Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 férfi közül választani fórum

2 férfi közül választani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
213. moonlight13 (válaszként erre: 212. - D41005143d)
2013. dec. 13. 06:56
És abból lenne a szürke sok-sok változata? :D
2013. dec. 13. 06:26
legjobb lenne a kettot osszegyurni.....
211. c114183a1c (válaszként erre: 201. - Elátkozott68)
2013. dec. 13. 06:24

Azt teszem és eddig bevált. :)


A Gyermekem szerves része az életemnek. Ha szeretném, hogy még valaki az legyen, akkor a két férfinak meg kell egymást ismernie. :) Bár a Fiam éppen kamaszodik (és elég erőteljesen), miután letisztázta a szerepeket (tehát, hogy Ő a legfontosabb a számomra, ami így is van :) ), utána elfogadja a másikat.


Mivel pedig nem váltogatom a férfiakat, mint a fehérneműmet, ezért nem éreztem soha, hogy nagyon megviselte volna, amikor bárkivel megszakadt a kapcsolatom.

Én úgy érzem Epona, hogy Téged viselt meg inkább! A Gyerekek pláne abban az időszakban, amiben a Te Gyermekeid vannak, annyira tudnak alkalmazkodni, és nagyon hamar képesek a változásra! :)

210. moonlight13 (válaszként erre: 193. - Elátkozott68)
2013. dec. 13. 00:24
Azt hiszem, jól megfogalmaztad a lényeget!
209. kriszta773 (válaszként erre: 208. - 336053a61b)
2013. dec. 12. 21:30
pedig ezek csak egyszerű tények :) fehér is válaszolhatott volna bármit, akár csak annyit, hogy bocsi, de neki ez most nem aktuális, vagy hasonló semlegest. az, hogy még csak nem is reagált, pedig ismeritek egymást már régebb óta, próbálkozott is, hát nagyon bunkó dolog szerintem. te nyílt voltál, őszinte, nem lacafacáztál, ráadásul mutattad is feléje a tetszésedet, kijárt volna egy normális válasz minimum. de ha csak ennyi telik egy férfitől, az nem is férfi :)
208. 336053a61b (válaszként erre: 207. - Kriszta773)
2013. dec. 12. 13:43

Köszönöm Kriszta :) ez egy végtelenül együtt érző,jóindulatú,tapasztalt,érett hozzászólás volt :) hatalmas taps!

Teljes mértékben egyetértek veled!

Örülök,hogy vannak még a világon ilyen gondolkodású emberek,jelen esetben nő :) Puszim!

207. kriszta773 (válaszként erre: 200. - 336053a61b)
2013. dec. 12. 12:53
a személes véleményem az, hogy fekete egy léhűtő lehet, fehér pedig egy bunkó, hogy még felelni se vette a fáradtságot. te nem tettél semmi rosszat, sőt adtál mindkettőnek lehetőséget az ismerkedésre, randira, innentől felejtősek :( jön majd jobb :)
206. 336053a61b (válaszként erre: 205. - Elátkozott68)
2013. dec. 12. 12:17
Fiatal? 35 múltam :) én már középkorúnak mondanám magam :D Az átlagéletkor kb 60 :) de köszönöm biztató szavaid!
205. elátkozott68 (válaszként erre: 204. - 336053a61b)
2013. dec. 12. 00:22

Megtalál nyugi.

Még nagyon fiatal vagy.

Sok sikert !

204. 336053a61b (válaszként erre: 203. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 23:32
nem állok rá készen :( most rengeteg munkám van,nagy stressz,itt vannak az ünnepek...majd jövőre,január,február...nem keresem...ha megtalál,majd örülök neki,ha meg nem,így jártam ...
203. elátkozott68 (válaszként erre: 200. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 23:27

Na akkor érdemes volt irogatni...remek döntést hoztál :)


Most jöhet a kék és sárga történet :D

/csak vicc volt/

202. 336053a61b (válaszként erre: 201. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 23:24
Elátkozott,egy percig nem sértettél meg :) nagyon kedvesen ,normál keretek között fogalmaztad meg :) nálad már sokkal rosszabb embereket is olvastam :D
201. elátkozott68 (válaszként erre: 196. - C114183a1c)
2013. dec. 11. 23:23

Abszolút nem személyeskedésnek szántam véleményemet, sajnálom, hogy ezt sugallták szavaim.

Részben egyetértek veled is és a kérdést feltevővel is, de csak részben.


"élj úgy, ahogy akarsz"

/elátkozott68/


:D

200. 336053a61b (válaszként erre: 199. - Kriszta773)
2013. dec. 11. 23:01

Kriszta,teljesen igazad van :) de megadtam a lehetőséget,hogy kiforrjon a dolog :) időt adtam neki!

Gondolkodtam,rágörcsöltem,és látod,hiába keres már a feketének elnevezett pasi,nagyon nem érdekel!

Tehát,ha görcsösen kéne valaki nekem,akkor már igent mondtam volna neki,nem? Már rég találkoztam volna vele!

De nem,nem kell,és már a fehérnek elnevezett ürge sem,mert volt rá elég ideje,hogy átgondolja mit akar,mégsem lépett most.

Nekem is kell egy kis idő,míg átgondolom,végig-görcsölöm a témát :D és döntést hozok :)

199. kriszta773 (válaszként erre: 192. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 22:53

azért vigyázz, mert tévedsz, ha azt hiszed, hogy mert gyerekeid vannak, csak úgy és azért randizna veled valaki, mert komoly kapcsolatot szeretne, és eleve elfogadja a gyerekeket, akár még csak elméletben is :) a férfiak is különbözőek, simán belefér sokuknak egy kis kaland bárkivel. az teljesen normális, hogy olyan férfit akarsz, aki a családban is megállná a helyét (persze te is kalandozhatsz, ha azt szeretnél :))

nem biztos, hogy egy évet kell adnod majd, lehet, hogy sokkal korábban biztos leszel a dolgodban :) sosem lehet tudni, milyen férfit sodor eléd az élet :) de ezeket a fehér és fekete típusokat szerintem elfelejtheted, ahogy visszaolvastam, a viselkedésükből biztos, hogy egyik sem vett komolyan. attól még a flört, a randira hívás még beleférhet nekik, de egy olyan férfi, akinek komolyan tetszel, és felkelted az érdeklődését, biztosan nem viselkedik így

198. elátkozott68 (válaszként erre: 194. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 22:50

Azt gondolom igazán nagy esélyed, ha nagyobbak lesznek a gyerekek.

Nem fogsz lemaradni semmiről...csak még pár évig "szívni" fogsz...

El fog jönni még a te időd, de sajna lehet, hogy sokat kell várnod.

...és az esélyt ne is add fel, de ez a fekete-fehér ügy kicsit görcsösnek tűnik.

Ez sem bántás volt.

197. 336053a61b (válaszként erre: 195. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 22:48

Szerintem már az elején eldől,hogy kifognak e használni :) vannak jelek,csak figyelni kell!

Nem kell,hogy az apja legyen :) sosem lesz az!

A gyerekeim természetesen velem élnek,de az apuka látogatja őket. Ha úgy van,és megteheti a munkája mellett,akkor elviszi őket.

Részt vesz az életükben.

Igen,miért ne kereshetnék társat magamnak?

Miért kell rögtön összeköltözni valakivel?

196. c114183a1c (válaszként erre: 190. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 22:47

Na látod, itt tévedsz! :) Én nem szánok új Apuka szerepet senkinek! :) Miért is tenném? :O


Ágymelegítő... Hálásan köszönöm, bár megemlíteném, hogy a legkevesebb idő, míg együtt voltam valakivel 2 év volt, tehát már Ő is jóóóóól felmelegítette az ágyamat. :) Soha nem volt egyéjszakás kalandom és ezt követően sem lesz.


Nem gondolnám, hogy egy évet várjak arra, hogy megismertessek valakit a Gyermekemmel, majd azt követően a bővebb családommal. Enyhén (!) szólva is túlzásnak tartom.


Vannak olyan napok (és szerintem ezzel mindenki így van), amikor semmi kedvem kimozdulni otthonról. Csak egyszerűen jól esik egy filmet megnézni, egy társasjátékot játszani, stb. Ilyenkor, ha együtt szeretnék lenni a választottammal, akkor el kell, hogy küldjem a Gyermekemet? :O Nem lehetek együtt azokkal, akiket szeretek? :O


Ti várjatok nyugodtan akár éveket is! Én biztos, hogy nem fogok. :) Túl rövid az élet ehhez.


"Élj úgy mintha ma lenne az utolsó napod."

Mahatma Gandhi

195. elátkozott68 (válaszként erre: 194. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 22:43

"Nem keresek apukát,az van,társat keresek magamnak :)"


Ez alapból lehetetlen, hiszen a jövőbeni társad az a gyerekeid nevelője lesz, ha tetszik, ha nem.

Ha gyerekeid veled élnek,( ezt mondjuk nem tudom) akkor ő lesz igazán az "apjuk", nem a vér szerinti, hiszen a "társaddal" több időt töltenek.

Ez sem biztos, hogy jól látom, de ragaszkodom az elméletemhez.

Kihasználni pedig bárkit lehet, aki kicsit is "érez".

194. 336053a61b (válaszként erre: 193. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 22:33

Természetesen ennek is tudatában vagyok,azért nem most váltam el :) hanem már jó öt éve!

Próbálkoztam társkeresőn,és láttam mi folyik kint a nagyvilágban :)

Nem keresek apukát,az van,társat keresek magamnak :)

Ez nagy különbség!

Azzal is tisztában vagyok,hogy amíg ilyen kicsik,nehéz lesz párt találnom magamnak,de a remény hal meg utoljára,és én pozitív ember vagyok többnyire :D

Szóval,azt használják ki,akit lehet :) meg aki engedi!

Nekem is van némi tapasztalatom e téren,érzem én az elején ki a link,és ki a megbízható!

Minden kapcsolat,ahogy indul,ott vannak árulkodó jelek az ember jelleméről,és én figyelem ezt!

Nem sértődöm meg,nagyon kedvesen fogalmaztál,köszönöm :)

193. elátkozott68 (válaszként erre: 187. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 22:30

Remélem nem tiprok bele lelkivilágodba, de kicsit rózsásan látod a helyzetet.

A férfi olvasók szét fognak savazni :D, de elmondom, hogy a pasik nagyszámú többsége, egy 2 gyerekes szingli (tegyük fel csinos) anyukában, elsősorban a "numerát" látják.

Ne álmodj arról, hogy pikk-pakk apukát találsz.

Elfog jönni a te időd is, de fogsz még csalódni.

(ezt természetesen nem kívánom neked)

Kicsit nyersen fogalmaztam...bocsi:(...de én így gondolom.

2013. dec. 11. 22:23

Elátkozottnak igaza van :) azért egy anyukának dolgozni is kell,meg házimunkát végezni,főzni,mosni,takarítani,a gyerekkel foglalkozni,játszani,tanulni,és szépnek lenni a randira :) tehát,ha ezt minden nap tesszük,enyhén szólva beledöglünk :D

Nagyon megterhelő!

Moon drága,tudom,persze,vannak ilyen felfogással is,nem mindenki egyforma :)

Aki engem nem fogad el gyerekkel,az nem is randizik velem,az tuti :) az ilyen emberekkel kikerüljük egymást-így nincs tapasztalatom :)

Nyilván nem húsz éves kisfiúkkal fogok leállni randizgatni,már a 30 is túl fiatal :D

Ha neki nincs még gyereke,az számtalan okból kifolyólag lehet,nem csak azért,mert nem akart :)

Lehet,még nem talált megfelelő nőt rá,vagy még nem esett teherbe tőle senki :)

191. moonlight13 (válaszként erre: 188. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 22:17
Lehet, hogy addig, amíg a gyerekeket nem mutatod be az illetőnek,még csak-csak elvan Veled, de amikor rájön, hogy milyen felelősség a más gyerekeit nevelgetni, nem biiztos, hogy bevállalja! Akkor sem, ha ez most Számodra nagyon rosszul hangzik! Ez az élet! Tudom, vannak más példák is, de az a ritkább!
190. elátkozott68 (válaszként erre: 183. - C114183a1c)
2013. dec. 11. 22:14

Ha gondolod matekozhatunk...

Mellékesen megjegyzem, anyuka vagy és dolgozol...az első 10 randin, együtt lehetsz kb. mondjuk 30 órát a "választottaddal".....az kb. 1,2 nap együtt töltött idő.

Ha 100 randit írok, az akkor is 12 nap :)

Nem gondolnám, hogy elegendő idő megismerni azt az embert, akinek "új" apuka szerepet szánsz szívből.( azt gondolom apuka szerepre hónapok is kelhetnek, de ez egyéntől is függ)

Persze "ágymelegítő" szerepre elég a 30 óra.:D

(de ez is egyéntől függ)


Lehet, hogy a 10-el túl keveset írtam, de azt hiszem a lényeget értetted te is.

189. moonlight13 (válaszként erre: 187. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 22:13
Hogy nyilatkozhatsz ilyen általánosságban?! Ne haragudj, de ez elég furcsa kijelentés! A fiam barátnői mind rendesek voltak, és háziasak iv! Úgyhogy csak áltatod magad!
188. 336053a61b (válaszként erre: 185. - C114183a1c)
2013. dec. 11. 21:35

Én is anyuka vagyok ,két gyermekkel,és sajna nem tudom őket minden este elhelyezni :) de ettől függetlenül nem hiszem,hogy 35 évesen le kellene mondanom a boldogságról,és arról,hogy nem találhatom meg így a párom :)

1 év igen! Tartom magam hozzá!

Az előző párom,akivel másfél évig voltam együtt,fél év után bemutattam a lányaimnak! Nagyon megbántam!

Mert rögtön közvetlenül utána kiderült,hogy ő nem az,akivel együtt maradnék....

Mivel már az egész családom ismerte,a gyerekeim imádták,még adtam lehetőséget,és szemet hunytam dolgok felett,amik felett nem kellett volna!

Nagyon megbántam!

Másfél év után nagy döntés volt részemről,de kiléptem egy számomra méltatlan kapcsolatból,és most a gyerekeim számon kérnek miért?

Hol van,nekik hiányzik!

Nem akarok még egy ilyen hibába esni!

Igen is idő kell,míg megismersz valakit Démon :) idő,mire megbízol benne,és nem érdemes mindent feladni érte,és mindent tálcán kínálni neki!

187. 336053a61b (válaszként erre: 186. - Moonlight13)
2013. dec. 11. 21:26

Vannak szép nők,de hogy rendesek? :) Azt kétlem!

Minden férfi arra panaszkodik a környezetemben,hogy még buliznának,főzni se tudnak,és ahogy jön egy jobb,lecserélik őket :)

Ezért inkább választanak egy olyan nőt,akinek már van gyermeke,abban a reményben,hogy az már le van nyugodva,és nem fogja hajszolni azokat,amikre nekik nincs szükségük már...

186. moonlight13 (válaszként erre: 180. - Kriszta773)
2013. dec. 11. 21:20
Én is erre gondoltam! Egy 30 éves férfi még talál gyerektelen nőt is bármikor! És azért annyira ne legyünk már önmagunkkal elfoguldtak, hogy mi vagyunk ugye a legjobb nők még gyerekkel is, pár évvel idősebben is! Vannak fiatalon is rendes és szép nők!
185. c114183a1c (válaszként erre: 184. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 20:01

Én Anyuka vagyok. Dolgozom. És az első 10 randim szinte minden esetben lezajlott 1,5-2 hét alatt.


1 év? Most tudom, hogy viccelsz ám! :)

184. 336053a61b (válaszként erre: 183. - C114183a1c)
2013. dec. 11. 19:52

Démon,amennyiben nincs gyermek,egyik félnél sem,talán belefér a minden nap randi,de sok olyan embert ismerek,akinek ez sok :)

Először mindenki szereti megőrizni a függetlenségét,szabadságát,és ha már komolyodik a dolog,akkor sűrűsödnek a találkák-szerintem :)

Másik eset,amikor egyik félnek gyermeke van,és nyilván nem viszi a randira,ezáltal az sem lenne valószínű,hogy felviszi a lakásába,otthonába a gyereke mellé újdonsült választottját,így elképzelhető,hogy őt el kell helyeznie,illetőleg megkérni valakit,addig is vigyázzon rá.

Mivel optimális esetben az anyuka dolgozik is,és gyerek is van,azért ez merőben leköti az idejét,tehát feltételezem,hogy csak este tudna randira menni,és azért megterhelő lenne neki minden nap randi :)

Szóval mindkét esetben azt látom,hogy két-három naponta elegendő az a találkozás :)

Ezáltal,én még mindig azt javaslom,hogy legyen meg az egy év,mert normál esetben egy év után beszélünk komoly kapcsolatról,és akkor már van némi képed a másikról,felépült a bizalom is :)

Ezek után jöhet a bemutatás :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook