Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! fórum

100 kiló felett vagyok, de újra jól fogok kinézni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
66. kakukkmanci (válaszként erre: 63. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 16:36
nagyon köszönöm kedves Szymie:)
65. insp (válaszként erre: 62. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 16:06

Ne haragudj, de már itthon van a fiam, és megyünk le - holnap több időm lesz, ígérem próbálok majd segíteni.

Addig is, ha visszaolvasod a hozzászólásaimat, abban látsz egy pár napot, mert van egy nagyon kedves orvosnő (nvidia), aki adja nekem az erőt, és néha-néha leírtam, hogy miket eszek, és így jó-e...


Kalóriabázis: én azt ajánlanám, vegyél egy digitális mérleget (rossmannban 2500ft), mert pl. ott van, hogy 1 szelet sajt... na kössz... az mégis hány gr? Meg 1 tojás... Mekkora? S, M, L, XL... szóval ennyit nekem nagyon megért, grammra mérek mindent, úgy viszem fel a kaját, és így tényleg nyomonkövethető minden...

2013. máj. 7. 15:51
Sziasztok! Insp írásával teljesen egyetértek :) Én világ életembe gyerek korom óta dagi voltam. 16-17 éves súlyomra szeretnék visszafogyni 70-75 kiló között voltam akkor és bár nem voltam vékony, de jól éreztem magam a bőrömbe, a pasik is megfordultak utánam, szóval nem az volt, hogy fúúú nem 50-55 kilós, a barátnőim annyiak voltak, de jobban tetszettem a pasiknak :) Aztán megismertem párom elkezdtem fogamzásgátlót szedni és a súlyok csak jöttek és jöttek rám. (nem a fogamzásgátlóra fogom,de meghozta az étvágyam és zabáltam). Napközbe kevesebbet ettem vacsira jó nagy halom kajákat, volt hogy kétszer vacsiztam és még éjjel is felkeltem enni :( Szépen gyorsan eljutottam a 100 kiló köré amikor azt mondtam én ugyan 100 kiló soha nem leszek az tuti, de ettem tovább és gyorsan 105 aztán 110 és valahogy 112 kg. volt az a pont amikor azt mondtam úristen hogy jutottam idáig, nem szültem még mi lesz velem, jön majd a 120-130-150 és hol a vége? Ez volt tavaly október amikor 112 kg. voltam, előtte sok diétát kipróbéltam (level diéta, képoszta leves kúra...stb.) lehet lement 5-10 kiló, de mind kamatostól visszajött. Szóval 2012 októberébe belekezdtem valami életmódváltás szerűbe 2 hónap alatt ment le 8 kiló, 104 kg voltam akkor, de sajna megint beleestem abba a hibába, hogy ha nem voltam épp éhes nem ettem. Reggel nem voltam éhes nem ettem délbe egy keveset és estére megjött az étvégyam, de tudtam akkor már ne szabad így akkor sem, túl kevés kalóriát ettem elég sokáig és ezt sem szabad...Feladtam jöttek az újabb zabálások, aztán karácsony és így pikk-pakk visszajött a leadott 8 kilóból 4 kiló. Aztán január 2-án vettem egy mély levegőt és azt mondtam igenis képes vagyok lefogyni, sikerülnie kell. Elhagytam a fehérlisztes dolgokat (néha ha nem kapok rozsos és teljeskiörlésű kenyeret, zsömit, akkor meg eszem 1-1 fehér lisztes cuccot), sütit édességet lecsökkentettem. Szüleimhez ha megyek hétvégén ők mindig sütnek, de már tudják, ha épp nem kívánom akkor nem eszek belőle, ha éhes vagyok édesre eszem egy szeletet (nem 5-öt, egy szeletet és annyi). Este már nem kajálok. Általába úgy néz ki egy napom, hogy reggeli egy rozsos-magos zsömi, sajtkémmel vagy csirkemell párizsival, vagy főtt tojás, zöldséges rántotta, tükörtojás (nem bő olajba, egy kis olivaolajon), próbálok egyre több zöldséget enni. Van hogy készítek zöldséges rántottát és nem eszem mellé rozsos és tk.kenyeret sem, hanem savanyú ubit, vagy retekből, paradicsomból, káposztából. Ilyen a reggelim. Aztán délbe mindent eszem, de próbálok zsírszegényebben főzni (sütőzacsiban) vagy nem bő olaj, hanem kis olivaolajjal, most van az az időszak, hogy próbálom a krumplipürét is elhagyni és ha husit eszek amellé salátát eszem. Pedig szívből gyűlöltem a zöldségeket, 1-2-3 hónapig gyötrelem volt megenni ezeket, de átáll a szervezet, megszereti az ember, rászokik. Vacsit elhagytam, mielőtt megyek haza melóból 5 körül eszem egy kis gyümölcsöt, vagy aszalt gyümit, vagy joghurtot. Nem éheztetem magam! Nálam a torna az ami szenvedésként megy, próbálom rászánni magam szobabiciklizésre, Norbi dvd-re, kisebb nagyobb sikerekkel :) de muszáj lesz mert szeretném én is, hogy a bőröm is visszahúzódjon és ne legyen nagyon csúnya, bár én még nem szültem, de így is a nagy hízás hatására, csúnya csíkok vannak a csípőmön, hasamon úgyhogy nem tudom hogy fog visszahúzódni. Jah és heti egy léböjtnapot szoktam tartani. Minden nap megiszok 1,5 liter zöld teát (cukor és édesítőszer nélkül) néha teszek bele egy kis citromlevet. Eleinte szörnyű volt az íze és aki azt mondta nekem, hogy de meg fogod idővel szeretni, nevettem rajta,hogy én soha és most imádom így inni, nagyon finom. Ezen kívül vizet iszok. 3 liter minimum megvan egy nap. Léböjtnapokon szoktam 100 % gyümilevet is inni. Január-februárba elég sokat fogytam, aztán március áprilisban eléggé leállta a súlyom, csak 2-2 kiló ment le, de már átállt az agyam arra, hogy lehet erre a nyárra már nem fogyok le, de jövő nyárra igen. Most kezdek a stagnálós időszakomból kilépni, feladhattam volna, de nem tettem, pedig sok holtpont volt, de azt mondtam, most komolyan fel akarod adni, amit eddig elértél el akarod dobni, azt akarod, hogy visszahízd amit eddig leadtál sőt több legyél 112 kilónál. Sokáig szórakozott a súlyom 95-96 között, ma reggel 94,5 kg-ot mértem. Ez is nagyon nagy súly még és sok van hátra, de érzem, hogy ráálltam egy helyes útra amiről nem fordulhatok vissza, ha akadályok állnak elém akkor sem. Persze nállam is becsúszik, hogy este amikor nem szoktam már vacsizni mégis megeszem egy-egy búűnösebb kaját vagy egy-egy olyan nap amikor olyat eszem amit nem igazán lehetne vagy jól bekajálok belőle, de nagyon ritkán fordul mostmár elő, régen mindennapos volt a csoki, süti, chips...stb, egy kis sós, arra egy kis édes és így ment egész nap. Ma ez már nincs. Bocsi, hogy ennyire sokat írtam, csak próbálok egy-egy tippeket adni, hogy kezdjetek neki és miket érdemes enni, és enni kell!!! Csak megválogatni, hogy mit. Ha van kedvetek nézzetek be a naplómba írom, hogy mit eszem és fényképet is szoktam róla általába tenni. Olvasni fogom itt a fórumot és kívánok mindenkinek sok minuszt. Ügyesek lesztek és sikerülni fog én is így állok hozzá és simán meglesz az a 70 kiló amit szeretnék elérni! Kitartás,hajrá,hajrá!!! :)
63. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 62. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 15:49

A Kalóriabázisban mindent egyenként kell beírni,pl. ha ettél egy sonkás zsömlét paradicsommal,akkor beírod hogy 1 zsömle,és katt a "Megettem"-re.Aztán hogy pl. 2 szelet sonka.Katt.1 paradicsom.Katt.

És lent egymás alá felsorolja hogy mit ettél aznap,és a végén összesíti.

62. kakukkmanci (válaszként erre: 57. - Insp)
2013. máj. 7. 15:29
Kedves inspiráló:) Adhatnál nekünk leckét, hogy miket főzöl stb, mert én is csak most kezdem. Tudom, hogy rengeteg fogyis ételrecept van fent a neten, de ha nem érzed megterhelőnek, adhatnál egy-két tippet.. Nekem ma ollózták be a lányok itt a hoxán ezt a kalóriabázis oldalt - most ismerkdeem vele. Arra viszont még nem jöttem rá, hogy részletesen is lehet-e bele írni a reggelit, ebédet , vacsorát, mert csak egy sort látok.
2013. máj. 7. 15:29
65kg-nal mar kezdhettel volna aggodni nem?
60. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 55. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 15:28
Köszönöm kakukkmanci :) Most majd befordulok,aztán ha lemegy pár kiló,lehet hogy jobb kedvem lesz :)
59. georgina84 (válaszként erre: 57. - Insp)
2013. máj. 7. 15:21
Kár h nincs itt naplód :) szívesen elolvastam volna miket főzöl, miket eszel :) hogy ötletet merítsek belőle.
58. kakukkmanci (válaszként erre: 56. - Forrest2010)
2013. máj. 7. 15:19
Most röhögök, mert a kajavágy előszőr kéjvágy volt:) aztán lett belőle kajavágy, gondoltam előszőr, hogy elírtad, de ezt nem tudhattad:) Na jó, viccet félretéve, sok minden hiányozhat egy ember életéből és ha az nagyon feszíti, akkor nyúl az egyszerúen elérhető örömet adó dolgokhoz:) Van kertem, vannak virágaim is, meg kis cinkék, zöldikék, csicsőrke, rigó, veréb, szajkó stb, amik örömet adnak valóban, de ugye mindent nem pótol.
57. insp (válaszként erre: 53. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 15:13

Innen van a nevem... :) magamat is inspirálom 0-24-ben, munkából kifolyólag is :)


Igen, a ch-t én sem úgy értettem, hogy kenyérből egyen az ember 120gr-t... én durva vagyok, még a fűszerekben lévő ch-t is számolom, de erre tényleg nagyon jó oldal a bázis :)


Hidd el, megértem amit írsz... a kényszerevést... Kell keresni más örömteli elfoglaltságot!!! Komolyan mondom!!! Bármi, amitől boldog lehetsz: kreatív szakkör, nyelvtanulás, kertészkedés, blogolás - nem ismerlek, de bármi...

Mellesleg ami kajákat én most főzök, azok finomak is, és tényleg sokat lehet belőlük enni (normális mennyiséget), mégsincs benne sok kcal... 1200-t eszek egy nap, és mindig van valami a pocimban :D


Az alkoholistáknak is piszok nehéz a leállás, de van, akiknek sikerül!!

56. forrest2010 (válaszként erre: 53. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 15:12
Nincsen kerted ? hátha a virágokkal tudnád pótolni , v elnyomni a kajavágyadat ?
55. kakukkmanci (válaszként erre: 51. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 15:11

Ne szomorkodj Szimye, látod mennyi aranyos nő van itt, akik melletted, mellettünk vannak. Kezdjünk neki, de tényleg tervet kell cisnálni:)


(ha nemm fogod elfogadni magad, akkor azt sugározod a világ felé, és akkor mások sem fognak elfogadni téged.)

54. insp
2013. máj. 7. 15:08

Még 1, aztán már ígérem elhallgatok :)


Megnéztem a kaloriabázison a level diéta 3. napját...


Az egész 906kcal (bár nem gr-ra pontos, tehát akár 800 vagy 1000 is lehet), de ami a lényeg: az egész napi kajában a minimális 60gr fehérje helyett van 39gr, ch csak 78gr - jó, hogy kiborul tőle az ember, és ami a legdurvább a maximális 40gr zsír helyett 48gr... pedig 12%-os tejföllel számoltam.


Ezek mellett az ember csak kikopik, és ha végig is csinálja, úgy felborít vele mindent, hogy csoda, ha egyáltalán tudja folytatni a fogyót :S Ezek max arra lettek kitalálva, ahol van 3-4kg súlyfelesleg, és gyorsan le kell dobni pl. egy versenyre - nem baj ha utána visszajön.... Sztem ezek hosszútávon nem fenntarthatók.

53. kakukkmanci (válaszként erre: 50. - Insp)
2013. máj. 7. 15:08

szia insp:) Köszi az írásodat, nekem inspiráló:)

Nem pofátlankodik senki, hiszen mindenki csak idejött- én is:) örülünk mindenkinek!! Amit írtál azzal egyetértek, de nálam az a probléma, hogy én cukros lettem a sok éves jojós, 100 kilós éveim alatt. (na meg pajzsmirigybeteg) Nekem emiatt kell figyelnem a ch bevitelre, amúgy meg szinte mindenben van cukor, még a felvágottakban is.

Igazából sokszor boldogságot keresek az evésben, vele próbálom meg pótolni azokat az örömet adó dolgokat, amiket már nem kapok meg az élettől és hiányoznak piszkosul. Kényszerevésnek mondják, de tulajdonképpen csak egy konpenzáló zabálásnak mondanám. Leginkább a nők vannak ebben benne, a férfiak meg általában italoznak. Ebből kell kitörni.

52. georgina84 (válaszként erre: 50. - Insp)
2013. máj. 7. 15:03
nagyon jó volt olvasni téged, nekem segítettek a soraid! egy jó kis cikknek is beillene amiket leírtál!! További sok sikert neked is, és én örülnék ha még jönnél erre! :)
51. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 49. - Kakukkmanci)
2013. máj. 7. 14:52

Nagyon jó ez az írás,és szerintem a legtöbbünk tudja hogy ez az igazság.

Én akkor sem fogom elfogadni magam,csak ha úgy fogok kinézni,mint 3 éve.

Akkor bombanő voltam,és ezt vissza akarom kapni,mert én úgy éreztem magam jól.Na akkor sem voltam ám sovány,inkább olyan Plus Size alkat.De nekem az tetszik,és a férjemnek is.

Hm.. :( Most tökre elszomorodtam megint.

50. insp
2013. máj. 7. 14:52

Sziasztok Csajok!


Bocs, hogy "bepofátlankodok", csak néhány gondolatot szeretnék megosztani Veletek - Ti biztosan érteni fogjátok!


Legutóbbi "nagyon súlyos" állapotom 115kg volt (szülés után), de voltam én már 125kg is - akkor még tervben sem volt a Manónk...


Én is túl vagyok mindenféle diétán, mindegyiknek az lett a vége, hogy vagy több jött vissza, mint ami lement, vagy feladtam és újra a bulémiába menekültem...


Eldöntöttem, most nem így lesz! Tényleg életmód-váltásban vagyunk (férjem is csatlakozott közben), és egészségesen eszünk - ami a kisfiamnak is jó lesz, mert neki így ez lesz a "normális"


A ch kiiktatás - amit itt írtatok - nem a legmegfelelőbb dolog, igenis kell a ch, csak nem mindegy, hogy milyen. A gyorsan felszívódók után (fehér kenyér, cukor stb.) éhesebb lesz az ember, mint előtte volt. Viszont a barna kenyér, barna rizs stb. tényleg laktatnak, méghozzá hosszú ideig - ha egészségesen, napi 5x esztek, bőven lehet éhezés nélkül fogyni. Persze, nem gyorsan... Én most tanulom a türelmet :) De a heti 0,5-1kg, ami egészséges, az lazán lemegy így... A kaloriabazis tényleg nagyon jó oldal, számolja, hogy mennyi kcalnál tartasz, de ami ennél is lényegesebb, láthatod, hogy még mennyi ch-ra, fehérjére és zsírra van szükséged aznap - személy szerint, a súlyod, magasságod, korod alapján!

Az agynak szüksége van ch-ra, az izmoknak fehérjére, és igenis a zsír is fontos, mert pl. hiába eszünk csomó zöldséget, ha a bennük lévő, zsírban oldódó vitamin nincs amiben oldódjon....


Én is ismerem a gyerekkori sérelmeket (világ életemben molett, nagy darab vagy éppen dagadt voltam mindenki szemében...), vannak olyan dolgok, amikre ha visszaemlékszem, ma is sírni tudnék.... Ezeket fel kell dolgozni - egyenlőre még nem tudom hogyan, de ezt is meg kell majd tanulnom.


Én 115kg-val is tornáztam, Norbi fitness kickboxban nincs ugrálás, vígan lehet csinálni... (és ütni gondolatban azokat, aki bántottak a súly miatt :)) Viszont ne felejtsétek el, a fogyás 70% étkezés, 30% sport.


Miért is írok? Anno én sem hittem volna másnak ezt az egészet, de ez az életmódváltás tényleg működik!!! Nem éhezel soha, és ha finoman készíted el az ételeket, nem is sóvárogsz a régi, megszokott ételek után. Energikus leszel, lesz erőd elvégezni a napi rutint és utána még tornázni is :)

1 hónappal ezelőtt még attól féltem, hogy lassú lesz ez a fogyási ütem, és megint vissza fogok zuhanni a bulémiába. Most már TUDOM, hogy soha többet, mert így sokkal boldogabb vagyok - és ha marad is rajtam pár kg, akkor sem fogok kétségbe esni, lényeg, hogy jól érezzem magam a bőrömben!


Remélem lányok, valakinek tudtam ezzel a pár sorral "segíteni", nagyon nagyon drukkolok Nektek és sok sikert kívánok!

2013. máj. 7. 14:30

[link]


Lányok nagyon tetszett ennek a hölgynek az írása itt a hoxán. Kb 5 perc alatt el lehet olvasni. Olvasátok el magatokért. Annyira igaza van...Ne másokért, hanem magunkért tegyünk, ha teszünk, fogyjunk, ha fogyunk. Persze itt lököm a sódert, de még nekem is magamévá kell tegyem ezeket a dolgokat, mert nálam is az önszeretettel van baj. Azt hiszem, a neveltetésünkben keresendő javarészt a probléma gyökere. No nem elsősorban a szülőkre gondolok itt, hanem a csodálatos iskolarendszerünkre, ahol mindenkit beskatulyáznak, és ha nem férsz be a skatulyába, akkor kikiáltanak hülyének. A dícséretett elfelejtették a tanítók, helyette kiosztanak jó sok egyest, merg intőt és ezért érzi magát a magyar ember annyira szarnak.

2013. máj. 7. 14:18
*figyelmen kívül hagyni
2013. máj. 7. 14:15

Sajnos én nem tudom figyelmen hagyni a rosszalló pillantásokat.Bár...gondoltam arra is,hogy bebeszélem magamnak,mert a nálam jóval kövérebb emberek kinézetével se foglalkozik senki az utcán.

Talán ezt hívják kisebbségi komplexusnak.

Jóformán már ki se teszem a lábam a házból,mert úgy érzem mindenki engem figyel,és rajtam röhög,gúnyolódik.

Ennek köszönhető a szociális fóbiám is.

Borzasztó vagyok...

De most már nagyon szeretnék véget vetni ennek.

2013. máj. 7. 13:49

Szia, sok igazság van abban amit írtál :)

Így van, szerencsés vagyok, így szeretnek ahogy vagyok :) De attól lehetek még ettől csinosabb menyasszony is. :) Persze, ahogy írtad egészségesen!


Én is a ch kiiktatást választom, illetve a kalória számolást.


Nekem a kondibérletem 16-án lejár, onnantól újra futjuk a párommal a köröket, mint tavaly is. :)

Egyébként 30-45 perc ellipszis tréner, illetve has-comb-kar edzéseket csinálok egy-egy alkalommal, kb. 1,5 órát vagyok a teremben. De én már gimiben is jártam, időszakonként rossz időben újra-újra. Egy héten pedig négyszer megyek április 17-én vettem a bérletet.


Sok sikert neked is! És szerintem is könnyebb tavasszal nyáron, több a zöldség gyümölcs, amit nem afrikából hoznak :) hanem hazai.

2013. máj. 7. 13:37

Én inkább azt javaslom most, hogy gyüjtsünk ide sok jó ötletet és praktikát, amivel megkönnyíthetjük a saját dolgunkat.

Ne akarjuk az időt siettetni, mert minél görcsösebben csinálunk valamit, annál kevésbé sikerül. Csak lazán és nyugodtan, és önelfogadással, önszeretettel ötvözve, kis iróniával persze:) Amit most én tervezek azok a legalapvetőbb tézisek a fogyás tekintetében, nevezetesen: szénhidrát kiiktatása, fehérliszt, cukor, kkrumpli, rizs elhagyása. Helyettük jön a nyár, sok zöldség, gyümölcs. Ami tényleg nélkülözhetetlen, az a mozgás beiktatása, de nem úgy, mint ahogyan azt sokan gondolják, hanem kocsi helyett gyaloglás:)

2013. máj. 7. 13:31

Lányok szerintem hibás ez a megközelítés, mert gondoljatok a jojóra. Másfelől akinek 100 nap múlva lesz az esküvője, azt úgy szeretik, ahogy van. Mint Bridget Jonest a filmben:)

Nekem azt mondta egy kineziológus, hogy amíg állandóan a saját kövérségemen rugózok, addig mesterségesen fenntartom a saját kövérségemet, mert amivel foglalkoztatjuk az agyunkat, azt az agyunk fenntartja, tehát amíg állandóan a kövérségemmel foglalkozok én saját magam teremtem meg a kövérségemet. Másik tanács: csak az hízlal, amit úgy gondoljuk, hogy hízlal. Erről is olvastam egy tanulmányt valahol. Ha megtalálom, majd felteszem ide is. Nem okoskodni akarok, félre ne értsetek, de az ilyen 5 napos, meg négy hetes gyorsdiéták után, ha abbahagyod, több jön vissza, mint amivel elkezdted. A diszkriminációhoz pedig annyit, hogy én magam is sok évig úgy éreztem ha emberek közé mentem, hogy mindenki engem néz, és megvető pillantásokat vetnek rám. Minden belőlünk fakad. Amikor már nem érdekelt ennyire ez a dolog, és nyugodtabban mentem emberek közé, akkor rájöttem, hogy én magam sem érdeklem az embereket annyira, mint ahogyan gondoltam. Ne ffoglalkzzunk senkivel, csak a közvetlen szeretteinkkel:)

43. nyecsus (válaszként erre: 42. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 12:54
Nem is tudom, én sosem éreztem azt, hogy diszkriminálnának a súlyom miatt. A vásárlásnál vannak kényes pontok, mikor épp azt nem tudtam megvenni magamra ami tetszett mert akkorát nem árultak. Olyankor hisztis vagyok és ne szóljon hozzám senki...:D És el is keseredek ilyenkor, hogy mekkora egy tehén vagyok
2013. máj. 7. 12:49

Engem érdekelne az,hogy akik ekkora súlyfelesleggel rendelkeznek,hogyan élik meg a negatív dolgokat.

Pl. ruhavásárlás,az emberek tekintete...stb.

Nekem nagyon rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban.

Titeket meg tudnak bántani,ha "úgy" néznek rátok,vagy diszkriminálnak a súlyotok miatt?

41. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 40. - Nyecsus)
2013. máj. 7. 12:46
Igen,volt egy ilyen sejtésem :D :)
2013. máj. 7. 12:33
20 kiló...csak rosszul írtam :D
39. nyecsus (válaszként erre: 38. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 7. 12:31
3 kisfiam van, nos egyenlőre tornázom, és este 5-fél6 után már nem eszem. Ha ezzel lassan lemegy az első 10 kilo, akkor majd elmegyek futni, de már a kondibérleten is gondolkodtam, csak nehezen férne bele az időmbe. Megpróbálok kevesebb szénhidrátot enni, csak egy a baj állati édesszájú vagyok. Szóval nem egyszerű. Második fiamnál egy év alatt ment le 2 kiló. Nem sínylette meg a bőröm. Most sem szeretnéák gyorsan fogyni, mert az hosszútávon nem éri meg. Volt már, hogy gyorsan fogytam le, de akkor az vissza is jött, pár hónapon belül, ahogy elkezdtem enni normálisan.
38. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 36. - Nyecsus)
2013. máj. 7. 12:18

Szia!

És te milyen módszerekhez folyamodsz? :)

37. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 35. - Georgina84)
2013. máj. 7. 12:15

Én 175cm vagyok,most már "csak" 105 kiló,és én is 85 szeretnék lenni :D És szintén,szélesebb váll,egész jó mell (:D),derekam vékony,de a csípőm állati széles,nagy kerek fenék és tuskó láb.Én csak így hívom :( Ebből sosem lenne pálcika,olyan mint a súlyemelőké.


Hááát...sajnos a mozgás nem nagyon jön össze.Én birom a Level diétát,sokszor még azt sem akarom megenni amit meg kell.Egyszer már én is megcsináltam,azt hiszem 6 kiló ment le 13-14 nap alatt.Utána folytatom a 800 kalóriás étrendet,és ha sikeres lesz most a diéta,lehet hogy megcsinálom újra a 15 napot.


Aztán nyár végétől szerencsére újra napi fizikai tevékenységet fogok végezni,és utána már ehetek rendesen,nem fogok meghízni tőle.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook