Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy lehet bírni idegileg ezt a várást, hogy jobb legyen? Már régóta idegesen kelek, rosszul vagyok, beteg vagyok, bele fogok őrülni. fórum

Hogy lehet bírni idegileg ezt a várást, hogy jobb legyen? Már régóta idegesen kelek, rosszul vagyok, beteg vagyok, bele fogok őrülni. (beszélgetős fórum)


16. Józsibirka (válaszként erre: 12. - Evawitch)
dec. 26. 08:44
Az jó,
dec. 26. 08:40
orulok,hogy egyenesbe jott az eleted!sok boldogsagot a jovoben!
14. Evawitch (válaszként erre: 13. - Semleges)
dec. 23. 08:40
Külföldön vagyok és már nincs az a tartozás. Egyedül kénytelen voltam megoldani. Azóta volt 3 műtétem. De a pánikbetegség a probléma megoldásával eltűnt.
13. semleges (válaszként erre: 12. - Evawitch)
dec. 23. 04:06

Örülök. Boldog ünnepeket neked.

Maradtál itthon? Letudtad az adósságot? Ha igen, akkor az már nem nyomaszt. Remélem van otthonod és rendbe tetted az életed.

12. Evawitch (válaszként erre: 11. - Józsibirka)
dec. 23. 00:54
Igen
11. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Evawitch)
dec. 16. 03:04

Hogy alakultak a helyzetek azóta,

Rendbejöttél?

10. Evawitch (válaszként erre: 9. - 0a13a7d41c)
2014. szept. 12. 19:19
Én nem akarok egy évig se ezzel szenvedni, mert addigra begolyózok. Le akarom tudni minél előbb, mert így soha nem lesz rendes életem és lakhelyem.
9. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. szept. 10. 16:27
Tedd automatikussá a törlesztést, pl. egy rendszeres banki átutalással, úgy hogy ne is tudatosuljon benned. És egyszerűen ne foglalkozz vele, éld az életed, éld meg jól, foglald el az elmédet értelmes dolgokkal!
8. Evawitch (válaszként erre: 6. - Flóra76)
2014. szept. 10. 14:59

Erotikus masszőz...

Semmi más egyebet nem csinálok, ha akarnék se tudnék. Női bajaim vannak, voltam műtve nemrég ciszta miatt.

De ez is elég ahhoz, hogy nem átlagos munka ez. De havi 80 ezerből lehetetlen számomra így,megélni.

2014. szept. 10. 13:19

Azért mert görcsölsz,attól még nem lesz jobb!

Nem?


Úgy lehet kibírni,hogy megnyugszol,mert ha így haladsz,akkor októberben nem külföldön fogsz kikötni,hanem az pszichiátrián!

Nyugodj le,addig intézd a dolgaidat,utána meg góó külföld!

De talán előtte elmehetnél az orvoshoz is!

6. Flóra76 (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2014. szept. 10. 11:43

"nem épp elfogadható..."


Ez mit jelent nálad?

5. Evawitch (válaszként erre: 4. - Unom)
2014. szept. 10. 11:40
Olyan munkát végzek, ami nem épp elfogadható... Külföldre akarok menni októberben mindenképp. Van ismerősöm kint, de itt még dolgom van addig.
4. unom (válaszként erre: 3. - Evawitch)
2014. szept. 10. 11:24
Ha van választási lehetőséged ne menj gyárba. De ha nincs más lehetőséged akkor kénytelen vagy...
3. Evawitch (válaszként erre: 2. - Zséka198)
2014. szept. 10. 11:19
Sokan azt mondják, hogy,válogatok, mert gyárba nem akarok menni. Nem ez a baj. Minimál bérrel nem tudnám 5 év alatt se kifizetni a sok dolgot. Ha tudnám is, nem jutna kajára és lakhatásra. Nincs nagy igényem, csak nem akarok még egy évig se szenvedni ez miatt. Ennyi. Egészségem kezd tönkre menni ebbe, kívül, belül.
2014. szept. 10. 11:13
Hát ez kizárólag rajtad múlik, nem? Ki tudná megjósolni előre. Az biztos hogy az agyunk nagyon ügyesen van megcsinálva és idővel mindent egyre kisebb jelentőségűnek érzünk ha már elmúlott, még szüleink vagy gyerekeink elvesztése is halványul valamennyit. Jól is van ez így különben mindenki őrültként rohangászna szerteszét a tragédiák miatt különösen háborúkban. Ha igyekszel túllenni a nehézségeiden, veled is ez a megnyugvás-felejtés fog történni persze addig lesz egy nehéz időszakod, dehát kinek nincs olyan? Van viszont aki belerokkan a nehézségekbe, nem egyformán erős az idegrendszerünk. Azért mondom ezt megjósolni nem lehet de egy biztos: ha nem úgy állsz hozzá, hogy biztosan sikerül majd túllenned rajta, akkor nem is fog sikerülni! Életkedv? Talán manapság túl sokat p.csogunk ezeken, pedig sokkal jobb sorunk van mint a rabszolgáknak, jobbágyoknak volt vagy akár a szomáliai nőknek most van, aztán ők is éltek-élnek. Nincs más választásunk mint létezni, ami néha jó néha rossz de ez van. Jobb ezt tudatosítani magunkban:) Nincs türelmed? Az nem baj. Majd lesz. Ha semmiképp nem megy, tégy ellene mondjuk keress jobban fizető állást, igaz hogy lehet emiatt külföldre kell menned. Rengetegen megteszik, tönkremenés helyett. Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa.
2014. szept. 10. 10:48
Elrontottam az életem, mert egy valaki miatt tartozásom van és azért kellett ezt a munkát vállalnom, hogy mihamarabb letudjam őket. Nincs rendes lakhelyem, a pénz arra megy el, hogy a tartozásokat kifizessem. Nincs türelmem évekig szenvedni. Még ebben az évben végezni akarok ezzel. Hogy nyugtassam magam? Minden nap eszembe jut, hogy amennyi pénzt kifizetek teljesen egyedül mindenre, abból mennyi más dolgot tudnék csinálni, akár egy külön lakást bérelni. Eletkedvem nincs, mert szar úgy,dolgozni, hogy a múlt dolgai miatt elmegy minden pénzem. Pánik betegség, depresszió, agresszió már kialakult bennem már akkor, amikor még nem tudtam kifizetni se ezeket. El fog múlni és jobb kedvem lesz vagy így maradok tönkre menve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook