Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! fórum

100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. máj. 7. 12:13

Sziasztok!

Én jelenleg 96 kg vok, 173 cm, 30 kg-t szeretnék leadni.

2013. máj. 7. 12:05

jelenleg 98.3 kg vagyok :( és szeretnék 85 kg-val férjhez menni :) addig 102 napom van hátra :)

Hát igen... jó lenne nem fehér bálnának lenni :)


Bár mondjuk viszonylag szerencsés testalkatú vagyok,mert derekam mellem van és ehhez társul nagy fenék és vastag láb :)


Köszi szépen, neked is sok sikert!


Te mozogsz valamit? A Level diéta után mit tervezel? Én anno elég nehezen bírtam, sokszor voltam éhes és szédültem is, alatta mozogni nem bírtam egyáltalán :( viszont nekem is lement vele hat kiló, én azt hiszem csak kétszer csináltam meg az öt napot, de ez már vagy 6 éve volt :) nem igazán emlékszem :)

34. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 33. - Georgina84)
2013. máj. 7. 12:00
Szia Gina!És mennyiről mennyire szeretnél fogyni?Nekem 2 éve augusztusban volt az esküvőm,persze előtte le akartam fogyni,de nem jött össze :/ Úgy néztem ki az esküvői ruhában,mint egy fehér bálna :D Sebaj :D Neked sok sikert kívánok!
2013. máj. 7. 11:50

Sziasztok én is szívesen csatlakoznék!

Nekünk esküvőnk lesz augusztus közepén, ez a motivációm :) sajnos én pár éve állandóan jojózok, nyárra lefogyok 10-13 kg-t, télen visszaszedem :( Tudom, hogy én vagyok a buta, főleg, hogy egyre többet szedek vissza...


Először négy éve 90 naposoztam, aztán , ja nem előtte LEVEL diétáztam is, aztán az utóbbi időben a szénhidrát kerülése és kalória számolás amit választottam. Tavaly is, idén is. Mindig mozogtam is, csak aztán ősszel mind az odafigyelést, mind a mozgást abbahagytam, ez oktozta a visszahízást. Egyébként is erős testalkatú vagyok, család egyik ága is ilyen. A másik persze nem :D


Szóval a kalóriákat most még nem sikerült leszorítanom 1400 alá, de heti négyszer sportolok, vibrációs trénerre is járok 3-4 szer egy héten, hátvágán van hogy túrázunk, kirándulunk. Eddig kemény 2 kilót sikerült lefogynom április közepe óta, vagyis 23 nap alatt. :) centik kb. 3 cenitk mentek le, nem adom fel megyek tovább, bár örülnék ha gyorsabban menne...


Most a vacsijaimat gondoltam kiváltani fehérjeturmixal, úgyis edzés után jót tenne.


A hétvégékkel van a legnyagyobb gondom... barátok, programok... ott nem tudom tartani magam :(


Naplót vezetek, írom az ételeket és a kalóriákat meg a mozgást. :)


Sok sikert mindenkinek! Gina

2013. máj. 7. 09:21
A terhességre milyen hatással van ekkora súlyfelesleg?Én 25 éves vagyok,szeretnénk majd babát a férjemmel,és sokszor gondolok arra,hogy lehet veszélyes lenne.A kinézetem és a közérzetem mellett,ez is motivál.
31. Mohika
2013. máj. 7. 09:20
Köszi múzsa ez jó:) Igen a nagy pocakos képen éppen nyaralok de szerintem még a világra is haragszom úgy nézek ki .Na mindegy! tényleg jobb nincs vérnyomás gondom,nem fáj a lábam.Még bőven van miből fogyni de ezt már megcsináltam és meg is tartom!! Mindenki vágjon bele és nem kell vissza fele nézni az már elmúlt!
30. kakukkmanci (válaszként erre: 29. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 09:16
ez a hülye laptop mindig ide oda ugrál miközben írok és most is lemardt két betű.
2013. máj. 7. 09:14
Mohika te leszel a múzsám:) Most olyan jó kedvem lett attól, hogy te ezt így sináltad:) éztem a képeidet is. Jól nézel ki és látszik az arcodon is, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb lettél:)
28. forrest2010 (válaszként erre: 17. - Mohika)
2013. máj. 7. 09:06
Mohika ! nagyon ügyes vagy , 40 kiló nem semmi !
27. Mohika
2013. máj. 7. 09:03
Sajnos már szülés óta 32-éve volt kötény hasam van.Ez látszik a fürdőruhás képemen is.De a többi részen szépen vissza húzódik sőt a hasam azért magasabban áll. Hát ez van de még mindig jobb mint a régi:) Hajrá mindenkinek!
26. tünde027 (válaszként erre: 25. - Mohika)
2013. máj. 7. 09:00
Gratulálok, szép eredmény, csak így tovább!!! :)) Én kérdeznék valamit, ha nem vagyok indiszkrét. Mivel nekem is sokat kell fogyni (40 kg) kicsit félek, hogy milyen lesz utána a bőröm. Neked mik ezzel kapcsolatban a tapasztalataid?
25. Mohika
2013. máj. 7. 08:58
Köszi:) Hát bő egy év és azóta tartom illetve szépen megyeget lefele.Van képem az adatlapomom.A sütőzacsit azért írtam mert sok mindent sütök benne.Husi,zöldséggelhagyma beledobálva,hurka fasirt,minden.De ha tepsibe teszek csirkét akkor mellé teszek répát,hagymát,egészbe isteni.totál megpuhul kész a köret is.
2013. máj. 7. 08:57
Üdv! Én 1 hónapja kezdtem el "diétázni". Nálam ez azt jelenti, hogy az ún. rossz szénhidrátokat kerülöm, mint fehér kenyér, krumpli (rizst hetente 1x de csak nagyon keveset) cukor, stb. Nem számolom ki kcal-t, de szerintem olyan 1300 - 1500 között lehet a napi maximum. Múlt héten kezdtem el mozogni is. Flabélos és heti 3x edzés is. Most kereken 103 kg vagyok 106,6-ról indultam. Kicsit bánom, hogy nem előbb kezdtem el így, de most mindent megpróbálok beleadni, és tényleg le fogok fogyni.
23. kubin (válaszként erre: 20. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 08:54

szerintem azokat a zabanapokat olyanok tarthatják, akik tudják ezt kontrollálni és eleget edzenek :D


MErt ha mondjuk nekem lehetne ilyen (és év elején mondjuk minden héten edzettem 6*), akkor tuti visszaálltam volna... :D SZóval óvatosan az ilyenekkel :)

22. kakukkmanci (válaszként erre: 17. - Mohika)
2013. máj. 7. 08:52
Mohika mesélhetnél kicsit többet a főzési technikáidról, például sütőzacskó.... Hogy érted, hogy nagy barátod a sütőzacskó? Amúgy nagy gratula ehhez a teljesítményhez!!!!Mennyi idő alatt fogytál 40 kilót?
21. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 20. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 08:49
A zabanapról én is olvastam :D És tényleg működött,nem híztam tőle.Nekem a 800 kalória pont megfelelő volt,nem koplaltam mellette,és lassan fogyogattam.
20. kakukkmanci (válaszként erre: 14. - Kubin)
2013. máj. 7. 08:47
igazad van , egyetértek. Ha túl alacsony a kalóriabevitel, akkor megáll a fogyás. Egyszer olvastam egy cikket egy body buildinges oldalon és ott azt írták, hogy egy héten egyszer be kell zabálni azoknak, akik fogyókúráznak, mert azzal visszagyorsítják az anyagcserét. Én 103-ról 74-re fogytam le egyszer olyan módszerrel, hogy beszüntettem a fehérkenyér, krumpli, rízs fehérlisztes dolgok, szénhidrátok fogyasztását. Igaz, hogy előszőr nehezen ment, de egy-két hét alatt teljesen átállt a szervezetem és már nem is kívántam az ilyesmiket. Nah, 8 hónap alatt fogytam így le 25 kilót, igaz, hogy volt inspiráció (egy új pasi) Mert ha nincs inspiráció, akkor nagyon nehéz lelkileg ráállni erre.
19. Mohika (válaszként erre: 13. - 39dbe380da)
2013. máj. 7. 08:42
Igaza van hidd el! Hosszú távon nem működik!
2013. máj. 7. 08:42
A kaloriabazis.hu nagyon jó oldal,én is azt használtam,de már tudom hogy melyik étel kb hány kalória,és inkább itt írom a mérlegelőbe.
17. Mohika
2013. máj. 7. 08:41
Én nagy súlyból felező diétával kezdtem fogyni.Mindent ettem csak a felét.Aztán elkezdtem zabos dolgogat enni,lecseréltem a lisztet,kenyeret,cukrot,beiktattam a kölest nagyon ajánlom,sütőbe sütöttem a rántott húst.nagy barátom a sütőzacskó.És szépen lefogytam 40-kilót.Azóta is így élek muszály mert nem szeretném vissza hízni.Mindent főzök párom is így étkezik.Minden héten tartok 1 lénapot és egy gyümölcsnapot.Persze torna mindennap.Nem szeretem a kifogást,nincs időm,nincs pénzem.Én csóró vagyok dvd,lépcsőzés,most már futok a parka. 20 perc mindig van.50-éves vagyok sajnálom hogy nem jött a kattanás hamarabb! Hajrá menni fog!
16. kubin
2013. máj. 7. 08:40
kaloriabazis.hu :)
2013. máj. 7. 08:39
Lányok! Van itt a hoxán olyasmi, hogy fogyis napló vagy valamilyen táblázata van valamelyikőtöknek, amit fel lehetne használni a napi kalória és ételek írására?
14. kubin
2013. máj. 7. 08:37

be kell állítani egy olyan kcal-tartalmű étrendet, ami gyorsítja a fogyást. Tehát nem a túlzabálós étrend, és nem is koplalós... Ugyanis ha nekiállunk jó keveset enni, akkor egy idő után a szervezet "bepánikol" és minden létező morzsát elraktároz, tehát hízni fogunk és általában többet, mint amit eddig leadtunk... PErsze ezt kudarcnak éljük meg ezért még többet eszünk, majd mikor ebből is elegünk lesz kezdődik minden előlről...

Szerintem érdemes egy 1500 kcal körüli étrendet tartani, heti 3-4* sportolni. Én is így csináltam és szépen mentek le a kg-k, és a bőröm is feszes maradt...


Szóval a kaja is fontos, de a mozgás is. Nem mellesleg az alacsony kcal-taralmú diétákat hamar meg lehet unni, szóval semmi értelme.

13. 39dbe380da (válaszként erre: 10. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 08:34
Nem bántani akarlak. De!!! Ha nagyon kevés kalóriát viszel be, igenis lesz gondod. Egy fél almamagtól is hízni fogsz. Nem azt mondtam, hogy ne csináld, csak annyit, hogy ésszel.
12. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 11. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 08:34

1. nap



Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 1 db narancs, 1 tojás, 2 dl tejföl, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Vacsora: 2 db paradicsom, fél fej saláta, 2 db tojás, 2 db kétszersült, 1 dl tejföl



2. nap



Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 1 db narancs, 1 tojás, 2 dl tejföl, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Vacsora: 6 dkg tatár bifsztek, 1 db paradicsom, 1 db narancs, 1 db kétszersült, 1 dl tejföl, 1 csésze kávé vagy tea



3. nap



Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 1 db narancs, 1 tojás, 2 dl tejföl, 1 fej saláta

Vacsora: 3 szelet gépsonka, 1 db narancs, 1 db kétszersült, 1 dl tejföl, 1 csésze kávé vagy tea



4. nap



Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 12 dkg túró, 1 db paradicsom, 1 db csemege uborka, 1 db kétszersült

Vacsora: 6 dkg tatár bifsztek, 2 db paradicsom, 1 alma, 1 db kétszersült



5. nap


Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 20 dkg gépsonka, 1 db paradicsom, 1 db kétszersült

Vacsora: 25 dkg vízben főtt répa, 1 tojás, 1 db paradicsom


Ez a menü 5 napra,3-szor lehet ismételni egymás után.Egyszer már megcsináltam,akkor 6 kilót fogytam a 15 nap alatt.Remélem most több lesz :D

11. kakukkmanci (válaszként erre: 5. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 08:32
Melyik az a Level diéta? Írj róla valamit!
10. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 6. - 39dbe380da)
2013. máj. 7. 08:31
garfield.bár közöd nincs hozzá,és nem is azért írtam ide hogy valaki elcsessze a kedvem,de nekem azóta van súlyproblémám,amióta elvesztettem az állásomat.Könnyen hízok,ha nem végzek rendszeres fizikai tevékenységet.De nyár végétől újra fogok,szóval a későbbiekben az sem lesz gond,ha normálisan étkezem.
9. kakukkmanci (válaszként erre: 4. - 4b6a2525df)
2013. máj. 7. 08:31

Szia Éva:) Nagyon tetszik a hozzászólásod. A mozgással én is így vagyok, de inkább azt írom, hogy voltam, mert nemrégiben rájöttem, hogy anélkül nem megy. Nekem ráadásul kivették mindkét pajzsmirigyemet. A műtét után kb két hét alatt rámjött 10 kiló, bár a nővérem azt mondta, hogy úgy nézek ki, mint akit felfujtak. Már beállították a gyógyszeremet, de csak 103-ig mentem vissza. Én 50 vagyok.az sem mai csirke:):)

Megmondanád a könyv címét? Érdekelne. Én is most kezdtem el olvasni Kerényi Gabriella tartós fogyás fogyókúra nélkül című könyvet. Ha akarjátok átküldöm e-mailre.

2013. máj. 7. 08:30

Sziasztok!


Én szülés után 108 kg-mal mentem vissza dolgozni...

Most vagyok 79 kg, és még lesz ez kevesebb is...:D

2013. máj. 7. 08:25

én két éve 110 kg voltam, aztán diétával és sporttal fogyogatok, mert még nem értem el a 75 kg-t, ami az "álomsúly" :) Mozgás nélkül sajna nem jobb, és a diétát is tartani kell, hogy feszes maradjon a bőrünk.

Most újra nekiálltam, edzek rendesen, nem mellesleg 89 kg körül vagyok :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook