Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! fórum

100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. máj. 14. 12:46

Piros gratulálok!

Kicsit eltűntem mert szabin voltam :)

Én is folytatom ugyanúgy, a hét vége felé elkezdem a futást, lejár a kondi bérletem. Valamennyit formálódtam, megjegyezte más is, de a mérleg nem akar mozdulni...

125. ella87 (válaszként erre: 124. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 14. 11:53
:) :) :) mindegy, hogy hívjuk, a lényeg, hogy nem szép :)
2013. máj. 14. 11:43
Fú,valamelyik nap hallottam hogy "kocsonyakar"... :D
123. ella87 (válaszként erre: 95. - Insp)
2013. máj. 14. 11:18
szia! csak egy építő megjegyzés: én konyhásnéni-izomnak hívom :) :)
122. piros52
2013. máj. 14. 09:44

Én nemrég még 116 kg voltam (a 172 cm-s magasságomhoz). Azt hittem, sosem fogyok le, utáltam magam (és persze bánatomban ettem, zabáltam... éheztem, zabáltam). Örökös fáradtság, kedvetlenség, aztán egyre több betegség, egyre több fájdalom.

Amikor rájöttem, hogy innentől fogva - ha nem teszek én magamért - az egészségügy fogaskerekei között porlik szét a testem, keresni kezdtem.

Aki keres, az talál.

Már nem lefogyni akartam, csak újra egészséges lenni, normális vérnyomással, normális vércukorértékkel, ízületi fájdalmak, gyulladások, allergia nélkül - és folyamatos gyógyszerszedés nélkül (amelyeknek a mellékhatásait elborzadva olvastam a tájékoztatókban...).

... és lőn a nap: 2012. október 3., amikortól megváltoztattam az életemet (előbb az ételeimet, aztán megváltozott minden).

Neve is van az új életmód-étrend változatnak, paleolitnak hívják (korábban mosolyogtam ezen az elnevezésen, és voltam olyan korlátolt, hogy nem tájékozódtam róla).

A bajaim szép lassan eltűntek.

Elmúlt a farkaséhségem, a rosszulléteim, a gyulladások, az allergia, a magasvérnyomás, a vércukrom újra normális tartományban van. S "mellesleg" lefogytam mára 97 kg-ra. Energikus vagyok, jókedvű, élvezem a mozgást, az életet.

Tudom, hogy még bőven van feleslegem, de már azt is tudom, hogy szép lassan megszabadul majd attól is a testem.

Bőven túl az ötödik x-en végre jól érzem magam :).

Ez az én történetem.

2013. máj. 13. 18:08

Sziasztok!

Mindenki eltűnt?

Köszönöm Éva!:)

102.9-nél tartok.Ma elkezdtem tornázni itthon,rákaptam erre is a "fekvőtámasz" mellett :D

Mától ezt is csinálom,csak lesz eredménye!

Napok óta a kocogáson gondolkodom,szerintem a héten abba is belevágok :)

További sok sikert mindenkinek!

120. 4b6a2525df (válaszként erre: 118. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 11. 23:03
Gratulálok:):)
2013. máj. 11. 22:06

Insp,ha itt vagy...

Ezt most elhihetem?

9-e este óta csinálok napi háromszor 3*20-at a fekvőtámaszodból,és azóta 1 centit csökkent a karom...

És ez tuti,mert a férjem többször is lemérte mindkét alkalommal.

36-ról 35-re.

Hát...köszönöm neked az ötletet :)

2013. máj. 11. 20:44

Sziasztok lányok!

Hol vagytok?

Hogy vagytok? :)

Nekem egy hét alatt kb 4 kilótól sikerült megszabadulnom,persze ez a továbbiakban nem fog ilyen gyorsan menni :D

De nagyon örülök!

2013. máj. 11. 05:55

Sziasztok!

Én is naponta ugrálok a mérlegre,kivéve ha előző nap szemét kajákat ettem.Na akkor nem akarom tudni az eredményt.

Eddig sikerült fogynom,pedig több mint 1 éve fogyózok vagyis életmódot váltottam vagy mi a szöszt:-)

116. b489973a29 (válaszként erre: 106. - Kakukkmanci)
2013. máj. 11. 05:52
Az intervall edzéseknél,de az is akkor ha zsírégető zóna felé megy a pulzus. Akkor van utóégés,ami 20 óráig is eltarthat,ha teljes erőbedobással csináltuk az edzést.
115. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 114. - Georgina84)
2013. máj. 10. 09:26

Na ez az,hogy én is imádok enni :D

Esténként,mikor a férjem vacsorázik,szó szerint folyik a nyálam az illatok miatt :S :D

Szegénykém mindig mondja,hogy inkább elvonul amikor eszik,de hát azért álljunk már meg.

Kemény vagyok és kibírom :) :D

2013. máj. 10. 09:20
Köszi aranyos vagy, hát remélem tényleg belefér... csak nem szabad, hogy sokszor előforduljon, mert úgy meg sosem fogok haladni sehová :) Az a baj, hogy annyira nagyon szeretem az ízeket! És kis adagokat már tudok enni, de mindig is imádtam enni új, különleges dolgokat, odavagyok a jó falatokért :D
2013. máj. 10. 08:35

Sziasztok!

Én is úgy vagyok,hogy erőt ad,ha minden nap látom azt a picit,ami lemegy.

Éva,havonta egyszer?Húha...én nem bírnám ki! :D Sőt,egy napot nem bírnék ki :D

Georgina,szerintem ne szomorkodj,ha ennyire keményen szoktál edzeni,ennyi igazán belefér!Nem dől össze a világ.Néha kell egy kis "jutalom",az állandó sanyargatás sem jó.

2013. máj. 10. 08:29

Sziasztok! Én is naponta ugrálok a mérlegre... tudom nem feltétlen jó, de nekem erőt ad, ha ment le valami, ha meg azt látom, hogy több vagyok, még inkább nekiveselkedem.


Tegnap katasztrofális napot zártam... délutánig minden szépen ment, ahogy a nagykönyvben meg van írva :) aztán párommal dolgunk volt, amikor végeztünk beültünk a város egyik legjobb cukrászdájába. Mindketten fáradtak nyügösek voltunk, gondoltuk jól esne... aztán megettem két sütit :(


Edzeni nem voltam, csak vibrációs tréneren, mert iszonyat ki vagyok fáradva, alig bírok felkelni, lépcsőzni a fáradtságtól. Aztán este még elmentünk egyet levesezni a kedvenc helyünkre, egy szép nagy tányér bakonyi betyárlevest ettem :( És így, mozgás nélkül... a kalória az egekben...


Hát a mérleg jogosan fél kilóval többet is mutatott... Nagyon kimerült vagyok, de ma nekiveselkedem az edzésnek ismét.

2013. máj. 10. 07:18

Tényleg nem szabad mérned magad! Próbáld meg hetente 1x.

Még 1996-ban végeztem agykontrol tanfolyamot (azóta többször voltam fekújíton is) és ott többek között azt hallottam, hogy amit gyakran lát a szem, azt leképezi és elraktározza az agy:(:(

Én havonta 1x mérem magam, de naponta 100x elmondom hogy x cm magas és y kiló vagyok:) Mármint amennyi kiló szeretnék lenni. Mostanság hozzáteszem a dátumot is, hogy mikor. pl: 170 magas, 77 kiló vagyok december 30-án (ténylegesen jelenleg 99 kiló vagyok:(


Van a youtubon egy csomó Dr.Domján László által készített agykontrolos anyag. Javasolnám: Alapgyakorlat, Tükörképem, 101 pozitiv állítás.

Találtam egy egyveleget is, akinek van kedve szemezgethet belőle:

[link]


Nem mind a fogyásról szól:) Sőt..., de szerintem, ha a belső lelki békéteket meg tudjátok teremteni, akár csak fél órára is, akkor már nem lesz pl:ehetnéketek.


Na jó, több észt nem osztok:)


Kellemes fogyásban gazdag hétvégét:)

2013. máj. 9. 20:29

Hova lettetek?

Hogy álltok a fogyással?

Szerintem én jobban tenném ha egy ideig nem mérném magam,a piroska miatt :(

De úgy se fogom kibírni :D

109. 4b6a2525df (válaszként erre: 105. - Georgina84)
2013. máj. 9. 19:21

hát annyi, hogy -ugyan nem fogytam-, de valahogy más az alakom, mint a velem egy magasságú és egy súlyú nőké. Bár én csak naponta 1x használom 10 percre 6-os fokozaton.

(használhatnám többször is, de az izületeim nem igen tolerálják:( és az 58 évem sem:(

2013. máj. 9. 19:01

Megvolt a 3*20 :D :D :D

Nagyon jó,nem megerőltető,csak arra kell figyelni,hogy a törzseddel ne segíts rá.Puszta karból kell kinyomni magad.

Holnap ugyanennyi lesz 3-szor,holnaputántól 3-szor 3*25 :D

Már ha birom majd.A végére lesz 62-es karom ;D

107. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 106. - Kakukkmanci)
2013. máj. 9. 17:33

:D Szerintem,odaállsz a faltól mittudomén 50cm-re,a két tenyered ráhelyezed a falra,kb nyakmagasságba,vállszélességbe,vagy kinek hogy kényelmes,és úgy fekvőtámaszozol :D Állótámasz :D

Mint a rendes fekvőtámasz,csak állva :)

Én ma este csinálok 3*20-at,vagy amennyit birok.

Reggel elfelejtettem :D

106. kakukkmanci (válaszként erre: 105. - Georgina84)
2013. máj. 9. 15:37

Sziasztok lányok, ismét itt: Visszaolvastam a hsz-eket:) Nem értem, hogy hogyan kell fal mellett fekvőtámaszozni?!

Georgina84 egyszer olvastam egy bodys oldalon, hogy az aznapi mozgás másnap jobban égeti a zsírt, mint aznap.

105. georgina84 (válaszként erre: 101. - 4b6a2525df)
2013. máj. 9. 09:17

és neked mi a tapasztalatod róla?


tegnap túlléptem egy újabb atáromat, 50 perc egyhuzamban az ellipszis tréneren :) utána még súlyzós edzés és 35 perc vibrációs tréner :)


Nekem meg meg kellett volna mozdulnia a mérlegnek, keveset ettem teljesen rendben, sokat edzettem, ittam erre ugyanannyit mutatott :( Akkor betudom a növő holdnak ;)


de már nagyon el vagyok fáradva, ma lehet kihagyom az edzést, majd holnap folytatom. a héten 3szor voltam eddig.


mindenkinek kitartást! :)

104. 4b6a2525df (válaszként erre: 103. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 9. 07:57
Héééééé, kesergést félretenni. Igen attól van, meg + növő hold van, ilyenkor az ember szervezete duplán visszatartja a VIZET!
2013. máj. 9. 07:11

Sziasztok!

Ma reggelre 60 dekával több voltam,lehet ez attól hogy 3 nap múlva megjön?

Ugye lehet?

Most nagyon elkeseredtem,pedig betartottam a diétát.

102. 4b6a2525df (válaszként erre: 80. - Insp)
2013. máj. 8. 20:08
igen, de nem annyira szigorúan
101. 4b6a2525df (válaszként erre: 79. - Insp)
2013. máj. 8. 20:07
csak azért kérdeztem, mert nekem van itthon és használom is
2013. máj. 8. 18:18

Hol vagytok lányok? :) Tök buli ez a fekvőtámasz a falnál,úgy fogom csinálni,hogy reggel-délben-este, 3*20 db. Nem tudom,hogy ez mennyire optimális,mert még nem nagyon csináltam ilyesmit :D

Viszlát integető háj :D

Le is mérem a karom!

99. insp (válaszként erre: 98. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 8. 12:44

Én nem szeretem őket - illetve helyesebben: nem állna jól, mert nem tudnám viselni. Szerintem a tetkóhoz személyiség kell, olyan, aki büszke rá, és ezáltal szebbnek érzi magát.


Mikor a nyeszlett fiúcskák felkarján meglátok egy halálfejet... na hát halálra tudnám röhögni magam :DD


Viszont láttam már gyönyörűt, pl. csaj combján, combfix minta, úristen, nagyon szép volt! Mondjuk Ő olyan is volt, eszméletlen jól állt neki, és az amúgy is nagy szexuális kisugárzását hatványozta vele :)

98. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 97. - Insp)
2013. máj. 8. 12:31
:D Na hát én hasra nem tetováltatnék,már csak a terhesség miatt se,nekem csak a hátamon van egy nagy,úgy válltól vállig,hátközépig,a két felkaromon,az egyik alkaromon,és a mellkasom egyik fele.Ezek nem olyan vészes területek :D
97. insp (válaszként erre: 96. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 8. 12:28
:D Igen, a tetkók jók, mikor a nők hasán lévő delfinből pár kg jojó után zsiráf lesz! :DDDDDDD
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook