Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 férfi közül választani fórum

2 férfi közül választani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
123. moonlight13 (válaszként erre: 117. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 21:18

Azért ez egy kicsit túlzás szerintem, hogy ilyen nagy dolognak tartod, hogy a szabadidejéből fehér annyit áldozott Rád, hogy írt! :) Ez tényleg gyerekes!

Lehet, hogy szimpatikus vagy neki, de komolyabban végiggondolta a helyzetet, és mégsem ezt akarja... Egyébként én abban nem látnék semmi rosszat, ha legalább valamelyikkel találkoznál, mert ez így csak ábrándozás valamiről, ami nem is létezik!

122. moonlight13 (válaszként erre: 101. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 21:10
Azt gondolom nagyon naív vagy! Lehet, hogy volt egy olyan párod, aki elfogadta más gyerekét, de azért nem ez az általános! És hidd el, nem az a gond, hogy ők barátok! Azért azt mindenki meggondolja, hogy ha máshol "tisza lappal" is kezdhet, akkor miért nevelgessen más gyerekeit.
121. moonlight13 (válaszként erre: 98. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 21:06
Az lehet, hogy ők készen állnak egy új kapcsolatra, és családalapításra, de abban ne legyél biztos, hogy egy két gyerekes anyát akarnak maguknak a családalapításhoz! Bocsi, de tapasztalatból beszélek!
2013. dec. 3. 19:11
személyes találkozásig még nem is volt mit elszúrni...
119. 336053a61b (válaszként erre: 118. - C114183a1c)
2013. dec. 3. 19:04
hibáztam Démon :) elkapkodtam az egészet! Meg kellett volna várni,míg ő lép! Meg kellett volna várni,hogy kiforrjon az egész...én meg gyorsan rányomultam azzal,hogy felajánlottam a randit! Talán az is meglepte,hogy feketével kontaktban voltam. Köszönöm jó tanácsaid,kár feszegetni már a témát. Egyelőre hatalmas csend honol. Meglátjuk mi lesz,mondjuk jövő hónapban :) ha akkor sem történik semmi,akkor ez felejtős :(
118. c114183a1c (válaszként erre: 117. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 18:45

Ha megkérdezi, szépen válaszolsz Neki, mert látom, hogy tényleg sokat érzel iránta.

Ha pedig nem, akkor kell tovább lépni és nem hátranézni!


Azt hiszem, Te megtetted, amit egy nő megtehetett. Érdeklődtél utána. Most Neki kell lépni. Ha nem lép, én már biztos hagynám.

117. 336053a61b (válaszként erre: 116. - C114183a1c)
2013. dec. 3. 18:13
Fehér egy sebzett szívű oroszlán. Sajna legutóbbi hölgyije nagyon csúnyán átverte. Így ő nagyon bizalmatlan! Mégis lépett felém...semmi konkrétummal,de abból a kevés szabadidejéből is képes volt áldozni rám azzal,hogy írt. Sokat dolgozik,és rengeteg,de rengeteg barátja van. Tehát nem unatkozik :) ő nagyon megfogott,mint olvashattad,nem tudok róla leszakadni :D de ha nem kellek neki,akkor mit tehetek? Valahogy nem jön össze ez nekünk már évek óta...pedig eskü,én annyira érzem,hogy működne! De sajna,ezt csak én érzem,ő nem...talán kitombolja magát az ünnepek alatt,haverok,család,buli..és mikor jön a január,lecsendesedik minden...talán eszébe jut,hogy megkérdezze mi van velem? :) Vagy összejön valami jó csajszival :)
2013. dec. 3. 18:03

Neeeeeeeeeeem! Én nem mondtam semmi ilyent!!!! Én azt mondtam, hogy ne bánd, ami elmúlt!

Ha érzel még valamit fehér iránt, nekem nehogy ne méltasd válaszra!!!!


Figyelj! Vannak Pasik, akiknek idő kell, hogy dolgokat megemésszenek. Lehet, hogy ezzel Ő is így van. De ha jelentkezik és érzel valamit iránta, akkor kérlek, állj Vele szóba! :)

115. 336053a61b (válaszként erre: 114. - C114183a1c)
2013. dec. 3. 17:48
köszönöm Démon!! :) Értem az utolsó mondatod ;) tehát ha jelentkeznének valami csoda folytán,ne méltassam én se válaszra őket,nem hogy bármi másra :) így van-így van! Szép estét kívánok neked!
2013. dec. 3. 17:42

Szerintem ezért kár hibáztatnod magad! Ezen kívül azt hiszem, itt senki sem nyert. Ne könyveld el vereségként és emiatt nehogy ne legyél nyitott egy újabb kapcsolatra!!!


Így alakult... Egyet viszont jól véss az eszedbe! Haladj szépen előre az utadon, és SOHA NE NÉZZ HÁTRA! MINDIG CSAK ELŐRE!!! :)

113. 336053a61b (válaszként erre: 112. - C114183a1c)
2013. dec. 3. 17:34
köszönöm Démon :) kissé azért szégyellem magam! Mert amikor indult az egész bizonytalan voltam,és nem tudtam kettőjük közül választani. Rosszul döntöttem,mert a választásom feketére tettem,csak mert ő volt a határozottabb kezdeményező. Ezt nagyon megbántam! Mikor rájöttem,hogy ki felé is kellene nyílnom,addigra elrontottam mindent. Már komolytalannak tűnök a szemükben. Most,hogy kezdeményeztem fehér felé,konkrétan randira hívtam! Hisz mondtam,szívesen találkoznék vele annak ellenére,hogy a barátja nyomult rám,és nem lett semmi az egészből. Most talán úgy érezheti,ha nincs ló,jó a szamár is. Ők nyertek :( de tudni kell a vereséget is emelt fővel viselni! Ahogy írtad :) hát most jó ideig nem vagyok kíváncsi egy pasira sem!
112. c114183a1c (válaszként erre: 110. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 14:52
Ezt Neked kell érezni! Akkor lépj tovább emelt fővel! Nem tettél semmi rosszat. :)
111. 27c72ee00a (válaszként erre: 109. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 14:43

Te jóságos ééég!!!!:DDD


Jókedvű, szép napot kívánok Neked!:)

110. 336053a61b (válaszként erre: 108. - C114183a1c)
2013. dec. 3. 14:39
Démon,köszönöm szépen! Végre ,valaki,akiben magasabb értelem van! :) Nos,írtam fehérnek,már vagy két napja,azóta nem válaszol. Úgy érzem nem kell erőltetni,ha nem megy. Már pedig nem megy. Ha nagyon akarna valamit,akkor megkeresne,de az a minimum,hogy válaszra méltat. Ennek oka van,hogy nem teszi :) én megértettem,úgy hogy továbblépek! Köszönettel
109. 336053a61b (válaszként erre: 107. - 27c72ee00a)
2013. dec. 3. 14:37
Pusszedli :) ehhez a produkciódhoz külön gratulálni tudok!! Kedves hölgyek! És még én vagyok gyerek? :) Ez komoly? Azért,mert tetszik nekem valaki? :) Olvassátok egyáltalán magatokat miket írtok? Kedves Pusszedli :) gyengébbek kedvéért- de nekem nincs eszem,igazatok van- mivel nem kívánom nyilvánossá tenni az említett férfiak nevét,gondolom ez érthető miért :) vagy nem? Ezt is meg kell magyaráznom miért? Úgy érzem Pusszedlinek mindenféleképp :D de tudod mit? Írd le kedves a nevedet,és a párodét,hadd nevessek már én is olyan jóízűen mint te :) mert ezek szerint ez nagyon vicces!!! Hallgatni arany,ezt tanuld meg!!! De én vagyok gyerek ,igazatok van :D tiszta vicc! Kérlek benneteket,ha nem tudtok ehhez a témához értelmeset hozzászólni,inkább ne is írjatok :) ne fárasszuk egymást! Semmi sem kötelező! Nem kényszerítek senkit arra,hogy hozzászóljon!!!!
108. c114183a1c (válaszként erre: 105. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 14:35

Én kitartok az álláspontom mellett. Ha tetszik Neked fehér, akkor miért nem beszélsz Vele nyíltan? Megkérdezném Tőle, hogy zavarja, az a nagy büdös semmi, ami közetd és fekete között történt? Mert akkor vonuljon vissza szépen a sarokba, térdepeljen kukoricára és duzzogjon még egy sort. Majd, ha túl van rajta lelkileg /HOGY SEMMI NEM TÖRTÉNT KÖZTETEK - ezt külön ki is emelném/, tudja a számodat és csörögjön meg! :)


Jön a Karácsony ünnepe! Nehogymá egymásra duzzogjunk! Egyet kérek! Ha ma hívod fel, előtte ülj le, nyugodj meg egy kicsit és képzeld el, ahogy fehér a vonal másik felén vigyorog! Addig ne hívd, amíg el nem képzelted! :) Szépen, nyugodtan, higgadtan beszélj Vele! (Ma százszoros nap van.)

107. 27c72ee00a (válaszként erre: 1. - 336053a61b)
2013. dec. 3. 13:33
Keresnék egy sárgát inkább, akinek nem zöld a barátja, és a szürke sem vitat meg vele semmit, hanem engem kérdez:DD
106. 336053a61b (válaszként erre: 104. - C114183a1c)
2013. dec. 3. 08:57
és még egy információ,hogy másképp lásd a dolgokat :) mindkét férfi apám közelében lakik :D ismerik a családomat,főleg fehér :) tehát hidd el,ezeket nem társkeresőről ismerem :) csak randi nem volt még! Mindkettőnek volt évekig tartó kapcsolata,ahogy nekem is most másfél év.
105. 336053a61b (válaszként erre: 103. - C114183a1c)
2013. dec. 3. 08:49
Démon! Nem haragszom,értem én a meglátásodat.Csak nem olvastad az előzményeket :) Ismerem mindkét férfit évek óta,csak sosem volt köztünk semmi sem. Figyelemmel kísértük egymás útjait,hallottunk,láttunk dolgokat,de nekik is,nekem is volt más. Most van itt a lehetőség,hogy mindhárman egyedül állunk. Először úgy voltam feketével,hogy ő lesz az. Neki mondtam is,hogy fehérrel társalgok,és hogy lépeget felém,amit ő is észrevett. Úgy tudta le,hogy biztosan féltékeny-irigy,hagyjam. Így is volt. Hanyagoltam fehért. Feketére koncentráltam. Tehát,kérdésedre válaszolva fekete tudta,hogy fehér képben van,de nem érdekelte.Csak hogy egyszer csak fekete is hátrált. Megszűntek a beszélgetések telefonon,sms-ben. Így érthető,hogy én lemondtam róla,kiábrándultam belőle. Ezalatt az idő alatt fehér ismét nyomult,és én nem zavartam el. Egyre inkább éreztem,hogy ő lesz az,akivel majd érdemes. Mikor fehérnek megmondtam,hogy fekete is képben volt,ő meghátrált,azóta se híre,se hamva. Nem foglalkozik velem. Közben fekete azért írt sms-t,de nem reagáltam rá. Felakart hívni. Mégis mit válaszoljak feketének,ha keres? Amíg nem áll elő konkrétummal,hogy most akkor már találkozhatnánk,addig nem tudom elutasítani. Most ott tartok,ítélj el,hogy döntöttem,rájöttem fehér kell,és fekete sosem! Csak hogy fehér azóta,amióta tőlem megtudta mi van,kézifék behúzva. Úgy hogy két szék közül a padlóra! Most jelen pillanatban mindkét pasi csendben,nem foglalkoznak velem. Remélem így is marad,és vége ennek a brazil szappanoperának :)
104. c114183a1c (válaszként erre: 102. - D41005143d)
2013. dec. 3. 08:32
Nekem is 3 közül kellene választanom, de én egy negyediket szeretnék, aki még nem tudom ki! :D :D :D
2013. dec. 3. 08:31

Epona!


Ne haragudj meg azért, ami mondok, de én sajnos ilyen kíméletlenül őszinte vagyok. 100 hsz-en keresztül tárgyaltátok ki a feketével és fehérrel való kapcsolatodat.


Amit nem értek... Hogy lehetsz valakiért odáig, ha nem ülsz le Vele egy kávéra, beszélgetni egy jót vagy két jót. Az is lehet, hogy nem is tetszik majd Neked. A rajongásodet (most választanom kellene, de nem tudok)

- vagy egy kicsit gyerekesnek ítélném meg,

- vagy már nagyon vágysz egy újabb kapcsolatba (lehet a régit szeretnéd elfelejteni?).


A másik, amit megemlítenék... Nem úgy lett volna korrekt, ha fehérnek azonnal elmondod, hogy úgy volt, randizol feketével?

Nem úgy lett volna korrekt, ha feketének amikor fehér képbe került rögtön megmondod, hogy esélye sincs Nálad? Vagy csak én vagyok ennyire becsületes? :O Én nem szeretek taktikázni. Vagy akkor már nem is vagyok nő?


Biztosra veszem, hogy mindenkinek van legalább egy sztorija, mit rontott el az élete folyamán. Nekem is. Azért mert próbálnak Neked tanácsot adni, vagy éppen kicsit kritikusabban válaszolnak, nem jelenti azt, hogy bárki is közülünk tökéletes lenne.


Én beszélnénk fehérrel, megkérdezném, hogy akkor most mi újság van és megmondanám feketének, hogy kopás van. Egy olyan után, amikor randit beszéltek meg, majd lelép már nem venném komolyan.

2013. dec. 3. 04:25
ez mindig nehez,merlegeld a helyzetet plusz ,minusszal,hogy melyik milyen es rajosz majd magadtol a megoldasra.nekem meg nehezebb volt,mert 3 kozul kellett valasztanom,de sikerult a megoldas...............
101. 336053a61b (válaszként erre: 100. - 91d4989ab9)
2013. dec. 2. 23:44
Zsuzsa :) köszönöm válaszod! Teljes mértékben igazad van! Ha komolyan érdekelném őket,már keresnének. Nos,a fekete az keres is intenzíven,csak az a baj,hogy ő már eljátszotta,így én nem akarok tőle semmit sem. Aki engem érdekelne,az a fehér,viszont vele a tegnap esti kis üzenetem után megszakadt a kontakt. Tudomására hoztam ,hogy feketével ,a legjobb barátjával majdnem volt találkozó. Azóta fehér nem reagál. Gondolom én rosszul esett neki,ezek szerint nem tudta. Nah most nem kérem senkitől,hogy nevelgesse a gyerekeimet :) van apjuk,és van anyjuk. Az,hogy elváltam,ilyen megesik,nem én vagyok az első,de sajnos az utolsó sem :) szóval,így nem lehet hozzáállni dolgokhoz,hogy senki nem fogad el két gyerekkel! Mert bizony van olyan! A válásom után találkoztam valakivel,akivel sajna nemrég szakítottam :( azt hagyjuk, hogy miért,de ő elfogadott két gyerekkel úgy,hogy neki nem volt,és hajlandó lett volna összeköltözni velem-velünk! Tehát,bizony van még ilyen :) nem a múlt évszázadban élünk! Változott a világ! Ebben a korban már mindenkinek akad egy-két gyerek és sajnos elvált. Miért olyan nagy újdonság ez? Nyilván évek kellenek ahhoz,hogy két ember kötődjön egymáshoz,és ha mindez kialakult,akkor nem lesz akadálya,ha egyik félnek van már gyermek. Mindketten dolgozunk,hajtunk előre :) idővel a gyerekekkel is lesz kötődése! Miért kellene feladnom? Hisz most is majdnem sikerült! Itt nem ez a gond,hogy nem akarnak gyerekkel elfogadni! Barátok,ennyi. Az értékrendjükbe nem fér bele. Fehér szembesült azzal,hogy a legjobb barátja,fekete is képben volt.Belegondolt abba,mi lenne,ha köztünk kialakulna valami komolyabb,az a barátság rovására mehet,mindenesetre kényelmetlen,kellemetlen találkozás lenne így hármasban. Esetlegesen nem bízna bennem,hogy ha mi ketten együtt,akkor nem e kacsingatnék félre a feketére. Én ezt is megértem,hogy ilyen érzések kavarognak benne. Főleg,azok után,ahogy a nagy szerelme véget ért. Fekete meg mint írtam lépeget,csak engem már nem hat meg....
100. 91d4989ab9 (válaszként erre: 98. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 23:09
ha bármelyik pasit komolyan érdekelnéd már keresnének, randiztatok is volna és a többi, 30-35 éves pasik nem utálnak semmit jobban mint a más gyerekét nevelgetni. szóval szerintem esélytelen ez a dolog... és nem te szúrtad el, hanem eleve nem akartak semmi komolyat
99. 336053a61b (válaszként erre: 97. - Andi6020)
2013. dec. 2. 22:51
Andi,ne haragudj,de ez már nagyon lejárt duma :) egy páran elsütötték itt,úgy hogy próbálj valami mást kitalálni! Ha nem tudsz értelmes választ adni,inkább maradj csöndben :) úgy viselkedek képzeld,mint aki rajong egy olyan férfiért,akit alkalmasnak talál,hogy a párja legyen és hosszútávra!
98. 336053a61b (válaszként erre: 95. - Moonlight13)
2013. dec. 2. 22:49
ha ez őket zavarta volna,akkor nem beszélnek nekem arról,mennyire vágynak már családra. Fehér pl azt mondta,hogy mennyire kész már rá,csak az anyagiakat próbálja előbb megteremteni,meg nah persze a nő is hiányzik. Ő a sebzett szívű oroszlán,legutóbbi hölgyije csúnyán átverte,így nagyon bizalmatlan. A feketének komoly háttere van,tehát neki már csak a nő hiányzik,ezt ecsetelte nekem,hogy a két és fél éves kapcsolatából ha lett volna gyermek szét sem mennek,de sajna nem jött össze. Szóval,ha én egy percig is érzem,hogy ők nem fogadnak el engem két gyerekkel,akkor nem állok velük szóba sem,nem hogy még többet képzeljek bele a dologba.Annyira azért nem vagyok buta :) nyilván azért rajongok fehérért pl,mert benne látom azt,hogy alkalmas egy komoly kapcsolatra,pl velem.Mint írtam,eléggé összeillő páros lennénk. Ők készek családalapításra is,és nem zavarja őket a két lányom. Itt csak egy bibi van,hogy legjobb barátok! Semmi más!
2013. dec. 2. 22:32
Lehet, hogy csak nekem, de furcsa, ha egy 2 gyerekes anya úgy viselkedik, mint egy 15 éves kamasz.
96. moonlight13 (válaszként erre: 93. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 22:08
Eddig ezt a körülményt nem ismertem, hogy Neked két gyereked van, a két pasinak meg egy sem! Ez azért merőben megváltoztatja a helyzeted!
95. moonlight13 (válaszként erre: 93. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 22:05
És egy 30 éves pasi még bőven talál magának gyerektelen nőt! Ezt tartsd szem előtt!
94. moonlight13 (válaszként erre: 93. - 336053a61b)
2013. dec. 2. 22:04
Számít! Egy gyerek nélküli férfi nehezen fogad el egy gyerekes nőt! Nem nagyon szeretik a kötöttségeket!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook