Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1029. wanita77 (válaszként erre: 1028. - Kolli1987)
2012. máj. 11. 19:23
Igen, 7. emeleten, mi a 2.-on lakunk szerencsére két házzal arréb, így hozzánk nem ért el. De ha kinéztem az ablakon, láttam az egész tüzet, félelmetes volt.
1028. Kolli1987
2012. máj. 11. 19:13

Wanita az a 7 emeletes panel lakásos tűz volt ott?

Hát el is hiszem, hogy féltél én is biztosan retegtem voln. Úgy utálom a cigarettát. Most a lépcsőházban is ott van kitéve a cigaretta csikktartó és éjjel nappal kint van. Nekem is mgfordut ez a fejembe, hogy nagyon tűz veszélyes ez.

1027. wanita77 (válaszként erre: 1026. - Kolli1987)
2012. máj. 11. 15:33

Biztos érzi a hidegfrontot, remélhetőleg csak átmeneti a dolog.

Nálunk Niki szinte egész nap alszik, tegnap kapta meg a 3 hós oltást, nagyon sírt szegényke. :(


Én egy kicsit kivagyok, mert tegnap este tűz volt nálunk a lakótelepen, két házzal arrébb, nagyon közel. Nagyon féltem, hogy hozzánk is átterjed, de szerencsére nem, hajnalban végre sikerült eloltani a tűzet, de páran megsérültek, gyerekek is. :( Azóta is erről beszél az egész környék, egy hülye cigi okozta az egészet!

1026. Kolli1987
2012. máj. 11. 14:50

Sziasztok!


Hogy vagytok? Gyerekek szépen fejlődnek? Hát Csenge ma nagyon nem akar ma aludni totál ki vagyok se éjjel sem nappal. Fogalmam sincs, hogy ezt most miért csinálja. Remélem nálatok minden rendben van.

1025. Kolli1987 (válaszként erre: 1024. - Bmwkraft)
2012. ápr. 13. 19:51
Hát most itt vagyok a szüleimnél és tele van minden könyvvel. De mát kicsi kora óta rászólok elteszem ha pakol. Nálunk most az a szabály ha 3x rászólok és 4-dik alkalommal is pakolna akkor arrébb teszem és elmagyarázom neki miért, meg ha veszélyes dolgot csinál kádba felállás stb. Ha nem hagyja abba akkor kiveszem még akkor is ha jól érzi magát és elmondom neki, hogy miért történt. Azt vettem észre, hogy egész bevált mert most már legalábbis idáig elég ha rászólok és abbahagyja. De most egy kicsit olyan mintha mindent elfelejtett volna, mert megint elkezte azokat a dolgokat amiket már tud, hogy nem szabad próbálgatja a lelkem meddig mehet el.
1024. bmwkraft (válaszként erre: 1023. - Kolli1987)
2012. ápr. 13. 10:35

Gratula Csengének az önállósodásához:)

Nagyon klassz, hogy már ennyire önálló, nem pakol a polcokról , vagy már megelőzted és elpakoltál?


Nálunk, a Kolos most még abban a stádiumban van, hogy csak ül aztán négykézlábra áll és hintázik de el még nem indult inkább hasra vágódik vagyis az arcára akkor ott el van pár másodpercig aztán el kezd szirénázni mert nem szeret hason lenni. Mondjuk ha ekkora hasam lenne a sok kajcsitól akkor én sem szeretnék hason lenni mert nyomná a pocim:)


Fel állni még teljesen nem áll fel csak úgy félig de nem is nagyon töri magát, kis lusta disznó:D


Amúgy mindenki jól van?

Nagyon el tüntetek:(

1023. Kolli1987
2012. ápr. 12. 17:55

Sziasztok!


Köszönöm szépen a jó tanácsokat. :)

Képzeljétek el, hogy Csenge most már egyedül közlekedik a lakásban. :) Olyan boldog vagyok, hogy most már tényleg elindul. Most már megnyugottam. Már feláll egyedül és elindul. Igaz kellek még neki de már 6m már lesétál egyedül.

1022. bmwkraft
2012. ápr. 5. 12:14

Sziasztok!


Egy kicsit elvagyok csúszva, akadt egy pár probléma itthon sajna de majd el múlik egyszercsak, vagy nem:(


Na mindegy remélem mindenkivel minden rendben:))

Kolli remélem minden ok nálatok, csak próbálj meg nem idegeskedni, mondjuk biztos, hogy mondani könnyű , nálam is szoktak olyan napok lenni mikor elgurul a gyógyszerem.

Lehet, hogy hülyeség de nálam az bejön valamennyire, hogy olyan emberekre gondolok akiknek szegényeknek nálam sokkal rosszabb a helyzete és ilyenkor elszégyellem magam és már nem is olyan rossz a helyzetem, inkább arra gondolok, hogy örüljek hogy a gyerekeim egészségesek.


Viszont azt is elismerem, hogy mindenkinek a saját problémája a legnagyobb mert azzal kell szembe nézni.


Na jó eléggé ki okoskodtam magam:)

Ja és gratulálok Csengének a járáshoz nagyon ügyi nagy lány:))

Hát Kolos természetesen teljesen pasiból van mert most lesz Kedden 9 hónapos de csak ül még mászni sem mászik, magától nem ül fel de még nem izgat mert amilyen dundi, meg lusta nem is csodálkozom:)

Annyit már egyébként megcsinál, hogy itt az albérletben linóleum van a szobákban és ha ülésből hasra vágja magát akkor hason tolja magát hátra felé és ez szerinte nagyon vicces mert nagyon kacag neki:)

Gyorsan fel szokott mosni a ruhájával helyettem:))


Nálatok milyen az idő?

Nálunk hála az égnek 100ágra süt a nap a nagyok kint az udvaron a Koli meg bent alszik.

Remélem a nagyok nem szednek össze kint kullancsot, multkor kint voltak és a Jácint hátában volt egy pont a gerince mellett, hát a frász elkapott.

1021. ae55128da6 (válaszként erre: 1017. - Kolli1987)
2012. ápr. 4. 12:20

Szia Kolli!Elöszöris gratulálok,látod fölöslegesen idegesítetted magad :)

Szeretnék adni egy tanácsot neked.Ha úgy érzed semmi sem jön össze vagy nagyon rossz a hangulatod mindig néz a kicsi lányodra az arcára,a szemébe és meglátod hirtelen minden szép lesz hisz ő ott van melletted.

Ne szomorkodj "apró"gondok miatt hanem élvezd az életet a lányoddal töltött időt...

Ha valami rossz történik mindig keresd benne a jót mert van csak mi emberek sajnos a rosszat látjuk egyből mindenben...ha megtalálod a jót meg látod már nem is tűnik olyan nagy gondnak az amit előtte annak hittél...

Én így élek és így vagyok képes cipelni a saját keresztem....

Különben is itt a jó idő és ha nem is mindig de ott van a párod aki szeret és egy gyönyörű lányod van...VAN EGY CSODÁLATOS CSALÁDOD!..kell ennél több a boldogsághoz? :)

1020. Kolli1987
2012. márc. 30. 17:17
Józsi köszönöm a bíztatást. :) Elírtam 1-2 m akartam írni. :)
1019. jozsi.38
2012. márc. 30. 16:52
nem kizárt hogy húsvétig elindul :) innentől már rohamtempóban megy ne aggódj :)
1018. Kolli1987
2012. márc. 30. 11:33
Lányok olyan boldog vagyok! Csege elindult. :) Egész délelött a járás gyakorolta és most már12 métert már egyedül meg tud tenni. :D :D Olyan boldog vagyok. Lehet húsvétra ez lesz a nagyszülőknek az "ajándék, hogy szaladhatnak az unoka után? Szerintete el fog addigra indulni? Ha nem az sem baj az a lényeg, hogy most már próbálkozik. :)
1017. Kolli1987
2012. márc. 29. 19:47

Csancsy igazad van de nagyon nehéz. Pláne úgy, hogy rossz is a kedvem nagyon. Hiába igyekszem pozitívan látni a dolgokat ma egy olyan nap volt, hogy nem ment. Felhős volt az idő, Csenge hisztis volt, ráadásul párom még dolgozik és nagy eséllyel csk kedden lesz velünk itthon. Talán most ez az ami jobban megvisel, a bizonytalanság, hogy a munkahelyén nem akarják megmondani neki a szabad nap tervezetét, hogy hogy csinálták meg és nem lehet előre tervezni. Metr én már fél lábbal otthon vagyok már de párom mindig csitít, hogy még nem biztos. Ráadásul a szülinapomon egyedül leszek itthon. Jó Csengével. Csak klasz lett volna ha párom azon a napon szabad lett volna. De ott 99% hogy dolgozik mert akkor haza nem tudtunk volna menni.

Most jól kipanaszkodtam magam.

1016. ae55128da6 (válaszként erre: 1013. - Kolli1987)
2012. márc. 29. 13:18

Köszönöm és ne türelmetlenkedj tudod a türelem rózsát terem :)

Majd ha meg elindul és futni fog akkor majd nem győzöl utána szaladni :) szóval ennek is meg van az előnye :)

1015. Kolli1987
2012. márc. 29. 10:10
Jozsi 16 hónapos. Nemsokára 17 de még addig bő két hét van. Tudom addig rengeteget fog változni sok idő még. Na csak akkor is már mehetne már.
1014. jozsi.38
2012. márc. 29. 08:40
menyi idős a lányod kolli? az én lányom egyedül el se indul és majdnem 13hónapos, de nem aggódom, ármin 15hónaposan indult el egyedül
1013. Kolli1987
2012. márc. 29. 08:34

Csancsy igen tudom, és igyekszem is így gondolkodni de néha nehéz. De elfog ő is indulni csak már szerintem én vagyok nagyon türelmetlen.

Gratulálok a 14-dik fogacskához. :)

2012. márc. 29. 06:43
Ja és áttört a 14. fogacskánk is így most felül van 8 alul meg 6 :)
1011. ae55128da6 (válaszként erre: 1010. - Kolli1987)
2012. márc. 29. 06:41

Köszönöm! :)

Ne sürgesd Csengét :) minden baba a saját tempójában fejlődik...nem baj ha nem olyan "ügyesek" mint ahogy mi szeretnénk...lényeg,hogy fejlődjenek.Mindennek eljön az ideje...nézd meg itt van nekem Zénó akire amikor kiderült beteg a lába azt mondták valószínű,hogy még ülni,mászni se fog...és tessék már az önálló járást gyakorolja...

:)

1010. Kolli1987
2012. márc. 28. 15:40
Csancsy gratulálok nektek. :) Milyen ügyes lehet, bár már Csenge is többet sétállna egyedül.
2012. márc. 28. 12:33
Meg van a 13. fogacskánk és már egyre többet sétálunk önállóan :)
1008. Kolli1987
2012. márc. 28. 11:28

Sziasztok!


Wanita jobbulást a kicsi fiadnak. Nikire meg gondolok holnap. Mi hétfőn estünk túl az oltáson. Most egész jól viselte Csenge.

Ma is megyünk délután játszóterezni. :) MOst találtam egy baba mama klubbot ahová szzeretnék majd vele elmenni április 17-én lesz az első találkozó. Jó lenne ha Cseni saját kortársakkal is találkozna. Az a baj, hogy akik lent vannak a játszótéren azok mind jóval idősebbek mint mi vagyunk. De a semminél jobb, mert így gyerekek között van és tud nézelődni. :)

1007. wanita77 (válaszként erre: 1006. - Kolli1987)
2012. márc. 27. 11:55
Mi is jól vagyunk, bár Bence a héten itthon van, köhög. Niki nagyon édes, már 2 hónapos, ma megyünk csípőszűrésre, csütörtökön oltásra.
1006. Kolli1987
2012. márc. 27. 11:01

Sziasztok!


Hogy vagytok? Mi jól. Igaz tegnap voltunk oltáson. Egész jól viselte Csenge. Most már eljárunk játszóterezni is. Csenge nagyon élvezi főleg a csúszdát. :) Olyan aranyosan nevett olyankor és vigyorog.

1005. Kolli1987
2012. márc. 19. 18:50

Szia Wanita!


Hát én is csináltam ezt de már unom, hogy non stop pakolhatnák. :S Nem is állna másból a napom.

Már a konyha 3/4 részig készen van. Kitakarítottam a hűtöt kisuróltam gázt kivül belül. Estére már csak a beépített szekrény ajtajait és a konyhaszekrényt kell áttörölnöm.

Remélem mire a párom haza ér addigra nagyjából befejezem a takarítást. Holnap meg ától cettig felpórszívózom a lakást és feltörlöm akkor már csak az fog m,aradni. Jó lesz utána meg már csak főznöm kell a héten és a lányommal lehetek. :)

Jó volt a hétvége. Minden nap mentünk sétálni Csenivel. Csak az egészben az volt a rossz, hogy a Párom a 4 napból csak 1-et volt velünk. De sebaj, majd holna illetve a hétvégén bepótóljuk. :)

1004. wanita77 (válaszként erre: 1003. - Kolli1987)
2012. márc. 19. 17:08

Nálunk is így van. Főleg, ha apával játszanak, akkor úszik a lakás. Én menetközben szoktam pakolni utána, ők csak este lefekés előtt. Olyankor inkább be sem megyek a szobába, mert rosszul leszek.

Nekünk jól telt a hosszú hétvége, és nektek?

1003. Kolli1987
2012. márc. 19. 15:46

Sziasztok!


Ma egy kicsit rendbe tettem a lakást. Már készen van két szoa most megyek majd nem sokára a konyhát is rendbe tenni. Utána meg már csak a wc és a fürdőszoba marad de azzal már hamar fogok végezni, ha a konyhát rendbetettem.

Holnap tök jó napunk lesz párom nem megy dolgozni. :) :) Ezért is igyekszem rendbe tenni a lakást.

Nem tudom miért de egyserűen főleg az a szoba ahol van Csenge játékai fut. Ma rendbeteszem és egyszerűen holnap este megint fut. Nálatok is ez van? Vagy csak én vagyok béna és rontok el valamit?

Kinek hogy telt a hétvége?

1002. ae55128da6 (válaszként erre: 999. - Bmwkraft)
2012. márc. 19. 08:03
:)
1001. jozsi.38
2012. márc. 18. 16:16
jól teszed ha pihenni mész kolli :) a helyzet nálunk is hasonló, mint bmwkraft-nál csak azzal a különbséggel hogy én adok enni-inni nekik, ja és nem keresnek dinócsontot, de irtó koszosak estére
1000. Kolli1987
2012. márc. 18. 11:05

Sziasztok!


bmwkraft! El is fogok menni pihenni. :) Csak még azt nem tudom, hogy hova de még van egy két napom eldönteni. :)


Hogy tellik a hosszú hétvégétek? Nekünk nagyon jól egész délután miután aludt Cseni kint voltunk a friss levegőn.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook