Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zepter testmasszírozóról vélemény? fórum

Zepter testmasszírozóról vélemény? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 4. 00:46
Reggel egy fél óra, nagyon kellemes. Addig is magaddal foglalkozol. Mindig lentről kezdd, lábtól. És szép lassan érjél felülre váll- és fejmagasságba. Nagyon jó talpra és tenyérre is. Olyan furin csikiz, de nem baj.
10. diegóóó (válaszként erre: 9. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 4. 00:39
Igen van hozzá használati útmutató.Majd holnap áttanulmányozom.Reggelig töltőn lesz.Alig várom hogy kipróbáljam!:)
9. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 8. - Diegóóó)
2009. febr. 4. 00:34

Nagyon szívesen. És ha valami nem megy, szóljál, szívesen segítek. Bár annyira egyszerű, majd meglátod, élvezni fogod. Azt kell majd kitapasztalnod, hogy melyik résszel fogod melyik részedet masszírozni. A tüskéssel pl. lehet a fejbőrt, nagyon jót tesz a hajhagymáknak. De biztos van hozzá valami leírás. És majd próbálgassad, mi hova való. A dupla fokozatot csak a hátadra és a derekadra használd, mert nagyon erős.


Jó éjt!

8. diegóóó (válaszként erre: 7. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 4. 00:05
Köszönöm szépen!:)
7. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 6. - Diegóóó)
2009. febr. 3. 23:43

Na, jól van. Biztos, hogy örülni fogsz neki. Most - ha új, akkor nincs feltöltve - dugd be a konnektorba legalább 14 órára és addig ne is nyúlj hozzá. Mert ha csak picit töltve használod, hamar lemerül és nem tesz jót az akkunak.


Amikor már később, használat után merülget lefelé, észre fogod venni, mert majd lassúbb lesz. De semmi vész, felrakod töltőre estétől reggelig.


Jó szórakozás és jó egészséget hozzá.


:-))

2009. febr. 3. 23:35
Nekem is Zepter van.Boltban vettem 30 ezerért.Ma kaptam meg.Most próbálgatom,hogy milyen.Köszönöm,hogy válaszoltál!:)
5. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 4. - Diegóóó)
2009. febr. 3. 21:45

Oké. Sikerült megnézni. Nos, nem akarok vitatkozni a hirdetés feladójával, de ez nem Zepter masszírozó, hanem LG. (Rajta van a nyelén.) Viszont profi Zepter koppintás.


Egyébként nem valószínű, hogy nagy különbség lenne köztük, nekem 11 év óta van egy ilyen masszolóm. (Zepter.) 30.000.-Ft-ért vettem akkor, ami jóval több pénz volt. 60 percet lehet vele dolgozni egyfolytában, de ki az a marha, aki ezt megteszi sajátmagának? Én leginkább akkor használom, ha fáj a fejem, nyakam, jólesik a hátamnak, lábamnak, szóval mindenemnek. Ennyi pénzt megér. Időnként - ha egy ideig nem használod - érdemes egész éjszakára a töltőn hagyni. Egyre azonban oda kell figyelni: ha töltőn van bekapcsolva a 220-ba, nem szabad használni! Még bekapcsolni sem!


Sok sikert és egészséget hozzá!

2009. febr. 3. 20:47

[link]


Ez lenne az.Ez biztos reklámnak minősül,de máshogy nem tudom megmutatni hogy miről is van szó.

2009. febr. 3. 20:42
Többfajta masszírozója van a Zepternek. Konkrétan melyikre gondolsz? Nagyság, akku/elem, fokozat, stb.
2009. febr. 3. 20:35
Senkinek nincs ilyen?:(
2009. febr. 3. 20:12
Zepter test maszírozóról vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook