Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek gyerekeknek fórum

Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek gyerekeknek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
721. g1977g
2014. dec. 8. 08:20
Sziasztok! Ismeri valaki A kis herceg társasjátékot? 2014-ben díjat nyert.
720. trapiti
2014. dec. 8. 07:32
Még eszembe jutott a Make'N Brake is, többféle van, az is szuper. Ha még nem igazán játszottatok nagy társasokat akkor ezt ill. A Szuper farmert és az Alhambra kártyajáték változatát ajánlom, ezek gyorsan átláthatóak viszont sokáig élvezetes játékok a felnőttnek is. A Ticket to Ride sorozat kicsit komolyabb, és az Alhambra nagy társasa is. Egyébként azok is jól játszhatóak csak több időt igényelnek.
719. pillango2004 (válaszként erre: 717. - Trapiti)
2014. dec. 8. 06:51
Köszönöm szépen! Ezekről a játékokról még nem is hallottam! :)
718. fincsi5 (válaszként erre: 700. - Rozália)
2014. dec. 7. 19:23

Azt inkább a szülőknek veszed.

Vagy a szülőknek is WC papírt, meg intim törlőkendőt adsz? :)

717. trapiti (válaszként erre: 716. - Pillango2004)
2014. dec. 7. 19:15

Szuper Farmer és a folytatása

Ticket to Ride Europe

Alhambra


ezek nálunk a nagy családi kedvencek :) 7 évessel

ill. most kockapóker-lázban ég :)

2014. dec. 7. 17:49
Segítséget szeretnék kérni 6 éves kisfiúnak szeretnék társas játékot, tudnátok ajánlani?
2012. dec. 18. 15:38
Ha mindenképp adni akarsz, készíts mézeskalács fenyődíszeket selyemszalaggal, gyönyörűen dekorálva. A környezetemben élők rendeltek tőlem elég sokat, mivel szépet tudok készíteni, és olcsón is adtam. Na, ez nem a reklám helye, csak egy ötlet, hogy ne menj üres kézzel.
714. bd55e3f068 (válaszként erre: 710. - Lov.ildi)
2012. dec. 18. 15:23

...és ez a trauma vezetett ahhoz, hogy drogos striptease táncosnő lett, és végül egy kéjgyilkos végzett vele, és egy sáros árokpartban hagyta meggyalázva. Pedig még oly fiatal volt!

Ezt most megkönnyeztem.


Tényleg nem az ajándék nagysága a lényeg, de szerintem páran messzemenőkön túl dramatizálják ezt az ajándék mizériát.

Nem mondom, hogy ne vigyen semmiképp senki, de szerintem nem feltétlen szükséges minden barát gyerekét meglepni.

Ahhoz meg tartom magam, hogy pelenkát meg popsitörlőt vinni prosztó dolog, még akkor is, ha hasznos.

713. Bea0124
2012. dec. 18. 14:52

Szerintem érdemes a szülőt megkérdezni mire van szüksége,esetleg valami nagyobb dologba pénzt bele adni.

Jó ötleteket adnak,de pl.ruha is olyan hogy van akinek van egy csomó,előre beszerzett,kapott akkor fölösleges.

Meg most találomra én nem vennék játékot sem mert ki tudja nincs-e már olyan.

Persze mindenek örül az ember.de halmozni a dolgokat fölösleges.

Amúgy mennyi pénzre gondoltál?

712. bd55e3f068 (válaszként erre: 709. - Pepi2)
2012. dec. 18. 13:51
Nem akarok én vitatkozni. Csak leírtam a véleményem. Remélem, azt szabad.
711. trapiti (válaszként erre: 710. - Lov.ildi)
2012. dec. 18. 13:29
Pontosan erről van szó... sosem tennék ilyet a gyerekemmel...
710. lov.ildi (válaszként erre: 705. - Bd55e3f068)
2012. dec. 18. 13:14

Egy 6 év körüli kislány jut eszembe erről,aki nézegette a fényképeket. Egy karácsonyi képnél,ahol Ő még nagyon pici volt rákérdezett,hogy ott melyik ajándék volt az övé. A szülök zavarba jöttek. Ők akkor nem tettek ajándékot a fa alá,mert úgy voltak vele,hogy pici és minek. Így aztán ráböktek egy ajándékra. Akkor jött be a kislány nővére,akinek a kisebb eldicsekedett,hogy azt az ajándékot Ő kapta amikor pici volt. A 12 éves kislány kapásból elmondta az igazságot,hogy az nem az Ő ajándéka volt,hanem az Övé és Ő akkor nem kapott,mert pici volt. Aki látta akkor a kislány arcát soha nem fogja elfelejteni.


Nem az ajándék nagysága vagy az értéke a lényeg. Hanem az,hogy szívből adják!

709. pepi2 (válaszként erre: 705. - Bd55e3f068)
2012. dec. 18. 08:51
ezen órákat lehetne viatkozni:), a kutyám is kap "ajándékot" karácsonykor (valami plusz kis meglepi, csak úgy, mert neki is "jár"), pedig ő valószínű még annyira sem érti, mint egy újszülött...de a karácsony alapjában a másoknak való örömszerzésről szól, én örülök, ha látom, ha a kutya pluszban örül, mert olyat kap, amit mondjuk nem minden nap...(gondolok itt egy apróságra, )
708. Pan Dóra (válaszként erre: 707. - Trapiti)
2012. dec. 18. 08:47
Így igaz. Kisgyerek ajándékozásánál különben is előre kell gondolkodni - szerintem. Ruhát sem akkorát veszünk, amekkora, hanem legalább egy számmal nagyobbat :)
707. trapiti (válaszként erre: 705. - Bd55e3f068)
2012. dec. 18. 08:33
Nekem nem lenne szívem kihagyni az ajándékozásból csak azért mert kicsi. És meg is lehet taláni a megfelelő ajándékot, amit 2-3 hónapos korában már nagy örömmel tud használni. Pl. a sógoromék 6 éves kislánya a mai napig boldogan tartja számon, hogy a kedvenc maciját tőlünk kapta amikor kisbaba volt. Kb. ekkora volt ő is, és az akkori ajándék még mindig örömet okoz. :-)
706. Pan Dóra (válaszként erre: 685. - Hiperdinka zizicsaj)
2012. dec. 18. 07:52
Én a csöpp keresztlányomnak csörgő- és rágókakészletet vettem. Játékboltban találtam rá, egy nagy dobozban volt vagy 10 féle ilyen, és az ára sem volt húzós. 2-3 hónapos korától imádta. :)
705. bd55e3f068 (válaszként erre: 702. - Zsüly18)
2012. dec. 18. 07:13

Leírtam, hogy miért fura.

Tényleg még szinte semmit nem lát, és annak is csak a töredékét fogja fel. Így viszont inkább az a kérdés, hogy minek NEKI ajándékot vinni.

2012. dec. 18. 06:56
Felakaszthatós kis figura a babakocsira.
703. bowie
2012. dec. 18. 06:28

Bár én még csak várom a második gyerekem, de mi is mindent megvettünk, csak játékokat nem. így minden felhúzható plüssnek, zenélő forgónak, pihenő-ringatószéknek, csörgőnek örülnék, na meg pelusnak minden mennyiségben.:)) MErt a pelus olyan, ami muszály, de utálja rá kiadni az ember a pénzt.

Szóval azon múlik csak, hogy a szóban forgó kisbabának milye van, meg azon, hogy mennyit szánsz rá.:)

702. Zsüly18 (válaszként erre: 694. - Bd55e3f068)
2012. dec. 18. 05:39
mér lenne furi??még szinte nem lát semmit a kisbaba..minek neki játék vagy ilyesmi??a pelenka meg a popsitörlő a legjobb,az fogy hamar,és használja:D
2012. dec. 18. 05:27
szerintem is nagyon nagyon jó ötlet a pelus és a popsitörlő:)
2012. dec. 18. 04:20
Én a 3 hónapos kisunokámnak is pelust és popsitörlőt veszek, mert már így is több játéka van, mint amennyivel még játszana, ruhácska meg még több. A pelus tuti nyerő még ebben a korban:))
2012. dec. 18. 00:06

Szerintem kérdezd meg a barátnődet,hogy mire lenne szüksége a picinek. A rokonság is készül a karácsonyra. Nehogy olyasmit vegyél meg,amit Ők is.

Amúgy szerintem pont 1 hónapos kor körül van az amikor már az anyuka is jobban átlátja,hogy még mire lenne szüksége a babának.

698. temmp (válaszként erre: 679. - Hiperdinka zizicsaj)
2012. dec. 17. 23:56

Ha olyant akarsz, amit a baba is szeret - a felsoroltak nagyon jók! -, akkor vehetsz kis ágyra szerelhető tükröt, a legtöbb a baba szereti, mert nem éri magát egyedül.


Pelus/popsi törlő = wc papír, így még sosem gondoltam rá, de nagyon jó!! :DD

697. rinike (válaszként erre: 685. - Hiperdinka zizicsaj)
2012. dec. 17. 23:49

Nekem éppen egy hónapos a kislányom, és mivel egyik legjobb barátnőm egy szószerint "hiperdinka" és időnként "zizicsaj" is, ezért megnéztem, hogy nem nekünk keresel-e ajándékot. :D De nem ismerlek sajnos, vagy szerencsére? :D

Szóval én minden ruhát és kelléket megvettem a babának, de nem vettem egyetlen játékot sem, így bármilyen játéknak örülnék, pl. zenélő-forgó játékra a babaágy fölé, vagy játszószőnyegnek, de csörgőnek és rágókának is. Amit már megkaptunk a hétvégén, és tényleg örül neki maga a megajándékozott kicsibaba, az egy pihenő-ringatószék. Eddig alig lehetett kézből lerakni, abban pedig 15-20 percet is elnézeget.

A hiperdinka barátnőm egyébként már jelezte, hogy pelenkát fog venni, én annak is örülni fogok.

696. trapiti (válaszként erre: 695. - Trapiti)
2012. dec. 17. 23:44
Az unokatesónak 3 hónapos korában egy játszószőnyeget vettünk Karácsonyra, a macija a mai napig a kedvenc alvókája (6 éves)
695. trapiti
2012. dec. 17. 23:43
Én valami kicsi csörgőt vagy plüsst, vagy csörgős plüsst vennék. Ha jól emlékszem nekünk pl. 2-3 hónapos korában gond volt, hogy minden csörgő nagyon nagy és nehéz volt, pedig már megfogta volna :) Így hiába volt több, nagyon örültem amikor kapott karácsonyra 2 hónaposan egy kézreállót :)
2012. dec. 17. 23:40
Nekem a pelenka meg popsitörlő nagyon furcsa mint ajándék. Olyan, mintha WC-papírt, papír zsebkendőt meg intim betétet tennénk a fa alá.
693. kristo_f (válaszként erre: 692. - Sopianae)
2012. dec. 17. 23:34
Egy pónilónak is örülne
2012. dec. 17. 23:18
Játékot, ami fejleszt... Kérdés mennyit szánsz rá, mert határ a csillagos ég
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook