem értem, hogy akkor miért akarták látni, ha semmi... Csak azért, hogy téged bosszantsanak.

Különben féléve mi sem láttunk titeket. ;)

Anyukád jobban van? Különben úgy szokták, hogy ilyenkor az orvos rohan, rendelési idő alatt is...

Többiek, mi újság?

2630. Zsu77
2008. máj. 21. 11:59

Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert események történtek. Pénteken reggel anyukám rosszul lett és a mentők vitték el. Veseköve van és begörcsölte, ennek hatására 17 lett a cukra. A szárszói orvos nem jött ki, mert rendelt. Nem értettem, de nálunk, ha ilyesmi történik akkor az orvos rohan. Na mindegy. Túl jutott rajta, majd pénteken kell visszavinnem Siófokra.

Előtte csütörtökön hívott az ügyvédnőm, hogy a "kedves" apuka és "nagymama" felnyomott a gyámügyön, mivel a "nagymama" nem láthatja az Esztert. Kedvesek, fél évig semmi, csak az ajándékok visszakérése, aztán meg így tesznek. Szombaton megvolt a találkozó Gödöllőn. Nem volt semmi, remélem ellesznek megint min. fél évig. Nagyi féléve, dédi másfél éve nem látta, de se egy puszi, se semmi, csak, hogy kövér a kicsi. Gondolhatjátok, előbújt az anyatigris:))))

2629. csillu77 (válaszként erre: 2628. - Csehe)
2008. máj. 18. 15:57
Sajnálom.:-(
2628. csehe (válaszként erre: 2627. - Csillu77)
2008. máj. 17. 14:53

Húú, de korai vagy!!!

Hááát, én se vállanám az itthon szülést, azt hiszem...

Én úgy tudom, Cinkáék még mindig válnak. :(

2627. csillu77
2008. máj. 17. 05:47

Sziasztok!


Orsa, drukkoltam, hogy minden rendben menjen. Mostanra már biztosan van egy gyönyörű pici babád!


Mi tagadás, én a harmadik dacára is tartok a szüléstől, épp a napokban kérdezte egy barátunk, hogy miért nem vállalom be az itthonszülést. Hát erre kapásból rávágtam, hogy na ne. Sajna mindkettővel annyira megszenvedtem, hogy valszeg mindegy, hol teszem ezt harmadszor, ráadásul sokkal jobb a tudat, hogy a babát azonnal el tudják látni, akármi van. Anna pl. szép kék volt, mire kibújt.


Nem tudjátok, mi van Cinkával? Láttam az iwiwen, hogy albérletet keres hármőjuknak...

2626. csehe (válaszként erre: 2624. - Zsu77)
2008. máj. 15. 14:09
Jut eszembe, mért akarsz te vén trotty lenni? :D:D
2625. csehe (válaszként erre: 2624. - Zsu77)
2008. máj. 15. 14:08
hihi Elhiszem :) Semmi extra dolog, csak olyan jó kis sztorik. Aztán eltelik pár nap, és elfelejtem őket, mikor itt írok. Különben Luca perpillanat kitesz szerintem 2 fiút is. Így nekem egyszerre van fiú és lány is. Az utóbbi 1 hét alatt összeszedett annyi sérülést, hogy hihetetlen. Csupa kék-zöld folt, a homlokán egy nagy lila hupli, a karja, könyöke lenyúzva, szóval értitek, ugye? Tegnap voltunk hajvágatni. Ma méretszkedni....
2624. Zsu77 (válaszként erre: 2623. - Csehe)
2008. máj. 15. 10:10
Kíváncsi vagyok:D Majd aztán addig húzod, hogy egy vén trotty leszek:))))
2623. csehe (válaszként erre: 2622. - Zsu77)
2008. máj. 14. 13:49

Én tegnap fogtam egy picibabát a kezemben, 1 hetes. Annyira jó volt......

Olyan sok minent tudnék mesélni, de megint mennem kell!!! ÁÁÁÁ!!!

Pocakosoknak tényleg elismerés!

2622. Zsu77 (válaszként erre: 2619. - Csehe)
2008. máj. 14. 09:09
Lassan 2 éve átéltük, de a magam részéről még mindig nem vállalnám újra. Minden tiszteletem a kis Pocakosainké!
2621. Zsu77 (válaszként erre: 2616. - Csillu77)
2008. máj. 14. 09:07

Végre megmutatta magát a kis szégyenlős:D

Annak idején én el sem tudtam képzelni, hogy mit kezdenék egy kislánnyal, ma meg már azt nem tudnám elképzelni mi lenne, ha kisfiam lenne.

Amúgy tényleg mindegy, a lényeg, hogy egészséges legyen és ez egyáltalán nem közhely:)

2620. Zsu77 (válaszként erre: 2618. - Orsaborsa)
2008. máj. 14. 09:04

Nagyon-nagyon szorítok! Remélem már egészen közel jártok, vagy a legjobb az lenne, ha már a karodban foghatod a pici fiadat:D

Sok erőt, jó egészséget kívánok és várjuk a híreket:))))))

2619. csehe (válaszként erre: 2618. - Orsaborsa)
2008. máj. 14. 07:28
Húha! Szülünk! :)
2618. orsaborsa
2008. máj. 14. 03:43

Sziasztok!

Úgy látom most se lesz ez másképp, mint Grétivel. Éjféltől fájásaim vannak, most kb 20 perceseknél járok. Nem annyira rendszeres, viszont annál erősebb.

Gondoljatok rám!!!

Puszi

Orsi

2617. orsaborsa
2008. máj. 13. 19:19

Sziasztok!

Köszi lányok, hogy ennyi idő után is szívesen fogadtok:)

Zsu, húú, szegény Eszter! Még jó, hogy itt nálunk nincs állat a szemét fáraóhangyákat leszámítva.

Csillu, gratula a kislányhoz! Nem tudom írtam-e, mi kisfiút várunk. Nagyon meglepdőtem, ugyanis hárman voltunk lány tesók, két tesóméknál 2-2 lány, nálam Gréti lány, szóval nem úgy nézett ki, mintha tudnánk fiút gyártani. Nagyon sokáig hiába mondta a doki, nem igazán hittem el, de minnél többször mutatta meg hol a zacsi, kénytelen voltam "elfogadni". Talán szívem leges legmélyén kislánynak jobban örültem volna, viszont akkor soha nem tudom meg milyen ha van egy fiam. Szóval ha kívánhattam volna se tudtam volna mit kívánjak, fiút vagy lányt. De a sors eldöntötte, így Marcellünk lesz. Bár én talán inkább az apja után Istvánnak nevezném, de Pisti hallani sem akar róla. Szegény gyereknek volt már annyi neve, mert hetente más tetszett nekem. Aztán meguntam és mivel Pistinek már 2 éve is a Marcell volt a szíve vágya, azt mondtam legyen akkor az. Voltam ma nst-n, a méhtevékenység egyenlő a nullával, bezzeg itthon meg olyan fájásaim vannak, hogy ihajj! Nem bánnám, ha péntekig beindulna, mert akkor péntektől járhatok 2 naponta nst-re. Húú, lányok nagyon izgulok. Grétinél jobb volt a bizonytalanság, de így, hogy tudom mi vár rám, nagyon félek:(


Puszi

Orsi

2616. csillu77 (válaszként erre: 2615. - Zsu77)
2008. máj. 13. 18:20

Húúú, jobbulást! Ettől rettegtem én is, amikor a párom szüleinél laktunk tavaly nyáron. Laci rengeteget húzta-nyúzta a macskákat, de a lükék, mintha akarták volna, csak jöttek oda újra, hogy mééég...


Ma voltam uh-on és orvosnál, úgy néz ki, hogy még egy lányunk lesz.:-) Tulajdonképpen mindegy, kicsit hiányérzetem is lett, mióta tudom, sajna nem lehet egyszerre mindkettő. Viszont kb. 2 héttel kisebb a baba, mint gondoltuk, lehet, hogy el lesz tolva a várható időpont egy héttel, mondjuk onnan lett előbbre hozva még az elején...

2615. Zsu77
2008. máj. 13. 14:39
Vasárnap baleset érte Esztert. A nővéreméknél voltunk, az egyik macskát akarta megsímogatni, de véletlenül rálépett a macska farkára és nagyon összemarcangolta a kicsi kezét. A macska karanténban van, nem veszett, de azért figyeli az állatorvos, Eszterke sírdogál a bibije miatt én meg öregedtem 20 évet:((((
2614. Zsu77 (válaszként erre: 2608. - Orsaborsa)
2008. máj. 13. 14:33

Végre-végre, hallunk rólad!:D

A jó híreknek nagyon örülök, szorítok, hogy minél könnyebb és gyors szülésed legyen.

A rossz hírek miatt fogadd részvétünket, nagyon borzasztó dolgok ezek. Nem is tudom mit kellene vígasztalót mondani. Próbálj megnyugodni egy picikét, mert fentről a nagyid és a testvéred is azt szeretné, ha egészségesen egy egészséges babukát szülnél.

2613. Zsu77 (válaszként erre: 2610. - Csillu77)
2008. máj. 13. 14:29

Köszönöm szépen!

Már a 32. hetet töltöd? Pikk-pakk elrepült az idő. Mikor mész uh-ra? Olyan kiváncsi vagyok kisfiú vagy kislány a Pocaklakó?

2612. Zsu77 (válaszként erre: 2605. - Chrisné)
2008. máj. 13. 14:25

Tegyél majd fel képet Kriszről, biztos nagyon dögös kissrác lett, abár nekem hosszú hajjal is elég kisfiús volt.

Eszter rengeteget nő, szinte szemlátomást változik. Reggelente mintha egy mésik kislányt találnék a kiságybabn:))))))

2611. Zsu77 (válaszként erre: 2607. - Csehe)
2008. máj. 13. 14:23
Köszönöm szépen! Puszi:)))))
2610. csillu77
2008. máj. 12. 07:55

Sziasztok! Hello Orsa, régen láttunk! Nagyon szépek a gyerekek.:-D Igen nálunk is baba lesz, ma töltöm be a 32. hetet, remélem kihúzzuk júliusig, most eléggé nehezen viselem a dolgokat két gyerek mellett.

Hát igen, hamarosan két éve lesz, hogy az ős-topik elindult, a gyerekek nőnek, sok minden változik.


Zsu, boldog szülinapot kívánok!


Remélem mindenki jól van, bár ha jól látom, Cinka megint eltűntél egy ideje. Mi pénteken este értünk haza Somogyból, elég jól sikerült a nyaralás, picit kirándultunk, sokat játszótereztünk, próbáltunk pihenni, kikapcsolódni. Azóta meg csak a gondok jönnek csőstül... Azért remélem hamar túl leszünk mindenen.


Szép napot mindenkinek!

2609. orsaborsa
2008. máj. 11. 07:05

Tettem magamhoz pár új képet:)

Jaj lányok, mekkorák lettetek ti is!!! Mintha most születtek volna a gyerekek és már mégis milyen nagyok!

2608. orsaborsa
2008. máj. 11. 06:57

Sziasztok!


De rég jártam nálatok:) Lassan egy éve..... Kivel mi újság van? Tudom, hülyeség ilyet kérdezni, hisz 1 évet nem lehet leírni. Csak dióhéjban. Velünk nagyon-nagyon sok minden történt. Jó is, rossz is. Arra biztos emlékeztek, hogy tavaly lakásvásárlás előtt álltunk, és hál'istennek sikerült!:) Tavaly szeptemberbe költöztünk ide, azóta fizetünk mint a katonatiszt. A költözés napján pedig kiderült, hogy babát várok:) A kiírás egész pontosan jövőhét péntek:). Jó dolog sajnos ennyi történt. Nagymamám tavaly szeptember végén meghalt..... Aztán decemberbe kiderült, hogy rossz az afp-m, menni kellett a helyi Genetikai Tanácsadásra, ahol azt mondták ha uh-on minden ok, akkor csak korábban vették le. De a szivecskéjével volt egy kis probléma, ami egészséges babánál is előfordul ugye, de egy pár százalékkal több arányban a down-os babáknál. Utána menni kellett Debrecenbe, ahol nem csináltak amniot, csak uh-ot, ahol azt mondták semmi gond a babával, majd kinövi a fejlődés során azt a kis rendellenességet a szívéből. Szerencsére így is lett, de nyugodt akkor leszek ha megszületik és látom, hogy egészséges. Ugye ez két hét pokol volt nekem..... Alig volt egy kis "nyugim" január végén kiderült, hogy testvéremnek nagyon súlyos agydaganata van..... Nem részletezem.... Megműtötték de sajnos március 1-jén meghalt.... 34 évesen.Van két kislánya is egy 13 és egy 10 éves..... Szörnyű volt és még most is szörnyű. Egyszerűen nem lehet feldolgozni.....

Sajnos tudtam regélni az elmúlt egy évről, de bár csak ne tudtam volna csak a babát mondani.


De ahogy elnézem egy a gyerkőc se sokkal másabb Grétitől, mert jól elleledzik bennem, pedig kijöhetne már.


Egyszer erre felé néztem és láttam, hogy valamelyikőtök is babás. Csillu te ugye? Ha nem, akkor bocsi, de várom az infókat!


Puszi

Orsi

2607. csehe (válaszként erre: 2604. - Zsu77)
2008. máj. 9. 14:24

Boldog szülinapot, boldog szülinapot!!!

Pusssszantás!!

2606. chrisné
2008. máj. 9. 13:20
Eszter mennyit változott!!
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook