Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! fórum

100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
96. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 95. - Insp)
2013. máj. 8. 12:26

"Integető háj"...ez jó :D Anyum mindig azt mondta hogy denevérkar,vagy valami ilyesmi.

De igazad van,integetek a tenyeremmel,és a felkarom szintúgy ... fúúúúúúúúúj.Nagyon undi.Főleg hogy tele vagyok tetoválva,extra rosszul mutat.

De ez a fekvőtámasz jó ötlet!Kipróbálom!

95. insp (válaszként erre: 91. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 8. 12:21

:DDDDDDDDDDDD

Ezzel küzdök én is!! (a feladattal) Fekvőtámasz! Legjobb! A lényeg, hogy ne térdelj le (ne nőit csinálj). Kezdd a falnál (na én itt tartok 2 hete :D), utána lehet dobogón és utána földön... Az egész felsőtestet kőkeményen dolgoztatja, hidd el, már a falnál végzett is!! (én első nap után másnap nem tudtam a karom felemelni) Viszont kb. 2 hete csinálom, és már most nincsen meg az "integető háj" - én csak úgy hívom :D


Mellből fogyás: lassan fogyózz (pont ne level diéta) és mozogj rendesen, nem lesz gond!!!

Bár a gravitációt már az én cicijeim is megismerték a szoptatás után, azért még mindig C-s a melltartóm :)


Igenis fiatal vagy, legyél büszke magadra, és élvezd a fiatalságot!!! Ez a legtöbb, amit tehetünk magunkért ;)

94. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 93. - Georgina84)
2013. máj. 8. 12:20
Oké,köszi! :)
2013. máj. 8. 12:16
én fél literes palackokkal kezdeném :) neten találsz sok gyakorlatot, képpel együtt hogy kell helyesen csinálni, és ismétlés számokat is. Azt hiszem az edők 4*12-es sorozatokat szoktak javasolni, de mindenképp nézz szét a neten!
92. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 90. - Insp)
2013. máj. 8. 12:12

"Azért Szimye még elég fiatal"

Olyan jól esett,köszi! :D :)

2013. máj. 8. 12:12

Hm,a férjem azt mondta hogy csináljak felüléseket :D Sejtettem hogy nem lenne célravezető.

A másik,a felkarom...nem éppen a legfeszesebb,vajon jó lenne ha 2db 1.5 l-es ásványvízzel "súlyzóznék"?Feszesítene rajta valamit?És azt hogy kell?Ülve,és a térdre könyökölve egyenként?Vagy állva mindkét karral fel-le?Vagy oldalra? :D

Egyébként rettegek hogy lefogyok mellből,és lógni fognak.Most C-s vagyok,azért nem akasztanám fel magam ha 20kg fogyás után lemenne B-re,csak ne lógjon könyörgöm.

90. insp (válaszként erre: 88. - Forrest2010)
2013. máj. 8. 11:49
Azért Szimye még elég fiatal, én ennyi idősen még azt sem tudtam, hogy mi az a szemránckrém :DDD Ma már sajna tudom :DDD, bár így 32 évesen sem érzem magam nagyon korosnak :))
89. insp (válaszként erre: 87. - Georgina84)
2013. máj. 8. 11:47
Akkor biztosan igazunk van ;), de legalább is nálunk bevált... :)
88. forrest2010 (válaszként erre: 84. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 8. 11:46
Én se voltam mai csirke , mikor szerettem volna fogyni , úgy fogytam ahogy írtad , olyan voltam mint egy szekrény ,vállam széles a valamikori fizikai munkától , a fenekem lapos + a combom vékony lett / szörnyű / azóta inkább vagyok egybe hurka ./ és jól érzem magam a bőrömbe ! /
2013. máj. 8. 11:45
Insp majdnem ugyanazokat írtuk egyszerre :)
2013. máj. 8. 11:44

A nagy okosok szerint nincs olyan hogy helyi fogyás v zsírégetés, nem tudom :( ugye sajnos mindig onnan megy le legkésőbb, ahonnan legjobban szeretnénk...


Én a teljes test átmozgatásának és sok kardio edzésnek (bicikli, futás, ellipszis tréner, séta,

úszás) illetve aerobicnak vagyok a híve. Ezt is próbálom csinálni. de egyébként nagyon fárasztó minden nap menni, csinálni kitartani, mármint én hétközben igyekszem négyszer edzeni és bizony fáradt is vagyok állandóan meg nagyon sok időt igényel. De hét a szépségért szenvedni kell :)

85. insp (válaszként erre: 84. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 8. 11:43

Sajnos helyi fogyás nincs :( Ahová legelőször rakódik, onnan megy le legkésőbb :S


Örülj, hogy nem a cicidből ment le, hanem combból, fenkéből!!! :)


Mindenképpen zsírégetéssel kapcsolatos tornát csinálj, ne hasizmozz, mert attól csak keményebb izom lesz a pocidon a háj alatt = még nagyobbnak fogod érezni.


Attól függ, hogy hol szeretnél tornázni, otthon youtubeon van nagyon sok zsírégetős torna, de amint írtam a Norbi fitness kickbox is nagyon jó, és nem kell benne ugrálni!! Ha terembe mész, akkor ott úgyis elmondják, de valami kardio, futás, elliptikus stb. Illetve nekem is itt mondták hoxa-n, hogy kis súllyal (0,5-1kg) tornázni is nagyon jó zsírégető - és tényleg!!

2013. máj. 8. 10:39

Tegnap este vettem észre,hogy nem egyenletesen fogyok.Úgy látszik,hogy a korral jár,mert eddig ilyen nem volt.

Szóval a combból,fenékből fogyok,hasból viszont kevésbé.

Te jó ég,nem akarok nyalóka lenni.

Mit lehet ez ellen tenni?Milyen gyakorlatot végezzek,hogy a hasam is menjen lefelé?

Itthon végezhető dologra gondolok.

83. insp (válaszként erre: 82. - Georgina84)
2013. máj. 8. 10:38

Igen, ahová én járok, ott is csodákat remélnek tőle :S Kijönnek, majd utána irány a pékség - és nem a TK zsömlét veszik :)))


Én is számolom mellé a kcalt, +heti 3 torna, a flabi meg 4*20 perc és 2*30 perc egy héten - nem csak P2, hanem feladatokat is csinálok.


Így nagyon látványos az eredmény, de sztem azért, mert megvan a diéta + mozgás is - ezt pedig kiegészítésnek használom. Csodákat sztem nem lehet várni semmitől, csak akkor, ha kompletten változtatunk mindenen.


Nagyon szép a 3cm eredmény!!! Gratula, csak így tovább!


Fehérje turmixon én is gondolkoztam, de szeretek enni, ezért hanyagoltam :)))

2013. máj. 8. 09:50

Sziasztok!


Tegnap voltam edzeni, 45 perc elliptikis tréner és a többi :) Ma reggelre -0,4 kg, kicsinek is nagyon örülök!!


Én jártam flabelosra, de akkor még nem edzettem csak próbáltam kisebb mennyiséget enni. Nekem napi 10 perc egy hónapon át het 6szor arra volt jó, hogy ne hízzak tovább. Most is járok ilyen vibrációs trénerre, csak nem flabelos a neve, és most heti 3-4szer 35 percet vagyok ilyen gépeken (két fajtán) és most sokkal többet segít, hogy edzek is és számolom a kalóriákat is! első négy alkalom után derék, csípő 3 centi minusz!! és azóta is látom hogy minden együtt szépen formál.


Én ma reggel kipróbáltam egy ultra loss nevű shaket, fehérje turmixot, hát kíváncsi leszek! egész jó íze volt :) kevesebb kalória, több fehérje és vacsi helyett meg néha reggelire gondoltam. Meglátjuk :)


Mindenkinek sok sikert meg kitartást!!!

81. insp
2013. máj. 8. 09:39
testkontroll - bocs
80. insp (válaszként erre: 75. - 4b6a2525df)
2013. máj. 8. 09:39
Ez testkonrollos alapokra épül, ugye?
79. insp (válaszként erre: 76. - 4b6a2525df)
2013. máj. 8. 09:38

Szia, én pont ma 2 hete, hogy járok, van itt a hoxán külön topicja is, nézz be oda.

Nekem nagyon pozitív csalódás, nem hittem benne, de tényleg jó!

78. insp (válaszként erre: 67. - Kakukkmanci)
2013. máj. 8. 09:37

Sziasztok, szóval én nem receptek alapján főzök... Azt esszük, amit szeretünk - csak azt készítem el lightosabban :D Van, hogy nem a legjobb (pl. tegnap a rakott zöldbab barna rizzsel és darált pulykahússal, hááát, finoman szólva sem hasonlít az eredetire), de van, hogy isteni finom, jobb, mint az eredeti :D (pl. gyros csirkemellből, vegyes salival, fokhagymás jogurttal és barna rizzsel)


Tehát én annyit csinálok, hogy ami nagyon hízlalós, azt kiváltom valami mérsékeltre... Mivel mi izmot is szeretnénk magunkra, így a fehérje sokkal hangsúlyosabban kap szerepet: minden nap van hús, vagy hal.


Minden "vacsink" - ez olyan este 8 körül túró - mivel én nagyon édesszájú vagyok, ezért nekem túró+pici joghurt + mazsola + édesítő, vagy mazsola helyett fahéj - így le van tudva a napi édességadagom is :D


De pl. isteni a vegyessaláta olajos tonhallal (olaj nagy részét leöntöm), vagy imádom a halból készült pörit stb. Tojásrántotta pl. 1 tojás + 2 tojás fehérje, pici olaj (3gr) + zöldségek, ami van éppen.


Tehát ilyen kaják, és kb. degeszre eheted magad, de mivel lassú felszívódásúak, így nem vagy éhes az étkezések között.


Én is jojó, meg ahogy írtam bulémia is - és én sem hittem, hogy ez működik, de tényleg!!!

2013. máj. 8. 07:51

Sziasztok! :)

Én nem tudom mi az a flabelos! :)

Hogy vagytok?Hogy haladtok a fogyással?

Nekem "már csak" 19 kiló van hátra :D

Szép napot kívánok!

2013. máj. 8. 07:23
nem tudom valaki próbálta-e közületek a flabelost?
75. 4b6a2525df (válaszként erre: 74. - Electra88)
2013. máj. 8. 07:11

Hát a kalóriát én sem számolgatom Igyekszem sovány húst enni, meg párolt, vagy wok-ban elkészített zöldségeket.

Töbé kevésbé próbálkozom azzal, hogy 1 étkezésen belül csak vagy fehérjét, vagy szénhidrátot fogyasszak és a 2 étkezés között 3 óra teljen el.


A kenyérből azért vagyok annyira profi, mert van itt valahol egy fórum, a ppntos nevét sajna nem tudom, ami a kenyérről szólt és a pékek is irtak bele.

74. Electra88 (válaszként erre: 72. - 4b6a2525df)
2013. máj. 7. 22:17
Köszönöm a tippet, sajnos nem igazán értek hozzá, hogy mi mennyire egészséges, még annyira nem jártam utána. Pl. a lentebbi hozzászólásoknál volt, hogy pl. egy szelet sajt, hány deka meg ilyenek, azért én ennyire nem számolom, persze biztos jó napi szinten, hogy mennyi ch, zsír... de én még eddig nem jutottam el, a kalóriákat is nagyjából számolom magamba, de nem pontosan. Úgy vagyok vele amíg ez így működik nem csinálom másképp. Nagyon megoszlanak a vélemények a kajákat illetően, olvastam már, hogy pl. délután nem lehet gyümölcsöt enni, én meg úgy vagyok vele, hogy uzsira inkább egy almát vagy narancsot eszem meg mint pl: egy csokit,egészségesebb úgyhogy én néha kiakadok ezen a nem lehet gyümit enni dolgokon is, meg már láttam annyi badarságot. Amiket leírtam remélem valaki hasznára válik, amúgy úgy gondolom, hogy ki kell alakítani mi jó a szervezetnek, lehet nekem ez jó másnak meg nem...én is szivesen fogadok tippeket, ötleteket mit lehetne még javítani, de lehet nálam amit leírtam beválik másnál már lehet más válik be, úgyhogy kicsit kisérletezgetni kell :)
73. Electra88 (válaszként erre: 68. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 22:07
Köszönöm, nem szedek semmit, de ezen már én is gondolkoztam, hogy valamit kellene.
72. 4b6a2525df (válaszként erre: 64. - Electra88)
2013. máj. 7. 19:26

Nagyon okos vagy:)


Tipp: A rozsos kenyér helyett teljeskiörlésű tönkölybúza kenyeret egyél. (a rozsos kenyér is fehér kenyér, ugyanis a rozsról is lehántják a külsejét)


Ha véletlen sütök, akkor cukor helyett xilitet használok.

Édességnek aszalt gyümölcsöt rágcsálok, de szerencsére nem vagyok édes száju, hanem sajnos, de szénhidrátfüggő vagyok, vagyis pontosabban imádom az üres palacsintát, a nokedlit és a spagettit.

A palacsintát és a nokedlit azt teljeskiörlésű lisztből csinálom, és havonat 1x.

A teljeskiörlésű spagettit azt nem nagyon szeretem megenni:(

71. 4b6a2525df (válaszként erre: 69. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 19:16

hát bizony utalhatnak. Egyszerű vérvétellel meg lehet állapítani a pajzsmirigy működését.


Én évente eljárok 1x általános vérvételre, de ott mindig kérem, hogy irják rá a pajzsmirigy hormon vizsgálatot is.


Szóval irány a házi orvos, mihamarabb, majd a vérvétel eredményétől függően utalnak (vagy nem kell) tovább

70. 4b6a2525df (válaszként erre: 9. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 19:13

Életmód-változtatás hétről hétre a könyv címe.



Egyébként a múltkor megmértem a fogyókúrás (nem életmódváltoztatós) könyveimet és 22 kg volt. Nos pont ennyit kéne fogynom:)


Pár éve megvettem minden modern fogyókúrás könyvet, olvasás és válogatás nélkül. Amikor el kezdtem volna főzni belőle, hát kicsit kiakadtam. Olyanok voltak benne, hogy ebből vagy abból 4 dkg kell. Nos ha a hozzávalókat bevásároltam volna kb 2 fagyasztót is kellett volna vennem, mert 5 dkg-os kiszerelésben semmi nem kapható.


Bár nekem nincs pm. problémán, nálam a "változókor 42 éves koromban kezdődött és az orvos felirt egy triszequens nevű hormonkészítményt, amitől fél év alatt 26 kg híztam. Ebből stabilan 3 kg-t sikerült leadni. a 172 magasságomhoz 98 kg vagyok:(

Ugyhogy sok-sok év, és rengeteg diéta kipróbálása után most össze kell barátkoznom a mozgással, mese nincs.


Csináltam 2 éve pl. neera lébőjt kúrát, 7 kg "fogytam" 10 nap alatt:) Ebből jó, ha fél kg volt a zsír.

Szóval ilyeneket nem csinálok már. Egy ideje Norbi ebédet, majd Katus Attila ebédet eszem és hétvégén is igy főzök, de nem fogytam. És nem a kaja hibája, hanem a mozgástalanságé.

69. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 66. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 17:15

Szívesen! :) Egyébként ez a pajzsmirigy betegség micsoda?Hallottam hogy alulműködhet,túlműködhet...nálad ez hogy volt?

Én nem vagyok hipochonder(vagyis nem szeretnék az lenni),de kb 3 hete a nyakam jobb oldalán van egy duzzanat,mármint ott a nyelőcső mellett.Az elmúlt évben nagyon seprűs lett a hajam,problémás a bőröm,és iszonyat hullik a szemöldököm,már alig van.(persze máshol nincs szőrprobléma :D)Az a duzzanat nem fáj,meg semmi sincs vele,de nagyon idegesít.Amikor megjelent egy picit fájt a torkom olyan furcsán,mintha a mandulám lett volna,de az feljebb van.Ja,és akkoriban semmire sem voltam képes,mert állva elaludtam.Ez szerencsére elmúlt.Ezek a dolgok utalhatnak ilyesmire?

68. kakukkmanci (válaszként erre: 64. - Electra88)
2013. máj. 7. 16:59
Kedves Electra88, nagyon gratulálok és köszi az írást. Profitáltam belőle:) Tetszik a heti egy léböjt nap is. Kérdezném, hogy szedsz-e valamilyen vitamint pótlásnak, mert állytólag kellene szednünk.
67. kakukkmanci (válaszként erre: 65. - Insp)
2013. máj. 7. 16:48

Kedves insp:) köszi a tanácsot, megveszem a mérleget.

Sose izgasd magad, hogy mikor tudsz válaszolni, hiszen nem futunk el, holnap is nap lesz. Én már 23 éve jojózom, ugyhogy van időm:)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook