Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 férfi közül választani fórum

2 férfi közül választani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
153. moonlight13 (válaszként erre: 152. - 336053a61b)
2013. dec. 5. 23:28
Azt gondolom, ezeket nem nekem kell elmagyaráznod, hanem a férfiaknak! Én nem hiszek ebben, Te te még lehetsz akár szerencsés is! Kívánom, hogy úgy legyen!
152. 336053a61b (válaszként erre: 150. - Moonlight13)
2013. dec. 5. 22:31

egy gyermek nevelése mindig a nő feladata,ezt ne feledd :) a férfi mindig csak asszisztál ehhez!

Igazán akkor jövünk rá,amikor elválunk,és egyedül maradunk,és vagy kapjuk azt a nevetséges összeget,amit gyerektartásnak neveznek,vagy nem!

Egy a lényeg,a mi vállunkra több szakad,ha a gyermek apjával maradunk,ha nem...utóbbinál még több,mint amit valaha is eltudtunk képzelni!

Szóval,nekem ne sajnáltassa magát az új manuska,hogy neki kell felnevelni más gyerekét,mert azért ez nem így van :)

Az ilyen embernek nincs szíve!

Te neveled a gyermeked,ő pedig részesül a szeretetben,csodákban,amiket ti megosztotok vele!

Mégis mi dolga van? :)

Elmegy dolgozni,esetleg osztozik a megélhetésben,hazajön, meleg vacsora várja,tiszta ruha,meleg otthon,és mond egy-két jó szót a gyermekednek?

Ez nevelés? :) Nem hinném!

Én úgy gondolom,amíg úgy állunk hozzá,hogy úgysem kellünk senkinek egy-két gyerekkel,addig nem is fogunk!

De! Amikor azt látják rajtunk,hogy igen is hiszünk benne,akkor ők is hinni kezdenek abban,hogy ez sikerülhet!

Ez a normális,hidd el :) a többi csak rossz kifogás,és jellemtelen,felelőtlen,önző emberek játéka,akik azt próbálják elhitetni veled,hogy nem vagy jó party,vagy nem vagy teljes,egész ember,csak mert elváltál,és van egy gyermeked :)

Önzetlenség,szeretet,felelősség! Ezek olyan erények,amelyek benned meg vannak!

Keress olyat,akiben szintén ez meg van!

Ő lesz az igazi :) neki érdemes még egy gyermeked szülnöd,felnevelni vele az előző házasságból hozottat és egy családként megélni a csodákat szeretetben :)

Higgy abban,hogy létezik ilyen férfi,és a többit észre se vedd!

Az nem hozzád való! De szerintem senkihez :) mert az ilyen félember,és nem TE! :)

151. moonlight13 (válaszként erre: 148. - C114183a1c)
2013. dec. 5. 21:17
Egyetértek Veled!
150. moonlight13 (válaszként erre: 149. - 336053a61b)
2013. dec. 5. 21:16
Azért ez nem egészen így van! Attól, hogy valaki nem a más gyerekét akarja nevelni, attól még lehet jó férj és jó apa szerintem. Mint mondtam, annakidején én sem olyan férfira vágytam volna, akinek már van gyereke! És ettől még úgy érzem, jó anya lett belőlem! :)
149. 336053a61b (válaszként erre: 148. - C114183a1c)
2013. dec. 5. 18:37

nem vagyok én szerencsés,csak válogatok :) van egy mondás,nem valami szép :) ha kell a tehén,kell a borja is :) vagy valami ilyesmi :D de a lényeg benne!

Az a férfi,aki nem fogadja el,hogy van gyermeked,annak komoly probléma van a jellemével!

Ő apának sosem lesz megfelelő,pláne nem férjnek :) azért,mert mástól van egy gyermek,még érezheti magáénak az évek folyamán!

És mint írtam,ebben a korban,35 felett azért előfordul,hogy elválsz,van gyermeked,nem az őskorban élünk!

Én azt javaslom,ha ilyen férfi kerül az utadba,azonnal menj el mellette :)

Bocsáss meg,lehet buta példát hozok fel,de ha van egy kisállatod,kutya,macska,akkor ez a pali azt sem fogja elfogadni :) és tudod miért?

Mert nincs benne felelősségérzet,gondoskodás,szeretet,önzetlenség!

Már pedig,ha ezek a tulajdonságok nincsenek meg a jövendőbeli partneredben,akkor belőle sosem lesz férj,vagy apa!

Lehet,meg fog történni egy olyan hölgyivel neki,akinek nincs gyermek,de menekülni fog onnan is :) mert a jellemével vannak komoly problémák!

Személyiségével,ami a gyerekkorába vezethető vissza :) lelkisérült! Menekülj :)

148. c114183a1c (válaszként erre: 147. - 336053a61b)
2013. dec. 5. 08:00

Epona!


Szerintem Te szerencsés vagy. Nekem nem volt soha gondom ezzel, mert a legutóbbi ex-em volt egyedül olyan, akinek nem volt Gyermeke és fel kellett dolgoznia azt, hogy nekem van. De a baráti társaságban bizony előferdült nem kevés alkalommal, vége lett a kapcsolatnak, amint megtudta a pasi, hogy van Gyermeke a hölgynek.


Ha jól belegondolunk, nem is várható el valakitől, hogy más Gyerekét nevelje, pláne, ha Neki nincs is. Ez nem lehet alap. Ez egy hatalmas plusz a másik féltől.


Akinek pedig nem volt még, az ugyibár szeretne saját Gyermeket is. Van olyan hölgy is, aki már nem szívesen szülne.


Á, most litániát írhatnék erről, de nem szeretnék senkit untatni. :D

147. 336053a61b (válaszként erre: 145. - Moonlight13)
2013. dec. 4. 21:18

Moon :) sajnálom,hogy nem találkoztál ilyen férfiakkal,én pont most szakítottam egy ilyennel :) annak mondjuk más baja volt :D de mint szokták mondani,egy kapcsolat sok dologra épül fel,és te döntöd el mi az,ami felett még szemet hunysz,és mi az,ami felett már nem ;)


Szerintem ki lehet vonni a forgalomból a gyerekeket,és kell is! Ha ő igazán akar téged,akkor meg kell értenie,hogy bizonyítania kell! Feléd és a gyerekeid felé is,ami idő függvénye! Mint már írtam,a gyerekeknek nem kell végig nézniük a tévedéseinket! Óvni kell őket,a kis lelküket,mert amikor vége lesz a kapcsolatunknak,akkor magyarázkodhatunk nekik,hogy miért! Nem szabad,hogy azt lássák,már megint nem sikerült! Ez alakítja ki az ő kis személyiségüket is,és ilyen példát nem mutathatunk nekik! A férfi,akivel megismerkedünk,azzal is bizonyítja komoly szándékát,hogy mindezt elfogadja! Aki nem,az repül :) ha engem választ,akkor tudnia kell megértenie ezt! Ne engedd,hogy befolyásoljanak ilyen téren! Ez jellemzi őt!


Már az ismerkedés elején ki kell derülnie,már az első randin! Hogy van gyermeked! Már eleve úgy kellene találkoznod valakivel,hogy ő ezzel tisztában van! Mert ha igen,akkor ő is úgy találkozik már veled,hogy számításba veszi ezt,és ha találkozik veled,akkor tudnia kell,ez mivel jár! Amennyiben nem,akkor majd te felvilágosítod róla! És csakis úgy folytatódik tovább a történet,és úgy mélyülünk bele a kapcsolatba,hogy ő mindezt felfogta és megértette! Ha nem,akkor miért kell kapcsolatot vele kialakítani????

Az eleve kudarcra van ítélve!!!


Nyah,a lájk jel,számomra hangulatjel :) bocsáss meg ,igen,elvileg tetszik,valami olyasmi jelentése van,hogy oké,rendben :)

Természetesen nem válaszoltam rá :)

Mit is válaszolhatnék?

Amennyiben akar valamit tőlem,akkor keressen!

Ha nem,akkor maradunk ennyiben :)

Innentől kezdve neki kell nyomulnia,neki kell úgymond udvarolnia!

Meg kell szereznie :) én már így is túlteljesítettem!

Amennyiben lesz fejlemény,ne aggódjatok,megosztom veletek :D

Jó éjszakát :)

146. moonlight13 (válaszként erre: 137. - 336053a61b)
2013. dec. 4. 20:52
Mindenben igazad van, amiket írsz! De ez csak az elmélet! A Való Világban élünk, és az nem az elméletek szerint működik! :D
145. moonlight13 (válaszként erre: 141. - 336053a61b)
2013. dec. 4. 20:50

Az nem hangulatjel, hanem azt jelenti, hogy "tetszik".

Egyébként egy évig nem tudod kivonni a gyereket a "forgalomból". A pasi vagy az elejétől elfogad gyerekkel, vagy lehet, hogy egy év múlva, amikor bemutatnád neki, rájön, hogy neki nem ez az élet kell!

Én is pesti vagyok, de most már azt hiszem, lassan kerületre kell bontani, mert amilyenekről Te írsz, és évtizedek óta nem találkoztam! :D

2013. dec. 4. 14:58
Ezt Neked kell tudnod. Ez a válasz függ a pontos szövegkörnyezettől.
143. 336053a61b (válaszként erre: 142. - C114183a1c)
2013. dec. 4. 10:23

Igen,én is ezen tűnődtem mi okból küldte ezt a jelet :) annyira nem volt kötelező! Hagyhatta volna így az egészet,ami maximális elutasítás lett volna részéről.

Viszont így,hogy küldök is valamit,meg nem is,nekem ez arra utal,hogy most rossz az időzítés,de valamikor,majd a jövőben visszatérünk erre,de,nagyon örülök :)

142. c114183a1c (válaszként erre: 141. - 336053a61b)
2013. dec. 4. 09:02

Na, akkor most egy kérdés van. Ezt a jelet mi okból küldte?


Gúnyosan írja, hogy "király"?

Vagy örül neki, hogy találkozni szeretnél Vele?


Látod, ezt már csak Te tudod.


///***///


Én azt mondom, soha nem mentem bele olyan kapcsolatba, amelybe nem kellett volna. Na jó, talán egy kivétel volt, az a volt férjem. De akkor meg nem az lenne a Gyermekem, Aki. És ezt a kis egyéniséget, imádatom tárgyát semmi pénzért nem adnám. :)


Igazából elmondhatom, hogy eddig nem bántam meg semmit, amit életemben tettem. Csináltam persze hülyeségeket! :D Ki ne csinálna? De tudok előre nézni és nem visszatekintgetni. :)

141. 336053a61b (válaszként erre: 140. - C114183a1c)
2013. dec. 4. 08:36

Szerintem idő,míg megismersz valakit :) és ha már van gyermeked,nagyon óvatosnak kell lenned! Hisz ő nem tehet arról,hogy az apukájával úgy döntöttél külön utakon. Ha meg már így alakult,nem kell,hogy végig nézze a tévedéseidet...éppen ezért megfontoltnak kell lenni! Sokkal óvatosabbnak,mint egy egyedülálló nő,hisz van mit vesztened!


Azt írtam neki úgy két napja,hogy tudnia kell,a barátja találkozni akart velem,de az nem valósult meg,és hogy szívesen találkoznék vele!

2 nap alatt eljutott odáig,hogy egy ilyen hangulatjelet elküldjön nekem! Taps :D

Te mit gondolsz erről? :)

2013. dec. 4. 08:32

Nézd, nálam nem egy évig tart, amíg rájövök, hogy valakivel szeretnék-e együtt élni... Nálam az igazi kapcsolat ott kezdődik, hogy megosztjuk egymással éjjelünket-nappalunkat, konkrétan együtt élünk. Persze ne azt mondom, hogy 3 nap után... De tudod, 4 olyan ismerősöm is van, akik pár nap alatt döntötték el, hogy a másik az igazi és már évek óta együttélnek. :)


Az a jel mit is jelent?


Utánanéztem. Azt jelenti, hogy király. De Te mit is írtál Neki, amire ez volt a válasza?

139. 336053a61b (válaszként erre: 138. - C114183a1c)
2013. dec. 4. 08:21

Démon,budapesti vagyok :) Jó reggelt mindenkinek! Szóval,én nem azt írtam,hogy tagadd le,hisz az nagyon csúnya dolog lenne. Arra céloztam,hogy nem kell bemutatni már rögtön az elején egymásnak őket,mert amikor szétmentek,a gyerek kérdőre von! Én esetemben is ez volt,magyarázattal tartoztam a lányaim felé,akik nagyon hiányolják a mai napig az exet! Ettől meg lelkifurdalásom van :( hisz én adtam ki az útját! Szóval,hogy az ő kis lelküket védjük,és ne kelljen magyarázkodni nekik olyan dolgokban,amiket ők még nem értenek meg,igenis tartom magam ahhoz,hogy évek kellenek egy ilyen bemutatáshoz,hogy maximálisan biztosak legyünk abban,hogy érdemes rá az ürge :)


Nah csajok! El sem hiszitek mi történt!


Ma reggel 8 órakor fehérke túlteljesített,és komoly válaszra méltatott,mely ,egy nemes egyszerűséggel egy lájk jel volt :DDDDDDDDDDD síííííírok! Tudjátok ez: (y) Mindössze ennyi volt a válasz :) várom javaslataitokat!

Erre te válaszolnál? Ha igen,akkor mit?

Gondolom arra is kíváncsiak vagytok,hogy én,mint lelkében gyermek hogyan reagálna :)

Bárhogyan is meg vagyok zavarodva érte,erre nem válaszolnék :) hagynám az egészet!

Mit gondoltok?

2013. dec. 4. 06:49

Nah... Elnézést, de még kicsit belekotyogok! Nem tudom Epona Te merre laksz, de ott tényleg különleges férfiak laknak! Majd írd meg kérlek priviben, mert esküszöm áttolom a házamat oda.


Szerintem csak a véletlenen múlt, hogy ilyen férfiakkal találkoztál, akik minden gond nélkül elfogadták, hogy van Gyermeked. Ez talán egy jóval idősebb pasinak nem gond, akinek már magának is van 2 felnőtt Gyermeke, de a fiatalabbaknak igen.


Nekem anno szerencsém volt a Párjaimmal, mert ezt el tudták fogadni. Nem egy év múlva kell elmondani, hogy Gyereked van, hanem amikor látsz rá reményt, hogy valami ki fog alakulni, mert különben becsapod. Én később mondtam meg a legutóbbi ex-emnek és nem azért, mert be akartam csapni. Az élet úgy hozta, de ezt most nem ecsetelném, mert nem rólam van szó. Mégis szerencsém volt és hálás vagyok Neki, hogy mindezt 2 órán belül fel tudta dolgozni, ha nem is volt könnyű az a 2 óra. És abban is szerencsém volt, hogy a két Fiú "egymásra talált", amiben a legnagyobb szerepe az ex-emnek volt.


Szóval várom azt a városnevet! :D

2013. dec. 3. 23:00
még annyit azért hozzáfűznék így késő este..ahhoz a pasihoz,akiről te írtál..már így bedobja neki mi a gondja,mit nem fogad el :) az ilyen típusnak szerintem csak elvárásai vannak! De mit is ad cserébe? Mit tud adni? Nem gondolja,hogy esetleg neked is el kell fogadnod valami rosszat tőle? Vagy ő tökéletes? :) Nem hinném! A munkája pl,ha nincs,akkor azért :) ha meg van,azért,mert sokat dolgozik! Vagy éppen nem keres eleget :) látod? Kifogások tengere! Ha valakibe beleakarunk kötni,akkor az könnyen megy ;) mindenkinek van árnyoldala,mindenki bizonyos szinten hátránnyal jár! Mikor egy kapcsolat elindul,megismerjük a másikat,ott a döntés a kezünkben,hogy tudunk e szemet hunyni az árnyoldal felett,vagy nem :) de mindenkinek van! Neked is,nekem is,neki is! Köszönöm a figyelmet,jó éjszakát :)
136. moonlight13 (válaszként erre: 135. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 22:50
:)
135. 336053a61b (válaszként erre: 132. - Moonlight13)
2013. dec. 3. 22:48
most nagy okosságot írtál! Pontosan :) ezek mind-mind kifogások! Abban is teljesen igazad van,hogy ha úgy állunk hozzá,majd ha lesz elég pénzem,akkor sosem lenne gyermek születés :D anno én is üres kézzel kezdtem a férjemmel és ketten építettük fel a várunkat :) közösen. Ahogy írtad,"tisztelet a kivételnek" -- ezt keressük,a kivételeket :) mert hát mindenkivel azért nem állunk szóba ugye :) nem fogunk az első pasiba belebotlani az utcán!
134. moonlight13 (válaszként erre: 133. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 22:47
Bár olyat vonzottam volna be, amilyen én vagyok! Arra vártam mindig!
133. 336053a61b (válaszként erre: 131. - Moonlight13)
2013. dec. 3. 22:45
azt mondják,ha így gondolkozol,pontosan olyat fogsz bevonzani az életedbe,amilyen te vagy :) úgy hogy javaslom higgy és remélj! Pozitívan kell hozzáállni! Vonzás törvénye ugye :) Én anno,mikor szabad,független nő voltam,nem kerültek ilyenek az utamba,hogy elvált,gyermekes apuka. A volt férjem a család barátja volt (nem kell rosszra gondolni,velem egyidős) és neki csak egy menyasszonya volt,aki megcsalta. Én még mindig azt vallom,így 35 felett,hogy számomra idősebb férfi lenne az ideál. Nyilván már ő is túl van házasságon,gyereken..egyelőre még nem sodorta utamba a sors :) de még mindig hiszek abban,hogy nem kor kérdése az érettség! És nem attól leszel éretlen,hogy rajongásodban hülyeségeket beszélsz,vagy teszel :) attól vagy érett,ahogy állsz az élet nagy dolgaihoz :) egy párkapcsolathoz!
132. moonlight13 (válaszként erre: 130. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 22:44

A "nem állok készen anyagilag" is csak kifogás! Ha csak az szülne, akinek mindene megvan, akkor nem sok gyerek lenne!

De mondom, én drukkolok Neked! Az enyém már régi történet, bár szerintem a férfiak nem nagyon változtak azóta sem (tisztelet a kivételnek)!

131. moonlight13 (válaszként erre: 127. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 22:41
Hogy őszinte legyek, én sem mentem volna feleségül annakidején egy elvált, két gyerekét egyedül nevelő férfihoz.
130. 336053a61b (válaszként erre: 128. - Moonlight13)
2013. dec. 3. 22:40
de hidd el nekem,az átlag férfiak ilyenek :) a többire inkább nem írnék jellemzést! Az ilyennek akkor sem szülnék gyereket,ha az adott szituban nem lenne! Komoly problémák vannak vele :) ebből a megnyilvánulásból,hogy "egy gyerek kötöttség" azt lehet leszűrni,hogy éretlen! Nem arra hivatkozik,hogy még nem áll készen anyagilag egy gyereknek mindent megadni! Még ez elfogadhatóbb lenne! De egy igazi férfi azt mondja,megoldjuk! Ha szűkösen is,de azon leszünk,hogy jobb legyen,együtt,közösen! Utóbbit kell választani nyilván :) ő még viszi valamire! Erős jellem,a többi mind éretlen másolat,aki talán sosem fog beérni! És ezzel a hozzászólásával kétlem,hogy bármit is elért volna az életben,akkor meg mire veri magát? Ilyen mentalitással kétlem,hogy van egy jó munkahelye,vagy esetleg háttere,már ne haragudj :) tiszta negatív az egész ember! Az ilyet messze kell elkerülni! (egy percig nem feltételeztem rólad,hogy el kell tartani,csak arra gondoltam,hogy ilyen jellegű kötöttségre társított az embered)
129. moonlight13 (válaszként erre: 127. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 22:36
Nem haragszom egyáltalán, csak szerintem jobban ismerem őket, mint Te! :)
128. moonlight13 (válaszként erre: 127. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 22:35
Amiről Te írsz, az nem az átlag férfiakra jellemző! De mondom, legyen szerencséd! És közlöm, hogy engem sem kellett soha eltartani!
127. 336053a61b (válaszként erre: 125. - Moonlight13)
2013. dec. 3. 22:30
hát meg ne haragudj,inkább nem jellemezném az ilyen pasit :) akkor keressen 30 év alatt magának nőt,akinek még nincs gyereke,de attól tartok,hogy manapság már ez alatt a kor alatt is van legalább egy gyermek :) viszont az a nő,meg ugye nem fogja neki azt nyújtani,amit szeretne! Szeretnék beszélgetni egy ilyen fazonnal :) Környezetemben sok olyat ismerek,akik gyerekkel újra kezdték,és az újjal alapítottak nagyobb családot. Két gyerekkel lett egy közös harmadik :) ezek az érett férfiak! A többi mind-mind gyerek :) az igazi férfi felelősségteljes! Neki nem kötöttség egy gyermek,hanem maga a család! Ezért nem kell elkapkodni! Amikor megismersz egy pasit,legalább egy év el kell,hogy teljen,mire azt mondod,hogy ez egy komoly kapcsolat! Ekkor van értelme bemutatni a családnak,gyermekednek. Van egy mondás,közhely,de csak ezzel tudok most hirtelen érvelni,aki szeret,elfogad olyannak,amilyen vagy! Akiinek kifogása van veled kapcsolatban,az nem szeret :) nekem van két lányom,és nem várom el senkitől,hogy eltartson minket! Dolgozom! De nem is állok szóba olyan férfival,akinek ez akadály! Akinek akadály,az mit is akar tőled??? Keressen olyat,akinek még nincs!
126. moonlight13 (válaszként erre: 125. - Moonlight13)
2013. dec. 3. 22:21
később..
125. moonlight13 (válaszként erre: 124. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 22:20
Ezzel a gyerek témával szerintem nem vagy egészen tisztában! Én akkor már találkoztam sokszor azzal, aki végül azt mondta, hogy mégsem... és utólag, sok évvel későb mondta csak meg, mert addig nem akarta, hogy azért egy gyerek nagy kötöttség, akkor is, ha nem a sajátja! DE lehet, hogy Te nem ilyen férfiakat ismersz! Akkor jó Neked! Én csak jót kívánok!
124. 336053a61b (válaszként erre: 123. - Moonlight13)
2013. dec. 3. 22:15
Moon,már találkoztam velük,tudom hogy néznek ki,tudom milyenek :) itt konkrét randi nem volt még!Konkrét randi alatt azt értem,amikor két ember,optimális esetben egy nő és egy férfi azért találkoznak egymással,hogy ismerkedjenek közelebbről egy kapcsolat reményében! Hidd el,abban teljesen biztos vagyok,hogy nem zavarja őket a két gyerekem :) először is,mikor elindul valami,még szó sincs arról,hogy neki kellene nevelgetnie az én gyerekeimet :) ahhoz nekem eleve kell idő,mire bemutatom őket. Legalább egy év,de előző hibámból kiindulva,most már legalább kettő! Nah most,két év alatt azért egy pár elég rendesen összeszokik,megszeretik egymást,akkor már beszélhetünk közös jövőről :) nah ilyenkor,ha már eljutunk idáig,akkor miért lenne baj,ha nekem van két lányom? 30-35 felett azért ez már igen csak benne van a pakliban :) aki hozzám hasonló korú nőt választ ismerkedésre,az ezzel tisztában van! Szavaidból úgy veszem ki,hogy nálad ez akadály volt,de kérlek,ne általánosíts! Azért,mert te kifogtál egy idiótát,attól még nem minden férfi az! Akinek akadály,hogy neked van előző kapcsolatodból - házasságodból egy gyermek,az emberileg én úgy gondolom nem egész :) ha szeretek valakit,ha valakivel komolyan együtt vagyok,akkor elfogadom annak árnyoldalát,esetlegesen minden "hátrányát" ami vele jár! Hidd el nekem,ez a komolytalanság! Egy igazi férfinek nem számít,hogy van macskád,kutyád,gyermeked,ne-talán-tán egy elviselhetetlen anyukád :) aki szeret,az elfogad így! A többivel meg nem kell foglalkozni,mert az nem akar igazán! Nekem meg ez a személyes tapasztalatom :) Nah,nem győzöm hangsúlyozni nektek,hogy én ezeket a pasikat ISMEREM! TALÁLKOZTAM VELÜK! Tehát,tisztában vagyok azzal,hogy mennyi ideje van,mit csinál! Tudom,mennyire elfoglalt,és az,hogy nekem írt egy közösségi oldalon,az igen is jelentett valamit! Igen,még nem kérte el a - hangsúlyozom ÚJ TELSZÁMOMAT- mert a régit tudta! Még nem jutottunk el eddig a fázisig,mert én elkapkodtam :) ebben vagyok bűnös! De ki az,aki nem hibázik élete során? Én hibáztam,elismerem,bevallom! Ettől vagyok több,mint bárki más! Abban sem kételkedem,hogy ő nem akarta komolyabban! Itt egy a bibi,ő nem tudta,hogy a barátjával én úgymond kontaktba vagyok! És itt a barát a hibás :) mert nem mondta el! Gondolom ez esik neki rosszul,és ezért hátrál most,hogy tudomására jutott,barát is képben van,volt,akkor ő inkább átadja neki a terepet! Én inkább erre tippelek!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook