Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! fórum

100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
6. 39dbe380da (válaszként erre: 5. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 08:24
És ha eléred akkor mi lesz? Életed végéig ilyen alacsony kalória mennyisségen fogsz tengődni? Ha normálisan étkeznél és mozognál, akkor is lefogynál egy vagy két év alatt és tartós is lehetne. Ennek így semmi értelme.
2013. máj. 7. 08:21
Én 114.7 kiló voltam,800 kalóriás diétával lefogytam 107.4-re március óta,és most elkezdtem a Level diétát.Elég borzasztó,de hátha hatásosabb lenne.Aztán ha ezzel sikerülne 100 köré fogyni,onnan már nem lenne annyira sok hátra.Fő a pozitív hozzáállás :D Én 175 cm vagyok,és 85 kilóra szeretnék fogyni.
4. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 08:17

hát, hogy őszinte legyek, hosszú évek óta közködök a súlyommal, bár a 100 kilót nem értem el (80 dkg hiányzott:). Kipróbáltam én már sok mindent, kivéve a mozgást, merthogy arra nem tudtam rászánni magam.


Most egy rövid huszárvágással úgy döntöttem, hogy elmegyek Visegrádra egy 10 napos böjtkúrára, nem nem lébőjtre, hanem rizskúrára. máj 17-én kezdek. Ott a napirend: reggeli (persze, hogy rizs), utánna 2x1 óra torna, ebéd, utánna 2 óra pihenés (melegvizes palackot tesznek a májra) majd 3 órától gyalogtúra:) van 10 km-es táv, gondolom a 70 kiklósoknak:) és van 3 és 5 km-es táv.

Abban bizom, hogy megszeretem a mozgást:)

És vettem egy elég jónak látszó könyvet, ami nem diétákra biztat (meg is magyarázza a hátrányait) és a sok-sok féle sport közül egyedül a gyaloglásra (ja és az úszásra) biztat, nem is horror távokra, inkább a gyaloglás intenzítását emeli ki, persze ezt is szép lassan, fokozatosan.


Én most ebbe vágok bele.


Ja azért (is) választottam a rizskúrát, mert jó izülettisztó hatása (is) van és én 58 éves vagyok.

2013. máj. 7. 08:17
Szimye te milyen módszerrrel akarod ledobni ezt a 20 kilót?
2. kakukkmanci (válaszként erre: 1. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 08:14

Végre:)

Elnézést mindenkitől, akit esetleg megbántok, de sokszor csak lesek itt bizonyos fogyis fórumokat olvasva a nyafogó leánykákon, hogy ő milyen kövér jaj és az 55 kilójából le akat fogyni másfelet. Én magam 104 vagyok és eléggé alacsony (158) tehát nekem nem elég a 20 kiló.

2013. máj. 7. 08:06

Sziasztok!

Várom a tapasztalatokat nagyobb súlyfelesleggel rendelkezőktől,akik elhatározták hogy visszanyerik a régi formájukat!Én most 105 kiló vagyok,még hátra van 20 kiló,hogy újra az a szexisen gömbölyű lány legyek,aki voltam 3 éve.Nagyon nagy az elhatározás,segítsünk egymásnak!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook