Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 férfi közül választani fórum

2 férfi közül választani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
93. 336053a61b (válaszként erre: 92. - Moonlight13)
2013. dec. 2. 21:48
nincs,csak nekem van két lányom. Nem tudom,ez számít valamit?
92. moonlight13 (válaszként erre: 90. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 21:24
Kérdésem, amire eddig nem tértél ki: a két pasinak van gyereke?
91. ina87
2013. dec. 2. 18:39
Egyiket se válaszd,mivel egy az h barátok és tuti h már beszéltek rólad!
90. 336053a61b (válaszként erre: 89. - Andi6020)
2013. dec. 2. 16:48
nem,nem válaszolt :( nyilván már nem is fog. Ami annyit jelent,hogy ő nem gondolta ezt komolyan- illetőleg,most jutott tudomására,hogy a barát is képben volt. Sajna nem tudok új információval szolgálni. Tehát itt megálltunk :( ez van,remélem többé nem kerülök ilyen helyzetbe,tanultam belőle :(
89. andi6020 (válaszként erre: 86. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 16:42
Gondolom, mivel eddig nem válaszolt, felejtős az ügy.
88. 336053a61b (válaszként erre: 87. - Kisj)
2013. dec. 2. 16:32
mivel nevüket nem akartam nyilvánossá tenni,ezért adtam a fekete és fehér jelzőt :) hirtelen ez jutott eszembe :) örülök egyébként,hogy mindenki olyan tökéletes,hogy sosem ,egyetlen hibát sem vétett élete során,és mindig minden helyzetben tökéletesen ura volt mindennek,türelmesen várt és adott szituációkban megfelelően viselkedett :) ha ennyire jók vagytok,hol is tartotok mostanság? Úgy őszintén! Ilyen tapasztalattal és jó ítélőképességgel már már milliárdosan kellene csücsülnötök valami kastélyban egy George Clooney féle férfi igaz szerelme mellett :)
87. kisj
2013. dec. 2. 16:26

Ez olyan, mint egy sakkjátszma.

Fekete, fehér, világos, sötét, gyalog, király..:)


De a lelked fiatal és ez a lényeg:)

86. 336053a61b (válaszként erre: 85. - Licsi)
2013. dec. 2. 11:46
Van köztük némi versengés egyébként. Mikor feketével beszéltem telefonon,mert elkérte a számomat,felhívott,én elmondtam neki,hogy fehérrel is társalgok. Mire ő,hogy biztosan féltékeny,irigy rá. Ez azért furán vette ki magát. Ekkor megkérdőjeleztem a nagy barátságukat. Manapság már az sem számít,ha két testvérről van szó! Folyamatosan olyat látok,hogy egyik testvérrel van kapcsolata,majd lesz a másikkal is! Én csak barátok között állok úgy,hogy nem történt egyikkel se semmi! Miért ne választhatnék? Miért ne választhatnának? Licsi,mivel ilyen kedvesen,őszintén,együtt érzően álltál hozzám,ha gondolod,privát üzenetben írj egy email címet,és elküldöm neked a fotómat,de még a pasik fotóit is ;)
85. licsi (válaszként erre: 84. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 11:22
Sajnos az, hogy tetszel egy férfinak, még nem jelenti, hogy kapcsolatot szeretne veled. :) Ha fehér akarna, szerintem már rég találkára hívott volna, és válaszolt volna a leveledre, mert ez még egy sima ismerőstől is elvárható. Nem vagyok férfi, így nem tudom, hogyan reagálnék, nőként biztos nem érdekelne tovább az, aki először a barátnőmmel próbálkozott. :( Persze nyomulhatsz, írhatsz neki, felhívhatod, de úgy gondolom, ha akarna valamit, akkor ő jelentkezne, és akkor lenne lehetőségetek megbeszélni a dolgot.
84. 336053a61b (válaszként erre: 83. - Licsi)
2013. dec. 2. 11:17
Feketét is ismerem,volt egy két és fél éves kapcsolata,ami tavasszal ért véget valamikor. Ő konkrétan kezdeményezett,randira hívott,a telszámomat is elkérte,ami új egyébként.A régit tudták mindketten. Szóval azt hittem feketével lesz a találkozás,de eltűnt napokra. Nem válaszolt az üzenetemre,így lemondtam róla. A csalódás kiábrándított. Bizalmam meginogott. Aztán miközben folytattam a csevejt fehérrel,akivel nem volt megbeszélve ilyen konkrétum,csak pusztán baráti csevej,bár biztosan tudom,mindkettő férfinak tetszem! Már évekkel ezelőtt megmondták. Itt ez nem kérdés. Az a kérdés,hogy most fehérnek rosszul esett,hogy tegnap közöltem vele,feketével való induló románcomat? Amiből nem lett végül semmi sem. Fekete ismét a színen,és nyomul,de érthető,hogy a tettei után már nem mutatok érdeklődést irányába. Tehát fekete engem már nem érdekel. Fehér az,aki a legjobb barátja,és teljesn odáig vagyok érte. Nem tudom hogyan szerezhetném meg!
83. licsi (válaszként erre: 75. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 11:09
Ahogy leírtad feketét, szerintem több vasat tart a tűzben, azért tűnik el, bukkan fel. :)Ha fehéret régóta ismered, belefért volna, hogy megbeszélitek, bár ha csak sima beszélgetések voltak köztetek és nem merült fel még csak egy találkozás sem, akkor nem fűznék hozzá reményt. A férfiak általában nem tökörésznek ebben, ismer téged, pontosan tisztában van vele, hogy tetszel-e neki vagy sem, akarna-e tőled valamit vagy sem. Nem tudom, hogy tálaltad neki a "feketét", de lehet, hogy ő nem is akart tőled semmit, csak beszélgetett, és azért tűnt el, mert rájött, hogy te tovább lépnél vele ebből, és így számára egyszerűbb, kényelmesebb, mint visszautasítani vagy magyarázkodni. Persze ezt csak tippelem. :)
82. 336053a61b (válaszként erre: 80. - Vacsa)
2013. dec. 2. 10:55
35 vagyok,elvált,két kisgyermek édesanyja :) így ebből fakadóan nekem is volt évekig tartó kapcsolatom. Tudom,hogy fellángolás,de abból a legerősebb. Nekem tényleg kellett volna ez a fehér fiú-csak sajna a fekete barátjának igent mondtam,túl korán,nem gondoltam végig,elhamarkodtam a dolgot. Ennek iszom a levét.
81. 336053a61b (válaszként erre: 79. - Andi6020)
2013. dec. 2. 10:52
Már hogy lehetnék s zerelmes,ha nem történt semmi? Ez egy rajongás,de abból maximális! Valaki,aki a közeledben volt évekig. Néha láttad,néha tudtad mi van vele. Betekintésed van a múltjába. Ahogy neki is a tiedbe. Ezt úgy hívják ismerős. Nem barát,csak egy ismerős. Régóta tudom,hogy összeillenénk. Most volt egy lehetőség rá. Sajna nem sikerül. Tudom,hogy ez így nem normális,hogy két barát. Valahol bűnös vagyok,hogy két barát közé állok,de valahol nem. Hisz nem történt egyikkel se semmi! Ne legyünk már ennyire konzervatívak! És fekete egyébként is eltűnt. Ki tudja miért? Lehet ex visszatért? Vagy lett egy új? Ezen kár gondolkodni. Egy a lényeg,hogy maradt fehér a színen,de csak beszélgetés fázisában. Hogy telt a napod,mi újság veled címszó alatt. Joggal feltételezhettem,hogy ebből kialakulhat valami komolyabb szerintem,mondjuk egy találkozás! Fehér nem kérdezett rá,hogy feketével,a barátjával is beszélek e. Így én eddig nem beszéltem neki erről. Csak tegnap este írtam meg neki. Hát azóta kakukk! Licsi mondta meg jól,egyik sem érdeklődött komolyabban irántam. Felfogtam :) Lezárom.
80. vacsa (válaszként erre: 78. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 10:49

Én tudom mi a szerelem. Szerelemben élek 21 éve:) Amit te érzel az fellángolás, rajongás... Nem baj ez, sőt minden okés vele. A gond az, hogy ennyi idősen azon rágódsz hogy mit gondol rólad, a döntéseidről fekete, fehér, vagy én vagy akárki. NE TÖRŐDJ VELE.

35 évesen (én 38 vagyok) már régen rá kellett volna jönnöd arra hogy nem irányíthatod mit gondolnak rólad mások. Nem ez a lényeg. A lényeg hogy te boldog legyél. Tedd meg érte amit

úgy érzed meg kell, mással ne foglalkozz.

79. andi6020 (válaszként erre: 78. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 10:44
Te szerelmes vagy?
78. 336053a61b (válaszként erre: 77. - Vacsa)
2013. dec. 2. 10:39
Kedves Vacsa! Azért,mert te még nem voltál szerelmes életedben,vagy nem tetszett igazán senki,és nem ismered ezt az érzést,még nem kell azt gondolnod,hogy nem létezik :) minden ember,aki szerelmes,az egy kicsit gyerekké válik szerintem. Nem tud józanul gondolkodni.Külső szemlélőként sokkal könnyebb tanácsot adni,mint te magad belekerülni egy helyzetbe és úgy megoldást találni rá! Örülök,hogy te életed során mindig mindenben helyesen döntöttél,és jól! Gratulálok :) te biztosan tökéletes vagy! Ez az oldal szerintem azért jött létre,hogy beszélgessünk. Elindítottam egy témát,vártam véleményeket,de nem arra voltam kíváncsi,hogy te mit gondolsz rólam :) hanem mit gondolsz a helyzetről,hogyan lehetne megoldani! Köszönettel :)
77. vacsa (válaszként erre: 76. - 5bcf1b7c01)
2013. dec. 2. 10:29
Felnőni a megoldás.
76. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 10:26
A harmadik a megoldás!
75. 336053a61b (válaszként erre: 74. - Licsi)
2013. dec. 2. 10:25
igazad van,de úgy voltam vele,hogy ez még belefér az értékrendembe,hisz nem történt egyikkel sem semmi! És mivel fekete eltűnt egy időre,gondoltam nem lesz sértődés abból,ha akkor fehérrel társalgok tovább.Gondoltam lemondott rólam fekete,és nem tartozom felé semmilyen hűséggel,vagy kitartással,várakozással! Ennyire ne legyünk konzervatívak :) mire fel? Jogom volt hozzá,hogy bárkivel,akár még fehérrel is társalogjak,és nyilván benne volt a pakliban,hogy kialakulhat köztünk valami! De ha lett volna feketével csak egy csók is,akkor hidd el,soha,de soha nem kellett volna a fehér! Így úgy éreztem,hogy még belefér.Úgy látszik nekik nem....
74. licsi (válaszként erre: 73. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 10:20
Lehet, hogy pont azért nem vettek komolyan, mert tudnak egymásról. Meg lehet érteni szerintem, ha nekem tetszene egy srác és ismerkednék vele, majd kiderülne, hogy a barátnőmmel is "ismerkedik", már nem érdekelne, és nem tudnám komolyan venni. :( Könnyen azt hihetik, hogy bárkire nyitott vagy, az pedig nem egy komoly kapcsolatot sejtet, inkább csak könnyű kalandot, amit sok férfi nem hagyna ki, ha nem kell sokat tenni érte. :)
73. 336053a61b (válaszként erre: 72. - Licsi)
2013. dec. 2. 10:11
Licsi! Köszönöm szépen :) látom,te megértesz engem! Igen,pontosan így éreztem! Hogy szakítás után végre nyitott vagyok,és igazán megtetszett valaki,akivel eltudnám képzelni! Számomra azért csalódás ez,mert megvallom,egyik sem egy nagy szám manus,de nem is ezt néztem bennük! A korom alapján tudni lehet,hogy azért nekem már más igényeim vannak :)
72. licsi (válaszként erre: 71. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 10:09
Tudom, hogy most csalódott vagy, mert egy szakítás után olyan jó, mikor végre az ember újra nyitott egy kapcsolatra, és megtetszik neki valaki. :) De valószínűleg egy sokkal nagyobb csalódástól kíméled meg magad, ha nem mész bele egyikkel sem semmibe. Ha egy pasi az elején is ennyire flegma, eltűnős, nem-felelős, akkor nem sok jóra lehet számítani tőle. :(
71. 336053a61b (válaszként erre: 70. - Licsi)
2013. dec. 2. 10:05
teljesen igazad van! Így utólag már én is csak arra tudok gondolni,hogy nem volt ez komoly érdeklődés a részükről. Más magyarázat nincs! Amint láthattad,olvashattad,fehér tényleg megdobogtatta a szívem! Ha ő ennyire bolond,hogy neki ez nem számít,nem tudok mit tenni. Abban is igazat adok neked,hogy esetleg még próbálkozhatnak,de ha már így alakult,akkor én behúzom a kéziféket,és elfelejtem mindkettőt.Az lesz a legjobb! :) KÖszönöm válaszod! Eddig ez volt a legjobb,amit olvashattam! :)
70. licsi (válaszként erre: 69. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 10:02
Ha egy férfit igazán érdekelsz, az nem tűnik el. :) És reagál a levélre is. Szerintem hagyd mindkettőt a csudába, biztosan jelentkezni fognak még és próbálkozni, de már az indulásból láthattad, hogy annyira azért nem gondolta egyik sem komolyan. Persze ha ennyire rá vagy indulva a srácra, biztosan mindenre találsz majd mentséget neki. :)
2013. dec. 2. 09:59
fehér kezdeményezett először.Bár semmi konkrétumot,csak beszélgetés volt,hogy vagyok,mit csinálok,ilyesmi. Aztán megindult fekete. Egy percig sem éreztették velem,hogy komolytalanok lennének.Aztán fekete eltűnt. Gondoltam ,akkor neki lett más,lemondott rólam. Így fehérrel folytatódott tovább a beszélgetés.Most fekete megint nyomul.De nekem már nem kell. Tegnap este fehér tudomására hoztam ezt. Azóta semmi reakció. Ezek szerint ő ezt nem tudta?
68. licsi (válaszként erre: 67. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 09:57
Nem azért lett ez a vége, mert dilemmáztál, hanem azért, mert valószínűleg semmi komolyabb érdeklődés nem volt bennük, legfeljebb az, hogy melyikük vinne el egy körre, ha már facér vagy. Hidd el, ha bármelyik komolyan vett volna, akkor a másik nem próbálkozik nálad. :( Ha tudtad, hogy legjobb barátok, felmerülhetett volna benned, hogy talán szórakoznak, hiszen pontosan tudnak egymásról.
67. 336053a61b (válaszként erre: 66. - Licsi)
2013. dec. 2. 09:53
ők kezdeményeztek,én dilemmáztam és ez lett a vége
66. licsi (válaszként erre: 65. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 09:47
Mégis mit vártál? El tudod képzelni, hogy a legjobb barátnőddel komolyan egy férfira licitáljatok? Legfeljebb szórakozásból, diliből, nem?
65. 336053a61b (válaszként erre: 64. - Kisj)
2013. dec. 2. 08:05
Jó reggelt :) hát nagyon köszönöm a bókot,igazán kedves vagy. Úgy látszik neked még nem tetszett valaki igazán. Nem fogom bizonygatni a koromat :) ez a pali már évek óta tetszik nekem,csak valahogy én is ő is másik úton járt. Pedig már akkor éreztem,hogy ő illene hozzám,vele van értelme. Sajna nem jött össze. Pár hónapja lezártam egy másfél éves kapcsolatot,és ő nem engedte,hogy sajnáljam magam,mert megkeresett. Semmi konkrétummal,csak beszélgettünk. Úgy látszik én képzeltem bele többet a dologba,mert amióta tegnap este megírtam neki az őszinte vallomást,azóta nem reagál. Úgy hogy ez a történet most nem happy end-del végződik,hanem a hogyan estünk két szék közül a földre eset. Ő tényleg megdobogtatta a szívem :( de mit tehetek? Le kell mondanom róla :(
64. kisj
2013. dec. 2. 06:39
Kizárt, hogy 35 éves vagy.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook