Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 férfi közül választani fórum

2 férfi közül választani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
183. c114183a1c (válaszként erre: 179. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 19:47

Az első 10 randira... Az mennyi idő is? 1,5 hét?


Konkretizáljuk már, mert úgy beszéltek róla, mintha hónapok telnének el. Azért a kapcsolatok elején az a jellemző, hogy minden nap találkozunk, nem?

182. 336053a61b (válaszként erre: 179. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 19:40

köszönöm :) nem tudom,hogy férfi vagy hölgy e ennek írója,de felettébb érett gondolkodásra vall!

Pontosan ezt írtam én is,hogy megismerek valakit,nyilván idő kell,míg bemutatom a gyerekeimet,két lányom van :)

Idő,míg összeszokunk,megszeretjük egymást,és amikor ez megtörténik,akkor jöhet a család bemutatása,jelen esetben a gyerekeket is ekkor fogom elé vinni.

Nagyon tetszik az utolsó mondat,bemásolnám:


"A bemutatás, már csak viszonzott érzelmeknél szokott lenni....akkor pedig már megszeretheted a szeretett szeretted szeretteit :)" !!!!


Ennél jobban nem is lehet megfogalmazni!

Másik,mivel nevén nem nevezném meg őket,maradjon meg ez privátban :) tehát van fehér és a fekete hősünk,akik teljes mértékben tisztában voltak a ténnyel,nekem van két lányom!

3 vagy 4 éve ismerem őket már,és egyszer még az elején volt úgy,hogy lesz valami a feketével,de már akkor is a stílusával gondok voltak,így én nemet mondtam neki. Sokáig kergetett,de elutasítottam! Ha akkor nem volt baj a két gyermek,most miért lenne?

Fehér harcos is közeledett felém,de akkor sajna külföldre kellett mennie,munkaügy,kint is volt egy-két évet Spanyolba :)

Hogy miért jött haza,és pontosan mikor nem tudom...közösségi oldalon ismerőseim maradtak,és így ezáltal néha láttam mi újság velük,hol vannak,kivel,merre járnak,ahogy ők is láttak engem :)

Mikor exemmel szakítottam három hónapja,akkor ők kerestek meg engem!!!

Ha ők nem fogadják el a két gyermekemet,akkor minek kezdeményeznek???

181. kriszta773 (válaszként erre: 179. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 17:14
nem úgy értettem, hogy az ember viszi magával a teljes családot az első és további randikra :) de ismerem sok olyan facér férfit, nőt, akik társat keresnek, és eleve "kizárják" azt, akinek már van gyereke. nálam nem lenne kizáró ok, ezért nem értem a pontos ellenérzést, de ettől még nem tartom őket rossz embereknek. valljuk be, egy kapcsolat egészen más, ahol már gyerekek vannak
180. kriszta773 (válaszként erre: 179. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 17:10
pedig ebben a konkrét példában a "fehér" srác pontosan tudja, hogy gyerekei vannak a fórumindítónak :) tehát adott a szitu, és lehet, hogy tetszik neki a nőci nagyon, de nem akar belevágni egy olyan kapcsolatba, amihez már "jár" a csomag és a felelősség :)
179. elátkozott68 (válaszként erre: 178. - Kriszta773)
2013. dec. 11. 17:06

Biztosan nincs sok élettapasztalatom, de olyanról még nem hallottam, hogy egy kezdődő kapcsolatba rögtön a gyerekeket, anyukát , apukát, volt férjet megismerem ( a te szavaiddal élve belecsöppenek)

Az első 10 randira biztos nem cipeli magával a gyerkőcöket az exxel :D

Ez baromira nem életszerű.

Sok idő mire tudod, hogy akivel megismerkedsz, mit jelent neked.

S az kettesben telik el.

A bemutatás, már csak viszonzott érzelmeknél szokott lenni....akkor pedig már megszeretheted a szeretett szeretted szeretteit :)

178. kriszta773 (válaszként erre: 177. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 13:42
szerintem nincs igazad. egészen más két szerelmes embernek együtt örökbefogadnia egy gyermeket és felnevelni, mint ismerkedéskor rögtön belecsöppenni egy családba és elfogadni "más" gyerekét, gyerekeit. ha most megismerkednél egy férfival, akinek van 3 gyereke, nem hiszem, hogy elvárható lenne tőled, hogy rögtön szeresd, fogadd el a gyerekeket, hiszen még a férfival sem alakul ki rögtön szerelem, szeretet. idő kell ehhez. én megértem, ha egy facér, független férfi nem akar olyan nővel közelebbi kapcsolatba kerülni (és fordítva is), ahol már egy vagy több gyerek után is felelősséget kell vállalnia. ideális esetben e korban már egy férfi és egy nő is túl van a családalapításon, gyerekvállaláson, tehát nem idegen tőle ez, sőt nagyon is ismerős :) de ha ebben a korban egy nő vagy férfi még facér, nincs mögötte se házasság, se gyerekek, biztosan nehezebben nyit családos ember felé társkeresésnél, kivéve, ha elsőre beüt az, aminek be kell :)
177. 336053a61b (válaszként erre: 175. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 13:19

Köszönöm :) ezért is írtam,hogy mi van azokkal a párokkal,akiknek nem lehet gyerekük?

Ők örökbe-fogadnak ;) olyan gyermeket,aki nem az övék,de még a párjuké sem,és felnevelik úgy,mint a sajátjukat :)

Hatalmas tisztelet nekik!

176. c114183a1c (válaszként erre: 175. - Elátkozott68)
2013. dec. 11. 12:58
Örülök neki, hogy egy férfi ezt így gondolja. :)
175. elátkozott68 (válaszként erre: 160. - 336053a61b)
2013. dec. 11. 09:44

"Ezek után gondolkozz el azon a férfin,aki nem fogad el téged gyerekkel :) pedig az tőled van,belőled van,és elvileg ő szeret,és elviekben veled tervez a jövőre nézve :) akkor??? Milyen is ő???"


Ezzel a részlettel baromira egyetértek.

Tapasztalatból mondhatom, ha szereted a párod, elfogadod, sőt szereted a gyerekét, mert az övé.

Persze problémák adódhatnak és a felnőttnek kell alkalmazkodni, de minden megoldható.

2013. dec. 11. 08:33

De Ők sem a miénkbe. :D


Azért írtam, hogy talán elgondolkozik rajta. Ha meg nem, az Ő baja...

173. 336053a61b (válaszként erre: 172. - C114183a1c)
2013. dec. 11. 08:16
igen,tudom,ott rontottam el,hogy a feketének igent mondtam...de mentségemre nem szolgálhat hogy nem találkoztunk? :) És nem is fogunk!
2013. dec. 11. 05:57

A nő választ azokból, akik Őt szeretnék. :)


Nézd! Valószínű, hogy nem érzi, mit veszített, hiszen nem is jártatok együtt... De talán elgondolkozik rajta, ha nem adod meg magad a feketének. Vagy ki tudja? Nem látunk bele a férfiak agyába. :D

171. 336053a61b (válaszként erre: 170. - Moonlight13)
2013. dec. 10. 09:04

JÓ reggelt :) ajh,pedig mindig a nő választ,nem? :D Nos,ha akarnám,feketével lehetne valami,de az eddigi produkciója alapján nem sok jóra számíthatok tőle :) meg hát teljes mértékben kiábrándított már!

Aki még mindig szívem csücske,az a fehér harcos :) ha ő keresne igent mondanék,csak az a baj,hogy őt most nem érdeklem :( de hát ez van,férfi után nem futkározunk,neki kell tudnia mit veszít ;)

170. moonlight13 (válaszként erre: 168. - 336053a61b)
2013. dec. 9. 21:51
Pont ez jutott eszembe, hogy jó a fórum címe! :) Nem Te választasz! :)
2013. dec. 9. 21:50

Majd jön egy harmadik. :) Meglátod! :)

Aludj jól! :)

168. 336053a61b (válaszként erre: 167. - C114183a1c)
2013. dec. 9. 21:46

igazad van :) én is így látom! Ő nagyon link volt! Megbeszéltünk találkát,igaz,én mondtam le,mert nagyon influenzás lettem,de csak pár napot,max egy hetet kérve! Ő pedig ez idő alatt nem hogy válaszra méltatott volna,nem keresett! Szóval égi jelnek tekintem a betegségem :) aki komolyan gondolja velem,az fog várni pár napot!

Most meg már hiába teper...mert ezek után nem bízom benne!

A másik,a fehér,aki csak egy lájk jelre méltatott,nah ő meg nem keres...szóval megoldódott a nagy problémám,mert két férfi közül egyiket sem választottam,mert igazából ők sem választottak engem :) Jó éjszakát!

167. c114183a1c (válaszként erre: 166. - Moonlight13)
2013. dec. 9. 06:19
Tuti nem...
166. moonlight13 (válaszként erre: 165. - 336053a61b)
2013. dec. 8. 16:50
akkor lehet,h a másikkal jobban jártál volna
165. 336053a61b (válaszként erre: 164. - Moonlight13)
2013. dec. 8. 15:14
A fehér harcos csendben lapít :) ez lett a történet vége...én meg feladtam..
164. moonlight13 (válaszként erre: 163. - 336053a61b)
2013. dec. 8. 14:48
és a fehér?
163. 336053a61b (válaszként erre: 162. - Féknyom)
2013. dec. 8. 14:47
értem én,köszönöm a tanácsot :) hát a történetnek vége. Fekete harcosunk nyomul,ír,keres,de nem válaszolok neki,figyelembe sem veszem...remélem felfogja mi a helyzet...elfelejtem mindkettőt :)
162. féknyom (válaszként erre: 1. - 336053a61b)
2013. dec. 8. 12:48
Ne kapkodj, annyi szín van még.
161. c114183a1c (válaszként erre: 160. - 336053a61b)
2013. dec. 6. 11:54

Én nem támadok és szerintem Andi sem. :D Egyszerűen elmondom a tapasztalataimat, ami úgy látszik, nem egyezik a Tiéddel. Nincs ebből gond! :)


Szerintem egy Gyermek kötődhet az Apjához is. Az Ő hangját is hallja 9 hónapon keresztül. Ő is felkelhet hozzá este és álomba ringathatja. És azért láttam már Apát babakocsit tolni, Gyermekét óvodába, iskolába vinni és érte menni.


Sőt, az egyik volt Páromnál konkrétan elmondhatom, hogy jobban kötődnek hozzá a Lányai, mivel a volt neje tiszta ideg és a lányokon vezeti le a feszültségét állandóan. Szerintem embere válogatja...


Én magam nem keresek rosszul, igaz tanultam is érte. El tudom látni magunkat, sőt félre is tudok rakni. Mondjuk erre remélem szükség is lesz, a Kiscsávóm reményeim szerint Egyetemre megy.


Nem dolgozom látástól mikulásig (:D), bár azért néha előferdül, hogy viszek haza munkát.


És egy apró megjegyzés a végére! A Bankban is csak a vezetők keresnek jól! :D

2013. dec. 6. 11:11

Húúú de támadtok :) néha úgy érzem,hogy a sok női név mögött egy férfi ül a gép előtt ;)

Nézzük az alapokat!

Egy nő az,aki kihordja,megszüli a gyermekét,tehát optimális esetben neki kellene nagyobb kötődést érezni a gyermeke iránt,nem az apának :)

Mi vagyunk azok,akik érzik,mikor rúg a baba a pocakunkban,és valljuk be,ezt a férfiak sosem fogják megtapasztalni!

Ők csak ránéznek,és azt mondják,óó az én vérem,belőlem van :) könnyű mondani,de megélni,átérezni,hogy a kisbaba valóban bennünk fejlődik,az teljesen más!

Ezáltal a baba,mikor megszületik,és a mi mellünkből,az általunk termelt tejből táplálkozik,szintén nagyobb kötődést érez az anyja iránt,mint az apja iránt!

Én elváltam,hét év után,és bizony a gyerekeim nevelése rám szakadt :)

A volt férj először minden hétvégén jött a gyerekekért,később már csak havonta egyszer...most meg évekkel később eljutottunk odáig,hogy már jó pár hónapja nem látta őket! Csak telefonon értekeznek!

Nagyon sokat dolgozik! Manapság csak az él meg,aki többet dolgozik a kelleténél,ezt is vegyük számításba :) már nem a régi világ van,hogy elmész reggel 8tól délután 4ig és keresel annyit,hogy eltudd tartani a családod! Hacsak nem bankban dolgozol :D

Szóval,tekeredjünk vissza az előző témához,hogy a férfiak miért is nem fogadják el más gyermekét,és hogy ettől ők még lehetnek jó emberek :)

Vegyünk egy példát. Van egy pár,optimális esetben nő és férfi.

Sajnos nem lehet gyerekük...ugye ez nem újdonság manapság?

Egyre több a meddő pár :(

Örökbefogadás!

És lám :) olyan gyermeket nevelnek fel aki nem az övék!

Semmi közük hozzá vér szerint! Mégis sajátjuknak érzik,és nevelik szeretetben ,boldogságban :)

Én ezeket az embereket mindig is maximálisan tiszteltem,és felnéztem rájuk!

Nah ők emberek :) jellemmel!

Ezek után gondolkozz el azon a férfin,aki nem fogad el téged gyerekkel :) pedig az tőled van,belőled van,és elvileg ő szeret,és elviekben veled tervez a jövőre nézve :) akkor??? Milyen is ő???

159. c114183a1c (válaszként erre: 158. - Andi6020)
2013. dec. 6. 10:57
Bár én egyedül nevelem a Gyermekem, de osztom a véleményed! Nagyon sok elvált párt ismerek, ahol tényleg jobb helye lenne a Gyermeknek az Apjánál.
158. andi6020 (válaszként erre: 149. - 336053a61b)
2013. dec. 6. 10:08

"egy gyermek nevelése mindig a nő feladata,ezt ne feledd"


Ez hülyeség, már ne haragudj. Valószínűleg rossz tapasztalataid vannak, ezért gondolkodsz így.


Az meg nagyon szomorú, hogy többnyire az anyákhoz kerülnek a gyerekek. Több elvált párt ismerek, ahol a gyerekek jobb helyen lennének az apánál, mint az anyánál.

157. moonlight13 (válaszként erre: 154. - C114183a1c)
2013. dec. 6. 09:31
Veled értek egyet! (azt kell, hogy mondjam, hogy sajnos) A gondolatok szépek, de az élet mást igazol! Szerintem egy 30 éves gyerektelen férfi nem tudja átérezni azt a felelősséget, amit egy gyerek jelent. Sokszor még az sem, akinek a sajátja!
156. c114183a1c (válaszként erre: 155. - 336053a61b)
2013. dec. 6. 08:55

Nekem 4 ilyen pasit is van szerencsém ismerni! :) Az egyikük ugyan özvegy. :( A másik csak 15 éves korában vette magához a lányát. De kettő férfi a válás óta neveli a Gyermekét.


Egy férfi hogy is nevelheti, hogy is foglalkozhat a Gyerekével?

Pl. a Sógorom, ahogy hazaér, leül a Gyerkőcökhöz, Ő fürdeti Őket, Ő altat. Az Ex-em pl. leült a Gyerekemmel számítógépezni, együtt főztek, takarítottak, tevékenykedtek a kertben.


Szerinted az átlag férfi hazamegy, lekaparja magáról a Gyerkőcöket, vacsorázik, meccset néz? Vagy mit csinál?


Te sem tudsz sokkal többet foglalkozni a Gyerkőcökkel, ha már bölcsibe, oviba, suliba járnak, Te pedig dolgozol...

155. 336053a61b (válaszként erre: 154. - C114183a1c)
2013. dec. 6. 08:44

Azért valljuk be,nagyon ritka esetek közé tartozik az,hogy egy férfi egyedül nevelné gyermekét :) általában,az esetek többségében a nőnél marad a gyermek :) optimális esetben a férfi meg dolgozik,és örül,ha megpihenhet!

Ott már elég nagy bibi van,ha neki van ideje gyereket nevelni :) ebből adódóan vagy nincs munkája,vagy oly keveset dolgozik,hogy az látszik a pénztárcáján is,és ezáltal akkor ő mit pampog,hogy más gyerekét neveli? :) nagy valószínűséggel akkor Te tartod el,vagy neked köszönhetően tud megélni!

Moon:

Az,hogy régen úgy gondoltad,olyat keresel,akinek még nincs gyereke :) nos,gondoljunk bele,vajon hány éves is voltál? :)

Szerintem elég fiatal,ha akkor még nem volt gyermeked!

Úgy kb huszon?

Mit is várunk egy huszonévestől? :)

Ott még nincs felelősségérzet,nincs meg a megfelelő érettség dolgokhoz!

Ebből fakadóan te nyilván nem huszonéves pasit keresel magad mellé :) hisz tudod,hogy annak milyen hátrányai vannak!

Tehát,ha valaki így gondolkodik,még mindig tartom magam ahhoz,hogy éretlen!

Csak nem mindegy,hogy mindezt huszonéves korban teszi,vagy már 30-35 felett ;)

154. c114183a1c (válaszként erre: 152. - 336053a61b)
2013. dec. 6. 06:22

Látod, Neked ilyen tapasztalataid vannak: "egy gyermek nevelése mindig a nő feladata,ezt ne feledd :) a férfi mindig csak asszisztál ehhez!"

Én nem így gondolom! És a tapasztalataim sem ezt mutatják. Szerintem együtt kell a Gyereket nevelni és ha ebben partner a férfi, akkor azért én igenis hálás vagyok. :) Egy nőnek is nehéz más Gyermekét nevelni, hát még egy férfinak.


Azok előtt a Férfiak előtt pedig le a kalappal, akik egyedül nevelik a Gyermeküket!!! Maximális tiszteletem az Övék! :)


Nagyon szépek a gondolataid, de ezek inkább elméleti síkon állják meg a helyüket, a gyakorlatban, azaz a valós életben nem így működik.


Nem értettem, amit az előző hsz-edben nekem írtál, mert nekem sem volt igazából rossz tapasztalatom. Az a 2 óra, amíg a volt Párom felfogta, hogy nekem van Gyermekem, az nem volt jó érzés, de ennyi legyen a legnagyobb probléma az életemben! :) Viszont a környezetem nem a Te elméletedet igazolja.


Mindezek ellenére nem csinálok problémát abból, hogy van egy Gyermekem! A világ legklasszabb kis hapsija az enyém, még ha kamaszkorából adódóan néha inkább egy állandóan morgó kis öregemberhez hasonlít is. :D


A volt Páromat nagyon szerette, és azt hiszem, ez kölcsönös volt. És ezért én az Exemnek végtelenül hálás vagyok! Nagyon klasszul vette az akadályokat. :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook