Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! fórum

100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
186. Kiss Mária (válaszként erre: 185. - Bársony)
2013. jún. 7. 12:55
2 hete kezdtem fogyózni bár én inkább életmódváltásnak nevezem:) Ezért nem értem mért állt meg, mikor még el sem kezdődött:)
185. Bársony (válaszként erre: 184. - Kiss Mária)
2013. jún. 7. 10:42

Erre írtam már neked, hogy ha fogyózol és kevesebbet eszel nyilvánvalóan fogysz. DE!


A szervezeted hozzá szokik a kevesebb kalóriabevitelhez, ezért raktároz és megáll a fogyás. (pláne 1500 kalóriánál.)


Szóval: pár napig egyél többet és UTÁNA megint a fogyókúra. Akkor beindul.


Te most elérted a fogyókúrás platót: azt jelenti, amikor fogyókúra közben áll a súly.

Itt adják fel a legtöbben, pedig itt kell továbblendülni.

184. Kiss Mária (válaszként erre: 183. - Bársony)
2013. jún. 7. 10:38
Én úgy véltem, ha jóval kevesebbet eszem, mint eddig és jóval kevesebbet eszem akkor ez a súlyomon is változást fog okozni, hisz eddig is súlyt tartottam, jóval több kalória bevitelénél sem híztam annyi vagyok amennyi már jó ideje. Ha kevesebbet ennék félek, hogy az éhezés miatt visszaesnék.De azt hiszem ennek utánanézek inkább tudományosabb fórumon, hátha valaki tud válaszolni.
183. Bársony (válaszként erre: 182. - Kiss Mária)
2013. jún. 7. 10:31

De hát ezt magyarázom, hogy az 1500 kalória, csak súlytartásra jó.


Kivéve: ha keményen sportolsz, de mivel áll a súlyod, nem sportolsz sokat-sokszor.

182. Kiss Mária (válaszként erre: 181. - Bársony)
2013. jún. 7. 10:22
Sajna eddig nem mutatja magát a fogyás, de nem adom fel. Lényegesen kevesebbet eszem lényegesen többet mozgok és áll a súlyom vagy felmegy 10 dkg-ot. Mintha valami gátolná
181. Bársony (válaszként erre: 180. - Kiss Mária)
2013. jún. 7. 10:21
Értem, akkor lassan fogsz fogyni, de azért fogyni fogsz. :)
2013. jún. 7. 06:25
Mint írtam már sportolok és mivel nem 70 kg-ról indulok és eddig a bevitt kcal és ch sokkal több volt nem akarok túl radikális váltást
179. Bársony (válaszként erre: 178. - Kiss Mária)
2013. jún. 6. 22:02
Ez súlytartásra tökéletes. Ha ez mellé nem sportolsz rendszeresen, nem fogsz fogyni.
2013. jún. 6. 14:29
De egyébként kb 1500 kcalt eszek naponta
177. Kiss Mária (válaszként erre: 174. - Bársony)
2013. jún. 6. 14:17
Nekem ez anno bevállt
176. Bársony (válaszként erre: 173. - 4b6a2525df)
2013. jún. 6. 14:13

A 3 kg feljöhet, írta hogy sokat folyadékot fogyasztott. Amint távozik a víz szervezetből, a mérleg kevesebbet fog mutatni.


Én nem eddzek, nem akarok izmosabb lenni.


Nem értek egyet a centis dologgal. :) Ha valaki nem egyenletesen hízik, hanem pl.: a fenekére főleg, attól még a karjai lehetnek vékonyak.


Mindig mindenhonnan méregetni, hogy hány cm-el kevesebb, ez macerás. Pár cm tévedés akaratlanul is becsúszhat. Pl.: nem egészen ugyanott méri, szorosabban fogja a mérőszalagot, ilyesmi...


A mérlegre ráállsz: ott a súlyod, nincs apelláta. :)

Én is ált. csak reggel szoktam, mosdó után.

175. 130454e42d (válaszként erre: 173. - 4b6a2525df)
2013. jún. 6. 14:10

Csak egy megjegyzés: a zsír nem alakul sose izommá. A zsírsejtek és az izomsejtek két különböző sejtcsoport.

Amúgy igaz, amit írtál, ha zsírt adsz le és mellette izmot építesz a mérleg szerint akár hízhatsz is. Én azt csináltam, hogy mindig volt (van) aktuális célnadrágom, amibe bele akarok férni.

174. Bársony (válaszként erre: 172. - Kiss Mária)
2013. jún. 6. 14:07
Nem szénhidrátot kellene számolni, hanem kalóriát. Az hatásosabb.
173. 4b6a2525df (válaszként erre: 167. - Bársony)
2013. jún. 6. 13:48

Szerintem a mérleg nem a vaqlódi fogyást /hízást mutatja. A véleményem az, hogy a testzsir % mérés mutarja a valódi fogyást.


A márőszalagot azért irtam, mert ha rendesen tornázol, edzel stb. akkor a zsir izommá alakul, ami nehezebb mint a zsír. Szóval ha cm-ben fogysz (a mérleged szerint "hizol") és rendesen edzel, akkor a zsir izommá alakul és azért vagy nehezebb.


Nem hiszem, hogy bárki és képes lenne önmagád becsapni azzal, hogy jobban szorítja a mérőszalagot. (ha igen, akkor megérdemli:(


Valahol lentebb olvastam, hogy valaki egyik napról a másikra "3" kg "hizott" a mérleg szerint. Ez pont annyira lehetetlen, mint ennyit fogyni.


A mérleg nem tesz különbséget vizvissszatarás, és bélsár többlet között. Holott ez nem a tényleges súlyod.

2013. jún. 6. 12:30
Írtam, hogy 1 kg-t de azt se tisztán mert le fel ugrál belőle 30-40 dkg. Szénhidrátot számolok nem kalóriát és max 130-140 g-ot szoktam naponta enni
171. Bársony (válaszként erre: 170. - Kiss Mária)
2013. jún. 6. 11:24
Mennyi kalóriát eszel egy nap? Mennyit fogytál 2 hét alatt?
170. Kiss Mária (válaszként erre: 169. - Bársony)
2013. jún. 6. 11:20
2 hete szénhidrátot számolok és mindennap tornázom vagy gyorsgyaloglok
169. Bársony (válaszként erre: 168. - Kiss Mária)
2013. jún. 6. 10:40
De mióta fogyózol? Hogyan? Mennyi ment le eddig?
2013. jún. 6. 10:32
Én második hete jó vagyok, még a kalóriabázisban vezetett naplóm is írta többször egy egy nap végén, hogy egyek többet mégis 1 kg ment le kb és abból is hol visszajön 20-30 dkg hol lemegy. De az 1 kg-t nem tudom átugrani...
167. Bársony (válaszként erre: 165. - 4b6a2525df)
2013. jún. 6. 10:22
Én nem igazán értem ezt a centis dolgot. Ha valóban fogysz/hízol, a mérleg egyértelműen mutatja. A mérőszalag meg attól is függ mennyit mutat, hogy mennyire szorítod meg, pár cm-t simán lehet csalni.
2013. jún. 6. 10:19

Sziasztok Hölgyek!


2 nap alatt 70 dkg-t fogytam, ami nem sok, de ez azért van mert ettem és nem tartottam be teljesen a diétámat. (Igaz, kevesebbet ettem.)


Szinye! Szerintem eddig is nagyon szép ereményt értél el!!! Továbbra is az a véleményem, hogy a szervezeted nagyon hozzászokott már a diétához, ezért a kevesebb kalóriabevitelt is nagyon tartalékolja. Tényleg próbálj rövid ideig normálisan enni, mozogni és utána folytasd a fogyókúrát.


A sok folyadék valóban "megdobja" a testsúlyt, de ez majd távozni fog. Igyál tejeskávét, a kávé kihajtja a vizet, de persze nem szabad túlzásba vinni.

165. 4b6a2525df (válaszként erre: 163. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 5. 14:18

A fenét elkeserítő.


Jó lenne, ha a fogyozós emberek hanyafolnák a mérleget, és centit vennének a kezükbe, meg egy olyan szerkentyűt, ami a testzsír százalékot méri.


A mérleg egyenlő a méreggel. Mármint nem a mérgelődéssel, hanem a ciánnal.


a 3 kiló igenis normális a menses előtt.


De szállj már le a mérlegről!!!!!


vegyél testzsir % mérőt és azt nyomogasd

2013. jún. 5. 09:41
*eset
2013. jún. 5. 09:40

Á,lehetetlen este vagyok.

Hogy csinálom azt,hogy tegnaphoz képest 3 kilóval vagyok több?

Oké,hogy tegnap nagyon sokat ittam,a napi pár decihez képest vagy 2 litert,na meg hétvégén fog megjönni...de 3 kiló? :D

Elkeserítő :D

162. 4b6a2525df (válaszként erre: 160. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 5. 06:59

csakhony azt ugye nem lehet tartani:( főleg nem egy életen át. Ezért talán valami olyan dolgot kellene találnod, amit majdnem örökké be tudsz tartani.

Én anno sokat fogytam a szétválasztós diétával, azaz fehérjét nem ettem szénhidráttal, de aztán a sok saláta nem jött be:(

Viszont azóta találtam olyat, hogy egy étkezésen belül nem eszel fehérjét szénhidráttal és a 2 étkezés között ki kell hagyni 3 órát, amikor csak vizet, vagy natur teát ihatsz, és a másik étkezés lehet az ellenkezője.


Én most (mivel szénhidrátfüggő vagyok) áttértem a paleora, még friss az "élmény" nem nagyon tudok beszámolni eredményről, csak azt tudom, hogy nekem pillanatnyilag a paleo kenyér pocsék:)

Bizom benne, hogy étkezési formámmá válik, ha azonban félév elteltével mégse, akkor ezt a 3 óránkénti váltásos szétválasztót fogom kipróbálni.


Na ez nem azt jelenti, hogy 3 óránként kell enni:):), hanem hogy szigorúan el kell telnie 3 órának a 2 evés között:)

2013. jún. 4. 13:39

Ja,és nemsokára elmondhatom,hogy a fórum címe nem igaz! :D

Már csak 20 dkg,és nem leszek 100 kiló fölött! :D

Ez február óta majdnem 15 kiló fogyás.Csak közben kihagytam 2 hónapot,meg most is 2 hetet :(

Ha nem vagyok ilyen hülye,már rég elértem volna a célomat.

Na sebaj,sosem késő!

160. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 158. - Bársony)
2013. jún. 4. 13:37

Próbáltam azt is,de hatástalan volt.Ennek tök mindegy,hogy mit csinálok,önálló életre keltek a kilóim. :)

Egyébként nekem a leghatásosabb a 800 kalóriás diéta volt,amit én állítottam össze. :)

2013. jún. 4. 10:54
Kinek melyik fogyimódszer vált be a legjobban?
158. Bársony (válaszként erre: 156. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 4. 10:53
Eddig hogyan fogyóztál? Nem az a baj esetleg, hogy a szervezeted már hozzászokott az alacsony kalóriabevitelhez? Akkor pár napig egyél "normálisan", utána megint diéta és be fog indulni a fogyás újra.
2013. jún. 4. 10:51

Én 172 cm vagyok és jelenleg 59,2 kg. 55 kg körül szeretnék lenni. Tudom, hogy ez sokak számára nem vészes hízás, csak az a baj, hogy én nem egyenletesen hízok, hanem szinte csak a csípőmre.


Most úgy fogyózok, ahogy nekem eddig bevált: főleg tejes dolgokat eszek, iszok.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook