Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! fórum

100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. jún. 3. 15:47

Sziasztok!

Én 175cm vagyok,és még 16 kilót szeretnék fogyni!

Több mint 2 hete stagnálok!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

155. 4b6a2525df (válaszként erre: 153. - Bársony)
2013. jún. 3. 14:15
172 cm és kb 14 kg-t fogok:) fogyni
2013. jún. 3. 10:57
173 cm és legalább 30-35kg-t kellene
2013. jún. 3. 10:43
Ti milyen magasak vagytok és hány kg-t szeretnétek fogyni?
152. Kiss Mária (válaszként erre: 151. - 4b6a2525df)
2013. jún. 3. 08:23
Én is tornázom vagy gyorsgyaloglok remélem elindul végre, mert elég idegesítő ez az egy helyben álldogálás
151. 4b6a2525df (válaszként erre: 148. - Kiss Mária)
2013. jún. 3. 07:22
Hát nekem magától nem is indult be, ezért május 17-től egy 10 napos böjttáborban voltam Visegrádon, és ott indult be, és most csak erősen bizom abban, hogy a paleo, a napi 40 perc torna és a napi 3 km gyors gyaloglás segít tovább fogynom
2013. jún. 3. 00:02

Ezt gondoltam megosztom veletek:


"Véletlenül bukkantam erre az almás fahéjas fogyókúrás vízre egy amerikai blogon. Kipróbáltam, és a hatásait érezve mindenképpen meg akartam osztani. Nekem ugyan nincs szükségem fogyókúrára, de egyrészt hihetlenül finom, másrészt annyira élénkítő hatású, hogy azt nem akartam elhinni egy vízről.

A fahéj is és az alma is állítólag gyorsítja az anyagcserét, ezért méregtelenítő, fogyasztó hatásuk van. Ebben a vízben egyrészt érzed az ízüket, tehát ha csak azzal van problélmád, hogy hogyan idd meg a naponta szükséges 2-4 liter folyadékot, már akkor is egy tökéletes megoldás. De már egy pohárnak is olyan élénkítő hatása van, mintha az ember egy bögre kávét ivott volna. Így az anyagcserét felgyorsítva végső soron méregtelenít és aki fogyni akar, annak is segít. Tele leszel tőle energiával, akár még kávé helyett is ihatod.

Fogyókúrás víz készítése

1. Egy nagyobb, két literes kancsóba szeletelj bele egy almát. Bármilyen fajtát választhatsz, a víznek olyan íze lesz, mint az almának.

2. Add hozzá a rúd fahéjat egyben vagy néhány darabra törve. Öntsd fel vízzel, vagy ha hidegen szereted akkor töltsd fel a kancsót félig jéggel és utána öntsd fel vízzel.

3. Tedd be a hűtőbe, és hagyd kb. fél órát állni, amíg az ízek kiáznak.

4. Az eredeti cikk szerint 3-4-szer újratöltheted, mielőt az alma és a fahéj elveszítené az ízét, így kb. 6-8 liter ital jön ki belőle.

Az eredeti cikk szerzője azt írta, hogy kávé helyett is ezt a fogyókúrás vizet issza. Először nem értettem, de amikor kipróbáltam, magam is meglepődtem. Tényleg ugyanaz az élénkítő hatása van ebből egy pohárnak, mint egy jó erős kávénak. Próbáld ki!"

2013. jún. 2. 14:09

Sziasztok!


Én is fogyózok, szerencsére nem kell sokat leadnom.

Utálom, hogyha nagy nehezen elérem a súlyt, amit szeretnék és utána rendesen eszek, akkor rövid idő alatt visszajön pár kg és muszáj újra fogyóznom. :(

148. Kiss Mária (válaszként erre: 147. - 4b6a2525df)
2013. jún. 2. 14:01
Igen az is be van illesztve de ennek ellenére nagyon nehezen indul meg sajnos. Pedig nem csalok a számolásban
147. 4b6a2525df (válaszként erre: 146. - Kiss Mária)
2013. jún. 2. 12:08

Hát ezekkel a divatdiétákkal én is pórul jártam:(


Most el kezdtem paleozni, ami ugy néz ki, hogy egy "életen át" követhető.

Ha és mozogni:)

146. Kiss Mária (válaszként erre: 143. - 4b6a2525df)
2013. jún. 1. 10:51
Valami rendszert muszáj követnem,mert csak úgy megy nekem, a kevesebbet enni nem megoldás csak ha mérem. A 90 napossal anno lefogytam 13 kg-t majd az updateval még 12 és szép lassan vissza is szedtem mert nem figyeltem oda..
2013. jún. 1. 09:43

Köszi:) 107-ből ment le,és kalóriát számolok,mozgok mellette.

Csak voltak problémák,és 2 hétig nem tudtam odafigyelni az étkezésre :(

Ha sikerülne végre 100 alá mennem,amire már régóta nem volt példa,komolyan pezsgőt bontok :D Persze kölyökpezsgőt :D

Jó hétvégét kívánok mindenkinek! :)

144. 4b6a2525df (válaszként erre: 142. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 1. 07:36
Gratula:) és mit tettél hogy 2 hét alatt 6 kiló ment le? És mennyiből ment le az a 6 kiló?
143. 4b6a2525df (válaszként erre: 141. - Kiss Mária)
2013. jún. 1. 07:35
húúúúúúú, az nekem nem menne:(
2013. máj. 31. 21:00

Sziasztok!

Na,úgy néz ki hogy ebbe a hónapba bő 6 kilót tudtam fogyni :/

Igaz,hogy kihagytam 2 hetet,szóval ez lehetne sokkal több :/

Na de nem baj,most belehúzok!

További sok sikert mindenkinek!

141. Kiss Mária (válaszként erre: 140. - 4b6a2525df)
2013. máj. 31. 20:19
Mérem az adagokat és számolgatok:)
140. 4b6a2525df (válaszként erre: 139. - Kiss Mária)
2013. máj. 31. 18:47

és azt hogyan tudod végrehajtani?


Én most paleo örült lettem.

2013. máj. 31. 16:03
Sziasztok, csatlakoznék én is. Szénhidrát számlálással próbálkozom
2013. máj. 31. 06:52
Látom mindenki titokban fogy:)
137. 4b6a2525df (válaszként erre: 136. - Kakukkmanci)
2013. máj. 29. 06:55

Hát ne odázd el:) (higyj nekem, hisz közel járok a 60-hoz)

Vasárnap elővettem és alaposan leporoltam a norbi duci tréning 1 dvdt. Hétfőn piszok mérgesen méregettem a tv-t, meg a lejátszót, de azért bekapcsolatam és kivonultam a konyhába zöldséglevest főzni:), viszont hallgattam. Délután mentünk egy hatalmas kört azért.


Na eljött a kedd. 9 körül levonszoltam magam a számítógép mellől, rögtön nekiálltam mosni, porszívozni, de csak bámult rám a tv, meg a dvd-lejátszó, Mivel nem kellett levest főzni:( hát bekapcsolás után félretoltem a nappaliba az aztalt, aztán amugy immel-ámmal elkezdtem. 2x 20 percre van osztva, szünetben 1 pohár bekészített vizet lehet meginni.


Hát pólot és trikót kellett cserélnem, pedig higyjétek el, hogy sem ugrálni, sem földre feküdni nem kellett.


Én tudom ajánlani a túlsúlyosoknak és térdfájosoknak. Lehet, hogy sokan utáljátok a Norbit, ezért- azért ( én se nem szeressem), de ez a dvd-je betalált


Mától mindennapivá válik (na jó, vasárnapot az Isten is pihenésre teremtette:)


Utánna még csináltam ilyen álló helyzetben lévő fekvőtámaszt (itt olvastam valahol)ugyhogy el is telt ebédig az idő:)

136. kakukkmanci (válaszként erre: 135. - 4b6a2525df)
2013. máj. 28. 11:11
csorieva te mindig olyan okosakat írsz, jó olvasni a soraidat! erőt merítek a szavaidből, mert mindig elodázom a mozgást.:)
135. 4b6a2525df (válaszként erre: 133. - Georgina84)
2013. máj. 27. 20:24

hát ma és holnap csinálok felépítő napot. R: 1 alma, E:zöldségleves, V: 2 dl joghurt 1 szelet teljes kiörlésű tönkölybúza kenyér, amit megpiritok.Ja és 2 liter tea, ill viz


Amit megtanítottak velem (bár tudtam, de nem alkalmaztam: 22-nél többször megrágni egy falatot.


És ez igy igaz, hiszen napi 3x15 dkg rizs mellett, 1x fél órát a földön, 1x fél órát vizben tornáztam és naponta 4-5 km-t gyalogoltunk, és nem voltam éhes.(és 6 éve nem mozogtam semmit, még a wc-re is kocsival mentem:)


A tornatanárnőnk szerint a súlyfelesleggel küzdők egyik nagy hülyesége a futás. Tönkremennek a térdek.

Helyette a gyaloglást ajánlja, persze a gyorsabb fajtát, nem a sétát.

Amikor már elég jól le tudunk gyalogolni 3 km-t, akkor ne a távot hosszabbítsuk, hanem a mozgásformát változtassuk meg.

Biztos láttátok már a tv-ben amikor olyan furin, kéz lóbálva fenék riszálva mennek gyorsan.

Nem jut eszembe mi ez, valami távgyaloglás. Akkor igy kell megtenni a távot, ha már ez is tökéletes, akkor (valahol elbujdosva:) ugy kell menni, hogy a lábakat felhuzod a farizmod segítségével, hát mintha bice-bóca lennél.


Aztán (kb 2 év már eltellik:)ezt lehet kombinálni.

És amikor elérted az optimális súlyod és alakod, akkor gyalogolj 5-6 km-t naponta, de gyorsan.


Ezzel a módszerrel nem kopik a térded és a csipőd, még a futtással igen.


Én már ettem Norbit, jó volt, de nem fogytam (mert nem mozogtam) Ha fogyni is akarsz vele, akkor a mozgás mellett felezd meg az ebédet, mert kb. fél kiló.


Utánna Katus Attilát ettem, szintén mozgás hiány miatt nem fogytam.


Mindkettő kaja finom.


Most befészkelte magát az agyamba a paleolit.


Épp ma irogattam ki milyen kenyerek vannak (szénhidrátfüggő vagyok, ezért is ajánlották a paleot).


Már ilyen ebédet is lehet rendelni, de ennek húzós az ára,

2013. máj. 27. 09:23

Halihó!


sosem láttam még szerintem ennyire energikus csapatot :D Hát mindenkinek gratula az eddigi fogyásáért..azt hiszem idejövök motivációért!!! :P :)

2013. máj. 27. 09:15

Gratulálok, nagyon szép eredmény!

És hogyan tervezed a folytatást?

Én próbálkozok továbbra is, a kaját hétközben jobban vissza tudom fogni, hétvégén ekvésbé, továbbra is próbálok futni de még nagyon gyatrán megy. de fel nem adom :) csak nagyon nagyon lassan haladok. most gondolkozom norbi kajában is.

2013. máj. 27. 07:18
látom csökkent a lendület, pedig most kellene belehúzni a fogyó hold miatt (is):)
131. 4b6a2525df (válaszként erre: 130. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 25. 16:19
Köszi. Ma hazaérkeztem, 4,5 kg-mal lettem könnyebb. Mivel fogyóhold jön 2 hétig, igy folytatom a kúrát, de nem rizzsel.
130. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 129. - 4b6a2525df)
2013. máj. 18. 14:41
Jó szórakozást és sok sikert! :)
2013. máj. 18. 06:40

Én speciel nem tüntem el. Tegnap érkeztem meg Visegrádra egy 10 napos bőjtkúrára. Még sokat nem tudok róla, mert élesben ma kezdődik. Én a rizskúrát választottam nem a léböjtött, de van még többféle is.

Igazából a mozgás miatt választottam, mer van 2x1 óra torna, plusz fél óra vizitorna, majd délután egy 6 km-es gyalogtúra.

Abban bizom, hogy valamelyik mozgásformát megszeretem és hajlandó leszek otthon is folytatni:):)

2013. máj. 17. 15:20

Mindenki eltűnt? :D

Na még 16.9 kiló!

Vagyis már csak...így jobban hangzik :)

127. kakukkmanci (válaszként erre: 122. - Piros52)
2013. máj. 15. 10:14
Kedves piros52! Gratulálok, csak így tovább. Írtam neked egy hosszú választ az előbb és véletlenül valamit menyomtam a laptopon és eltűnt. Aztán újra írtam egy rövidebbet és ugyanígy jártam. Úgyhogy most felment a pumpám eléggé és már nincs türelmem újra írni. Most kaptam ezt a laptopot és állandóan elugrik onnan a sor, ahol addig írtam és ilyenek történnek, hogy eltűnik, amit írok. Nem értem, de ez van, remélem megszokom már, mert rohadt idegesítő. Amúgy bocs, mert tényleg igazán gratulálok a dologhoz:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook