Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 férfi közül választani fórum

2 férfi közül választani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 336053a61b)
2013. dec. 1. 20:34
Mivel nem történt egyikkel sem semmi, válaszd azt, amelyik Neked szimpatikusabb! Beszélgetni, meginni valamit miért is ne mehetnél el vele? Még az is lehet, hogy utána mégsem lesz olyan szimpatikus, mint gondoltad, vagy nem lesz miről beszélgetni, stb.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - 336053a61b)
2013. dec. 1. 20:31
Válassz harmadikat.
2013. dec. 1. 20:30

Üdv!

Van két férfi,aki közül választanom kellene...vagy ők választanak majd közülem? Nagy dilemmában vagyok. Elsősorban le kell szögeznem,még nem volt randi egyikkel sem,ebből fakadóan nem történt semmi sem! Viszont,a két férfi legjobb barát :( pár éve ismerem őket.Most jutottunk el odáig hogy valami lesz..Nevezzük őket fehérnek és feketének. Szóval,fekete rám írt egy közösségi oldalon,mi újság velem,hogy vagyok,és van e kedvem vele találkozni...nos,másfél éves kapcsolatomat zártam le épp akkoriban pár hete,nem voltam egy randira felkészülve sem,de igent mondtam egy kis időt kérve.Akkor azt hittem eldőlt ,hogy a feketét választom. Csak hogy közben nyomult a fehér is,aminek ugye fekete nem örült. Aztán kedves fekete harcosunk egy kicsit el linkelte a dolgokat,elfelejtett válaszolni,felhívni pár napig,így szerintem érthető,hogy elvesztettem az érdeklődésemet irányába,illetőleg a bizalmam. Szóval,úgy döntöttem,hogy fekete itt leírta magát. Viszont,fehérben minden meg van,amire vágyom,és ő olyan kis szelíden visszavonult. Én meg teljesen rákattantam,másra sem gondoltam. Így nagy erőt vettem magamon,és bátorkodtam neki írni. Most fehérrel levelezgetünk,még nincs megbeszélve semmi konkrétum,de érződik a kölcsönös vonzalom. Végre kirajzolódott bennem,hogy ő lesz az,akivel randi :) csak hogy,itt még nem ér véget a történet,,mert fekete ismét harcba szállt,és nyomul. Kérdés,a két barát vajon mit beszél meg egymással? Elítélendő,hogy két barát között sínylődöm? Mit gondoltok? Mennyire nevethetnek jót rajtam ők ketten? Mit kellene tennem? Te mit tennél a helyemben?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook